Q818+ Mp5 player

poruka: 14
|
čitano: 8.454
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Q818+ Mp5 player

Riječ je o ovom modelu: http://www.chinatopsupplier.com/d-p22325910-Q818%2B_MP5_player_directly_play_video_in_all_formats/

 

 

Problem je kada ga upalim pojavi mi se nekakvi crni list na bijeloj pozadini i to je sve... jel netko zna možda u čemu je problem? kak napraviti reset takvog modela?

TCP/IP - tri crna piva / i pelinkovac
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Q818+ Mp5 player
razvan_rat kaže...

Riječ je o ovom modelu: http://www.chinatopsupplier.com/d-p22325910-Q818%2B_MP5_player_directly_play_video_in_all_formats/

 

 

Problem je kada ga upalim pojavi mi se nekakvi crni list na bijeloj pozadini i to je sve... jel netko zna možda u čemu je problem? kak napraviti reset takvog modela?

Dok vidim to china u adresi , necu ni otvarat .

Imam 3 riječi za tebe .

MADE IN CHINA .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
15 godina
offline
Q818+ Mp5 player

a tek ovo mp5  Šutim

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Q818+ Mp5 player

Sta je uopste MP5?

:)
15 godina
offline
RE: Q818+ Mp5 player
logic kaže...

Sta je uopste MP5?

kinezi izmislili novi format

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
neaktivan
offline
RE: Q818+ Mp5 player
logic kaže...

Sta je uopste MP5?

Ništa, isto kao što ni MP4 ustvari u tim kineskim smeće playerima u pravilu ne znači ništa: http://en.wikipedia.org/wiki/MP4_player

 

EDIT: btw, WOT iz nekog razloga blokira onaj site iz prvog posta.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.9.2010 14:28 (Mirko935).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Q818+ Mp5 player
logic kaže...

Sta je uopste MP5?

ovo je MP5 Smijeh

Life taker and heart breaker
16 godina
neaktivan
offline
RE: Q818+ Mp5 player

Hehehheheh

I meni to google izbacio ;)

:)
13 godina
offline
Q818+ Mp5 player

e dobri ste ljudi nema sto,umjesto da pomognete vi odmognete.no nevazno........nego imam i ja jedan takav mp5 player iz serije,ali energy4108/8gb/mp5 pmp model

ono sto mene zanima kako se to cudo spaja na pc da bih mogao da prebacim glazbu itd,iskreno se prvi put sluzim s tim u mom zivotu.zašto pa upravo zato što imam mobitel,i on mi sluzi za sve.

mp3,mp4.mogu sve s mobitelom pa iz toga razloga te takve playere nisam nikada koristio.E sada to mi dala frendica da joj nesto glazbe umetnem,ali problem jer ga moj pc uopće ne prepoznaje.

znaci svi usb samo se puni ali ostaloga nema.znaci pokušao sam s googlanjem ali nista naletio na neku stranicu gdje se moram registrirati kao da saljem uređaj u servis,i te neke gluposti.mene zanima imali tu ko od vas

neki odgovor dali trebam neki driver instalirati ili što molim vašu pozornosti i pomoć jer ovo nije kinez,vjerovali ili ne francuz,što znači da ipak postoji taj format mp5..ne...

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Q818+ Mp5 player

e dobri ste ljudi nema sto,umjesto da pomognete vi odmognete.no nevazno........nego imam i ja jedan takav mp5 player iz serije,ali energy4108/8gb/mp5 pmp model

ono sto mene zanima kako se to cudo spaja na pc da bih mogao da prebacim glazbu itd,iskreno se prvi put sluzim s tim u mom zivotu.zašto pa upravo zato što imam mobitel,i on mi sluzi za sve.

mp3,mp4.mogu sve s mobitelom pa iz toga razloga te takve playere nisam nikada koristio.E sada to mi dala frendica da joj nesto glazbe umetnem,ali problem jer ga moj pc uopće ne prepoznaje.

znaci svi usb samo se puni ali ostaloga nema.znaci pokušao sam s googlanjem ali nista naletio na neku stranicu gdje se moram registrirati kao da saljem uređaj u servis,i te neke gluposti.mene zanima imali tu ko od vas

neki odgovor dali trebam neki driver instalirati ili što molim vašu pozornosti i pomoć jer ovo nije kinez,vjerovali ili ne francuz,što znači da ipak postoji taj format mp5..ne

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Q818+ Mp5 player

1. niko nije duzan nikom eodgovoriti pa ova tvoja rpva recenica je glupost

2. Ne postoji mp5 kao format ili kontejner vec je to naziv uredjaja i moze pisati i mp235

3. 99% da ne treba nikakav driver i ako ti ne prepoznaje pogledaj u opcijama uredjaj da li treba prebaciti na masstorage ili tako nesto, probaj drugi kabel i drugi USB port i drugi komp. Ako nsita od toga ne upali laganini u smece jer to u danasnje doba mobitela i jeste smece.....

13 godina
offline
Re: Q818+ Mp5 player
Torent kaže...

1. niko nije duzan nikom eodgovoriti pa ova tvoja rpva recenica je glupost

2. Ne postoji mp5 kao format ili kontejner vec je to naziv uredjaja i moze pisati i mp235

3. 99% da ne treba nikakav driver i ako ti ne prepoznaje pogledaj u opcijama uredjaj da li treba prebaciti na masstorage ili tako nesto, probaj drugi kabel i drugi USB port i drugi komp. Ako nsita od toga ne upali laganini u smece jer to u danasnje doba mobitela i jeste smece.....

 

uredu ajde onda ovako 

1.zasto postoji onda forum,nego za pomoć, zato da se pomogne ljudovima ako nesto neide,jer tako.

isto tako google postoji da googlas,ali se nekad nemore sve u googlu naci,pa se obrati ljudovima foruma za pomoc,

ne a zasto ste tu onda na forumu,zato da nekom na nesto odgovorite pomognete i date neko svoje iskustvo ne jer tako tako je.

2. što se tiče mp5 formata ono postoji evetualno ne kod nas jer smo zaostali u svjetu,ali recimo kina,japan,amerika itd,taj format imaju..

 A naziv mog uređaja i model je energy 4108 mp5.evo ti slika pa si uvidi.

3.sve sam usb portove isprobao i neprijavljuje ga kao uređaj,ne samo se puni to pokazje na uredaju,a i problem je što na uređaju tome ja i nemorem doći ili prebaciti na masstorage u tome je problem.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Q818+ Mp5 player
Niko nije duzan da ti odgovori vec je to dobra volja. Forum ne postoji da tebi pomaze vec da ljudi razgovaraju. Javi se tehniskoj podrsci proizvodjaca oni su duzni da ti pomognu. Mi nismo.
MP5 ne postoji. To sto to pise na nekom kineskom smecu ne znaci da to i postoji a tvoje neznanje je tvoj problem. Eto kad si pametan sto ne rijesisi problem sam...
13 godina
offline
Re: Q818+ Mp5 player
Torent kaže...
Niko nije duzan da ti odgovori vec je to dobra volja. Forum ne postoji da tebi pomaze vec da ljudi razgovaraju. Javi se tehniskoj podrsci proizvodjaca oni su duzni da ti pomognu. Mi nismo.
MP5 ne postoji. To sto to pise na nekom kineskom smecu ne znaci da to i postoji a tvoje neznanje je tvoj problem. Eto kad si pametan sto ne rijesisi problem sam...

 e momak a zakaj si ti ljepo onda ne odes kući spat s ovoga foruma. pa ljepo razgovaraj s mamo, tatom i obitelji,forumi ne sluze za razgovaranja,nego za pomaganje ljudima u nevolji,a ako ti se ne pomaze, i nisi duzan. onda si ljepo razgovaraj doma s roditeljima i prijateljima u kaficu,

recimo to tak.za razgovor ti sluze,viber skayp,i druge društvene mreze ako se vec pravis toliko pametan i ako si popio svu pamet ovoga svjeta.. a drugo nije kinezko smece,nego francuz,a ti si tako pametan da znas u cijelom svjetu sto postoji a sto nepostoji,pa ti bi se iznenadio,cega ima tamo,a sto ovdje nitko od tebe i ostali forumasa nije ni vidjelo,pa ovo kod nas je nula sta ima tamo svega,kuzis baja bez znanja....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice