Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.063
|
čitano: 13.202.660
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kakav je ovaj miniwash ? 

u plodinama je za 400 kn, trebao bi mi mozda jednom tjedno za oprati auto i tjt.. da li je uopce dovoljan pritisak za oprat auto ili?

 

 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav zna li tko di se mogu kupiti naljepnica ili folija za poklopac lijevog bocnog retrovizora trebal sam mijenjat retrovizor al neda mi se ga lakirat opet u plavu boju pa sam mislil stavit neku foliju ili naljepnicu na poklopac da to nekak izgleda trenutno je tvornicki gore sive boje.Rijec je o opel  astri g 2003 godina.Hvala unaprijed

Samobor je lepa varoš
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Apsolutno bezveze, probao prati s tim jeftinjarama i to je nula bodova.

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
geek_boy kaže...

Pozdrav zna li tko di se mogu kupiti naljepnica ili folija za poklopac lijevog bocnog retrovizora trebal sam mijenjat retrovizor al neda mi se ga lakirat opet u plavu boju pa sam mislil stavit neku foliju ili naljepnicu na poklopac da to nekak izgleda trenutno je tvornicki gore sive boje.Rijec je o opel  astri g 2003 godina.Hvala unaprijed

 

Trazi si nekakav carbon wrap, i oba retrovizora daj wrapat, i onda nece izgledati cudno,

jer sanse da plava folija bude bas kao plavi lak je sansa od 0%.

 

https://www.aliexpress.com/af/carbon-wrap.html

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 12:18 (Čitatelj).
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Gdje povoljno napraviti rezervne kljuceve? Zadnje di sam bio ekipa trazila 800 za daljinski i 400 za obicni.

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
aloevera13 kaže...

kakav je ovaj miniwash ? 

u plodinama je za 400 kn, trebao bi mi mozda jednom tjedno za oprati auto i tjt.. da li je uopce dovoljan pritisak za oprat auto ili?

 

 

 Dodaj još 200kn i kupi si karchera.

Dojitza kaže...

Gdje povoljno napraviti rezervne kljuceve? Zadnje di sam bio ekipa trazila 800 za daljinski i 400 za obicni.

 To ti je normalna cijena.

5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...
aloevera13 kaže...

kakav je ovaj miniwash ? 

u plodinama je za 400 kn, trebao bi mi mozda jednom tjedno za oprati auto i tjt.. da li je uopce dovoljan pritisak za oprat auto ili?

 

 

 Dodaj još 200kn i kupi si karchera.

Dojitza kaže...

Gdje povoljno napraviti rezervne kljuceve? Zadnje di sam bio ekipa trazila 800 za daljinski i 400 za obicni.

 To ti je normalna cijena.

 Nemoj karchera. Imaju plasticne pumpe i odu poslije godinu ili dvije i skuplja popravka nego nov uredjaj. Plus skupi....

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ispod 2000kn mislim da svi imaju plastične pumpe. Jbg ne košta kranzle bezveze 5500kn. 

Ali za mislim da mu je bolje karcher nego taj einhell.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 16:26 (ZooZ).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kolega kupio u Lidlu einhell mislim, najjefitniji. Sluzi ga već 2 godine bez problema, redovito 1h+ radi. 


Dok je drugom Karscher otisao nakon manje od godinu dana. 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dobar je karcher samo je najbitnije da se kod završetka rada rastlači zbog plastične pumpe, ako se to ne radi može se deformirati, znači popravak. Kod mene K3 prek 3 godine i radi bez problema.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...
aloevera13 kaže...

kakav je ovaj miniwash ? 

u plodinama je za 400 kn, trebao bi mi mozda jednom tjedno za oprati auto i tjt.. da li je uopce dovoljan pritisak za oprat auto ili?

 

 

 Dodaj još 200kn i kupi si karchera.

Dojitza kaže...

Gdje povoljno napraviti rezervne kljuceve? Zadnje di sam bio ekipa trazila 800 za daljinski i 400 za obicni.

 To ti je normalna cijena.

https://www.njuskalo.hr/servisi-vozila/kodirani-auto-kljucevi-rezervni-auto-kljucevi-130-kuna-oglas-15053725

Ovaj onda nesto mulja ili?

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dojitza kaže...
ZooZ kaže...
aloevera13 kaže...

kakav je ovaj miniwash ? 

u plodinama je za 400 kn, trebao bi mi mozda jednom tjedno za oprati auto i tjt.. da li je uopce dovoljan pritisak za oprat auto ili?

 

 

 Dodaj još 200kn i kupi si karchera.

Dojitza kaže...

Gdje povoljno napraviti rezervne kljuceve? Zadnje di sam bio ekipa trazila 800 za daljinski i 400 za obicni.

 To ti je normalna cijena.

https://www.njuskalo.hr/servisi-vozila/kodirani-auto-kljucevi-rezervni-auto-kljucevi-130-kuna-oglas-15053725

Ovaj onda nesto mulja ili?

 Prvo možeš reći o kojem se autu radi i kakav je ključ

#fsb
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...
Dojitza kaže...
ZooZ kaže...
aloevera13 kaže...

kakav je ovaj miniwash ? 

u plodinama je za 400 kn, trebao bi mi mozda jednom tjedno za oprati auto i tjt.. da li je uopce dovoljan pritisak za oprat auto ili?

 

 

 Dodaj još 200kn i kupi si karchera.

Dojitza kaže...

Gdje povoljno napraviti rezervne kljuceve? Zadnje di sam bio ekipa trazila 800 za daljinski i 400 za obicni.

 To ti je normalna cijena.

https://www.njuskalo.hr/servisi-vozila/kodirani-auto-kljucevi-rezervni-auto-kljucevi-130-kuna-oglas-15053725

Ovaj onda nesto mulja ili?

 Prvo možeš reći o kojem se autu radi i kakav je ključ

Previše informacija za javni forum, ali ajmo reći da je kod ovog lika dosta povoljnije nego navedenih 400-800kn

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kao da si dosao do mehanicara i rekao: "Pokvario mi se auto", ali ne daš mu da vidi auto. 

Wolt 30kn kupon: GKD47
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tony1999 kaže...

Kao da si dosao do mehanicara i rekao: "Pokvario mi se auto", ali ne daš mu da vidi auto. 

Oces reci da je za neki model najbolja ponuda kod određenog lika? Ako da, onda isprike. Ako ne, onda ne vidim potrebu da se iznose takvi detalji.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 18:15 (Dojitza).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dojitza kaže...

Previše informacija za javni forum..

 

ffs pa ne voziš neki unikat da će te netko odmah prepoznati

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Neš se kuha.

M57

E36.

 

Valjda bu složen do kraja mj ak se bude imalo viška vremena

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
Dojitza kaže...

Previše informacija za javni forum..

 

ffs pa ne voziš neki unikat da će te netko odmah prepoznati

Pa moj je razlog moj razlog. Da mislim da ce me baba prepoznat na forumu pa kaj onda. Iskreno ne vidim gdje je problem osim ako je stvarno onako kao sto sam napisao kolegi iznad, a to je da se za određeni model ide kod određenog čovjeka. Je li tako?

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 18:18 (Dojitza).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dojitza kaže...
Tony1999 kaže...

Kao da si dosao do mehanicara i rekao: "Pokvario mi se auto", ali ne daš mu da vidi auto. 

Oces reci da je za neki model najbolja ponuda kod određenog lika? Ako da, onda isprike. Ako ne, onda ne vidim potrebu da se iznose takvi detalji.

 Pa da. Ima masa ljudi sto to radi, i uvijek netko bude na dobrom glasu za oke cijene. kod nekih auta mozes i sam nabavit kljuc i dati narezat, i uz pomoc dijagnostike sam iskodiras.

Wolt 30kn kupon: GKD47
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 18:19 (Tony1999).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dojitza kaže...

Previše informacija za javni forum, ali ajmo reći da je kod ovog lika dosta povoljnije nego navedenih 400-800kn

 Pa ne voziš Bentley da radiš ključ za 130kn pa se moraš bojati. Nevjerojatno, pita za pomoć a neće reći za koji auto pita, svašta majka rađa. I pazi brine se za informacije na forumu, a na netu megakorporacije imaju više podataka o njemu i njegovom autu nego što ih on zna, ali BUG forum je problem, ovdje se kradu ključevi od 130kn.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tony1999 kaže...
Dojitza kaže...
Tony1999 kaže...

Kao da si dosao do mehanicara i rekao: "Pokvario mi se auto", ali ne daš mu da vidi auto. 

Oces reci da je za neki model najbolja ponuda kod određenog lika? Ako da, onda isprike. Ako ne, onda ne vidim potrebu da se iznose takvi detalji.

 Pa da. Ima masa ljudi sto to radi, i uvijek netko bude na dobrom glasu za oke cijene. kod nekih auta mozes i sam nabavit kljuc i dati narezat, i uz pomoc dijagnostike sam iskodiras.

 Hvala na informaciji. Dakle pretpostavljam da ne postoji neka osoba koja za većinu automobila ima razumne cijene, nego kako tko, ovisno za kojeg proizvođača, model i godište.

 

Hacker002 kaže...
Dojitza kaže...

Previše informacija za javni forum, ali ajmo reći da je kod ovog lika dosta povoljnije nego navedenih 400-800kn

 Pa ne voziš Bentley da radiš ključ za 130kn pa se moraš bojati. Nevjerojatno, pita za pomoć a neće reći za koji auto pita, svašta majka rađa. I pazi brine se za informacije na forumu, a na netu megakorporacije imaju više podataka o njemu i njegovom autu nego što ih on zna, ali BUG forum je problem, ovdje se kradu ključevi od 130kn.

Realno cijenim ekipu i to što dijele svoje znanje ovak za džabe neznancima i ovo što ne želim podijeliti tu informaciju nije disrespect prema forumašima nego isključivo moja stvar.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 20:27 (Dojitza).
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja imam karcher k5 full control. Star je cca dvije godine. Odlican minivas iako sam ga nosio na reklamaciju.  Radio je 5 minuta i sam se gasio.

 

Popravili ga za dva dana navodno je nivo ulja bio prenizak i automatski se gasio.  Od onda radi opet bez problema.

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 21:10 (omomomomoomm).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dojitza kaže...
Tony1999 kaže...
Dojitza kaže...
Tony1999 kaže...

Kao da si dosao do mehanicara i rekao: "Pokvario mi se auto", ali ne daš mu da vidi auto. 

Oces reci da je za neki model najbolja ponuda kod određenog lika? Ako da, onda isprike. Ako ne, onda ne vidim potrebu da se iznose takvi detalji.

 Pa da. Ima masa ljudi sto to radi, i uvijek netko bude na dobrom glasu za oke cijene. kod nekih auta mozes i sam nabavit kljuc i dati narezat, i uz pomoc dijagnostike sam iskodiras.

 Hvala na informaciji. Dakle pretpostavljam da ne postoji neka osoba koja za većinu automobila ima razumne cijene, nego kako tko, ovisno za kojeg proizvođača, model i godište.

 

Hacker002 kaže...
Dojitza kaže...

Previše informacija za javni forum, ali ajmo reći da je kod ovog lika dosta povoljnije nego navedenih 400-800kn

 Pa ne voziš Bentley da radiš ključ za 130kn pa se moraš bojati. Nevjerojatno, pita za pomoć a neće reći za koji auto pita, svašta majka rađa. I pazi brine se za informacije na forumu, a na netu megakorporacije imaju više podataka o njemu i njegovom autu nego što ih on zna, ali BUG forum je problem, ovdje se kradu ključevi od 130kn.

Realno cijenim ekipu i to što dijele svoje znanje ovak za džabe neznancima i ovo što ne želim podijeliti tu informaciju nije disrespect prema forumašima nego isključivo moja stvar.

 Skrati priču pa goni u ovlašteni servis da te oderu ka mačku (diskrecija zajamčena)

lp

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Clio 2016 1.5dci, skoro uvijek prilikom pokretanja iz prve brzine kad puštam kvačilo lagano trzne, lamela? Zamašnjak?
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Slučajno-Delet pls

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 9:32 (maks0806).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Napokon opet postam ovdje. Nakon dulje štednje napokon imam auto svojih snova heheh. Sa Astre iz 1996e na ovo fin upgrade po svemu osim udobnosti 😁

 

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Kaj je taj Civic neudoban?

 

meni je bil super, osim za ući, tu si uvijek glavu zveknem..

 

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Evo stigao je i moj Lexus kod dealera. Rjesavamo jos koji dan papirologiju, onda ga preuzimam. 

Dugo sam vagao koji auto uzeti, htio sam nesto pouzdano i drugacije od standardnih Nijemaca na cesti. 

 

Po samom dizajnu exterijera i interijera svidao mi se Stelvio, Range Rover Velar, cak i novi RAV 4 black edition.

Buduci da sam htio nizu potrosnju po gradu, a i generalna kvaliteta izrade i pouzdanost su mi bili jako bitan faktor, nekako su Range Rover i Stelvio otpali.

Na kraju je odluka pala na ovaj Lexus koji me osvojio dizajnom, kvalitetom materijala iznutra i tim da je hibrid + uvijek visoko kotira na listi pouzdanih auta (slazem se, nijedan auto nije bulletproof)

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stric_Jura kaže...

Kaj je taj Civic neudoban?

 

meni je bil super, osim za ući, tu si uvijek glavu zveknem..

 

 Probaj jednom sjest u nes francusko da vidis kaj znaci pojam udobnost 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice