Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.109
|
čitano: 13.239.074
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
RuskeGTT kaže...

nabavljen

koji HDR da bi boja došla do izražaja {#}

 

inače auto pristojno izgleda {#}

13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Konačno kompakt klasa, i još coupe. Veselim se budućim slikama projekta. {#}

Faith divides us. Death unites us.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2013 7:39 (thedream).
16 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Haha Ruske već ti pušta ulje ispod. {#} Dok nisam otvorio sliku učinilo mi se a i ponadao sam se da je kakvi Clio 2 RS 172/182, ali i Megane je extra. Stvarno dobro izgleda, daj još slikicaa. {#} 

13 godina
offline
Vaš Auto Snova

ruske kako to da opet nisi uzeo traktorče? i šta bi sa cliom i GTT-om?

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
RuskeGTT kaže...

1700 €

1.6e 90ks

177tkm

regan do kraja 11.mj

auto iz njemacke, drugi vlasnik u ri, treci ja

knjizica njemacka (ne kuzim krc-a xD)

abs servo daljinsko, nema podizace (stavit cu ih) ni klimu

dodatno maglenke stavljene i angel eyesi

 

od njega radim williams look i bit cete dalje obavijesteni, ako treba jos koja slikica pitajte :*

 

najs.

ak ti treba prijevod cega iz knjizice reci. obitelj mi zivila u njemackoj pa razumijem i govorim vrlo dobro svabski {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
RuskeGTT kaže...

1700 €

1.6e 90ks

177tkm

regan do kraja 11.mj

auto iz njemacke, drugi vlasnik u ri, treci ja

knjizica njemacka (ne kuzim krc-a xD)

abs servo daljinsko, nema podizace (stavit cu ih) ni klimu

dodatno maglenke stavljene i angel eyesi

 

od njega radim williams look i bit cete dalje obavijesteni, ako treba jos koja slikica pitajte :*

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-2.0-16v-oglas-7892230

Some say that he resined a job in Rome to have a fulltime job in here in London and that all of his legs are hydraulic... all we know is, he's called the Stig.
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Gledam po oglasnicima ima ih dosta i kod nas, al ne izgledaju mi, barem izvana, ovako dobro i uvjerljivo kao ovaj ruskeov. Negdje 1997 godina?

 

@nine - samo da nije naljepnica železo-look na poklopcu tanka, e onda..{#}

 

 

Faith divides us. Death unites us.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2013 12:13 (thedream).
13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
Ziga kaže...

koji HDR da bi boja došla do izražaja {#}

 

inače auto pristojno izgleda {#}

  neizbjezan HDR :P

thedream kaže...

Konačno kompakt klasa, i još coupe. Veselim se budućim slikama projekta. {#}

  namjerno sam trazio coacha a ne berlinu ili nesto trece...i to phase 1, jer phase 2 mi ima bzvz svjetla napred preobla, a jos ovaj ima crne angele koji ga dizu dosta

Penryn kaže...

Haha Ruske već ti pušta ulje ispod.  {#}  Dok nisam otvorio sliku učinilo mi se a i ponadao sam se da je kakvi Clio 2 RS 172/182, ali i Megane je extra. Stvarno dobro izgleda, daj još slikicaa. {#}

  nije ulje, nego voda :P frisko opran

clio 182 ce biti kad bude para ne samo za auto, nego i za reganje, odrzavanje, potrosnju :)

slikice u iducem postu

nine kaže...

ruske kako to da opet nisi uzeo traktorče? i šta bi sa cliom i GTT-om?

  dosta je bilo traktora, dopiz. mi je zvuk...

kad sam isao isprobat auto prije kupnje, vozim i stajem na raskrscu i gledam WTF ugasio se? vec mi svasta prolazi kroz glavu (iskustva sa petardom, motor minimuma itd) pocinjem panicariti da cu morat se okrenuti drugom autu a bio sam kratak s vremenom i zivcima xD kad se sjetim da mozda je motor toliko tih, i dam gasa i javi se :D motor je ful tih na leru...iza 2500-3000 se lijepo cuje gljiva, ali moram promjeniti ju jer je crna xD

clio prodan isti dan, gtt jos ispod kuce, ako ode ode, ako ne jos bolje xD

Lord_Marko kaže...

najs.

ak ti treba prijevod cega iz knjizice reci. obitelj mi zivila u njemackoj pa razumijem i govorim vrlo dobro svabski {#}

  javim se svakako, za sad se baziram samo na slikicama xD

  lijep, ali ja sam gledao drugog koji mi se jos vise svidio i rekao to moram ja napraviti od svog, barem slicno tome xD nema ga sad u oglasniku jbg...

thedream kaže...

Gledam po oglasnicima ima ih dosta i kod nas, al ne izgledaju mi, barem izvana, ovako dobro i uvjerljivo kao ovaj ruskeov. Negdje 1997 godina?

 

@nine - samo da nije naljepnica šatro železo na poklopcu tanka, e onda..{#}

 

 

  1996

a cuj, koliko god ti izgleda uvjerljivo...krov je izgubio boju na mjestima, hauba je na prednjem dijelu puna tockica kamencica, prednji branik ima par crta i prednji desni blatobran je neravan

no sve to je u planu promjeniti/pofarbati...samo da pribavim sve potrebne dijelove i pare i idem par dana sa frendom u garazu napraviti makeover i ne vracam se doma bez full williams looka :)

 

danas sam trebao ic u italiju po dijelove s njime (plastike razne, blatobran, urice sa BC, panele s podizacima i stosta jos) ali se u 3 ujutro sjetio da nisam prepisao ga jos, a preko grane nema sanse da puste tako...

 

ugl slike u sljedecem postu :)

13 godina
offline
Vaš Auto Snova

slikice

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2013 12:33 (RuskeGTT).
12 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
RuskeGTT kaže...

slikice

Prekriješ regu i onda na zadnjoj ostaviš.
Koja ti je uopće svrha prekrivanja? 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
12 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

inace megane mi je taj lip ali previse ih mladih unisti .. stave narancaste felge i rozu unutrasnjost ! -.-''

Some say that he resined a job in Rome to have a fulltime job in here in London and that all of his legs are hydraulic... all we know is, he's called the Stig.
13 godina
offline
Vaš Auto Snova

zaboravio sam se pohvaliti, stigle i meni anđeoske okice {#} skoro sam popušio 105$ shippinga + 50% return cost LOL..

naime, trebalo je stići još prije mjesec dana, i tada sam pokrenuo "resolution case" na ebayu. seller je eskalirao prema USPS-u koji je prije par dana javio da se paket nalazi u local post office o.O..

nazvao poštu i oni su mi rekli da se nalazi na carini. (BTW carina ima totalno glupo radno vrijeme, od 7:30, realno 8 .. pa do 14:30)

paket je već bio premješten za povratak prodavaču, jer sam navodno već dobio 3 obavjesti da je paket tu.. naravno u sandučiću sve ovo vrijeme se nije ništa pojavilo..

saznao sam, da ako vam nešto stiže USPS-om, ako ne znate gdje je paket provjerite na HP-ovim stranicama prema USPS tracking numberu. nisam znao da je to moguće.

 

idući tjedan sam na godišnjem pa ću još nekaj šarafati po autu, pa ću odmah i njih montirati.. 

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
11 godina
offline
Vaš Auto Snova

Jel se to poceo ljustit lak na krovu?

16 godina
offline
Vaš Auto Snova

Ekipa,

 

Zna li netko u Zagrebu firmu koja ugrađuje folije na auto stakla a da prima kartice na rate?

Koga sam god zvao svi bi keš na ruke..a to je malo to much love.

 

LLumar folije na svih 5 stakala (prednja 2 su 100% prozirna UVA/B folija) = 2240 Kn što je way to much...

 

 

 

13 godina
offline
Vaš Auto Snova

jel ima ko kakva iskustva s ovim: http://www.plastidip.hr/

 

cini se dobra fora, jednostavno za napravit, al opet, zasad jos puno preskupo za nekaj kaj traje godinu dvije... 

13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
RuskeGTT kaže...

1700 €

1.6e 90ks

177tkm

regan do kraja 11.mj

auto iz njemacke, drugi vlasnik u ri, treci ja

knjizica njemacka (ne kuzim krc-a xD)

abs servo daljinsko, nema podizace (stavit cu ih) ni klimu

dodatno maglenke stavljene i angel eyesi

 

od njega radim williams look i bit cete dalje obavijesteni, ako treba jos koja slikica pitajte :*

 

 

Koliko ti troši?

http://www.youtube.com/watch?v=wTzMhtVX-NA
15 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova

da u 2 dana ces sigurno znati koliko mu auto trosi

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2013 16:02 (bik).
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

nije baš on topic..

jel zna neko di ima za kupit onu iglu za pumpanje lopti u zagrebu na vrbiku i okolici? neda mi se sad bauljat okolo i trazit po guzvi i ovakvom vremenu {#}

12 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Muscle car {#}

12 godina
protjeran
offline
Vaš Auto Snova

@nine evo ti ak imas para i vremena, 2.4 S-type od Accorda sa getribom, kompjuterom, bravom, 55 tkm. da se ugraditi bez problema

daniel
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
RuskeGTT kaže...

1700 €

1.6e 90ks

177tkm

regan do kraja 11.mj

auto iz njemacke, drugi vlasnik u ri, treci ja

knjizica njemacka (ne kuzim krc-a xD)

abs servo daljinsko, nema podizace (stavit cu ih) ni klimu

dodatno maglenke stavljene i angel eyesi

 

od njega radim williams look i bit cete dalje obavijesteni, ako treba jos koja slikica pitajte :*

 

Malo ti je to preslabo, opet se bus vozil ko sirotek isto kak i sa traktorom...

 

btw. vi ste se meni smijali za onog crvenog bmw koji je bio u koncesiji zimske sluzbe, a s njim je M.Colak napravio 1:38137 sto je najbrzi krug na grobniku izuzev onom bolidu.

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
13 godina
offline
Vaš Auto Snova

nije baš bez problema.. K i B serije motora (ovo je k24) stoje kontra od F i H serija.. znači getriba desno, a meni je lijevo.. dalo bi se i to riješiti, ali sa puno komplikacija..

da nije tako ja bi tražio k20 ili možda čak B18 prije nego bilo šta drugo.. k24 mi nije toliko privlačan, ali svakako dobar pick za onoga kome paše..

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2013 16:47 (nine).
13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
dombak1608 kaže...
RuskeGTT kaže...

slikice

Prekriješ regu i onda na zadnjoj ostaviš.
Koja ti je uopće svrha prekrivanja?

  zato jer prva slika je bila predstavljanje na drugim forumima, a ovu zadnju sam slikao ovako bzvz za sebe, pa posto je netko pitao gdje je petarda...inace zaboli me ako mi tko zna/nezna regu

nemam vise 18-20g da radim sr.anja po gradu pa da skrivam sve zivo ko neki...

Saint96 kaže...

inace megane mi je taj lip ali previse ih mladih unisti .. stave narancaste felge i rozu unutrasnjost ! -.-''

  namjeravao sam uzeti crvenog, ali posto sam se odlucio za plavog, onda radim williams look (plavi auto zlatne felge i williams naljepnice i crvena kljesta)

Xperiax1 kaže...

Jel se to poceo ljustit lak na krovu?

  da...prefarbat ce se, prije cu probat polirati, pa cemo vidjeti sta ispadne

dv14 kaže...
RuskeGTT kaže...

1700 €

1.6e 90ks

177tkm

regan do kraja 11.mj

auto iz njemacke, drugi vlasnik u ri, treci ja

knjizica njemacka (ne kuzim krc-a xD)

abs servo daljinsko, nema podizace (stavit cu ih) ni klimu

dodatno maglenke stavljene i angel eyesi

 

od njega radim williams look i bit cete dalje obavijesteni, ako treba jos koja slikica pitajte :*

 

 

Koliko ti troši?

  imam ga od petka proslog, covjek mi ga dao na rezervi, reko moras ga tankirat...

stavio 200kn, do danas nisam ga jos tankirao, napravio 280+ km (bilo je garenja, lagane voznje, 70:30 gradska:vangradska) - ja zadovoljan

jedino sta neznam koliko je ostalo litara kad sam natocio, sad mi je u mrtvoj rezervi 2-3 dana, imam 3l benzina sa sobom pa kad ostanem bez cu nadoliti...zanima me koliko traje rezerva pa eksperimentiram

a uskoro cu natankati 600kn i voziti 100km i tankati opet do cepa i vidjeti koliko stane, onda cu najbolje znat

 

 

danas malo probao sa cliom 2ph2 1.4 16v 98ks od frenda, samo leteci iz druge do kraja druge i prebacivanje u trecu i dosta...obletio sam ga, ali jednom cemo stat kako spada iz nule i iz leteceg do kraja cetvrte

13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
luka_cro kaže...

 

Malo ti je to preslabo, opet se bus vozil ko sirotek isto kak i sa traktorom...

 

btw. vi ste se meni smijali za onog crvenog bmw koji je bio u koncesiji zimske sluzbe, a s njim je M.Colak napravio 1:38137 sto je najbrzi krug na grobniku izuzev onom bolidu.

  tebi je mozda preslabo, meni je odlicno...ide fino, 1000kg ima, malo vise, 90ks...PUNO je brzi od clia...

11 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
RuskeGTT kaže...
dombak1608 kaže...
RuskeGTT kaže...

slikice

Prekriješ regu i onda na zadnjoj ostaviš.
Koja ti je uopće svrha prekrivanja?

  zato jer prva slika je bila predstavljanje na drugim forumima, a ovu zadnju sam slikao ovako bzvz za sebe, pa posto je netko pitao gdje je petarda...inace zaboli me ako mi tko zna/nezna regu

nemam vise 18-20g da radim sr.anja po gradu pa da skrivam sve zivo ko neki...

Saint96 kaže...

inace megane mi je taj lip ali previse ih mladih unisti .. stave narancaste felge i rozu unutrasnjost ! -.-''

  namjeravao sam uzeti crvenog, ali posto sam se odlucio za plavog, onda radim williams look (plavi auto zlatne felge i williams naljepnice i crvena kljesta)

Xperiax1 kaže...

Jel se to poceo ljustit lak na krovu?

  da...prefarbat ce se, prije cu probat polirati, pa cemo vidjeti sta ispadne

  Poliranjem neces nista postic,samo ces si vise posla zadat..Mozes probat zakrpat gdje je oljusteno mada ti ne preporucam posto ce ti se opet pocet ljustit...Najbolje cjeli krov nanovo polakirat i miran si...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
RuskeGTT kaže...
luka_cro kaže...

 

Malo ti je to preslabo, opet se bus vozil ko sirotek isto kak i sa traktorom...

 

btw. vi ste se meni smijali za onog crvenog bmw koji je bio u koncesiji zimske sluzbe, a s njim je M.Colak napravio 1:38137 sto je najbrzi krug na grobniku izuzev onom bolidu.

  tebi je mozda preslabo, meni je odlicno...ide fino, 1000kg ima, malo vise, 90ks...PUNO je brzi od clia...

Neće te zalijepiti za sic, ali za svakodnevnu vožnju snage ima posve dovoljno. Najbolje znam što je 90ks na autu približne težine, čak i nešto boljem startnom šusu usudim se reći.{#}

 

Dosta optimistični navodi potrošnje, moram priznati, što će reći da auto praktički troši ispod 7L kombinirano, pomalo iznenađujuće za auto tog godišta, i pretpostavljam, tvoj stil vožnje, koji vjerojatno nije dosadan, penzionerski, štedljiv itd.

 

Mislim da ćeš prije biti litru-dvije više, kad se dojmovi malo slegnu i odradiš par tisuća km, bliže 8 kombinirano bi mogao trošiti, gledano po sličnom motoru kojeg je prijatelj imao u 5VR verziji.

 

Inače baš eto dobar buy, samo da ima klimu, ili barem šiber, to bi bila moja jedina mini-zamjerka. No vjerojatno ti to nije bilo ni bitno hehe čim si ga vidio..

Faith divides us. Death unites us.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2013 17:31 (thedream).
13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
RuskeGTT kaže...

  dosta je bilo traktora, dopiz. mi je zvuk...

kad sam isao isprobat auto prije kupnje, vozim i stajem na raskrscu i gledam WTF ugasio se? vec mi svasta prolazi kroz glavu (iskustva sa petardom, motor minimuma itd) pocinjem panicariti da cu morat se okrenuti drugom autu a bio sam kratak s vremenom i zivcima xD kad se sjetim da mozda je motor toliko tih, i dam gasa i javi se :D motor je ful tih na leru...iza 2500-3000 se lijepo cuje gljiva, ali moram promjeniti ju jer je crna xD

 

hahaha zaboravio sam ovo iskomentirati {#}

odmah se sjetim sestrine reakcije kad je prvi put nakon svog civica sjela u službeni polo 1.2 TDI.. šta je ovo, kako se to čuje, jeli to pokvareno {#}{#}{#}

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
Xperiax1 kaže...

  Poliranjem neces nista postic,samo ces si vise posla zadat..Mozes probat zakrpat gdje je oljusteno mada ti ne preporucam posto ce ti se opet pocet ljustit...Najbolje cjeli krov nanovo polakirat i miran si...

  polakirati krov, haubu i prednji branik i onda cu i polirati cijeli auto

thedream kaže...

Neće te zalijepiti za sic, ali za svakodnevnu vožnju snage ima posve dovoljno. Najbolje znam što je 90ks na autu približne težine, čak i nešto boljem startnom šusu usudim se reći.{#}

 

Dosta optimistični navodi potrošnje, moram priznati, što će reći da auto praktički troši ispod 7L kombinirano, pomalo iznenađujuće za auto tog godišta, i pretpostavljam, tvoj stil vožnje, koji vjerojatno nije dosadan, penzionerski, štedljiv itd.

 

Mislim da ćeš prije biti litru-dvije više, kad se dojmovi malo slegnu i odradiš par tisuća km, bliže 8 kombinirano bi mogao trošiti, gledano po sličnom motoru kojeg je prijatelj imao u 5VR verziji.

 

Inače baš eto dobar buy, samo da ima klimu, ili barem šiber, to bi bila moja jedina mini-zamjerka. No vjerojatno ti to nije bilo ni bitno hehe čim si ga vidio..

  pazi...reko sam da neznam kakva rezerva je bila kad sam tankirao...99% da nije bila mrtva ko sad...

tako da tih 280+km je napravljeno za 200kn mojih plus ta razlika, koja da ga j. nemoze biti veca od 30-40kn

 

tankirat cu jednom prilikom 60 litara do cepa i prec 100km i tankirat opet...i to je to

 

minus su mu EPS i klima, ali iskreno nije tako lose sa palentama, barem se nema sta pokvariti, a ako u italiji na otpadu nadem panele sa EPS i motoricima, uzimam i spajam kad tad...

klima - a jbg, po najgorim vrucinama ce biti koma, ali nema veze...nisam do sad imao na nijednom autu, pa dobro...jedna stvar manje od struje xD

 

najvaznije kod odabira auta je bilo stanje motora, ovjesa (ima par manzeti i spona za srediti - potrosno) i ovi farovi su mi se svidali i felge nisu lose...

 

iako imam planove malo drugacije to posrediti sve...vidjet cete :)

14 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Kako to da si se odlučio baš na taj auto u tom buđetu?
Nije da podjebavam ili nešto, čisto me interesira. 

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Ma lijep auto nema šta. Meni je prva asocijacija uvijek žuti bio, ali ni Williams-look nije za baciti naravno, sa zlatnim felgama, tamnoplavi ovako, baš najs. Samo da ga ne središ total i ne prodaš na kraju hehe, par prijatelja imam sa takvom sudbinom, skucali brdo love u tako aute od par tisuća eura, Bravo, Golf III, Pežo 206 i puf, prodaja, ili im dosadio, ili neka potreba bila.

 

Treba i uživati kad se sredi, to je najjače. {#} Najgore prodat nakon šta uložiš x love.

 

@ Sleš, ja bi osobno opet A3 uzeo za kakvih 400-500e više, mislim da ima jedan plavi upravo na njuškalici 1.6, nema ni previše km, 3VR, 103ks, ima aut.klimu, dosta opreme. To bi mi eto bila alternativa, za cca. 2200e. I regan je ako se ne varam.

Da se srediti fino, staviš farove od redizajna (kakvog ja imam), stražnje isto, neke felgice, nastavak auspuha, neki clean look onako.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/audi-a3-1.6-oglas-7902312

 

http://www.njuskalo.hr/auti/audi-a3-1.6-oglas-7052923

 

Ovo gore (plavi) bi sebi piknuo ovaj tren da kupujem tog budžeta auto, makar mi se po slici čini da je drugi lak samo tako.

 

Druga opcija za tu lovu Mazda 323F, ili ovakav MX-3, samo u nešto boljem izdanju.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/mazda-323-f-1.5-klima-oglas-7867355

 

http://www.njuskalo.hr/auti/mazda-mx-3-1.6-16v-oglas-7423402

 

 

 

 

Faith divides us. Death unites us.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2013 19:58 (thedream).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice