Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.195.796
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
BMK kaže...

 

tehnički ispravno + osigurano vozilo  IMAM

oznaku države na zadnjem kraju automobila  IMAM

sva svjetla i pokazivači smjera ispravni  IMAM

pneumatike istih dimenzija koji su identični u prometnoj IMAM

trokut IMAM

uže/sajla za vuču ( e tu imam neku malu sajlicu za vezat teret il nesto, treba biti neki heavy duty )

prvu pomoć  IMAM

rezervne žaruljice   NEMAM ( mogu stavit one neisprave kaj sam zamjenio pa kao da imam, nije da cemo ih montirat ak me zaustave :D)

reflektirajući prsluk  Nemam pojma dal imam :D.

 

 

 

Al dobro, vecina je tu sto je jako dobro !

 

pištolj nemaš koliko vidim pa ga nabavi {#} ima na njuškalu jeftino {#}

13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

:D!

12 godina
protjeran
offline
Vaš Auto Snova

Za sta ce mu slep sajla, kaj nije slepanje zabranjeno, osim krutum vezom?

daniel
14 godina
moderator
online
Re: Vaš Auto Snova
Ziga kaže...
oznaku države na zadnjem kraju automobila

samo ako ide preko granice

Ziga kaže...
uže/sajla za vuču

otkad to?

zabranjena je vuča sajlom pa kog će mu vraga onda?

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

I mali vatrogasni aparat, čak da bi ga trebalo svake godine na ovjeru nosit (tako mi je rečeno prošli teh.preg.) ali ok. Biti će vjerojatno dosta i samo da ga imaš osim ako netko ne upila..

Faith divides us. Death unites us.
14 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
thedream kaže...

I mali vatrogasni aparat, čak da bi ga trebalo svake godine na ovjeru nosit (tako mi je rečeno prošli teh.preg.) ali ok. Biti će vjerojatno dosta i samo da ga imaš osim ako netko ne upila..

Vatrogasni aparat kolko ja znam treba samo za službeni auto

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
thedream kaže...

I mali vatrogasni aparat, čak da bi ga trebalo svake godine na ovjeru nosit (tako mi je rečeno prošli teh.preg.) ali ok. Biti će vjerojatno dosta i samo da ga imaš osim ako netko ne upila..

 

Nije obvezna oprema. Ne moraš ga ni u kući imati, ali tko zna kad nešto može zaiskriti, pametno ga je imati.

 

Inače oznaku države, naljepnicu otraga, nemam... Čisto jer je smatram nepotrebnom, nisam ni znao da to mogu gledati ako te zaustave. Then again, ako naletiš na nekog koji ti želi za nešto napisati kaznu, bez brige, već će nešto naći.

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
14 godina
moderator
online
Re: Vaš Auto Snova
thedream kaže...

I mali vatrogasni aparat, čak da bi ga trebalo svake godine na ovjeru nosit (tako mi je rečeno prošli teh.preg.) ali ok. Biti će vjerojatno dosta i samo da ga imaš osim ako netko ne upila..

Voziš dostavno vozilo? Ili je na firmu?

Za osobne ne treba...

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
14 godina
moderator
online
Re: Vaš Auto Snova
TIR669 kaže...
 

Inače oznaku države, naljepnicu otraga, nemam... Čisto jer je smatram nepotrebnom, nisam ni znao da to mogu gledati ako te zaustave. Then again, ako naletiš na nekog koji ti želi za nešto napisati kaznu, bez brige, već će nešto naći.

Kao što sam rekao, potrebna je samo ako ideš preko granice...kod nas ne.

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
XXX-Man kaže...
thedream kaže...

I mali vatrogasni aparat, čak da bi ga trebalo svake godine na ovjeru nosit (tako mi je rečeno prošli teh.preg.) ali ok. Biti će vjerojatno dosta i samo da ga imaš osim ako netko ne upila..

Voziš dostavno vozilo? Ili je na firmu?

Za osobne ne treba...

Na firmu je regan da, ne znam zašto je to stari napravio, a još manje zašto je ostavio tako, dobro 2006. kad je kupljen nije bio takav krš, 5g. star. Zato me upilao znači čika tehničar..

Faith divides us. Death unites us.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova

A tako, to već ima nekog smisla. Ne znam zašto sam preskočio tvoj odgovor...

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
14 godina
moderator
online
Re: Vaš Auto Snova
thedream kaže...

Na firmu je regan da, ne znam zašto je to stari napravio, a još manje zašto je ostavio tako, dobro 2006. kad je kupljen nije bio takav krš, 5g. star. Zato me upilao znači čika tehničar..

Zato što mu je bilo jeftinije :)

 

Službena, dostavna i teretna vozila moraju imati vatrogasni aparat...dakle nabavi onaj mali što prije ako nisi, jer kazna je puno veća od cijene aparata

TIR669 kaže...

A tako, to već ima nekog smisla. Ne znam zašto sam preskočio tvoj odgovor...

Neznam ni ja :)

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2013 16:26 (XXX-Man).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
XXX-Man kaže...
thedream kaže...

Na firmu je regan da, ne znam zašto je to stari napravio, a još manje zašto je ostavio tako, dobro 2006. kad je kupljen nije bio takav krš, 5g. star. Zato me upilao znači čika tehničar..

Zato što mu je bilo jeftinije :)

 

Službena, dostavna i teretna vozila moraju imati vatrogasni aparat...dakle nabavi onaj mali što prije ako0 nisi, jer kazna je puno veća od cijene aparata

Ma imam to govno, samo su me za ovjeru upilali.

Faith divides us. Death unites us.
14 godina
moderator
online
Re: Vaš Auto Snova
thedream kaže...

Ma imam to govno, samo su me za ovjeru upilali.

Ako policajac gleda, po zakonu ti je to isto kao i da ga nemaš jer se vodi kao neispravan ako nema atest.

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
XXX-Man kaže...
thedream kaže...

Ma imam to govno, samo su me za ovjeru upilali.

Ako policajac gleda, po zakonu ti je to isto kao i da ga nemaš jer se vodi kao neispravan ako nema atest.

Pas-mtr-u-pčku {#} još i to. Prebacit ćemo mi kramp na mene, nema smisla..

Faith divides us. Death unites us.
14 godina
moderator
online
Re: Vaš Auto Snova
thedream kaže...

Pas-mtr-u-pčku {#} još i to. Prebacit ćemo mi kramp na mene, nema smisla..

To ti se nimalo ne isplati...morat ćeš plaćat puno osiguranje...ovako imate neki popust (do 50%)

Edit: I platit porez, to sam zaboravio...

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2013 16:36 (XXX-Man).
12 godina
protjeran
offline
Vaš Auto Snova

A gorivo sa PDV-om kad ce auto bit na tebe bude imalo smisla? Izracunaj si malo kaj ti je jeftinije.

daniel
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
daniel.hajdinjak666 kaže...

A gorivo sa PDV-om kad ce auto bit na tebe bude imalo smisla? Izracunaj si malo kaj ti je jeftinije.

A ionako ne uzimam R-1 svaki put kad točim, možda sam prve dvije godine redovno svako točenje. A vidjet ću, nisam se bavio tom problematikom do sad, hvala na infu.

 

Jeftinije u svakom slučaju onda ostaviti ovako i malo crveno govno atestirati za šaku kuna svake godine.

Faith divides us. Death unites us.
12 godina
protjeran
offline
Vaš Auto Snova

Jos ako imate vise auta u kuci na isto gorivo, odlicno. Moj stari toci i kombi i đip bez PDV-a, a ja imam benzinca, jbg.

daniel
12 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Kako se, pobogu, skida ovaj akumulator u Peugeotu 308ici? {#}

1.6 HDi motor je u pitanju.

 

EDIT- nevermind, pronasao normalan tutorial na netu. KLIK

clock2much
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2013 17:17 (mate960).
11 godina
protjeran
offline
Vaš Auto Snova

I?

Nitko nema nikakvog autoplinaša u ZG Županiji?

13 godina
offline
Vaš Auto Snova

jbg ja znam samo ljude koji kuhaju na plin {#}

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
14 godina
moderator
online
Re: Vaš Auto Snova
mate960 kaže...

Kako se, pobogu, skida ovaj akumulator u Peugeotu 308ici? {#}

1.6 HDi motor je u pitanju.

 

EDIT- nevermind, pronasao normalan tutorial na netu. KLIK

Sva sreća pa je vrlo jednostavno i pristupačno {#}

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
XXX-Man kaže...

Sva sreća pa je vrlo jednostavno i pristupačno {#}

Yebiga {#}

 

Uspia sam bez ikakvih problema prema tutorialu, tu je benzinac na slikama, na dizelasu ne treba ovu cijev odvidavati, ugl jednostavnije.

clock2much
14 godina
moderator
online
Re: Vaš Auto Snova

Dobro da ne moraš i rezervni kotač vadit xD hahaha

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
13 godina
offline
Vaš Auto Snova

nabavljen

13 godina
offline
Vaš Auto Snova
kolko? €
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
13 godina
offline
Vaš Auto Snova

@ruske

nemaš još i šiber da otvoriš? ..e da i poklopac tanka {#} daj još koju sličku i neki info nabaci..

inače mi je taj megane coupe baš bio pojava kada je izašao.

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2013 0:05 (nine).
15 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
RuskeGTT kaže...

nabavljen

1.6?

13 godina
offline
Vaš Auto Snova

1700 €

1.6e 90ks

177tkm

regan do kraja 11.mj

auto iz njemacke, drugi vlasnik u ri, treci ja

knjizica njemacka (ne kuzim krc-a xD)

abs servo daljinsko, nema podizace (stavit cu ih) ni klimu

dodatno maglenke stavljene i angel eyesi

 

od njega radim williams look i bit cete dalje obavijesteni, ako treba jos koja slikica pitajte :*

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2013 0:43 (RuskeGTT).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice