Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.108
|
čitano: 13.230.593
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Branimir2412 kaže...
Luxy2501 kaže...
Branimir2412 kaže...
Luxy2501 kaže...
 U slucaju da je vozilo registrirano (gledam ipak vise vozila istih), mogu li odmah tamo saznati je li vozilo terećeno u obliku kredita/kazni i slično?

 Da li je vozilo trećeno ili ne možeš saznati od Fine putem sms-a preko broja šasije ili to pokušaj telefonski riješiti ili osobnim odlaskom u finu. Za kazne se tereti vlasnik vozila koji ih je počinio preko broja tablice vozila i svojih informacija, tako da za taj dio ne bi trebao previše brinuti jer ćeš ti biti novi vlasnik s novim tablicama i podacima u policiji. 

 Dakle ako sam sve dobro shvatio, u najbližoj tehničkoj stanici se obavi prijepis na probne tablice (ili lokalne iz mog mjesta ako imaju na stanju), a terećenje na vozilu me onda ne dira osim ako je slučaj nekakvog kredita? Isprike na redudantnim pitanjima, samo želim doći pred vozila maksimalno informiran. Hvala!

 Upravo tako, a za najtočnije informacije ti je najbolje nazvati centar za tehnički pa pitati jer svake godine se nešto novo mijenja u vezi zakona i sl. gluposti, ovo što sam ti rekao je prema mojoj spoznaji od prošle godine u 9mj, kada smo bratu išli sređivati kupljeni auto.

 Super, hvala puno jos jednom na svim informacijama! 

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
luka94 kaže...

 Akcija

LINK

 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Koliko se obično dobije popusta ako se donese stari akumulator pri kupovini novog?

 

Jučer ujutro mi auto jedva upalio, navečer, taman pred posao nije htio nikako. Srećom baš pred koji mjesec naručio onaj powerbank/starter i upalio bez problema (2.0 HDi) Odlična stvar, vrijedi svake kune. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

Koliko se obično dobije popusta ako se donese stari akumulator pri kupovini novog?

 

Jučer ujutro mi auto jedva upalio, navečer, taman pred posao nije htio nikako. Srećom baš pred koji mjesec naručio onaj powerbank/starter i upalio bez problema (2.0 HDi) Odlična stvar, vrijedi svake kune. 

 Ovisi kod kojeg prodavača, u Tokiću imaju popust, ali samo ako je nekakva akcija kod njih. Kod Ciak-a mislim da cijelo vrijeme nude nekakav popust ako im dofraš stari i kupiš novi kod njih, popust bi trebao biti kojih 10-15% od cijene novog.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel za popust to mora biti akumulator sličnih specifikacija kao i novi ili mogu recimo donijeti stari aku od 40ah, a kupujem, bubam, 75ah?

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ciak nudi 5% popusta kad doneses stari . Kad donosis stari akumulatore nije bitna snaga zasto sto ionako ide na kilu . 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

da 5% pa nismo bas takvi lihvari...

8 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Luxy2501 kaže...
Branimir2412 kaže...
Luxy2501 kaže...
 U slucaju da je vozilo registrirano (gledam ipak vise vozila istih), mogu li odmah tamo saznati je li vozilo terećeno u obliku kredita/kazni i slično?

 Da li je vozilo trećeno ili ne možeš saznati od Fine putem sms-a preko broja šasije ili to pokušaj telefonski riješiti ili osobnim odlaskom u finu. Za kazne se tereti vlasnik vozila koji ih je počinio preko broja tablice vozila i svojih informacija, tako da za taj dio ne bi trebao previše brinuti jer ćeš ti biti novi vlasnik s novim tablicama i podacima u policiji. 

 Dakle ako sam sve dobro shvatio, u najbližoj tehničkoj stanici se obavi prijepis na probne tablice (ili lokalne iz mog mjesta ako imaju na stanju), a terećenje na vozilu me onda ne dira osim ako je slučaj nekakvog kredita? Isprike na redudantnim pitanjima, samo želim doći pred vozila maksimalno informiran. Hvala!

Ako ima teret/zapis na sebi (bilo kakav), bjež od njega jer ga uredno možeš kupiti ali ne i prepisati na sebe! To je cijeli show ako kupiš takav auto...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

Koliko se obično dobije popusta ako se donese stari akumulator pri kupovini novog?

 

Jučer ujutro mi auto jedva upalio, navečer, taman pred posao nije htio nikako. Srećom baš pred koji mjesec naručio onaj powerbank/starter i upalio bez problema (2.0 HDi) Odlična stvar, vrijedi svake kune. 

 

To se razlikuje od ducana do ducana, mada ne vidim zasto bih cuvao stari aku osimm ako ga ne mislis zasebno dat na otkup.

 

Rucipe kaže...

Ciak nudi 5% popusta kad doneses stari . Kad donosis stari akumulatore nije bitna snaga zasto sto ionako ide na kilu . 

 

Ma vise od 5% je sigurno, znam da imaju nabijene cijene i da se bez povrata starog skoro ne isplati kupovat. Npr. aku za moj auto je bio 600kn ako ne i vise, ali ako vratim stari aku, cca 430kn sto je i neka normalna cijena.

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

da 5% pa nismo bas takvi lihvari...

 Pa koliki je popust ? 

10 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav, gdje se u zagrebu može izvadit dpf filter i softverski ga ugasit? koja je  cijena toga otprilike ako je netko radio

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel narucivao tko preko aliexpressa kakav OBD2 citac da ima dobra iskustva s njim? Ne trebaju mi nikakve svemirske funkcije, samo citanje kodova i live data.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Narucivao je prijatelj neki sto radi standalone bez mobitela i radi OK. 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ma ja gledam samo modul koji bi se spajao s mobitelom preko bluetootha, to mi je prakticnije.

9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ekipa ako moze minuta vremena i malo pomoci. 

 

Odlucio sam uzeti Audi TT 2.0 TDI quattro.

Eh sad kod nas ih bas i nema, ali nasao sam jednog koji mi se svida, 2008 godiste. Vani ih vise ni ne gledam bas zbog corone, plus me troskovi uvoza sve skupa dodu oko 2500 eura a isto mogu dobiti samo 2008 godinu.

 

Uglavnom, da predem na stvar.

Nasao sam ovog : https://www.njuskalo.hr/auti/audi-tt-2.0-tdi-oglas-31132350 

Nasli smo se na jako dobroj cijeni i sad je sve na meni. (10.500)

Auto je regan do 3mj 21, ima servisnu, napravljen mali prije 8tkm, veliki dolazi na 220tkm, novo kvacilo, nova pumpa vode, novi diskovi i plocice, nove gume itd.. Od opreme, bose ozvucenje, zadnje parking senzore, tempomat, grijaci siceva, koza, bi-xenon, mf volan itd..

Zakljucak, auto nema ulaganja a nudi sve ono sto mogu dobiti i vani s uvozom.

 

Dobra stvar je sto mogu i na tim felgama zaraditi posto 20" na TT-u bas ne bi vozio, meni osobno nije neki vatromet.

 

Sad ja nisam siguran, uzeo bi ga jer je to ono sto trazim ali ima neke stvari koje mi se ne svidaju, prvo ovo bi bio vec treci auto da me potrefi da je sivi, unutrasnjost nikako po mom ukusu, ali ajde da to dvoje zanemarimo.. Dolazimo do toga da je auto mapiran na 210ks, nisam neki fan toga i to mi isto tako smeta, te tri stvari me odbijaju od auta a ostale stvari me privlace plus auto ima dobru servisnu povijest sto mozda ne bi bila stvar kod nekog drugog. 

Dobro boja auta i mapa cak i nekako mogu pregrmit, ali unutrasnjost mi se nikako ne svida, to mi je bas trn u oku.

 

Moja pitanja :

 

1. Da li ako pricekam mogu dobiti bolji TT mk2 za 10.500 Eura a da je 2.0 TDI quattro

2. Ako bi ga vozio 1.5 god za koliko bi ga mogao prodati s tim da bi u njega ulozio jos sigurno 1.500 eura.

 

Ni sam ne znam sta bi napravio posto ih stvarno rijetko ima a cijena je dobra, jos mogu i na felgama zaradit ali ostale stvari mi ne idu pod ruku.

Sto kazete, neki savjet?

 

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2020 23:13 (el.šef).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Solidno vikend vozilo za tebe i kujicu. Al kao every-day vozilo, tesko. Ne mozes

ni rostilj stavit u njega da odes negdje rostiljat, a kamoli ista drugo.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Solidno vikend vozilo za tebe i kujicu. Al kao every-day vozilo, tesko. Ne mozes

ni rostilj stavit u njega da odes negdje rostiljat, a kamoli ista drugo.

 To nije bilo pitanje ali zahvaljujem na tvom misljenju.

Barcelona - Mes que un club
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Solidno vikend vozilo za tebe i kujicu. Al kao every-day vozilo, tesko. Ne mozes

ni rostilj stavit u njega da odes negdje rostiljat, a kamoli ista drugo.

 Pa nije bas tako, stražnja klupa je mala, gepek je solidne veličine, kad se spuste sjedala stvarno ima mjesta. Nije pretjerano u visinu ali mjesto ima.

 

Na 18" je tvrd strašno, mogu si mislit što je tek na 20".

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tony1999 kaže...
Čitatelj kaže...

Solidno vikend vozilo za tebe i kujicu. Al kao every-day vozilo, tesko. Ne mozes

ni rostilj stavit u njega da odes negdje rostiljat, a kamoli ista drugo.

 Pa nije bas tako, stražnja klupa je mala, gepek je solidne veličine, kad se spuste sjedala stvarno ima mjesta. Nije pretjerano u visinu ali mjesto ima.

 

Na 18" je tvrd strašno, mogu si mislit što je tek na 20".

Jel iza stane uopce netko osim nekih miđeta? 

Ma ako odlucim uzeti odmah bi 20" maknuo.

Barcelona - Mes que un club
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Iza stanu samo djeca, ja kad sam sjeo iza i sjedalo gurnuo skroz naprijed nije se moglo preklopit nazad. Ako baš moraš nekog popeljat stane tako da sjedne na sredinu a svaka noga na jednu stranu.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Taj motor je problematican.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bez tih rotorica auto će ti bit bijeda, a unutrašnjost je odurna. Vjerujem da su ga samo gazili tamo po Splitu i okolici, malo nabacili splitski đir po liti.

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
el.šef kaže...

Jel iza stane uopce netko osim nekih miđeta? 

Ma ako odlucim uzeti odmah bi 20" maknuo.

 

Stanu i odrasli... bez nogu... jedino ih je malo teze ugurat i izvaditi van

Jos ako ih poslozis ukoso, stane ih 3-4 komada ko vrece krumpira

 

PS - Kazem ti, dobar vikend automobil, al veliki gubitak love, skupi VW dijelovi,

djecje bolesti mosine koje nikad nece biti rijesene, ako imas lovu, kupi i uzivaj vikendima.

 

Sto manje kilometara, to bolje. A za dnevno vozilo si uzmi Golfa cvaju TAS.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

 

 veliki gubitak love, skupi VW dijelovi,

 

 Svaciji dijelovi su skupi ako se ide u ovlasteni 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tony1999 kaže...

Iza stanu samo djeca, ja kad sam sjeo iza i sjedalo gurnuo skroz naprijed nije se moglo preklopit nazad. Ako baš moraš nekog popeljat stane tako da sjedne na sredinu a svaka noga na jednu stranu.

 

stanu dva boostera i na njih fotografija djece u nekom manjem formatu

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ezio kaže...
Tony1999 kaže...

Iza stanu samo djeca, ja kad sam sjeo iza i sjedalo gurnuo skroz naprijed nije se moglo preklopit nazad. Ako baš moraš nekog popeljat stane tako da sjedne na sredinu a svaka noga na jednu stranu.

 

stanu dva boostera i na njih fotografija djece u nekom manjem formatu

 

Ovo još nisam čuo!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Frend je imao TT ali 1.8T onaj malo stariji model od ovoga sa oglasa. Ja sam mrsav i visok 180 i ako sam  se vozio iza bio sam na sredini i jedna noga kod vozaca a druga kod suvozaca.  To je auto za dvoje ljudi. Neznam kako bi uopce stavio sjedalicu iza i onda normalno vozio.  Ako imas klince to ti moze biti vikend auto i to je to.

 

Ja osobno nebi TT nikad uzimao dizelasa jednostavno mi takvom autu ne odgovara dizel. Frendov je bio 1.8T cipiran i isao je jako dobro. Vozio sam ga vise puta. I sto je najbolje u 3 godine nije imao nikakvih kvarova. Redovni servis i gas.

PSN:Tomislav025
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

20" i splitske ceste, ovo znas da je prodavac "poseban slucaj" i da se auto gazio. Tko god ima malo duse i brige za auto ne bi stavio tu seljaciju na auto.

Di2 & EPS FTW!
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To je kamuflaza, zadnji farovi ce biti kao na hatchu. Za prednji kraj nema spasa. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice