Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.197.094
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ezio kaže...

Ako je problem u tome da ne znaš kako se dolazi do novca, zašto sam onda ja budaletina?

Dakle ne znaš kako zaraditi novce, ne znaš reagirati...Glavno da znaš vrijeđati.

Možda je suvišno napisati ti tko te napravio ali možda ni to ne znaš pa eto da te informiram... Sutra za dobro jutro tati si reci ono što si meni napisao i eto ti odgovora.

pusa

 Pusti ti moje financije majstore. Radije skupi kovanice sutra ujutro za jedan masni burek.

 

I dalje sam uvjeren da si trolčina što mi je ok zato što nemam ništa protiv malo baljezganja gluposti po netu.

Ako ipak nije tako, onda ću ti samo reći da se nadam da voziš bar jednog RR Cullinana. Malo veći gradski autić u kojem će i tvoja masna guzica sjediti udobno. Također se nadam da se nisi zadovoljio sa baznim modelom nego da si se malo protegnuo do Novitek izvedbe sa dovoljnih 685ks. 

Sa druge strane imaš i Bentaygu od Bentleya. Jeftiniji je u startu ali ako imaš puno dječurlije, bolji je odabir radi svojih sedam mjesta, protiv pet od Rollsa.

Moja topla preporuka ide ipak za prvoga. Rolls je benchmark luksuza i nema prave konkurencije.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
 
Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2021 7:22 (Fake_Alert).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Info za WRC u Hrvatskoj, tko je pitao od kolega na proslim stranicama:

 

 

WRC

 

23. travnja   Rude – Plešivica 1,2  Kostanjevac – Petruš Vrh 1,2  Jaškovo – Mali Modruš Potok 1,2  Pećurkovo Brdo – Mrežnički Novaki 1,2

 

24. travnja Mali Lipovec – Grdanjci 1,2 Stojdraga – Gornja Vas 1,2 Krašić – Vrškovac 1,2, Vinski Vrh – Duga Resa 1,2

 

25. travnja Bliznec – Pila 1,2 Zagorska Sela – Kumrovec 1,2

 

 

 

Edit: evo i slike tko ne zeli klikat na link

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2021 11:28 (ivanoile).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Memphis kaže...

Samo bum ti jedno reko. Kad jednom isprobaš 3t nikad se više ne budeš vratio na to smeće. Što se tiče, sigurnosti, stabilnosti i funkcionalnosti te lakoćom korišenja. A ti pričaš kaj hoće, pogotovo tak netko ko šarafi po ulici, bez pravog alata nema zanata niti će ikad bit.

 Ja, evo placat cu godisnje garazu, uzet si profesionalne alate od par tisuca eura da zamijenim ulje i gume 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...

Info za WRC u Hrvatskoj, tko je pitao od kolega na proslim stranicama:

ova downhill sekcija sa sljemena prema zagorju bude brutala :D

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže...
ivanoile kaže...

Info za WRC u Hrvatskoj, tko je pitao od kolega na proslim stranicama:

ova downhill sekcija sa sljemena prema zagorju bude brutala :D

 Pratim sad Monte Carlo i iskreno jedva cekam 4.mjesec za ovo. Da je montirat GoPro na neki dobar zavoj malo blize cesti 

Di2 & EPS FTW!
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...

Info za WRC u Hrvatskoj, tko je pitao od kolega na proslim stranicama:

 

 

WRC

 

23. travnja   Rude – Plešivica 1,2  Kostanjevac – Petruš Vrh 1,2  Jaškovo – Mali Modruš Potok 1,2  Pećurkovo Brdo – Mrežnički Novaki 1,2

 

24. travnja Mali Lipovec – Grdanjci 1,2 Stojdraga – Gornja Vas 1,2 Krašić – Vrškovac 1,2, Vinski Vrh – Duga Resa 1,2

 

25. travnja Bliznec – Pila 1,2 Zagorska Sela – Kumrovec 1,2

 

 

 

Edit: evo i slike tko ne zeli klikat na link

 Kak doc do ulaznica kao promatrac ?

 Sumnjam da je dzabe...

Truth in engineering.
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Pozdrav, ujutro mi auto nije htio upaliti. Ima struje i samo vergla. Radi se o Hyundai i35 2.0crdi 135kw. Dok ne rijesim vucnu sluzbu i odem do servisa, ako tko od iskusnijih zna sta bi mogao biti problem? Hvala
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pogledati osigurac pumpe za gorivo, nista vise od toga ne mozes.

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

I jos voze zagorska sela-kumrovec. Ja sam inace rodom od tamo. Jedva cekam da se ukampiramo 😀😀

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2021 12:31 (omomomomoomm).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...
ivanoile kaže...

Info za WRC u Hrvatskoj, tko je pitao od kolega na proslim stranicama:

 

 

WRC

 

23. travnja   Rude – Plešivica 1,2  Kostanjevac – Petruš Vrh 1,2  Jaškovo – Mali Modruš Potok 1,2  Pećurkovo Brdo – Mrežnički Novaki 1,2

 

24. travnja Mali Lipovec – Grdanjci 1,2 Stojdraga – Gornja Vas 1,2 Krašić – Vrškovac 1,2, Vinski Vrh – Duga Resa 1,2

 

25. travnja Bliznec – Pila 1,2 Zagorska Sela – Kumrovec 1,2

 

 

 

Edit: evo i slike tko ne zeli klikat na link

 Kak doc do ulaznica kao promatrac ?

 Sumnjam da je dzabe...

 I mene zanima 

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...
ivanoile kaže...

Info za WRC u Hrvatskoj, tko je pitao od kolega na proslim stranicama:

 

 

WRC

 

23. travnja   Rude – Plešivica 1,2  Kostanjevac – Petruš Vrh 1,2  Jaškovo – Mali Modruš Potok 1,2  Pećurkovo Brdo – Mrežnički Novaki 1,2

 

24. travnja Mali Lipovec – Grdanjci 1,2 Stojdraga – Gornja Vas 1,2 Krašić – Vrškovac 1,2, Vinski Vrh – Duga Resa 1,2

 

25. travnja Bliznec – Pila 1,2 Zagorska Sela – Kumrovec 1,2

 

 

 

Edit: evo i slike tko ne zeli klikat na link

 Kak doc do ulaznica kao promatrac ?

 Sumnjam da je dzabe...

ja cu ic iz markusevca po makadamskoj cesti prema vrhu i onda negdje na pola puta presjeci kroz sumu prema sljemenskoj cesti i naci neki solidan nepristupacan zavoj.

ne bi trebalo biti vise od parsto metara kroz sumu.

a mozes i skroz do vrha do Hunjke kroz makadam i onda se gore ukampirat.

ako netko ima neki 4x4 terenac nije uopce problem doci gore, ja sam isao motorom nebrojeno puta.

15ak minuta voznje.

 

kakve ulaznice.. :D

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2021 12:56 (nixass).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže...

ja cu ic iz markusevca po makadamskoj cesti prema vrhu i onda negdje na pola puta presjeci kroz sumu prema sljemenskoj cesti i naci neki solidan nepristupacan zavoj.

 

ak te njemci puste da izađeš iz države 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

kraj 4. mjeseca, nadam se da bude i puno prije toga :D

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže...

ja cu ic iz markusevca po makadamskoj cesti prema vrhu i onda negdje na pola puta presjeci kroz sumu prema sljemenskoj cesti i naci neki solidan nepristupacan zavoj.

ne bi trebalo biti vise od parsto metara kroz sumu.

a mozes i skroz do vrha do Hunjke kroz makadam i onda se gore ukampirat.

ako netko ima neki 4x4 terenac nije uopce problem doci gore, ja sam isao motorom nebrojeno puta.

15ak minuta voznje.

 

kakve ulaznice.. :D

 Huh, ne mogu parkat iznad rizola tako da to otpada :S

 Al ak je dzabe nesto cu smislit.

Truth in engineering.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

mozes i pjeske ako ti se ide, za cca pola sata dodjes do pola sljemenske ceste, cak ako ides i po Leustekovoj stazi, ima puno opcija.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže...

kraj 4. mjeseca, nadam se da bude i puno prije toga :D

 

nadam se i ja, ali do tada ko živ ko mrtav 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
nixass kaže...

kraj 4. mjeseca, nadam se da bude i puno prije toga :D

 

nadam se i ja, ali do tada ko živ ko mrtav 

 To ce ti bit pretezito utrka s VAG autima... Ides ipak, ha ? :D

Truth in engineering.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

VAG-a vise nema u WRC.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2021 14:43 (ivanzu).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...

 To ce ti bit pretezito utrka s VAG autima... Ides ipak, ha ? :D

 

bar nisu dizeli 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
Batista kaže...

 To ce ti bit pretezito utrka s VAG autima... Ides ipak, ha ? :D

 

bar nisu dizeli 

 

Truth in engineering.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

VAG-a vise nema u WRC.

 A-a

Truth in engineering.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To je WRC2 i WRC3. Vjerojatno necu ici, danasnji motorsport mi je bezveze. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2021 15:28 (ivanzu).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ljubek kaže...
Pozdrav, ujutro mi auto nije htio upaliti. Ima struje i samo vergla. Radi se o Hyundai i35 2.0crdi 135kw. Dok ne rijesim vucnu sluzbu i odem do servisa, ako tko od iskusnijih zna sta bi mogao biti problem? Hvala

 Da ti nije nešto sa imobilizatorom? Pogledaj lampicu dok pališ.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Memphis kaže...

bez pravog alata nema zanata niti će ikad bit.

 Da je neznam kakav alat, ovakvim internetskim biserima ko tebi nikad nema pomoći. 

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...
Memphis kaže...

bez pravog alata nema zanata niti će ikad bit.

 Da je neznam kakav alat, ovakvim internetskim biserima ko tebi nikad nema pomoći. 

 Naravno da ne znaš. Da znaš ne bi pisao takve gluposti. 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Memphis kaže...
ramzocro-HCR kaže...
Memphis kaže...

bez pravog alata nema zanata niti će ikad bit.

 Da je neznam kakav alat, ovakvim internetskim biserima ko tebi nikad nema pomoći. 

 Naravno da ne znaš. Da znaš ne bi pisao takve gluposti. 

 Malo pogledaj kakve aute radim svakodnevno, neke stvari sam objavio na ovoj temi, neke nisam. Još samo fali da nadrljam radi objava slika tuđih vozila na forumu. 

 

 

I to s većinskim lidl alatom(konkretno jedna kolica su napunjena samo alatom iz lidla), druga su munich tools(isto nikakva premium klasa). Pištolji zračni su Lincos, kompresor nam je(pazi sad nevjerni toma koji nezna neg samo navodno da dolce gabbana alate) hercules od 100l iz bauhausa kojem mjenjam ulje svakih pol godine, preventivno, i tako radi već 7-8god. Već godinu-dve koristimo one žične parkside udarne, jako su se dobro pokazali, bit će sigurno godinama s nama, jer ja overkillam glede održavanja bilo kakvog alata, brusilice imamo parkside, također već 3+god.

 

Vrag me odnio neznam koji nam je co2 aparat, isto je neki iz bauhausa, nekidan sam mu diode mjenjao drugi put u 6god.(da ne govorim da je izgradio montažnu radionu od 100m2). Kojom tvojom logikom se već trebala urušiti, jer je aparat "fuš".

 

 

Kod bivšeg poslodavca je bila ista situacija s alatom. Samo dizalice nisu bile alibaba, neg one generične što daju uz financiranje IC/tokić(žalibože kvalitete, ali služe svrsi).

 

Uh da, balansirka guma, montirka guma, i dizalice su grade A s alibabe.

 

Stopa reklamacija od balansiranja guma do samih mehaničarskih usluga su skoro, pa ne postojeće. Da kažem da ih nema, lagao bih ko svaki drugi klaun na internetu.

 

Ne smatram se majstorom, volio sam pomoć ljudima s foruma, zato tu i tamo sam aktivan, imam još puno za učiti jer sam se kasno hvatao mehanike, prije toga hidraulike i elektromehanike, te prvobitno računala, ali što mogu reći s punim plućama i nekakvim tobože iskustvom, je da alat ne čini majstora. 

 

 

A ovo što ljudi preporučaju jedni drugima na temi je za DIY kući raditi. Kad neš nije dobro, uvijek prvi idem sr@ti.

 

Ne tvrdim da tvoje fancy dizalice nisu dobre(imam dvije u radioni), ali ko za home diy ima za kupovat skuplje alate i dizalice, taj ima i za platit majstora da umjesto njega swappa gume i mjenja mu ulje, više isplativo neg doma se lomiti.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

dobro je, ne zanimaju me tvoje puste priče i hvalisanja kaj ti radiš. Jer to ne umanjuje činjenicu da nemaš pojma o alatu. Sve imaš samo ono najbitije nemaš a to je prava dizalica. Ako je to tebi fancy onda se ostavi šarafanja. Znači po tebi nitko nebi trebao (ko radi DIY) kupovat sebi bolje i kvalitetne alate jer to nije isplativo? wtf? Pa valjda je bit u tome da tko si sam šarafa će za novce koje bi dao nekom mehaničaru kupit sebi alate i to što bolje da si olakša posao. To ak si ti škrt i ne znaš se služit modernim alatima to ne znači da netko drugi ne bi uložio u sebe i svoje alat.

 

A preporučivat nekom 2t dizalicu iz lidla to može eventualno proć samo kod nekog ko ima punta ili tica. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2021 2:05 (Memphis).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Memphis kaže...

dobro je, ne zanimaju me tvoje puste priče i hvalisanja kaj ti radiš. Jer to ne umanjuje činjenicu da nemaš pojma o alatu. Sve imaš samo ono najbitije nemaš a to je prava dizalica. Ako je to tebi fancy onda se ostavi šarafanja. Znači po tebi nitko nebi trebao (ko radi DIY) kupovat sebi bolje i kvalitetne alate jer to nije isplativo? wtf? Pa valjda je bit u tome da tko si sam šarafa će za novce koje bi dao nekom mehaničaru kupit sebi alate i to što bolje da si olakša posao. To ak si ti škrt i ne znaš se služit modernim alatima to ne znači da netko drugi ne bi uložio u sebe i svoje alat.

 

A preporučivat nekom 2t dizalicu iz lidla to može eventualno proć samo kod nekog ko ima punta ili tica. 

 

 

 

Da si olaksa sta? Zamjenu ulja jednom godisnje i 2 put presarafit kotace? 

 

Ps. i ja sam jedan od tih lidlic dizaca 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ajde ajde, pa nisu lidlić proizvodi tak loši

Evo ja bih preporučio lidlić torbu za prtljažnik, sebi sam osobno kupio na mall.hr OVU i čini mi se da je lidlić torba bolja, ima više pretinaca, velcro čičaka, a i jeftinija je...za 30Kn ju ne bih crtao, a kamoli proizvodio...

Fakat dobro dođe u gepeku, staviš razne stvari ovisno kako kome treba, litra ulja/antifriza/staklopera, protupožarni aparat, rezervne žarulje, reflektirajući prsluk, prva pomoć, lance za snijeg, ručnu svjetiljku, alat ili ju kupite ženi za dućane, pa umjesto vrećice nosi torbu u kolicima i iz auta do stana prenese hranu...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice