Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.111
|
čitano: 13.242.319
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
Auti - ultimativna tema

Ja ne znam što vi vozite... 

Wolt 30kn kupon: GKD47
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ističe mi registracija ovaj mjesec, ima netko iskustva sa stranicama tipa Osiguraj me i Laqo? Po kalkulatoru mi ispada cijena ista u 100kn,što odabrati? 

Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

Ističe mi registracija ovaj mjesec, ima netko iskustva sa stranicama tipa Osiguraj me i Laqo? Po kalkulatoru mi ispada cijena ista u 100kn,što odabrati? 

 Uzeo nedavno laqo obvezno + kasko, sve skupa oko 3000kn. Kasko je sa 1200kn franšize i pokriva manje više sve osim potresa. Sve se odradi online, kasko se aktivira fotkanjem mobitelom preko weba za koji ti pošalju link. Na tel i mailove uredno i pristojno odgovaraju. Za sada na taj dio nemam primjedbe, e sad kako će to izgledati u slučaju štete nadam se da neću nikada saznati. 

 

Laqo = Croatia osig.

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

Decki, kupio bi ledice w5w 10kom za intrrijer za lagunu 2009. Koje savjetujete sa sljedecim uvjetima:

Ledeno bijela 5-6000k

Dimenzije kao original (27mm skupa sa podnozjem)

Canbus? Ugl da ne bacaju greske i da ne tinjaju dok su ugasene

Jacina vazna, da ne budu slabe

Izdrzljive, ne da mjenjam ih 1x mjesecno

Sa ali expressa, moze bundle 5 i 10kom. Uzeo bi ih 15 sve skupa

 

Ja sam narucio bas set za svoj automobil, rade kao i kod prvog dana:

https://de.aliexpress.com/item/32834493077.html

 

Siguran sam da postoje i za tvoj automobil - samo trazi Juli König + model automobila,

naci ces sigurno. Prije toga sam kupio neke s Amazona, bile su sranje, vratio slijedeci dan,

a kostale su jednako, cak i nesto skuplje, zbog dostave.

 

Otkad sam dobio savjet za Juli König, kupio i nisam pozalio.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

Decki, kupio bi ledice w5w 10kom za intrrijer za lagunu 2009. Koje savjetujete sa sljedecim uvjetima:

Ledeno bijela 5-6000k

Dimenzije kao original (27mm skupa sa podnozjem)

Canbus? Ugl da ne bacaju greske i da ne tinjaju dok su ugasene

Jacina vazna, da ne budu slabe

Izdrzljive, ne da mjenjam ih 1x mjesecno

Sa ali expressa, moze bundle 5 i 10kom. Uzeo bi ih 15 sve skupa

 Te ledice ja ne mogu nikako skužit...
Ja sam od istog proizvođaća kupio i ugradio, jedne rade bez problema, dok su mi druge prestale radit, kasnije sam skužio da mi je prekidač rikverca otišao, e sad dal je to uzrok od ledice ili jednostavno dotrajanost...ne znam...

Dakle w5w ti imam OVE i odlične su, svijetle čisto bijelo, dost jako, ugradio sam na tri različita vozila prije pola godine (6mj) i na svima još rade bez greške, ja ih imam za svijetlo u gepeku/bunkeru na swiftu. Aliexpress ima čak bolji deal... svaka preporuka, ledice su u aluminijskom kućištu, kvalitetnije izrade, za bolje hlađenje

A sa druge strane sam od tog istog proizvođaća (auxito) kupio P21W i ugradio u swifta za rikverc i zadnju maglenku OVE

Nakon cca dva mjeseca mi je rikverc prestao svijetlit, dok je maglenka i dalje radila (ali maglenku sam možda jednom upalio u ta dva mj...tj skoro pa je nisam ni koristio) i ništa mislio sam krepale ledice jel, vratim ja klasične žarulje, ne rade ni one više...šta sad?
Izvadim rikverc šalter, ispitam da li ukapča i ispalo je da ne, tj da je on riknuo, kupio sam drugi rikverc šalter, zamijenio i sve radi, e sad ne znam dal je rikverc šalter zbog ledica riknuo ili je jednostavno dotrajao (12god. korištenja), vidi se na vrhu šaltera da je izlizan malo, tj potrošen...
Te P21W ledice još uvijek imam, rade i ispravne su, ali ih se ne usudim opet ugradit, da mi ne vrisne i ovaj rikverc šalter, jer nisam ziher da li je povezano...
A te P21W ledice sam na poslu držao na laboratorijskom izvoru na 14V, sad sam zaboravio koliku struju cuclaju, ali držale su 7 sati pod full opterečenjem i dosta se ugriju i nisu treperile, fakat ostavljaju dojam kvalitete, jer ove ostale kad ih se tako optereti na 14V počnu nakon 2/3 sata treperit...
Ak se dobro sjećam, mislim oko 1.5A (ili možda malo manje) su cuclale struje i to mislim da sam izračunao da troše oko 20W što je 1W manje od običnih halogenih ili približno isto su trošile, ali su puno jače svjetlile od halogenih...

 

Tak da ne znam šta opće reć, ove w5w još uvijek koristim i rade bez greške, a P21w od istog proizvođaća sam imao problema (mada velim, ni sam ne znam dal je do njih, ne usudim ih se opet ugradit)...
E i da nemam ti pojma dal su canbus, ali meni na sva tri vozila nije bacalo grešku...

 

 
 
 
 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 11:05 (1BIT).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

Ističe mi registracija ovaj mjesec, ima netko iskustva sa stranicama tipa Osiguraj me i Laqo? Po kalkulatoru mi ispada cijena ista u 100kn,što odabrati? 

 wiener

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...
RuskeGTT kaže...

Decki, kupio bi ledice w5w 10kom za intrrijer za lagunu 2009. Koje savjetujete sa sljedecim uvjetima:

Ledeno bijela 5-6000k

Dimenzije kao original (27mm skupa sa podnozjem)

Canbus? Ugl da ne bacaju greske i da ne tinjaju dok su ugasene

Jacina vazna, da ne budu slabe

Izdrzljive, ne da mjenjam ih 1x mjesecno

Sa ali expressa, moze bundle 5 i 10kom. Uzeo bi ih 15 sve skupa

 

Ja sam narucio bas set za svoj automobil, rade kao i kod prvog dana:

https://de.aliexpress.com/item/32834493077.html

 

Siguran sam da postoje i za tvoj automobil - samo trazi Juli König + model automobila,

naci ces sigurno. Prije toga sam kupio neke s Amazona, bile su sranje, vratio slijedeci dan,

a kostale su jednako, cak i nesto skuplje, zbog dostave.

 

Otkad sam dobio savjet za Juli König, kupio i nisam pozalio.

 Potrazit cu malo tu marku, al setove mi nema smisla kupovati, jer su mi svih 10 zarulja u unutrasnjosti ubodne t10.

1BIT kaže...
RuskeGTT kaže...

Decki, kupio bi ledice w5w 10kom za intrrijer za lagunu 2009. Koje savjetujete sa sljedecim uvjetima:

Ledeno bijela 5-6000k

Dimenzije kao original (27mm skupa sa podnozjem)

Canbus? Ugl da ne bacaju greske i da ne tinjaju dok su ugasene

Jacina vazna, da ne budu slabe

Izdrzljive, ne da mjenjam ih 1x mjesecno

Sa ali expressa, moze bundle 5 i 10kom. Uzeo bi ih 15 sve skupa

 Te ledice ja ne mogu nikako skužit...
Ja sam od istog proizvođaća kupio i ugradio, jedne rade bez problema, dok su mi druge prestale radit, kasnije sam skužio da mi je prekidač rikverca otišao, e sad dal je to uzrok od ledice ili jednostavno dotrajanost...ne znam...

Dakle w5w ti imam OVE i odlične su, svijetle čisto bijelo, dost jako, ugradio sam na tri različita vozila prije pola godine (6mj) i na svima još rade bez greške, ja ih imam za svijetlo u gepeku/bunkeru na swiftu. Aliexpress ima čak bolji deal... svaka preporuka, ledice su u aluminijskom kućištu, kvalitetnije izrade, za bolje hlađenje

A sa druge strane sam od tog istog proizvođaća (auxito) kupio P21W i ugradio u swifta za rikverc i zadnju maglenku OVE

Nakon cca dva mjeseca mi je rikverc prestao svijetlit, dok je maglenka i dalje radila (ali maglenku sam možda jednom upalio u ta dva mj...tj skoro pa je nisam ni koristio) i ništa mislio sam krepale ledice jel, vratim ja klasične žarulje, ne rade ni one više...šta sad?
Izvadim rikverc šalter, ispitam da li ukapča i ispalo je da ne, tj da je on riknuo, kupio sam drugi rikverc šalter, zamijenio i sve radi, e sad ne znam dal je rikverc šalter zbog ledica riknuo ili je jednostavno dotrajao (12god. korištenja), vidi se na vrhu šaltera da je izlizan malo, tj potrošen...
Te P21W ledice još uvijek imam, rade i ispravne su, ali ih se ne usudim opet ugradit, da mi ne vrisne i ovaj rikverc šalter, jer nisam ziher da li je povezano...
A te P21W ledice sam na poslu držao na laboratorijskom izvoru na 14V, sad sam zaboravio koliku struju cuclaju, ali držale su 7 sati pod full opterečenjem i dosta se ugriju i nisu treperile, fakat ostavljaju dojam kvalitete, jer ove ostale kad ih se tako optereti na 14V počnu nakon 2/3 sata treperit...
Ak se dobro sjećam, mislim oko 1.5A (ili možda malo manje) su cuclale struje i to mislim da sam izračunao da troše oko 20W što je 1W manje od običnih halogenih ili približno isto su trošile, ali su puno jače svjetlile od halogenih...

 

Tak da ne znam šta opće reć, ove w5w još uvijek koristim i rade bez greške, a P21w od istog proizvođaća sam imao problema (mada velim, ni sam ne znam dal je do njih, ne usudim ih se opet ugradit)...
E i da nemam ti pojma dal su canbus, ali meni na sva tri vozila nije bacalo grešku...

 

      

 Neznam vise sta i kakve uzet hahaha...gledao croxenon prodaje t10 neke po 150kn komad hahaha

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

https://www.aliexpress.com/item/32959885269.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.3bfe1592MnhJfC&algo_pvid=3a53aeed-229f-4238-a5f2-960ce02fa764&algo_expid=3a53aeed-229f-4238-a5f2-960ce02fa764-11&btsid=2100bb4a16101982188514497ea56b&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

 

Ja imam takvih 3 komada, dvije naprijed i jedna u gepeku,

rade OK, dosle sa setom - izgledaju sranje, al zapravo su sasvim solidne.

 

Jedino sto se moras priviknuti da su veoma jake - u gepeku je taman, sve vidis gdje je sta,

al naprijed znaju cak i smetati ako se koriste duze vrijeme.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

 Neznam vise sta i kakve uzet hahaha...gledao croxenon prodaje t10 neke po 150kn komad hahaha

 od njega ne bih ništa kupio ni da mi nudi za kunu!

 

ima dosta godina, zovem njegov broj da pitam za žarulje Osram NightBreaker Laser... rekao mi cijenu..budem javio

zovem drugi broj s njuškala, drugi prodavač kako piše na oglasu.... za iste žarulje..i opet se on javi... no ovaj broj s tim oglasom ima nešto jeftinije žarulje

 

pristajem na primopredaju, dođem i platim po prvoj cijeni (skupljoj)! ajd ko jebe dvadeset/tridesetak kuna gore dolje.

 

Dođem doma sav sretan, izvadim žarulje i pogledam kod oznaku na njima i na obje je zadnje slovo bilo kao sastrugano nečim

 

skinuo obične H7 žarulje koje sam imao i montirao te nove... ISTI KU*AC, nikakva razlika u boji/bjelini/jačini

 

skinuo to sranje dole, bacio ih i kupio Philips Extreme vision e to je bila neusporediva razlika

 

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

 Neznam vise sta i kakve uzet hahaha...gledao croxenon prodaje t10 neke po 150kn komad hahaha

 haha, ne znam ni ja isti k je sve to

A probaj ak oćeš ove kaj sam ti LINK-ao

Nije neka lova, samo je možda muka mijenjati ako krepaju...

Inaće ne kupujem sa alija, ali vidim da su među skupljima i komentari su ok na aliju, šta ja znam, velim oko pola godine ih imam i rade ok, barem te w5w/T10...

cca 100Kn 10kom na aliju je super, ja sam na ebay-u dao 102Kn za 8kom, prodaju se po 2kom i kao discount dobim na količinu haha, sa tim dicsountom sam platio isto, a dobio dvije žarulje manje nego na aliju

 

Off topic:

Jel prima aliexpres pay pal ili samo plaćanje karticom?

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Patim se oko ugradnje xenon kita. Kod skode octavie 2 fl ima nekakvu metalnu krunicu na koju je nataknut konektor za zarulje, nije onaj klasicni sistem sa kopcom.. 

Adapter sam skinuo pa nema kaj drzat zarulju u grlu.. 

Ima ko kakvu ideju kak da to ugradim? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 16:40 (domac5).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

U novom auto klubu ima članak o you tube-ru iz Rijeke sa imprezom:

 
 
Kak opće tak netko sa you tube-a dobije mjesto u auto časopisu, mislim ima hrpa tako tjuniranih vozila, pa se ne piše o njima...kao da su iz auto kluba ostali bez inspiracije, korona je, pa nema novih vozila, nema se o čemu pisati...

 


BTW:
Kaže vlasnik impreze da je prije imao golfa 5 gti i da je jako razočaran autom...zapalio mu se i izgorio

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

U novom auto klubu ima članak o you tube-ru iz Rijeke sa imprezom:

BTW:
Kaže vlasnik impreze da je prije imao golfa 5 gti i da je jako razočaran autom...zapalio mu se i izgorio

 

 Jer je bilo "ide to jos" i takvih stvari. Mislim dovoljno je procitat prvu recenicu clanka da se shvati o cemu je rijec.

Di2 & EPS FTW!
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Meni je osobno taj auto teška perverzija, imao sam ga priliku nekoliko puta vidjeti uživo. Da sam ja urednik stavio bi ga na naslovnicu autokluba da podignem prodaju, je**la ih Mokka, Tucson, C4 i sve "auto zvijezde" 2021. 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MasterNerdx kaže...

Meni je osobno taj auto teška perverzija, imao sam ga priliku nekoliko puta vidjeti uživo. Da sam ja urednik stavio bi ga na naslovnicu autokluba da podignem prodaju, je**la ih Mokka, Tucson, C4 i sve "auto zvijezde" 2021. 

 Jesi ikad cuo za Elaborare, SpeedHunters, Import Tuner...?  AutoKlub-ova tematika nisu tunerani auti, vec auto industrija i reklo bi se tvornicki auti. Postoje tunerski casopisi zaduzeni za ovakve aute, a postoje i casopisi za Mokku, Tucson, C4 i sve "auto zvijezde" 2021.

Di2 & EPS FTW!
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kaj kažete na Cupra Formentora ?

Bnet: mNik987#2148
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MasterNerdx kaže...

Meni je osobno taj auto teška perverzija, imao sam ga priliku nekoliko puta vidjeti uživo. Da sam ja urednik stavio bi ga na naslovnicu autokluba da podignem prodaju, je**la ih Mokka, Tucson, C4 i sve "auto zvijezde" 2021. 

 Vidiš meni je baš grdi haha

Al to su valjda ukusi...

Ne znam, oem sti wrx mi je fantazija, ovdje su ugrađeni šireni bokovi koji su uglavnom ili plastični ili izrađeni od fiberglasa i obično nitani ili zašrafani za blatobrane koji su time oštećeni i izloženi hrđanju za koju godinu, zatim mi ovaj custom made prednji branik užas, pa što je falilo wrx-u, top topova, ajde farovi čak i nisu loši, mada su i oem vrhunski sa lećom...
Ajde zgodan detalj je ovaj šuplji okvir na stražnjim bočnim staklima, ali to je mana sad zimi, korisno jedino ljeti haha i što kad ga uhvati kiša?, ima bazen, roll cage je fora stvar, ali zahtjeva preinake na oem interjeru (bušenje, rezanje, varenje...) te se nakon toga nikada neće moći vratiti u prvobitno stanje (a ako će ga prodavat, tko će kupit imprezu sa rezanim interjerom, rupama u plastici???), motor je navodno pojačan na 450Ks, nadam se da je kvalitetno sređen, da ne završi kao i golf gti...

Te spuštena impreza, pa tko rally ikonu ide spuštat
Ja mislim da se Šebalj za ovom imprezom nebi ni okrenuo

 

Al dobro, piše regana kao natjecateljsko vozilo, a onda kaže da se nema u planu niti utrkivati po stazi, niti drag race-ati, već je pokupio par nagrada na meet-inzima, tj samo mu je do pokazivanja, tak da mu je ovaj članak u auto klubu došao kao i članak u Gloriji o Severini i njenom trećem sretnom djetetu iz 5og braka ...(tj kao budali šamar).

5 godina
offline
Auti - ultimativna tema

imaju li kamere za brzinu neki nacin kada slikaju da to i vidis?

primjerice ove nove..

cini mi se da me jedna uslikala, kao da je bilo nesto narancasto zasvijetlilo u njoj, ali nisam siguran :D

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Uslikala te

Crveno svjetlo bljesne kada uslika, to ti je to onda..

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

https://www.aliexpress.com/item/32959885269.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.3bfe1592MnhJfC&algo_pvid=3a53aeed-229f-4238-a5f2-960ce02fa764&algo_expid=3a53aeed-229f-4238-a5f2-960ce02fa764-11&btsid=2100bb4a16101982188514497ea56b&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

 

Ja imam takvih 3 komada, dvije naprijed i jedna u gepeku,

rade OK, dosle sa setom - izgledaju sranje, al zapravo su sasvim solidne.

 

Jedino sto se moras priviknuti da su veoma jake - u gepeku je taman, sve vidis gdje je sta,

al naprijed znaju cak i smetati ako se koriste duze vrijeme.

 najveci mi problem da su dimenzija ISTE kao original w5w...jer imam par mjesta gdje ne moze stat veca...imam doma 2 RGB w5w (htio sam isprobati ih na prostoru za noge, ali niu isle unutra, jer su plastike okolo tako napravljene da ne stane nista vece od oem dimenzija

Ziga kaže...
RuskeGTT kaže...

 Neznam vise sta i kakve uzet hahaha...gledao croxenon prodaje t10 neke po 150kn komad hahaha

 od njega ne bih ništa kupio ni da mi nudi za kunu!

 

ima dosta godina, zovem njegov broj da pitam za žarulje Osram NightBreaker Laser... rekao mi cijenu..budem javio

zovem drugi broj s njuškala, drugi prodavač kako piše na oglasu.... za iste žarulje..i opet se on javi... no ovaj broj s tim oglasom ima nešto jeftinije žarulje

 

pristajem na primopredaju, dođem i platim po prvoj cijeni (skupljoj)! ajd ko jebe dvadeset/tridesetak kuna gore dolje.

 

Dođem doma sav sretan, izvadim žarulje i pogledam kod oznaku na njima i na obje je zadnje slovo bilo kao sastrugano nečim

 

skinuo obične H7 žarulje koje sam imao i montirao te nove... ISTI KU*AC, nikakva razlika u boji/bjelini/jačini

 

skinuo to sranje dole, bacio ih i kupio Philips Extreme vision e to je bila neusporediva razlika

 

 

 vidis ja sam kod njega uzeo osram d1s ili d2s ne sjecam se, par neznam 600-700kn i bio zadovoljan...jedno svjetlo mi bilo ljucibasto kad sam kupio vts-a, ugl sa zaruljama sam bio zadovoljan, ali sa ugradnjom i fuserom koji je smatran tata mata u rijeci za PSA, nisam bio zadovoljan, jer su poceli problemi na svjetlima i hladnjaku itd sve nakon ugradnje xenona...osigurao si ulazak na moju crnu listu mehanicara

1BIT kaže...
RuskeGTT kaže...

 Neznam vise sta i kakve uzet hahaha...gledao croxenon prodaje t10 neke po 150kn komad hahaha

 haha, ne znam ni ja isti k je sve to

A probaj ak oćeš ove kaj sam ti LINK-ao

Nije neka lova, samo je možda muka mijenjati ako krepaju...

Inaće ne kupujem sa alija, ali vidim da su među skupljima i komentari su ok na aliju, šta ja znam, velim oko pola godine ih imam i rade ok, barem te w5w/T10...

cca 100Kn 10kom na aliju je super, ja sam na ebay-u dao 102Kn za 8kom, prodaju se po 2kom i kao discount dobim na količinu haha, sa tim dicsountom sam platio isto, a dobio dvije žarulje manje nego na aliju

 

Off topic:

Jel prima aliexpres pay pal ili samo plaćanje karticom?

 nema ti ali paypal, ali ja sam presao s ebaya na njih i zadovoljan sam...

nasao sam isto auxito ali crne, ne srebrne, cini mi se da su par mm krace, sad neznam koja je razlika, vidim komentari i slike pozitivni za oba modela...pa sam nasao jos manje ali bez tih hladnjaka, pa neznam vise sta hahaha...ugl kupejka vristi za ledicama unutra, a ja danima vec istrazujem :D 

5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...

Uslikala te

Crveno svjetlo bljesne kada uslika, to ti je to onda..

 a ocito da je to onda :D

 

zna li netko da li postoji neka gps aplikacija di su upisane te kamere? 

imam nesto ucitano u google mapsima, ali mi tu nije pokazala, tj. nisam dobio zvucni signal..

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
aloevera13 kaže...
Hacker002 kaže...

Uslikala te

Crveno svjetlo bljesne kada uslika, to ti je to onda..

 a ocito da je to onda :D

 

zna li netko da li postoji neka gps aplikacija di su upisane te kamere? 

imam nesto ucitano u google mapsima, ali mi tu nije pokazala, tj. nisam dobio zvucni signal..

 Ja koristim waze, za sad svugdje gdje sam isao su stavljene te fiksne kamere na aplikaciji, e sad, prijavljuju se i ovak ovi u zasjedi ali ono kom se da tak da i na njih moras pazit.

5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

e hvala. a znam da treba pazit, ma nisam nesto posebno brzo vozio, ali na ovoj podravskoj slatini ih bas ima previse...

 

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
aloevera13 kaže...

e hvala. a znam da treba pazit, ma nisam nesto posebno brzo vozio, ali na ovoj podravskoj slatini ih bas ima previse...

 

 Ja vozim vecinom 5-10% iznad ogranicenja kad vidim kameru, jer ono, znam da mi auto laze za 5kmh i jos su kamere namjestene na ko zna kolko posto...

3 godine
offline
Auti - ultimativna tema

Realna cijena kod nas za Passat Variant b6 2008 2.0 140ks Sportline(koliko sam shvatio CR varijanta tj najbolja izvedva istog koliko sam procitao), uvezen iz Njemačke(tu je vec regan), sve servisirano, auto ima original 200k km, izvana i iznutra izgleda kao da je tek izasao iz salona?! Hvala

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 12:56 (Boris grozni).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Boris grozni kaže...

Realna cijena kod nas za Passat Variant b6 2008 2.0 140ks Sportline(koliko sam shvatio CR varijanta tj najbolja izvedva istog koliko sam procitao), uvezen iz Njemačke(tu je vec regan), sve servisirano, auto ima original 200k km, izvana i iznutra izgleda kao da je tek izasao iz salona?! Hvala

 5500-6000 eura

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...

Moze preporuka dobrog auto-elektricara. Trebao bi da mi provjeri ozicenje zvucnika i same drivere.

Tu i tamo mi zna neka strana prestat radit a i kod jako cistih i visokih tonova javljaju se krcanja u visokotoncu.

 

Ne znam jel bi bilo moguce da je to do samog radija... Vecinom dobro radi, al nekad ga bas ujebe...

 Anyone ?

Truth in engineering.
12 godina
online
Auti - ultimativna tema

Od kud si? U zg mislim da nas moderator XXX-Man radi

Wolt 30kn kupon: GKD47
14 godina
moderator
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Radim kad stignem kraj drugog posla :)

 

Jedino što je sad zbilja hladno, a nemam grijanu garažu...

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 21:45 (XXX-Man).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tony1999 kaže...

Od kud si? U zg mislim da nas moderator XXX-Man radi

 Mnogo dobro, hvala za info :)

Truth in engineering.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice