Projektor i zvučnici

poruka: 4
|
čitano: 3.985
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Projektor i zvučnici

Pozdrav!

Vjerojatno vas ovdje ima dosta koji se jako dobro kužite u sve moguće načine spajanja audio opreme na TV i slične uređaje, jer imam nekoliko pitanja:

 

Gledam ovaj projektor:

https://www.gearbest.com/projectors/pp_009675268519.html

 

Kako se ovakvi projektori spajaju na zvučnike??

Ima samo audio izlaz za slušalice. Nešto mi propušta?

 

Pretpostavljam da ne postoji način da se zvuk spoji na TV? Na zidu imam TV, preko njega bi stavio platno i na njemu gledao sliku s projektora, pa bi mi to bilo najbolje rješenje.

Ako ništa od toga, koje je najbolje rješenje?

 

I druga stvar, nije vezana izravno za temu, ali sigurno ima znalaca i za ovo: kako svi ljudi koji kupe projektor gledaju utakmice? Ne vidim skoro ni jedan projektor koji ima TV tuner.

Mislim, sigurno ima ljudi kojima je to prvi kontakt s kablovima i konektorima, a bez problema to srede... ne moguće da svi imaju MAX TV ili neku od varijanta, pa samo prespoje HDMI? Ili imaju?

Uglavnom, kako antenski kabel spojiti na bilo koji moderniji projektor?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Projektor i zvučnici

Nigdje se ne navodi ide li zvuk preko HDMI konektora. Ima ugradjene zvucnike ima izalz za slusalice i ima BT.... To nije projktor za kucno kino ocigledno....

12 godina
offline
Re: Projektor i zvučnici
Posmatrač kaže...

Nigdje se ne navodi ide li zvuk preko HDMI konektora. Ima ugradjene zvucnike ima izalz za slusalice i ima BT.... To nije projktor za kucno kino ocigledno....

 Nije mi na pamet pao BT, dobro da si spomenuo :D

 

Postoje kućna kina koja primaju BT signal? Ne znam baš ništa o njima :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
offline
Re: Projektor i zvučnici
CyberDemonVZ kaže...
Posmatrač kaže...

Nigdje se ne navodi ide li zvuk preko HDMI konektora. Ima ugradjene zvucnike ima izalz za slusalice i ima BT.... To nije projktor za kucno kino ocigledno....

 Nije mi na pamet pao BT, dobro da si spomenuo :D

 

Postoje kućna kina koja primaju BT signal? Ne znam baš ništa o njima :)

 Nemam pojma ;) Ja imam ove dolje na slici i ne planiram ih mijenjati skoro ;) Generalno BT prenos zvuka nije za video zbog latencije koja je uvijk prisutna.... I da postoje ne bih posegnuo za tim rjesenjem,,,,

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice