Baotian BT-49QT-9 zaključana tema

poruka: 22
|
čitano: 21.991
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Baotian BT49QT-9

komentari,iskustva.......................

14 godina
neaktivan
offline
Baotian BT-49QT-9

Cetverotaktan motor, bez blokada navuce i do 80, premale gume, izgled -1, dosta nizak i malih dimenzija............

The quieter you become, the more you are able to hear / where there is a shell , there is a way R.I.P...
15 godina
offline
RE: Baotian BT49QT-9

rade si kupi rabljenu gileru runner jer je ljepsa i kvalitetnija nego kineza jer ce ti se stalno kvarit....

13 godina
neaktivan
offline
Baotian BT-49QT-9

imam ga 2 godine i nisam imao nikakvih kvarova

14 godina
moderator
offline
Baotian BT-49QT-9

imam baotiana već 5 god, nikad kvarovi, al kvaliteta plastike katastrofa, kao i izgled...

pao jednom (sa 40) i sve plastike popucale, to je ona neka najlošija plastika koja postoji valjda...

love to see blue lights in my rear-view mirror, they can only dream of catching me :)
16 godina
offline
Baotian BT-49QT-9

Ja ga imam već preko 6 godina i ima preko 15000 km već. Nikada se ništa od mehanike nije pokvarilo. Promjenjene žaljulice svjetala i gume, te redovito ulje i to je to.

No kao što su svi rekli, plastični i gumeni dijelovi su jako loši.

Prednost nad svim dvotaktnim je potrošnja, max 2 litre na 100km :)

(preporuka da probaš odma gume zamijeniti ako ga kupiš, njegove kineske su jaaaaako loše)

13 godina
neaktivan
offline
Baotian BT-49QT-9

Nije istina da su stalno kvarovi, ali nije baš ni da je vrhunska tehnologija. Uz malo znanja, jednostavno ga može svatko održavati. Rabljena Gilera runner, ali baš rabljena svejedno košta duplo više od novog baotiana.

Dakle, ako nisi rejser i ako te ne smeta dizajn iz početka 90ih, samo navali. Za te pare je OK.

14 godina
neaktivan
offline
Baotian BT-49QT-9

Imao sam ga dvije godine, nisam imao niti jedan kvar na njemu ili nesto slicno, napravio sam oko 4-5k km i prodao ga zbog kupnje jaceg (i boljeg), moj je bio Speedy verzija, mislim da malo jaci nego obicni Baotian, imao je oko 2,2 kW. Plastike jesu losije kvalitete, ali su sve ostale komplet na motoru, jedino su neki nosaci plastika popucali od divlje voznje po 'divljim' terenima.

 

I da, trosi vrlo malo ! Smijeh

In principio erat verbum et verbum erat apud deum et deus erat verbum..
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2010 18:35 (lg-viewty).
13 godina
protjeran
offline
Baotian BT-49QT-9

Evo slike, plavi je 2005godište(90ccm) a crni je 2007godište(kit 120ccm).Plavi je otkriven jer sam bio maloprije u selu,crni je osto pokriven od kako je krepo.Planiram uzeti crvene neonke i staviti ispod crnog od PCa one sharkon 30cm a na plavi plave sam mislio.I moram kupiti još 1 rep plave boje,prebacio bi sa plavog na crni rep a za plavi bi uzeo novi rep.

Plavi Plavi
Crni Crni
atom kaže... Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat .....
13 godina
protjeran
offline
RE: Baotian BT-49QT-9
lg-viewty kaže...

Imao sam ga dvije godine, nisam imao niti jedan kvar na njemu ili nesto slicno, napravio sam oko 4-5k km i prodao ga zbog kupnje jaceg (i boljeg), moj je bio Speedy verzija, mislim da malo jaci nego obicni Baotian, imao je oko 2,2 kW. Plastike jesu losije kvalitete, ali su sve ostale komplet na motoru, jedino su neki nosaci plastika popucali od divlje voznje po 'divljim' terenima.

 

I da, trosi vrlo malo ! Smijeh

Ja imam isto speedya i uletio sam u kanal i sve plastike puknule,taj speedy ima oko 17.000km a plavi oko 12.000km.

atom kaže... Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat .....
15 godina
neaktivan
offline
Baotian BT-49QT-9

ahh ljudi ga kupuju jer nemaju novce za bolje a motor je inace katastrofa ako bi ga usporedivao sa nekim brand name skuterom.

Model fashion guru.
13 godina
protjeran
offline
RE: Baotian BT-49QT-9
luka_cro kaže...

ahh ljudi ga kupuju jer nemaju novce za bolje a motor je inace katastrofa ako bi ga usporedivao sa nekim brand name skuterom.

Za tu lovu je odlićan,još ga kitovat ma ko bombonćič,perfektan je samo gume uske i to je problem.

atom kaže... Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat .....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Baotian BT-49QT-9
Svjetleci Ventilator kaže...
luka_cro kaže...

ahh ljudi ga kupuju jer nemaju novce za bolje a motor je inace katastrofa ako bi ga usporedivao sa nekim brand name skuterom.

Za tu lovu je odlićan,još ga kitovat ma ko bombonćič,perfektan je samo gume uske i to je problem.

mozda, ja ga nebi uzeo niti da mi ga daju besplatnog, necu se sramotiti s njim.....ipak vozim samo kvalitetu ;)

Model fashion guru.
13 godina
protjeran
offline
RE: Baotian BT-49QT-9
luka_cro kaže...
Svjetleci Ventilator kaže...
luka_cro kaže...

ahh ljudi ga kupuju jer nemaju novce za bolje a motor je inace katastrofa ako bi ga usporedivao sa nekim brand name skuterom.

Za tu lovu je odlićan,još ga kitovat ma ko bombonćič,perfektan je samo gume uske i to je problem.

mozda, ja ga nebi uzeo niti da mi ga daju besplatnog, necu se sramotiti s njim.....ipak vozim samo kvalitetu ;)

Neću komentirat.

atom kaže... Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat .....
14 godina
neaktivan
offline
Baotian BT-49QT-9

Imao sam ga dok nisam imao vozacku dozvolu, bio mi je odlican i prodao sam ga u odlicnom stanju ! Smijeh

Hvala Bogu u mogucnosti sam voziti nesto kvalitetnije i skuplje, ali za te novce koliko Baotian kosta, isplati se.

Nekako sam siguran jedino u original Baotian, a on mi je i estetski ljepsi od 'istih' pod drugim imenom.

In principio erat verbum et verbum erat apud deum et deus erat verbum..
14 godina
neaktivan
offline
RE: Baotian BT-49QT-9
luka_cro kaže...

mozda, ja ga nebi uzeo niti da mi ga daju besplatnog, necu se sramotiti s njim.....ipak vozim samo kvalitetu ;)

 

The quieter you become, the more you are able to hear / where there is a shell , there is a way R.I.P...
15 godina
neaktivan
offline
Baotian BT-49QT-9
o isusek pak salim se :) motor je odlican za te pare
Model fashion guru.
13 godina
neaktivan
offline
Baotian BT-49QT-9

Imam ga ja ima blokadu i dovuce do 65 bez problema a da maknem blokadu islo bi to,nikad nisma imao kvarova ali bio je oplackani dijelovi pa ne radi kak treba ali sada je bio na serverisu i dela,kaze majstor da je prezadovoljan i da stim motorom mogu dogurati daleko samo da promijenim plastiku bolji izgled si mislim staviti ali kazu tesko jer za to vise nitko ne stampa skoro,motor mi imao oko 3000km predeno nikad kvar bio sam zna farkazer zezat dok ga ostavim preko zime,onda guma kod cuka kak se to zove vec xD,izade van pa ne dobiva goriva dosta onda morma tu gurat i radi cijelo sezonu

-->Tonny.eXe<---
15 godina
offline
Baotian BT-49QT-9

dosta dobar kad ga se malo klokne, samo onda moras zamjeniti stock cooler

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
neaktivan
offline
RE: Baotian BT-49QT-9
mind_challenge kaže...

dosta dobar kad ga se malo klokne, samo onda moras zamjeniti stock cooler

jos ako kupis BLACK EDITION verziju koja ima jos bolji OC potencijal i mozes mjenjat voltazu preko windowsa i da vidis.

Model fashion guru.
14 godina
odjavljen
offline
RE: Baotian BT-49QT-9
mind_challenge kaže...

dosta dobar kad ga se malo klokne, samo onda moras zamjeniti stock cooler

Pa zato uzmi Black Edition, tvornički OC verzija.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
15 godina
neaktivan
offline
Baotian BT-49QT-9

Ako netko treba black edition karton nek se javi!

Drobite bezveze i u zadnje vrijeme svaku temu uništite spamom.

World Championships: 7, GP started: 259, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,403
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2010 11:43 (F1-IVO).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice