Hrvatska-Andora-Bakljada zaključana tema

poruka: 43
|
čitano: 5.808
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Hrvatska-Andora-Bakljada

Ma ljudi moji jeste li vidjeli ono. Bože dragi kakvi su to primitivci, idioti i kretenčine da ono idu radit. J*beš kaznu, jer nikakva kazna HNS-u neće smirit te pacijente koji se nazivaju "navijačima"! Oni su "navijači" hrvatske nogometne reprezentacije, a u tri navrata je sudac mogao suditi kraj utakmice i da se pripiše pobjeda Andori 3:0, i ljepo bi 120% ostavili Hrvatsku doma, tj. nebi se plasirali na SP! Hrvatska vodi 2:0 i oni idu radit prekide i nerede. S***m se ja na takve "navijače"!

Treba nekako njih, te pacijente, opalit po džepu, strpat u buksu pa bi vidio malo kako će "ta faca koja je prekrila lice sa majicom" bacit baklju na teren da zna da mu ne gine koja tisuća eura ili godina dana zatvora.

 

HNS će dobit kaznu!? Najgora stvar je šta ti igrači nisu bili na stadionu, nego u kampu!!! Sada će vjerovatno netko iz udruge tih "navijača" reći da je to opravdano jer oni nisu dobili ulaznice, bla, bla... A šta očekivat. Ide tisuću hrvatskih "navijača" (kapa dole stvarnim navijačima, koji pjevaju, navijaju i mašu zastavama na tribinama), a stadion prima isto toliko ljudi?!

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
16 godina
neaktivan
offline
Hrvatska-Andora-Bakljada

Ma oni uopće ne dolaze zbog nogometa. Baš njih briga za utakmicu, njima je bitno samo da imaju gdje raditi nerede. To nisu navijači nego huligani i delikventi

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
16 godina
offline
Hrvatska-Andora-Bakljada

@doktor, u pravu si.

I ja sam protiv nereda i bespotrebnih bakljada.

Dobro je kaj je pobijedio Gordon Albion

Otrov s tvojih usana, Tonko, tvoj da.crnko moja
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
doktor1 kaže...

Ma ljudi moji jeste li vidjeli ono. Bože dragi kakvi su to primitivci, idioti i kretenčine da ono idu radit. J*beš kaznu, jer nikakva kazna HNS-u neće smirit te pacijente koji se nazivaju "navijačima"! Oni su "navijači" hrvatske nogometne reprezentacije, a u tri navrata je sudac mogao suditi kraj utakmice i da se pripiše pobjeda Andori 3:0, i ljepo bi 120% ostavili Hrvatsku doma, tj. nebi se plasirali na SP! Hrvatska vodi 2:0 i oni idu radit prekide i nerede. S***m se ja na takve "navijače"!

Treba nekako njih, te pacijente, opalit po džepu, strpat u buksu pa bi vidio malo kako će "ta faca koja je prekrila lice sa majicom" bacit baklju na teren da zna da mu ne gine koja tisuća eura ili godina dana zatvora.

 

HNS će dobit kaznu!? Najgora stvar je šta ti igrači nisu bili na stadionu, nego u kampu!!! Sada će vjerovatno netko iz udruge tih "navijača" reći da je to opravdano jer oni nisu dobili ulaznice, bla, bla... A šta očekivat. Ide tisuću hrvatskih "navijača" (kapa dole stvarnim navijačima, koji pjevaju, navijaju i mašu zastavama na tribinama), a stadion prima isto toliko ljudi?!

 razmišljao sam dal da otvorim ovu temu... skakako se slažem s tobom, jedni smo od najprimitivnijih naroda na balkanu... mislim zar je svarno potrebno baciti dvije-tri baklje na teren još protiv andore koja ima stanovnika u rangu s brojem rezervnih igrača Hrvatske... nemoš vjerovat
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
leo_819 kaže...
doktor1 kaže...

Ma ljudi moji jeste li vidjeli ono. Bože dragi kakvi su to primitivci, idioti i kretenčine da ono idu radit. J*beš kaznu, jer nikakva kazna HNS-u neće smirit te pacijente koji se nazivaju "navijačima"! Oni su "navijači" hrvatske nogometne reprezentacije, a u tri navrata je sudac mogao suditi kraj utakmice i da se pripiše pobjeda Andori 3:0, i ljepo bi 120% ostavili Hrvatsku doma, tj. nebi se plasirali na SP! Hrvatska vodi 2:0 i oni idu radit prekide i nerede. S***m se ja na takve "navijače"!

Treba nekako njih, te pacijente, opalit po džepu, strpat u buksu pa bi vidio malo kako će "ta faca koja je prekrila lice sa majicom" bacit baklju na teren da zna da mu ne gine koja tisuća eura ili godina dana zatvora.

 

HNS će dobit kaznu!? Najgora stvar je šta ti igrači nisu bili na stadionu, nego u kampu!!! Sada će vjerovatno netko iz udruge tih "navijača" reći da je to opravdano jer oni nisu dobili ulaznice, bla, bla... A šta očekivat. Ide tisuću hrvatskih "navijača" (kapa dole stvarnim navijačima, koji pjevaju, navijaju i mašu zastavama na tribinama), a stadion prima isto toliko ljudi?!

 razmišljao sam dal da otvorim ovu temu... skakako se slažem s tobom, jedni smo od najprimitivnijih naroda na balkanu... mislim zar je svarno potrebno baciti dvije-tri baklje na teren još protiv andore koja ima stanovnika u rangu s brojem rezervnih igrača Hrvatske... nemoš vjerovat
Bilo bi im pametnije da se ugledaju na bosanske navijače.. navijaju od srca ali bez nepotrebnih izgreda :D
Music is my life :)
16 godina
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
makaweli kaže...
Bilo bi im pametnije da se ugledaju na bosanske navijače.. navijaju od srca ali bez nepotrebnih izgreda :D
Oni(naši) to nažalost ne mogu!
Pitam se ko ih pušta na tekme, te izgredničke luđake
Otrov s tvojih usana, Tonko, tvoj da.crnko moja
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
Armor kaže...
makaweli kaže...
Bilo bi im pametnije da se ugledaju na bosanske navijače.. navijaju od srca ali bez nepotrebnih izgreda :D
Oni(naši) to nažalost ne mogu!
Pitam se ko ih pušta na tekme, te izgredničke luđake
 ma problem je i u organizaciji..naime oni su bacali baklje iz autokampa..nije predviđeno kao tribine pa nije niš osigurano..uostalom u Andorri ima manje policijaca nego naših doktora u bolnicama tijekom pauze xD
Music is my life :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada

Opet ti o Bosancima XD

Ma u pravu si

Nisu divljaci ka ovi naši

E8500 3,16 GHz, Asus Hd 4870 512 gddr 5, 4 GB Ram HDD 600GB
16 godina
offline
Hrvatska-Andora-Bakljada

Baš sam gledao usporedno utakmice Andore i Hrvatske te BiH i Belgije. Što reći o BH Fanaticosima osim naklon do poda.

 

...a našim kretenima treba oduzeti sve dokumente i njima nastaniti Goli Otok. Njihovog debilizma je već i previše bilo.

CPU: AMD Athlon x2 4000+ (2428 MHz) MBO: AsRock ALiveNF6G-GLAN RAM: 2x2GB Buffalo DDR2 (810 MHz) GPU: Point of View nVidia GeForce 9500GT 512 MB DDR2 HDD: WDC HDD 120GB ODU: LG DVD+R/RW LCD: Asus VW193D-B 19"...
16 godina
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
makaweli kaže...
 ma problem je i u organizaciji..naime oni su bacali baklje iz autokampa..nije predviđeno kao tribine pa nije niš osigurano..uostalom u Andorri ima manje policijaca nego naših doktora u bolnicama tijekom pauze xD
 U tome jest stvar. Te huligančine treba stavit u kavez da nebi izazvali pi*dariju, (iako kakvi su to kreteni zapalili bi sami sebe u tom kavezu jer taj kreten šta baca baklju ima u mozgu isprogramirano "baci baklju, baci baklju, baci baklju... i on je baca bez obzira na kavez, atmosferu REZULTAT...) i treba angažirat sektor policije od jednog cijelog grada.
Uglavnom sramota..

EDIT: Ubiti, (ne ubitIznenađen), te huligane ne treba stavit uopće na utakmicu pa niti u kavez, već ih treba zatvorit iza rešetaka ili poslat na goli otok da tuca kamen..
pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2009 23:39 (doktor1).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
doktor1 kaže...
makaweli kaže...
 ma problem je i u organizaciji..naime oni su bacali baklje iz autokampa..nije predviđeno kao tribine pa nije niš osigurano..uostalom u Andorri ima manje policijaca nego naših doktora u bolnicama tijekom pauze xD
 U tome jest stvar. Te huligančine treba stavit u kavez da nebi izazvali pi*dariju, (iako kakvi su to kreteni zapalili bi sami sebe u tom kavezu jer taj kreten šta baca baklju ima u mozgu isprogramirano "baci baklju, baci baklju, baci baklju... i on je baca bez obzira na kavez, atmosferu REZULTAT...) i treba angažirat sektor policije od jednog cijelog grada.
Uglavnom sramota..

 heheh...točno to :)
ma sramota..i onda se govori o Bosni i drugim balkanskim zemljama kao neciviliziranim.. Što je je..organizacija je katastrofa,teren katastrofa, "fair" play na razini primata... Smatram da je čitava ova "predstava" danas sramotna za nogomet
Music is my life :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
doktor1 kaže...
makaweli kaže...
 ma problem je i u organizaciji..naime oni su bacali baklje iz autokampa..nije predviđeno kao tribine pa nije niš osigurano..uostalom u Andorri ima manje policijaca nego naših doktora u bolnicama tijekom pauze xD
 U tome jest stvar. Te huligančine treba stavit u kavez da nebi izazvali pi*dariju, (iako kakvi su to kreteni zapalili bi sami sebe u tom kavezu jer taj kreten šta baca baklju ima u mozgu isprogramirano "baci baklju, baci baklju, baci baklju... i on je baca bez obzira na kavez, atmosferu REZULTAT...) i treba angažirat sektor policije od jednog cijelog grada.
Uglavnom sramota..

EDIT: Ubiti te huligane ne treba stavit uopće na utakmicu pa niti u kavez, već ih treba zatvorit iza rešetaka ili poslat na goli otok da tuca kamen..
 ti bi ih ubio a... šala, mislim da stvarno nije u redu to što rade jer time ne uništavaju samo utakmicu neko Hrvatsku kao naciju
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
16 godina
neaktivan
offline
Hrvatska-Andora-Bakljada

Nema se šta reći,. sve je već rečeno, sve se zna, nacija smo huligana.

 

-dok takvi slobodno idu na utakmice, gledati sportske događaje koji promiču fair play i međusolidarnost, žalostan nam je sport.

Kad se skupi velika hrpa neodgojenih, neobrazovanih adoloscenata, koji se MORAJU dokazivati iznova i iznova, imate recept za katastrofu.

Nažalost, ono što valjda nitko nije usadio u njihove tupave glave je da tim divljaštvom sramote tu zemlju, taj narod za koji tako strastveno navijaju.

 

Kada ja npr. u tramvaju vidim nekog boysa  koji je u elementu bude mi muka, gledat mladića koji si upropaštava mladost i u nebesa uzdiže svoj status boysa, razne parole ( ACAB - All cops are bastards) može mi samo biti žao takvog lika koji ne shvaća koliko je u krivu, koliko je to nevažno.

 

 

RIJEŠENJE: višestruko veće i oštrije kazne, bolja kontrola, i nekakav  kućni  odgoj u školama barem, ako ga već doma nemaju.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
FlyBoy kaže...

RIJEŠENJE: višestruko veće i oštrije kazne, bolja kontrola, i nekakav  kućni  odgoj u školama barem, ako ga već doma nemaju.

 

 

 to!

treba bacit takve kazne i počet ih provodit i da vidiš kad prvih stotinjak završi u zatvoru na par mjeseci i sa kaznama od par desetaka tisuća kuna kako će naglo postat kulturniji navijači

treba kulturu na silu dovest do njih!

stvarno su me bili raspi*dili!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada

daj ajde mi Boysi se najvise cujemo na nekakvoj Hrvatskoj tekmi.. Mi to radimo radi jeb*** represije, i necemo prestat.
zahvalite si to ĐURĐI i zakonu o navijačima..

VI mislite da smo MI no 1 problem u HRV a? Molim lijepo, sta je sa mitom i korupcijom.. Svaki frajer nosi pistolj, ljudi se kolju a vi nama serete nesto?

Intel E5200 2.5 @3.0 stock vcore & cooler PowerColor HD4830 670/995 stock cooler GA-Ep43-Ds3L 4gb SuperTalent 800MHz Pioneer 216-DBK Hitachi 320 GB 16 mb MX518 Razer Goliathus Corsair VX450W
15 godina
neaktivan
offline
Hrvatska-Andora-Bakljada

e ove nogometne "navijače" sto se mene tice fino se moze streljat, al zato su nam rukometni navijaci najjači! xD

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@) Xfire: inferno2912
15 godina
protjeran
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
FlyBoy kaže...

Nema se šta reći,. sve je već rečeno, sve se zna, nacija smo huligana.

 

...........

 

 

 

ma dajte kakvi huligani, nemaju oni pojma šta su huligani, to su obični frustrirani seljačići koji su u stvarnom životu manji od makovog zrna, a kad su u gomili onda glume neke frajere i kurče se.

treba ih sve pohvatat, naplatiti im divovske kazne i strpat u zatvor, tamo će sigurno biti nečije kuje, a kad to prožive sigurno im više neće pasti na pamet ponovo bacati baklje.

mi smo nacija budala koja tolerira takvo ponašanje, umjesto da se svi na tribini slete na takve i isprebijaju ih na mrtvo ime oni ih skrivaju.

pozdrav naciji i ŽIVJELA HRVATSKA!!!!!!!!!!!!!
16 godina
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
DAXINHO146 kaže...

daj ajde mi Boysi se najvise cujemo na nekakvoj Hrvatskoj tekmi.. Mi to radimo radi jeb*** represije, i necemo prestat.
zahvalite si to ĐURĐI i zakonu o navijačima..

VI mislite da smo MI no 1 problem u HRV a? Molim lijepo, sta je sa mitom i korupcijom.. Svaki frajer nosi pistolj, ljudi se kolju a vi nama serete nesto?

 No comment. Zayeban si za petnaestogodišnjaka.
Baš takvi fale.
Di si ti otišo sa tim problemima i mitom i korupcijom??!!
Šta si bio sinć u Andori, kada "VI" to radite radi represije... OMG
pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
15 godina
protjeran
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
DAXINHO146 kaže...

daj ajde mi Boysi se najvise cujemo na nekakvoj Hrvatskoj tekmi.. Mi to radimo radi jeb*** represije, i necemo prestat.
zahvalite si to ĐURĐI i zakonu o navijačima..

VI mislite da smo MI no 1 problem u HRV a? Molim lijepo, sta je sa mitom i korupcijom.. Svaki frajer nosi pistolj, ljudi se kolju a vi nama serete nesto?

 
vidi malog što se raspištoljio!!!!!

kad naučiš nešta o životu onda se javi, za nekih 10-15 godina nečeš sigurno tako razmišljati.

kazne treba još pooštriti i počet hvatati sve problematične tipove (možda i ženske, tko znaCool)

kad je u pitanju pračenje nogometa, onda su navijači problem, mito i korupcija je jedna savim druga tema, mni je na prvom mijestu politika i naši smradovi od političara, ali to nema veze s ovom temom
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
DAXINHO146 kaže...

daj ajde mi Boysi se najvise cujemo na nekakvoj Hrvatskoj tekmi.. Mi to radimo radi jeb*** represije, i necemo prestat.
zahvalite si to ĐURĐI i zakonu o navijačima..

VI mislite da smo MI no 1 problem u HRV a? Molim lijepo, sta je sa mitom i korupcijom.. Svaki frajer nosi pistolj, ljudi se kolju a vi nama serete nesto?

Kada ti tata dođe s posla danas, daj mu šamarčinu i reci da je od Naxeema jer je nesposoban i ne zna odgojit dijete.
Avatar odgovara mojim reakcijama dok čitam ovaj forum...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
naxeem kaže...
DAXINHO146 kaže...

daj ajde mi Boysi se najvise cujemo na nekakvoj Hrvatskoj tekmi.. Mi to radimo radi jeb*** represije, i necemo prestat.
zahvalite si to ĐURĐI i zakonu o navijačima..

VI mislite da smo MI no 1 problem u HRV a? Molim lijepo, sta je sa mitom i korupcijom.. Svaki frajer nosi pistolj, ljudi se kolju a vi nama serete nesto?

Kada ti tata dođe s posla danas, daj mu šamarčinu i reci da je od Naxeema jer je nesposoban i ne zna odgojit dijete.
 neka prvo sam sebe dobrano išamara
|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@) Xfire: inferno2912
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
naxeem kaže...
DAXINHO146 kaže...

daj ajde mi Boysi se najvise cujemo na nekakvoj Hrvatskoj tekmi.. Mi to radimo radi jeb*** represije, i necemo prestat.
zahvalite si to ĐURĐI i zakonu o navijačima..

VI mislite da smo MI no 1 problem u HRV a? Molim lijepo, sta je sa mitom i korupcijom.. Svaki frajer nosi pistolj, ljudi se kolju a vi nama serete nesto?

Kada ti tata dođe s posla danas, daj mu šamarčinu i reci da je od Naxeema jer je nesposoban i ne zna odgojit dijete.
 on je mene odgojio sasvim ok. šamarčinu ču ja tebi stisnut ak ces nastavit tak. sam ja rekao da ja PODRZAVAM bacanje baklji? NE.
oni ko to rade se nemogu nazivat BOYSIMA. A ovo kaj sam reko mi to radimo.. sam krivo napisao!

Intel E5200 2.5 @3.0 stock vcore & cooler PowerColor HD4830 670/995 stock cooler GA-Ep43-Ds3L 4gb SuperTalent 800MHz Pioneer 216-DBK Hitachi 320 GB 16 mb MX518 Razer Goliathus Corsair VX450W
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
livadasb kaže...
 

ma dajte kakvi huligani, nemaju oni pojma šta su huligani, to su obični frustrirani seljačići koji su u stvarnom životu manji od makovog zrna, a kad su u gomili onda glume neke frajere i k**** se.

  Upravu si, to se inače zove sindrom čopora.

@ DAXINHO:

da vidi se stvarno kako te otac lijepo odgojio. Žalim čovjeka ako se trudio da te odgoji.
Imaš 15 godina, a tako pričaš. I nemoj mi bacat kifle o boysima, znam dobro što kako i zašto.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2009 9:33 (FlyBoy).
15 godina
neaktivan
offline
Hrvatska-Andora-Bakljada

Sican se da je komentator reka da Andora ima oko 50 policajaca, pa meni je doslo žao tih ljudi, trude se uvest red a nemogu jer nasih majmuna ima 20 puta vise...

@DAXINHO: Ispleskaj se momak, to ti jedino preostaje...

Skoro sve sta kazen, to i mislin, zato me svatite ozbiljno.
16 godina
offline
Hrvatska-Andora-Bakljada
DAXINHO146 kaže...

daj ajde mi Boysi se najvise cujemo na nekakvoj Hrvatskoj tekmi.. Mi to radimo radi jeb*** represije, i necemo prestat.
zahvalite si to ĐURĐI i zakonu o navijačima..

VI mislite da smo MI no 1 problem u HRV a? Molim lijepo, sta je sa mitom i korupcijom.. Svaki frajer nosi pistolj, ljudi se kolju a vi nama serete nesto?

Ha ha.

Vi boysi?
Kakav si ti faktor sa svojih 14 godina?
Koji si ti dio BBB?

Čudio bi se da si bio na više od 5 utakmica u životu.

Šta radite? Idiote od sebe? Šta ste postigli s time?
U krajnjem slučaju odi do nekog normalnog člana BBB pa mu reci ta radiš radi represije pa vidi kako ćeš proći.

Pliz pusti izraz represija onima koji to razumiju.

A sad samo da zaključim, ovdje se ne radi o BBB ni Torcidi ni Ultrasima. Ovdje se radi o navodnim navijačima reprezentacije. Koji svakim ovakvim činom uništavaju nogomet.

Naš kako bi mi svi takvi visili po zatvorima i dobijali doživotne zabrane odlaska na utakmicu.
Dao Bog da nam se desi jedna čelična lady.
I have visited the hidden parts of the world. I have fought in both world wars, served the liberty in many others. I have saved the world from alien invasions and mutants. I have won the olimpics, and i was awarded the world footballer of the year award. I'm a gamer. And what have you done recently?
15 godina
offline
Hrvatska-Andora-Bakljada

Sve ok samo nismo mi nikakva nacija huligana, netrpajte sve u jedan koš radi šačice budala.

Nego pustite policiju da radi svoj posao i ignorirajte ih, kad vide da ih nitko nešljivi, osim policije, prestat će.

 

PS. Valjda će im dosadit dobijat po rebrima pa će prestat.

Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
Danny_HR kaže...
DAXINHO146 kaže...

daj ajde mi Boysi se najvise cujemo na nekakvoj Hrvatskoj tekmi.. Mi to radimo radi jeb*** represije, i necemo prestat.
zahvalite si to ĐURĐI i zakonu o navijačima..

VI mislite da smo MI no 1 problem u HRV a? Molim lijepo, sta je sa mitom i korupcijom.. Svaki frajer nosi pistolj, ljudi se kolju a vi nama serete nesto?

Ha ha.

Vi boysi?
Kakav si ti faktor sa svojih 14 godina?
Koji si ti dio BBB?

Čudio bi se da si bio na više od 5 utakmica u životu.

Šta radite? Idiote od sebe? Šta ste postigli s time?
U krajnjem slučaju odi do nekog normalnog člana BBB pa mu reci ta radiš radi represije pa vidi kako ćeš proći.

Pliz pusti izraz represija onima koji to razumiju.

A sad samo da zaključim, ovdje se ne radi o BBB ni Torcidi ni Ultrasima. Ovdje se radi o navodnim navijačima reprezentacije. Koji svakim ovakvim činom uništavaju nogomet.

Naš kako bi mi svi takvi visili po zatvorima i dobijali doživotne zabrane odlaska na utakmicu.
Dao Bog da nam se desi jedna čelična lady.
 e pa ti NAVODNI navijači su kretenčine!! ja ne kažem da se nebi trebali kažnjavati šta me napadate odma..

OFFTOPIC: neda mi se otvarat nova tema, ovako instaliram Fahrenheit igru, kad ju ocu instalirat pokrene instalaciju i odma finish pise The system havent been modified! kako to riješit?
Intel E5200 2.5 @3.0 stock vcore & cooler PowerColor HD4830 670/995 stock cooler GA-Ep43-Ds3L 4gb SuperTalent 800MHz Pioneer 216-DBK Hitachi 320 GB 16 mb MX518 Razer Goliathus Corsair VX450W
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
Armor kaže...
makaweli kaže...
Bilo bi im pametnije da se ugledaju na bosanske navijače.. navijaju od srca ali bez nepotrebnih izgreda :D
Oni(naši) to nažalost ne mogu!
Pitam se ko ih pušta na tekme, te izgredničke luđake
 http://www.24sata.hr/news/clanak/nakon-nogometne-pobjede-izresetali-mladica-u-zenici/110142/?context=naslovnica&web_page_id=main_page

Sta se tice bakljade---odlicna koreografija, digne navijace i gledatelje, sve to super izgleda

ALI

kad bakljada ude u teren, onda je to kretenski ispad pojedinaca koje bi navijacka skupina kao takva trebala kaznit medu svojim redovima.
Oni to ne kaznjavaju pa to isto znaci da se s time i slazu i to podrzavaju.
Meni je osobno gust vidjet bakljadu na stadionu, derbijima i ostalom, ali taj gust traje dok prva ne ude u teren koji nije rezerviran za navijace
Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
15 godina
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
Armor kaže...

@doktor, u pravu si.

I ja sam protiv nereda i bespotrebnih bakljada.

Dobro je kaj je pobijedio Gordon Albion

 Inace se englezi zovu gordi albion:)))
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatska-Andora-Bakljada
DAXINHO146 kaže...
 on je mene odgojio sasvim ok. šamarčinu ču ja tebi stisnut ak ces nastavit tak. sam ja rekao da ja PODRZAVAM bacanje baklji? NE.
oni ko to rade se nemogu nazivat BOYSIMA. A ovo kaj sam reko mi to radimo.. sam krivo napisao!

 daj daj daj ....
smiri si sa tim "ja sam boys" prijetnjama.
Nemozes nazvat boysima one koji bacaju baklje a ti isti su medu 50 najaktivnijih boysa u skupini?
trebala bi ti koja godina razmisljanja
Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice