Parovi LP cetvrtfinala izvuceni

poruka: 17
|
čitano: 4.379
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Parovi LP cetvrtfinala izvuceni

dakle situacija je sljedeca (slika dolje):

 

a u finalu će  bolji iz polufinala 2 (Barca /Bayern, Liverpool /Chelsea) biti domaćin boljem iz polufinala 1 ( United/Porto, Villareal/ Arsenal).

 

tako da je Man Utd opet u finalu :D

 
Glory, Glory Man Utd!!! :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 12:27 (nemesis777).
15 godina
protjeran
offline
RE: Parovi LP cetvrtfinala izvuceni

bit će iksića na bacanje

16 godina
protjeran
offline
Parovi LP cetvrtfinala izvuceni

Držim fige za Arsenal i Dudua.

http://www.myspace.com/soundimpuls
15 godina
protjeran
offline
RE: Parovi LP cetvrtfinala izvuceni

e bilo bi jako lijepo radi dudua gledati u finalu arsenal, ali teško da će doći do toga, spram ostale engleske trojke, arsenal je osjetno lošiji,

samo nek razguze villu i sve 5

15 godina
offline
Parovi LP cetvrtfinala izvuceni

A jbt opet je Barca dobila težak ždrijeb prvo Bayern a onda jedan od engleza

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Parovi LP cetvrtfinala izvuceni

a i ja bi tija..ko i svi uostalom da Dudu dominira i zabije par golova i da dodu do finala...ali preko Man Utd-a to je mission imposible... :)

15 godina
protjeran
offline
RE: Parovi LP cetvrtfinala izvuceni

mission imposible 4, u glavnim ulogama dudu umjesto tom cruza

16 godina
offline
RE: Parovi LP cetvrtfinala izvuceni
dovla kaže...

Držim fige za Arsenal i Dudua.

I ja ali dobili su gadnog protivnika, i k tome je uzvrat u Londonu.
Zna se da je "žuta podmornica" najteži gost kojeg možete zamisliti.

Barcelona-Bayern, e to bude meč.
Drago mi je da je Chelsea dobil Liverpool pa da ih srede (Chelsea mislim)
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
RE: Parovi LP cetvrtfinala izvuceni

Arsenal će proći Villareal.

United definitivno, Liverpool i Bayern.

Za dalje je teško išta govoriti jer ipak je to polufinale, i ne pobjeđuje uvijek nužno generalno bolja momčad.

Ali sigurno da Arsenal ima nešto slabiju momčad od ostalih. Ali ne znači to ništa.

Osobno pratim Arsenal nekakvih 6-7 godina intenzivno. I smatram se navijačem Arsenala, tako da bi mi definitivno bilo drago da uđu u finale.

 

Ipak, uz neko najobjektivnije gledište, Utd će opet osvojiti naslov. Predobro igraju i predobru sezonu imaju iza sebe da bi ovo propustili.

Povrati u rijeku pasji skote Pojedi novac i reci HVALA TI ŽIVOTE!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 13:57 (Danny_HR).
15 godina
neaktivan
offline
Parovi LP cetvrtfinala izvuceni

Barca Bayer bi trebala bit dobra tekma, a nadam se da na hrt-u neće uzet Chelsea-Liverpool, kad onaj Španjolac zatvori sve i postavi bunker sa 2 udarca na gol CheleseaViče. Arsenal bi mogao iznenadit Man.Utd. ak se susretnu u prvenstvu su ih već dobili doma, a i do tada bi se trebali vratit Fabregas i Adebayor, tako da bi moglo bit gusto.Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
Parovi LP cetvrtfinala izvuceni

I ja vidim Manchester u finalu, kud su jaki tud su i imali srece u cetvrtfinalu. Mislim da ce to proci bez problema, osim ako ne budu kiksali kao protiv Liverpoola proslu subotu.

 

Donji dio je malo tezi ali tu vidim u finalu Barcelonu, ili pak Liverpool jer ih je u ovim ""knock out" susretima jako tesko izbaciti.

 

Ugl nadam se finalu Manchester-Barcelona. To bi bila prava poslastica.

15 godina
offline
RE: Parovi LP cetvrtfinala izvuceni
Armor kaže...
dovla kaže...

Držim fige za Arsenal i Dudua.

I ja ali dobili su gadnog protivnika, i k tome je uzvrat u Londonu.
Zna se da je "žuta podmornica" najteži gost kojeg možete zamisliti.

Barcelona-Bayern, e to bude meč.
Drago mi je da je Chelsea dobil Liverpool pa da ih srede (Chelsea mislim)
 Hm..cisto sumnjam..premda izgledaju bolje s Hiddinkom al ajde...vidjecemo ;))

Danny @ po meni je isto Manchester favorit..zao mi sto nisam gledo tekmu protiv Liverpoola..vidio samo golove.. al do tada su stvarno bili superiorni..veza..obrana..napad..ma sve..ja ih i dalje drzim za favorite ovogodisnjeg CL
btw ne kaze se gledaliste, nego glediste ;))


15 godina
offline
Parovi LP cetvrtfinala izvuceni

Liverpool - Chelsea. Derbi četverfinala sigurno, jer Liverpool nije igrao ovako dobro otkad su osvojili Ligu prvaka (ja mislim 2005), a Chelsea je lani

igrao u finalu......Namigiva

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
offline
Parovi LP cetvrtfinala izvuceni

ima li negdje neka kladionica da ima ponudu npr da ce bayern proci barcelonu a liverpool chelsea i da ce onda bayern proci liverpool pa se sresti sa manchesterom u finalu i da ce bayern pobijedtii... mislim koja je vjerovatnoca da se to bas tako desi....ja bih na to ulozio jedno 5€ Smijeh

hmmm...
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 13:53 (ovajonaj).
15 godina
neaktivan
offline
Parovi LP cetvrtfinala izvuceni

ispi.zdise me ovi na poslu sa Liverpoolom(ja sam inace za MU), a pogotovo ovih zadnjih dana od kad je MU stradao na svom terenu... mislim da ce crveni vragovi do finala iako ne vjerujem da ce ijedna utakmica biti lagana, a dalje... volio bih gledati Liverpool-Barca jer su to dvije totalno razlicite nogometne filozofije, Barca je po meni izmislila nogomet za njih, al kopitari samo presing udaraju... taktika oduzmi loptu, pa je s desnog beka posalji diagonalno na lijevo krilo i brzo dobacuj Toresu ili Gerardu... pa nije sve u trcanju, udaranju i izbijanju... nogomet se igra radi navijača i gledatelja tj radi svih nas, a ne sto ovaj gore kaze "dva suta na gol citavu utakmicu"

 

napetije mi je onda sah gledat, tamo nekad pukne lovac kraljicu... ako nista ima akcije, kralj mora vazda paziti da mu neko ne sasije kraljicu... ccc

16 godina
offline
RE: Parovi LP cetvrtfinala izvuceni
B-52 kaže...
btw ne kaze se gledaliste, nego glediste ;))

Uff... nemrem vjerovat da sam to napisao. Thx na upozorenju. :)
Ispravljeno.
Povrati u rijeku pasji skote Pojedi novac i reci HVALA TI ŽIVOTE!
15 godina
offline
RE: Parovi LP cetvrtfinala izvuceni
ovajonaj kaže...

ima li negdje neka kladionica da ima ponudu npr da ce bayern proci barcelonu a liverpool chelsea i da ce onda bayern proci liverpool pa se sresti sa manchesterom u finalu i da ce bayern pobijedtii... mislim koja je vjerovatnoca da se to bas tako desi....ja bih na to ulozio jedno 5€ Smijeh

 Od zemaljskih nema nijedna..barem ne u HR a cisto sumnjam da ima i u BIH il u Srbiji.. mozda se nadje negdje na netu jer on line klade stavljaju svakakve gluposti u ponudu (kako ce Beckham nazvat sljedece dijete... :S)  al kad malo bolje pogledas..sumnjam da ces on line isto pronac ovo sta si ti zamislio :))

..jedino da iskombiniras prolaze nekih momcadi sad u ovoj fazi.. sa finalistima il osvajacem CL na drugoj kombinaciji, ali.. onda ti je kvota drasticno manja tako da se gubi svaki smisao tvog uloga..pa ne znam zasto sam uopce pisao ovu recenicu... ;))))
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice