:) Svaka čast

poruka: 6
|
čitano: 1.818
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
:) Svaka čast

Ajde da sam i ovo dočekao vidjeti :)

Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek.
16 godina
neaktivan
offline
RE: :) Svaka čast
Red Devil kaže...

Ajde da sam i ovo dočekao vidjeti :)

 hehe ipak ima i poštenih nogometaša
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
offline
:) Svaka čast

Stvarno lik je bio fer!

Q6600 OC @ 3.0Ghz, 4GB 1066Mhz Corsair, HD4870 512MB OC 780 1000, Gigabyte EP35-DS3, TT Soprano, Logitech Wave + MX 518, Z-4 MSI Wind U90x : Atom 1.6, 1Gb DDRII, Intel® 945GS, 80 GB, XP home
16 godina
offline
:) Svaka čast

ja kad sam to vidio nisam mogao vjerovati da se tako nešto meože dogoditi

al svaka mu čast

fuck yeah || ako nema riješenja nema ni problema II Win or lose, on the booze. II i nogom u guzicu je korak naprijed II when i'll be rich, you'll be my bitch II Bolje biti mrtav pijan nego mrtav hladan!!
15 godina
protjeran
offline
:) Svaka čast

 

 

       Što se čuditi, bilo je to i prije u povijesti nogometa, dok je još vlado društevni osjećaj za časti poštenje na visokoj razini, gdje se smatralo da postići zgoditak iz dosuđenog jedanesterca ispod časti, pa su namjerno igrači promašivali kod takvih situacija, a ne samo kao što je ovaj slučaj kod krivo dosuđenog jedanesterca.

      A ovaj igrač je postupio duhu poštene igre, ali treba gledati da to nije bila neka ključna utakmica ili neka od većeg značaja, a i njegov klub je ionako dobio utakmicu sa dva zgoditka prednosti pred protivčkim klubom, tako da je upitnost njegovog poštenja kakvo bi bilo u takvim situacijama.

...baš je dobro vidjeti ti Vas opet..
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2009 19:45 (Garfield-LŠ).
15 godina
protjeran
offline
:) Svaka čast

ništa nije ovdje upitno

 

skidam kapu čovjeku

AMD Athlon X2 7750BE 3.2Ghz, XFX HD4850, 4GB Crucial 800Mhz, Creative Labs Audigy4, ASRock 780GM, Tagan SuperRock 400W
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice