Aprilia RS Pomoc

poruka: 5
|
čitano: 3.230
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Aprilia RS Pomoc

Imam Apriliu RS 75(imam Topov kit)..... Stavio sam kit na nju, auspuh, karburator, jedino mi je prijenos serijski...... Sada bi htio staviti prijenos(lanac i oba lancanika), pa me zanima dali ima kakva formula ili nesto za izracunavat snagu pri startu i pri krajnjoj brzini..... Moze i bilokakav link..... Hvala

Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB
15 godina
neaktivan
offline
Aprilia RS Pomoc

Pa sta nitko ne zna??????????????

Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB
15 godina
neaktivan
offline
RE: Aprilia RS Pomoc
Trop kaže...

Imam Apriliu RS 75(imam Topov kit)..... Stavio sam kit na nju, auspuh, karburator, jedino mi je prijenos serijski...... Sada bi htio staviti prijenos(lanac i oba lancanika), pa me zanima dali ima kakva formula ili nesto za izracunavat snagu pri startu i pri krajnjoj brzini..... Moze i bilokakav link..... Hvala

 lolcina... 75ccm to je ona zujilica koja zuji ko usisivac... to nikam neide,odnosno ide kao tomos... nikakvi kitovi se neisplate za takav motor. Ak zelis motor kupi si barem neki od 250ccm najmanje... ovo sve je bezveze.
Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
15 godina
neaktivan
offline
Aprilia RS Pomoc

Meni je kao trenutno rjesenje dobar...... Lijepo potegne do 110km/h..... Samo me muci taj prijenos......

Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB
15 godina
neaktivan
offline
RE: Aprilia RS Pomoc

Najbolje da pitaš na forumu motori.hr

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice