Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

poruka: 49
|
čitano: 49.056
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

Znaci skinul sam jedan koncert, sada neznam kak da ga sprzim na DVD da mogu gledat na DVD playeru.

Probal sam s nero 10 ali nece opce.

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

Za pocetnika najbolji je convertxtodvd. Samo poubacujes video unutra i on ti pravi DVD video.

15 godina
protjeran
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru
wital kaže...

Znaci skinul sam jedan koncert, sada neznam kak da ga sprzim na DVD da mogu gledat na DVD playeru.

Probal sam s nero 10 ali nece opce.

 

Kad je Nero 10 izašo? ja nisam čuo da je izašo 9 je najnovija koliko znam!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:ma
15 godina
neaktivan
offline
Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

Sory krivo sam napisal

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

....nero...ne znate za ništa drugo???...

 

evo vam prava stvar za dvd...

 

http://www.dvdshrink.org/

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

Malo si fulao temu. Ne kopira dvd vec ga pravi.

Citat sa činka koji si TI dao "DVDShrink is software to backup DVD discs"

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2010 16:25 (logic).
15 godina
offline
Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

Osobno najvise volim convertxtodvd, ali i sa nerom ne ide lose...koristim nero micro i nikad nemam problema.

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

Kako sa nerom prebaciti divx skinutim sa neta da ga bilo koji dvd player moze prikazati? Sa titlovima?

14 godina
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru
logic kaže...

Kako sa nerom prebaciti divx skinutim sa neta da ga bilo koji dvd player moze prikazati? Sa titlovima?

prži film kao podatke sa nerom,znači staviš film npr ; alien,i dodaš još titlove,oboje moraju biti jednakog imena,primjer ;alien.avi i alien.srt i to ti je to

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru
blackalbum kaže...
logic kaže...

Kako sa nerom prebaciti divx skinutim sa neta da ga bilo koji dvd player moze prikazati? Sa titlovima?

prži film kao podatke sa nerom,znači staviš film npr ; alien,i dodaš još titlove,oboje moraju biti jednakog imena,primjer ;alien.avi i alien.srt i to ti je to

I to ce prikazati SVAKI DVD player???????????? I dont think so ;)

Prkazace samo playeri koji podrzavaju divx a ostali nista.

14 godina
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru
logic kaže...
blackalbum kaže...
logic kaže...

Kako sa nerom prebaciti divx skinutim sa neta da ga bilo koji dvd player moze prikazati? Sa titlovima?

prži film kao podatke sa nerom,znači staviš film npr ; alien,i dodaš još titlove,oboje moraju biti jednakog imena,primjer ;alien.avi i alien.srt i to ti je to

I to ce prikazati SVAKI DVD player???????????? I dont think so ;)

Prkazace samo playeri koji podrzavaju divx a ostali nista.

a koji to ne podržava osim onih iz 1996

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

A ti znas koji on player ima? To ni ti ni ja ne znamo. I dosta playera ne podrzava divx pogotovi poznatijih marki.

16 godina
offline
Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

 

Dakle, jel zna netko neki besplatni program koji moze AVI datoteku sprziti na DVD u DVD Video formatu ???

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru
Šime kaže...

 

Dakle, jel zna netko neki besplatni program koji moze AVI datoteku sprziti na DVD u DVD Video formatu ???

Nije besplatan,ali ako imaš Neru onda probaj sa NeroVision Express

Fućkaj ga!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

Ako nece besplatan onda je tu kralj convert x to dvd. Jednostavnije tesko da moze.

15 godina
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru
Šime kaže...

 

Dakle, jel zna netko neki besplatni program koji moze AVI datoteku sprziti na DVD u DVD Video formatu ???

Convertxtodvd

TrustNo1
16 godina
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

The trial version will integrate a watermark into the DVD.

 

Da, to je sigurno fora :(

14 godina
neaktivan
offline
Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

Uzmeš jednostavno AnyDVDConverter,ideš skroz dolje na CommonVideoFormats,staviš na MPG2Movie,konvertiraš i presnimiš sa Ashampoo 6 koji je isto besplatan.Možeš gledat na svakom playeru jer je ovo stari format za sve...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru
General Zed kaže...

Uzmeš jednostavno AnyDVDConverter,ideš skroz dolje na CommonVideoFormats,staviš na MPG2Movie,konvertiraš i presnimiš sa Ashampoo 6 koji je isto besplatan.Možeš gledat na svakom playeru jer je ovo stari format za sve...

 

AnyDVDConverter nije freeware....

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

Skini Altysoft Free Video Converter. On ti pretvara u razne formate (i Pal DVD koji tebi treba). Skini Ashampo Burning Studio 9. Ima besplatni probni period 10 dana, nakon toga nudi ti da produžiš probni period na 20 dana. Pošalješ email adresu i dobiješ besplatni ključ za taj period. Nakon toga deinstaliraš Ashampo, ponovo skineš i pošalješ drugu email adresu i tako nadalje.

15 godina
neaktivan
offline
Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

Hvala ovaj convertxtodvd sve radi ;)

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

i vi ste zakomplicirali, fino nek pogleda koji format dvd moze pokrenuti i samo promjeni format filma ubaci titlove i to je to... Cool

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru
neki stvarno kompliciraju stvar i pricaju gluposti. ConvertXtoDVD je tocan odgovor i napisan je odmah u drugom postu. Ne kuzim zasto UVIJEK mora bit onih koji kompliciraju??? Taj program pretvara divX u DVD i treba ti samo obicni dvd player i nikakva divx podrska na njemu. Takav ja dvd player imam i normalno gledam filmove koje mi convertx konvertira, s titlovima. Ali, cini se, uvijek ce biti onih koji moraju biti najpametniji pa drobe bezveze...
Don't be mean to me.
14 godina
protjeran
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru
A ovo u vezi PALa... Odmah na pocetku instalacije pita budes li przio u pal ili ntsc...
Don't be mean to me.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru
Bigkix kaže...
neki stvarno kompliciraju stvar i pricaju gluposti. ConvertXtoDVD je tocan odgovor i napisan je odmah u drugom postu. Ne kuzim zasto UVIJEK mora bit onih koji kompliciraju??? Taj program pretvara divX u DVD i treba ti samo obicni dvd player i nikakva divx podrska na njemu. Takav ja dvd player imam i normalno gledam filmove koje mi convertx konvertira, s titlovima. Ali, cini se, uvijek ce biti onih koji moraju biti najpametniji pa drobe bezveze...

A i ti si mi jako pametan.Ljudi ovdje pružaju svu moguću podršku da si svako može isprobati kaj mu odgovara,zato i jest forum.Dobiješ više odgovora pa probaš koji tebi odgovara ili možda nekom drugom bude pomoglo.Nevidim nikakvu komplikaciju,ako se dobije više odgovora iz više izvora,bilo istih ili različitih...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
14 godina
protjeran
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru
nema problema sa vise savjeta, dapace, pa covjek vidi sta mu odgovara... Problem je zapravo u mom citanju. Vidio sam da ''logic'' govori kako ''to ne moze procitati svaki player, samo onaj sa divx podrskom''. Dakako, ''logic'' je govorio o Neri, a ne ConvertX-u. Dakle, moje isprike za komentar i nepaznju. Jer stvarno, convertx konvertira za sve dvd player i puko sam kad sam ''vidio'' da ''logic'' tvrdi drihacije... Al, nije to uopce tvrdio. Moje isprike.
Don't be mean to me.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

Lako pucas ;)

Ja pazljivo citam ti ocigledno ne ;)

I lijepo da si se izvinuo. Nema frke,

15 godina
offline
Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

DVD Lab Pro  Nije baš za početnike,ali odličan program za kreaciju DVd formata i izradu svih vrsta menija....Na žalost,nije freeware.

www.hrphotocontest.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2010 0:09 (BlackMoon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

Hehheheh

Ti ga bas zabrazdi ;)

Onda cu ja predloziti adobe encore, nije bas najjednostavniji al mocan skroz ;)

14 godina
neaktivan
offline
Kako snimiti DVD da radi na DVD playeru

imam problem kad sprzim na dvd i onda pustim na kucni nece da mi sam prebacuje pjesme vec ja moram prebacivat...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice