Zg Auto Show 08

poruka: 32
|
čitano: 5.640
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Zg Auto Show 08

Mislite li ići ili ste možda već bili ? Općenito, pišite svoje dojmove & zapažanja...

 

Evo ja sam baš danas bio - stvarno sam oduševljen, kako samim autima Osmijeh tako i full zgodnim cuties & hotties hostesama Osmijeh(uvijek friendly nasmiješene & spremne pozirati - da da, znam da su za to honorirane, ali ipak...).

 

Igrom slučaja baš sam se zatekao usred atraktivnog performancea na VW-ovom štandu - bilo je stvarno spektakularno (pomalo nadrealno) i apsolutni vizualni gušt (obavezno svratite, OBAVEZNO!!!)

 

Mislim, svakako, otići još koji put - nisam sve uspio vidjeti & slikati, a i bio sam solo (ekipa nije mogla)  - tako da...Cool

 

 


Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright until you hear them speak
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zg Auto Show 08

Neću ići jer nisam u mogućnosti, ali otišao bih da vidim koju pilu za koju znam da neću nikada imati i da malo odmorim oči na hostesama. Smijeh
Nego, šta je prodan onaj mercedes slr šta dođe nekih 5 milijuna kuna? Bilo nešto na vijestima ali sam tek prebacio na kraj priloga.  Neodlučan

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2008 22:43 (mjaut).
16 godina
moderator
offline
Zg Auto Show 08

Bas se spremam ujutro da idem. Samo citao sam na webu da nema Aston Martina Plač a bas sam zelio da vidim DBS uzivo. Moracu utjehu naci u Ferrariju i Lambu... :)


C2Duo 6400@3 GHz , 4 GB Transcend Jetram 667 MHz@750 MHz, 4-4-4-12, Radeon X1950pro@615/700, Asus P5K-E/Wifi-ap
16 godina
neaktivan
offline
Zg Auto Show 08

idem sigurno slijedeći tjedan vidit kaj se nudiCool možda nađem nekaj za sebeNamigiva

16 godina
moderator
offline
RE: Zg Auto Show 08

Hm, off topic tema u koju se moram i ja uključiti :)

 

Bio sam jučer na sajmu, imam čak i neke fotke, ali na žalost forum još ne podržava stavljanje takvih stvari (alo, admine - što se čeka s time? :))

 

Istina je - hostese su bolje nego na bilo kojem drugom našem sajmu...  Bili su i dinamovci (kompletna momčad, nisam uočio samo Modrića), a bogme i svakakvi drugi tipovi (standardno u takvim situacijama).

 

Ima i lijepih auta (novi Audiji, Alfe...), a dečki "u plavom" i ja najviše smo se zadržali uz fascinantni BMW X6 (mislim da ga čuva cura koja je bila miss hostesa prošlog auto sajma, ali nisam baš sto posto siguran). Cijena je milijun kn, ako baš nekog zanima. Dinamovcima su nudili da ga pogledaju iznutra (na posebnom je podiju, ograđen), meni nisu - nemam pojma zašto :)

 

Da, isplati se otići - ako vas zanimaju automobili...

16 godina
neaktivan
offline
Zg Auto Show 08

Ja definitivno idem(osim ako dodje do predomisljanja u umovima roditelja)


C2DE6400@2,9Ghz, 8600GT512Mb
2GB Crucial Balistix
19" ASUS LCD
16 godina
neaktivan
offline
Zg Auto Show 08

Malo prije sam došao  kući  sa  auto  show-a  i  mogi  reć  svima  iz  cijele  Hrvatske  da  ga  posjete  jer  se  ima  šta  vidjet

16 godina
offline
Zg Auto Show 08

Ako te auti vesele, a vjerujem da kao školarca (osnovna-srednja) te fasciniraju brzi auti, plastične lutkice pune pudera, moraš posjetiti,.... sjest u neki omiljeni auto, škicnuti hostesama u dekolte.... uzeti hrpu prospekata koje ćeš kasnije ionako baciti....

 

Za mene staru konjinu to je već sve viđeno, moja definicija, ima auta i u gradu, ljepše mi je vidjeti novog Mercedesa AMG kako ga neki gastrabajter turira na semaforu i kreće uz škripu guma, nego tamo parkiranog gdje se 50 ljudi gura oko njega dok nasmijana silikonska ljepotica zaklanja pogled na unutrašnjost auta :)

 

16 godina
neaktivan
offline
Zg Auto Show 08

Spremam se u srijedu ili četvrtak, bio sam već dva puta i uvijek je čudo, bude i auta:) Bio sam i na sajmu (salonu) informatike  i ne mogu se mjeriti, auto show je događaj br.1., gori sve, ja samo se slikam s hostesama pa kada osposobite za slike ima ih par za staviti...

16 godina
offline
RE: Zg Auto Show 08

evo c/p mog doživljaja..

 

ovako..

cadillac ima najbolje aute tamo. u tih 15min na njihovom štandu sam se bolje proveo nego 4 sata na ostalim štandovima + pola sata na GT5..

mercedes.. onaj trkači slr 722 i c63 su oke, ostalo bezveze..

honda.. novi accord je uživo predobar, kao i onaj bijeli civic sedan (koji je btw prodan :)). imaju najpristupačnije hostese.

vw.. passatR je vrlo pristojan auto.. tiguan - ako je ono full oprema, izgleda više nego žalosno iznutra.  passat cc, hmm. guzica je korejska, odvratna. jedino kaj kod njega valja jest pohotna hostesa koja mi je pokazivala haltere. :D

audi.. r8 i a5/a4.. ostalo se viđa svaki dan.. dosadno.. s time da su dizajnerski prešišali bmw i merc koji ubijaju monotonijom..

porsche.. lijepi primjerci :):)

seat.. ibiza fr jako lijepo izgleda..

volvo.. c30R i xc60.. zanimljivi auti. 

talijani.. lijepi ferrariji i maseratiji (danas sam na cesti vidio bijeli Gran Turismo :x:x). 8C solidan, dok mu je guzica diskutabilna. 

jaguar.. XF pristojan

ford.. nova fiesta jako primamljiva..

lexus.. IS-F je killer, "velika" (LOL) trojka je ugrožena itekako. ostali lexusi vrlo dojmljivi. dinamičniji dizajn od merca i bmw-a.

toyota.. novi land cruiser je pojava itekakva..

nissan.. novi murano mi je čudno izgledal pod onom rasvjetom.. solidno

bmw.. X6 je stvarno bezveze auto :roll ne znam zbog čega takva hajka oko njega. isto tako serija 1.. dizajn je bezvezan. jedino mi je M3 bio zanimljiv kod njih.. utopili su se u svom bezveznom dizajnu, ah te 90-te..

francuzi.. kod njih sam pogledo samo formulu, lagunu coupe i dva RS-a.

peugeot i citroen bezveze.

subaru.. novi sti izgleda jako dobro za razliku od običnoga.. tribecu su usrali s ovim redizajnom. 

cadillac i chevrolet.. najbolji auti na cijelom sajmu! ct-s, srx, escalade.. corvette.. najveće pojave na sajmu! kod njih sam bio najdulje i najbolje se osjećao. mitsubishi.. evoX je pristojan auto..

korejci.. solidni, imaju vrlo pristojnu budućnost

 

titov cadillac :x

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.3.2008 15:48 (nixass).
16 godina
neaktivan
offline
Zg Auto Show 08

ajmo ljudi slike !!!!!Cool,auta i onog sto se vrti oko njih :p


Ken leeeee
16 godina
offline
Zg Auto Show 08

oni koji će tek ići posebnu pozornost obratite na hostesu kod alfa romea Belji seBelji seBelji se

 

evo  nekoliko  slika:

http://trosjed.net.hr/ekipa/wolverinex/albumi/1226219/

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.3.2008 20:14 (Wolverine).
16 godina
neaktivan
offline
Zg Auto Show 08

Hvala, Wolverine.Belji se

16 godina
neaktivan
offline
Zg Auto Show 08

Idem u srijedu.... Jedva cekam!!


Double posters deserve to die!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zg Auto Show 08
Bio sam...i da kažem da me nisu zanimali samo auti...
16 godina
protjeran
offline
RE: Zg Auto Show 08

Pa nije vraga da je Audi zaboravio predstaviti svoju raketu RS6 (426Kw). Popularno nazvan Obiteljski Bolid.


Zlo i Naopako
16 godina
offline
RE: Zg Auto Show 08
bestia kaže...

Pa nije vraga da je Audi zaboravio predstaviti svoju raketu RS6 (426Kw). Popularno nazvan Obiteljski Bolid.

 

 

 

 

 


 
nije  zaboravio,  na  izložbi  je 
16 godina
offline
RE: Zg Auto Show 08
Ja sam bil dana i pozalil sam kaj nisam otisel prek tjedna, guzve i zagusljivost u nekim paviljnonima - prestrasno. Inace zenske su dobre a auti su mi dosadni bili ove godine.
16 godina
protjeran
offline
RE: Zg Auto Show 08

Jedan dan, to ce biti moje, ovaj RS6 je nesto najlude u cemu sam sjedio. Pitao sam za test drive, pa javim kad provozam.


Zlo i Naopako
16 godina
offline
Zg Auto Show 08

Ljudi evo konačno i par zanimljivih sličica koje sam uslikao.. (nije puno al čovjeka veseli)

 

                                                                                PILE

 

                                                                                KOMADI

 

Uživajte !!! Smijeh                                                  


Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright until you hear them speak
16 godina
neaktivan
offline
Zg Auto Show 08

Bio u subotu i sve the best!!!! Idem već zadnjih nekoliko godina stalno i mogu reći da VW i ostale firme u njegovom vlasništvu (znači Audi, Seat, Škoda) imaju daleko najbolji show, svake godine. A i lako ćete pronaći paviljon, jer je po cijelom velesajmu na asfaltu strelicama označeno gdje je VW-ov paviljon (strelica, VW-ov znak i piše "Gje je ptičica?". U paviljonu imaju krletku u kojoj se nalazi hostesa  u zlatnom kostimu i s krilima (obavezno slikajte).  Sve hostese su nasmijane, rado poziraju (za razliku od nekih drugih paviljona...). Kod seata možete vidjeti show s biciklima, a kod škode akrobatski ples. Osim toga imaju i dosta gosta pjevača i stalno je neki show, nagradna igra, itd. Stvarno preporučam. I Isto tako otiđite do Alfinog štanda gdje ćete pronaći jednu hostesu s kojom ćete se sigurno htjeti slikati.... Toliko od mene!

16 godina
moderator
offline
Zg Auto Show 08

Ja sam isto bio u subotu. Guzva me iznenadila, prosao sam pored SLR-a a nisam ga ni vidio :) Takodjer je vruce bilo u paviljonima pa sam bio mokar ko cep, a vani vjetar, sreca pa nisam uhvatio prehladu. Svakako preporucam da se ode vidjeti sve, ja sam uplatio 25kn i usao u onaj ''simulator'' ili sta je vec, s 3d naocalama pa me ganjali oni zombiji i malo me ljuljalo, na kraju me pojela nekakva bundevaOsmijeh, bas je cool bilo.

Ali Ferrari je s druge planete Cool


C2Duo 6400@3 GHz , 4 GB Transcend Jetram 667 MHz@750 MHz, 4-4-4-12, Radeon X1950pro@615/700, Asus P5K-E/Wifi-ap
16 godina
neaktivan
offline
Zg Auto Show 08

Ja idem u ovu subotu i planiram si uzeti novu mašinu.

Veliki sam ljubitelj automobila i često idem po sajmovima diljem Europe i svijeta.

Evo baš sam nedavno bio u Ženevi i vidio sam punu hrpu prekrasnih žena i usudio bih se reći još ljepših automobila.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.3.2008 12:44 (Captain Mitchel).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zg Auto Show 08
idem u srijedu. i idem gledat aute. idem s bivsiom od koje cu dobiti po glavi ako i pogledam koju zeniu:) makar stvarno me vise auti zanimaju. vele ljudi da im je atu show super, da je odlicno bilo. taj dio ne kuzim, zapravo ste prosetali po malo vecem parkingu sa novim autima. zapravo ejdino kaj me zanima je evoX i impreza sti. ostalo je.. neznam.. popederili su auti, jako.
16 godina
offline
RE: Zg Auto Show 08

čekaj.. dobit ćeš od bivše? :D

jaoo.. :D

15 godina
neaktivan
offline
Zg Auto Show 08

Bilo je odlično, tj hostese su odlične  !!!!!!!!!!!!!!

AUDI mi se najviše svidjel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15 godina
neaktivan
offline
Zg Auto Show 08

Zna li itko koda počinje a kada završava AUTO SHOW ove godine 2009. Ako itko zna da mi javi jer bih išao na taj sajam....?????

16 godina
moderator
offline
RE: Zg Auto Show 08

Mislim da je svake druge godine u Zg. Izmjenjuje se s Beogradom. Tako sam ja 2007. dosao na sajam da bi mi lik na parkingu rekao da nema Auto showa. Bude sajam gospodarskih vozila.

15 godina
neaktivan
offline
Zg Auto Show 08

ja sam bila na zadnjem...a mislim da se održava svake dvije godine

 

inaće,najbolje mi je bilo odmah na ulazu...mercedesi....ufff :D

 

i najudobniji je definitivno bio citroen c6

 

a auto koji bi ja htjela imat je kia ceed

jeftin,a fkt hebeno izgleda i izvana i iznutra

nothing lasts forever, even cold November rain
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zg Auto Show 08
anshika05 kaže...

 

a auto koji bi ja htjela imat je kia ceed

jeftin,a fkt hebeno izgleda i izvana i iznutra

 pro ceed još bolje izgleda (ceed je sa 5 vrata, a pro ceed sa 3)
Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice