Pitanje.. BR ili običan Player

poruka: 5
|
čitano: 2.637
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pitanje.. BR ili običan Player

Da li vrijedi uzeti Blu Ray player (i posegnuti malo dublje u džep) ? Ili da uzmem običan DVD Player (i uštedim novac)

  Ujedno, ko ja je minimalna konfiguracija da bih bez lagovanja pustio film u 720p ili 1080p na PC-ju ? I hoće li se uopšte na ekranu od 22" razlikovati previše HD i običan divx avi format od 700 mb (po filmu.) 

  EDIT: Zainteresovan sa za ovaj Blu Ray Player LG BD 550, veoma jeftin, a svašta nešto pruža, e sad, pošto sam ja prilično nespretan što se tiče ovoga može li mi neko reći da li preko ovoga mogu gledati video na YT ? znači uđem preko WiFi ja i gledam sve na TV-u ?

 

Takođe da li je moguće ubaciti eksterni disk od 500 gb i preko njega puštati filmove ?

 

 

 

 

 

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2011 21:06 (ulinsky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pitanje.. BR ili običan Player

radije gledaj WD TV, koji ima brdo opcija, čita sve živo, na njega spajaš sve živo.. kaj se tiče HD filmova i razlike u kvaliteti/veličini filma, optimalan izbor su blu ray ripovi koji imaju odličnu kvalitetu i relativno malo zauzeće prostora

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Pitanje.. BR ili običan Player

za prikaz hd filma preko neke konfe potreban ti je minimum neki p4 3.2 ghz ukoliko ce procesor odradivat prikaz hd filma..ako nece procesor onda ti je potrebna grafa koja moze prikazat hd film...znaci radeon 2xxx pa navise i nvidia 8xxx i sve posli te generacije

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pitanje.. BR ili običan Player
nixass kaže...

radije gledaj WD TV, koji ima brdo opcija, čita sve živo, na njega spajaš sve živo.. kaj se tiče HD filmova i razlike u kvaliteti/veličini filma, optimalan izbor su blu ray ripovi koji imaju odličnu kvalitetu i relativno malo zauzeće prostora

Da li mogu preko njega pristupiti na internet ? [Filmići na YT, slike na Picasi, ništa posebno]. I da li ima razlike u kvalitetu slike između WD-a i LG, u stvari, u čemu je razlika između ova 2, zašto je LG skuplji ?

 

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
14 godina
protjeran
offline
Pitanje.. BR ili običan Player

nisi li sto pitanje feć postavio na drugom forumu??

 

moj odgovor ti je da uzmešWD TV live te ga spojiš sa TVom (CRT,LCD, plazma) i streamaš filmove direktno sa kompa. možeš na you tube, facebook, hrpa internet radio posataja itd td...punio praktičnije nego DVD ili BD player

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice