Ozvučenje za fešte

poruka: 4
|
čitano: 3.213
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ozvučenje za fešte

Dakle ovako... Imam prostoriju otpr 32 m2, negdje 8x4.  Planiram tamo prek ljeta fešte pravit i tako to pa sad bi trebalo neko dobro ozvučenje do 1500 kn max...

Bilo pojačalo+zvučnici ili linija. Glavno da se može spojit na kompjuter... A pošto se baš ne kužim u to, svi prijedlozi su dobrodošli :)

Athlon X2 5000+ 2,6GHz ; GA-56S-S3 ; 4GB ddr2 kingmax ; GT220-512MB ; 500GB seagate ;500W ; ATX-L8026-C4 ; Pioneer DVR-215D; Samsung SM 943N ; Windows 7 Extreme Edition
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.6.2012 0:27 (Nikolas0501).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ozvučenje za fešte

To je "dosta" prostora, nebi savjetovao racunalne niti HiFi zvucnike, bolje potrazi po oglasima nesto polovno od glazbenika za live svirku, dva dvosistemca (10 ili 12 + visokotonac 300W) i pojacalo 2x200W, da ovdje ne reklamiram oglasnike potrazi sam, za taj iznos sigurno ces naci to a mozda i jace, ili umjesto pojacala uzmi PA-mixer (opet polovni od glazbenika) onda imas i mic. ulaz za npr. karaoke...

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.6.2012 5:37 (Hardwhelper!!!).
15 godina
online
Ozvučenje za fešte

i ja bi trebo neki prijedlog ali ja receiver imam, yamahu neku koja mislim ima 80w po kanalu. to bi bilo vani u kucici od kojih 35 m2 i trebalo bi se cut jos i okolo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ozvučenje za fešte
mar123 kaže...

i ja bi trebo neki prijedlog ali ja receiver imam, yamahu neku koja mislim ima 80w po kanalu. to bi bilo vani u kucici od kojih 35 m2 i trebalo bi se cut jos i okolo.

Receiver (pojacalo imas), i tebi savjetujem  polovne zvucnike za live-svirku zasto?, HiFi je "njezan" i za drugu namjenu, a zvucnici za live svirku robustniji su i mogu (progutati) puno vise peak-ove, samo  za svoje pojacalo uokviri snagu kutija do 200W i uskladi ohme. 

Savjet: ako ti se cesto ukazuje potreba za slicne evente (laptop+karaoke...) razmisli o kupnji ili najmu aktivnih kutija 300-600W!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice