Miksete i DJ deck

poruka: 11
|
čitano: 5.558
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Miksete i DJ deck

jel mi možete preporučiti neku miksetu + 1 ili 2 dj decka sve skupa do 1000kn. mogu narucit prek neta. volio bih novo. znam da je mala cijena, ali nisam neki pro, samo malo za zajebanci*u po kući i neki privatni tulum.

*n00b us3r*
 
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Miksete i DJ deck

dajte ljudi pomozite. vidim da vas samo zanimaju konfe koje ljudi traze jer im je dosadno. -.-

*n00b us3r*
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Miksete i DJ deck

za 1000kn? tesko ces naci nesto da valja, mozda neki behringer ili neki losiji numark.

 

pogledaj na radiodeejay forumu malo po oglasima mozda nadjes nesto za prihvatljivu cijenuNamigiva

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Miksete i DJ deck

za te pare možda bolje uzeti nešta rabljeno

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Miksete i DJ deck

Ja to niš nekužim ja sad uzmem ovo npr. i kaj ja s tim radim ukopcam zvucnike u to i kaj onda?!?!?!Sramim se

xRALEx-BFBC2
14 godina
neaktivan
offline
Miksete i DJ deck

Nažalost 1000kn je premalo al moreš polovno kupit pošto si i sam reko da je za zajebanciju po kuči i sl. šta god da uzmeš nemreš puno fulat.

Evo pogledaj si malo cijene novih modela pa se ravnaj po tome:

http://www.audiopro-croatia.com/mex/pocetna_strana.php

http://manutd-cro.com/forum/index.php
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Miksete i DJ deck

ah, jbg, znam da je premalo. uzeo bi mozda neku miksetu za 400-500kn numarka rabljenog, ali ne znam kaj bi s plejerima, volio bi jednog imat, posto imam povecu klekciju oriđiđi cdova. EDIT: jel zna neko kako spojit casio ctk 496 sintisajzer na komp?

*n00b us3r*
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2010 17:57 (lukavg).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Miksete i DJ deck

ako se želiš zafrkavat za jeftine pare eo ti savjet, kontroler koji ima na sevi i mikser i funkcije od cda, možeš cuat imaš pitch i sve osnovno za zeku peku, doduše malo je više od onog što si rekao al probaj u tom smjeru ići, inače pogledaj radiodeejay forum, oprema je usljed krize užasno pala tako da se zbilja može svega naći, eo ti primjer:

 

http://www.audiopro-croatia.com/mex/artikal.php?art=5648#

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Miksete i DJ deck

eto veli da možeš za keš dobit i 5-15% popusta stoga...

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Miksete i DJ deck
DJECHACHIC kaže...

Ja to niš nekužim ja sad uzmem ovo npr. i kaj ja s tim radim ukopcam zvucnike u to i kaj onda?!?!?!Sramim se

 

 

Ne možeš direktno mikestu ukopčati u zvučnike. Za to ti treba neko pojačalo. Eventualno možeš spojiti miksetu sa Cd.playerom( Mora ti biti na AUX) ali će ti kvaliteta zvuka biti užasno loša.

 

Ovaj Hercules ti nije loš za početak.Njega možeš spojit na komp pa preko kompa miksati. Uz njega ja mislim da dobivaš Virtual Dj.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Miksete i DJ deck

Ej prijatelju, ja sam iz BiH i ovo sto si ti napisao je malo bas i nemoguce sad, osim ako je roba polovna. a posto ti hoces novo e onda ti mogu preporuciti samo ovo   tp://artist.ba/images/product/Numark_Mixtrack_DJ_Pro_photo_1.jpg pa pogledaj sliku. Ovo ti je nova roba ali za stwarno jeftine novce. Postoje to za Privatne party tulume with your friends ja ti mogu sam ovo preporuciti. Imas 2 decka i ostalu opremu koju posjeduje ovaj DJ proizvod, nadams se da ce ti se svidjeti ali ti jos malo bolje pogledaj po online forum, jer tu imas sve sto zelis. Sretno !!! {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice