SP u rukometu

poruka: 358
|
čitano: 59.662
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
SP u rukometu

Evo uskoro počinje sp kod nas

-meni to izgleda sve prenapuhano i isforsirano

-muka mi je kad vidim koliko rtl to reklamiraono djele kape i lopte u večeri za pet,punom parom,vijesti u sportu samo o rukometu"Balić za doručak pojeo krafnu"uuuuuuuu

-dobro izgradili smo dvorane,ali tko će sve to plaćat?nemamo više ni za kruh

-dvorane su velike,ali po meni monotone,npr. sjedala su siva,ograde po tribinama kao da smo u nekom logoru,arena zagreb nema ni pošten semafor,prokišnjavaju

-tko će uopće popuniti te dvorane nakon sp-a?

-nećemo ni uspjeti osvojiti medalju zbog nekih nevjerovatnih odluka stručnog stožera i drugih ljudi

"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
16 godina
offline
SP u rukometu

mislim da je to što HRVATSKA organizira sp odlična stvar, dobili smo dvorane koje su bili potrebene

jedino kaj mislim da rtl neće obavit posao onako dobro kao što bi ga obavio hrt , a ulaznice bi stvarno trebale biti jeftinije

fuck yeah
16 godina
offline
SP u rukometu

Drago mi je zbog svjetskog prvenstva,da ljudi u svijetu cuju za hrvatsku.

al rtl to previse napuhava.one reklame sa Šolom,kad triput zaredom puste istu,jao!

Only God will judge me
15 godina
neaktivan
offline
SP u rukometu

Šteta to nije na hrt- u, tamo bi bilo zanimljivije gledat ,ali ok vidjet čemo kako če to biti na rtl-u..Neodlučan.

Ivan
16 godina
neaktivan
offline
RE: SP u rukometu
tommy2103 kaže...

Drago mi je zbog svjetskog prvenstva,da ljudi u svijetu cuju za hrvatsku.

al rtl to previse napuhava.one reklame sa Šolom,kad triput zaredom puste istu,jao!

 moš mislit velke face Šole
nezna kak dobit pažnju pa je on sad velik komentator
Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
RE: SP u rukometu
Ivan EA kaže...

Šteta to nije na hrt- u, tamo bi bilo zanimljivije gledat ,ali ok vidjet čemo kako če to biti na rtl-u..Neodlučan.

 da hrt ima puno bolje komentatore
fuck yeah ako nema riješenja nema ni problema
16 godina
offline
SP u rukometu

da i meni je žao što će se to prenosit na rtl-u...

jer stvarno nemaju niti jednog jedinog komentatora na nivou!

htv ipak ima legendarne komentatore koji znaju svoj posao,

a ovi na rtl-u me znaju otjerat od tv-a kad prenose nedeljom engleske utakmice...

komentator je toliko ne zainteresiran i ne kvalificiran da to boli slušat...

Š T E T A ! ! !

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
15 godina
offline
RE: SP u rukometu

Istina,kad čujem onog Brkića šaltam program, al ću se dva tjedna morati naviknuti na njega!

http://www.nfl.com/
15 godina
neaktivan
offline
SP u rukometu

Joj kako me nerviraaju ti koji su to odlučili da Hrvatska bude domaćin. Ljudi, pa znate vi kolko to sve košta?? Reko bi OK, da smo neka bogata zemla, ali mi Hrvati, pa mi imamo na tisuće druge stvari napravit. kao što su izgradnja novih škola.. da su djeca u jutarnjoj smjeni i još jako jako puno drugih stvari.. Grad Zagreb mora svaki mjesec dati 900000 eura Amerima jer su izgradili njihovi dvoranu.. Pa mi se svagdje guramo, mi "smo na nivou neke njemačke, francuske, italije", mi smo najbolji... joj te priče..

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3.... Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
RE: SP u rukometu

Istina, Brkić je katastrofa, jednostavno mi nije za komentatora, a i komentari su mu žešći,užas.

Na rtl-u je sve senzacija i predstavljaju nam sve kao da smo iz Uriha ili Suvaga.(bez uvrede onima koji zbilja jesu) Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
SP u rukometu

evo počelo je

16 godina
neaktivan
offline
SP u rukometu

Istina ove biseri na RTL valjda neznaju niti koji sport prenašaju pa nakon 5 minut gledanja zaspim.Ja bum ovo prvenstvo propustil(po prvi put u mojem životu)zato jer imaju jadne komentatore na RTL,makar je u Hrvatskoj,ali to nije dosta da slušam te "uber" komentarore.Komentatori moraju znati prenositi utakmice,nebre svaki pametnjaković biti komentator,a pogotovo niti bivši igrač sukomentator,oni moraju unesti živosti u prijenos,da se ljudi zainteresiraju za utakmicu,a ne da za vrijeme prijenosa zaspu.

Budem vidio možda ću slušat utakmice na radiu...

16 godina
offline
SP u rukometu

E moram priznat oni plesovi na otvorenju su mi dobro izgledali,lijepo su to slozili.

Only God will judge me
15 godina
offline
RE: SP u rukometu
24v kaže...

da i meni je žao što će se to prenosit na rtl-u...

jer stvarno nemaju niti jednog jedinog komentatora na nivou!

htv ipak ima legendarne komentatore koji znaju svoj posao,

a ovi na rtl-u me znaju otjerat od tv-a kad prenose nedeljom engleske utakmice...

komentator je toliko ne zainteresiran i ne kvalificiran da to boli slušat...

Š T E T A ! ! !

 u potpunosti se slažem
''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein Danas je teško biti glup, konkurencija je prevelika.
16 godina
neaktivan
offline
RE: SP u rukometu
jurluk kaže...
24v kaže...

da i meni je žao što će se to prenosit na rtl-u...

jer stvarno nemaju niti jednog jedinog komentatora na nivou!

htv ipak ima legendarne komentatore koji znaju svoj posao,

a ovi na rtl-u me znaju otjerat od tv-a kad prenose nedeljom engleske utakmice...

komentator je toliko ne zainteresiran i ne kvalificiran da to boli slušat...

Š T E T A ! ! !

 u potpunosti se slažem
 Joj sama pomisao na rtl me tjera od rukometa, to bi hrt definitivno bolje odradio
My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
15 godina
neaktivan
offline
SP u rukometu

Ja u mojoj domovini moram gledat rukomet na švapskoj telki a od one tehnologije ni t zvuk im je kao da prenose iz Tadžikistana

"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
15 godina
offline
RE: SP u rukometu
BORN kaže...

Joj sama pomisao na rtl me tjera od rukometa, to bi hrt definitivno bolje odradio
 istina. ne mogu pomislit da gledam bilo koji sport na rtl-u
''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein Danas je teško biti glup, konkurencija je prevelika.
15 godina
offline
RE: SP u rukometu
BORN kaže...
jurluk kaže...
24v kaže...

da i meni je žao što će se to prenosit na rtl-u...

jer stvarno nemaju niti jednog jedinog komentatora na nivou!

htv ipak ima legendarne komentatore koji znaju svoj posao,

a ovi na rtl-u me znaju otjerat od tv-a kad prenose nedeljom engleske utakmice...

komentator je toliko ne zainteresiran i ne kvalificiran da to boli slušat...

Š T E T A ! ! !

 u potpunosti se slažem
 Joj sama pomisao na rtl me tjera od rukometa, to bi hrt definitivno bolje odradio
 sad mi palo na pamet . slusam radio na poslu i tamo bozo susec mislim komentira sa jednim pa eto ideje navini liniju il radio i smanji rtl i gledaj.

i reci mi dali funkcionira.
Asus P5N-T Deluxe | Intel C2D E7300 | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Fortron 650w| 22" Benq Wide Screen
15 godina
neaktivan
offline
SP u rukometu

Ja radije neću komentirat da me ne izbace ili nekak drugačije ne kazne. Al one REKLAME za vrijeme time-outa...................................BOŽE JEL MOŽE GORE??????????????????????????????????????????

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
SP u rukometu

A ljudi moje jeste vidjeli od kojih sve fenomenalnih utakmica oni prenose,u ovi pet šest dana 3 puta gledat ćemo swe,3xspa,2xkuvajt,alžir,3xkoreja,poljsku,1xfrancuska,brazil-AKO NAM JE VEĆ SP KOD KUĆE HOOOOOOOOOOOĆUUUUUUUUUUUGLEDAT JEDNU POŠTENU UTAKMICU TIPA POLJ-NJE HVALA VAM RTL

"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
15 godina
neaktivan
offline
SP u rukometu

Imam osjećaj da je komentator sretan kad Koreja zabije ili obrani... Di je tu objektivnost?

Nadam se da više nikaj ovak veliko nikada neće prenosit na RTL-u...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
SP u rukometu

ove reklame su još preživljive, al da počnu puštat one lonce za vrijeme time outa mislim da bi otkazo pretplatu na televiziju.

Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
15 godina
neaktivan
offline
SP u rukometu

Kako bezobrazno guraju onaj mikrofon Červaru...

Neviđeno!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: SP u rukometu
StormZg kaže...

ove reklame su još preživljive, al da počnu puštat one lonce za vrijeme time outa mislim da bi otkazo pretplatu na televiziju.

 ha?
"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
15 godina
neaktivan
offline
RE: SP u rukometu

onaj debeli kuhar šta između humorističnih serija samo brblja

inux 14/10...ovakvim se setom posuđa koriste najekskluzivniji restorani i ugostiteljski objekti.......

Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
15 godina
neaktivan
offline
SP u rukometu

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOPET rEEEEEEEEEEEEEEEEKLAMEEEEEEEEEEEEE, pucajte zakaj nas ovak mučite?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
offline
SP u rukometu

ma rtl se uzdigo u nebesa sa tim prvenstvom. ujeeeeeee. prenose svjetsko prventvo u rukometu koje se odvija u hrvatskoj.  pa šta!!!

''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein Danas je teško biti glup, konkurencija je prevelika.
15 godina
neaktivan
offline
RE: SP u rukometu
StormZg kaže...

onaj debeli kuhar šta između humorističnih serija samo brblja

inux 14/10...ovakvim se setom posuđa koriste najekskluzivniji restorani i ugostiteljski objekti.......

 Hahahah ALI to nije sve!ako naručite odmah dobijete i exluzivni beštek
"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
16 godina
neaktivan
offline
SP u rukometu

Eto pobjede!

 

Svaka cast našima!

Teška utakmica

Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PITANJA NA PM NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
16 godina
offline
SP u rukometu

POBJEDA!!! RTL i njegove reklame u teškim trenutcima...sramota za njih...

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice