Koji media player kupiti?

poruka: 162
|
čitano: 83.305
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Android TV Box, molim preporuku, Vaš audio kutak
6 godina

Ponovno su Fire Stick 4k na akciji, amazon.de 35e + mailbox.de shipping cca 10 eura

0 0 hvala 0
5 godina

0 0 hvala 0
10 godina
Re: Koji media player kupiti?

ako ti pise da se salje iz italije ne... 

VenAtoR#2231
2 godine

samo jedna usporedba w95 amlogic 905w 2gb ram 16gb prostora android 7.1 vs najslabiji firestick 2.generacije od amazona

maxtv to go aplikacija ne rade arenesport ostalo radi kod w95 kod firesticka sve radi 1gb rama 8gb prostora

kodi radi nažalost u rezi 1280-720 a ne 4k,kako je navedno u speckama taj w95 ni blizu full hd,slika je ko da je nožem oštriš

dok firestick vrti u stvarnim rezolucijama bez problema kodi a maxtv u 99posto slučajeva radi super + fire ima 5ghz wifi bluetooth dok kinez nema ništa 2.4wifi i mrežni kabel što firestick nema nažalost

uzeo sam rabljeni w95 a novi na netu po 26-27 usd ide ali ni ne vrijedi više ako i toliko firestick uzeo u italiji za 30€ novi u mediaworld,

znači firestick je svemirski brod u odnosu na amlogic w95 kineza ,nadam se da sam nekom pomogao pri izboru

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 mjeseci
neaktivan

Bok,

ja imam jedan problem, moj TV   LG nema passtrough za dolby atmos i DTS:X a imam AV reciver od Onkya koji ima tu mogucnost.

Imate preporuku za neku media player koju bi bio poveznica izmedu TV i AV recivera. Jedino znam za Dune 4k pro ali problem je sto on nemoze sa Netflixa reproducirati atmos.

0 0 hvala 0
10 godina
zgdcar kaže...

Bok,

ja imam jedan problem, moj TV   LG nema passtrough za dolby atmos i DTS:X a imam AV reciver od Onkya koji ima tu mogucnost.

Imate preporuku za neku media player koju bi bio poveznica izmedu TV i AV recivera. Jedino znam za Dune 4k pro ali problem je sto on nemoze sa Netflixa reproducirati atmos.

Probaj vidjeti francuski Zappiti. Nisam siguran, ali malo prokopaj po modelima

http://www.zappiti.com/index.html

Samo dvije stvari na svijetu imaju miris po ribi... jedna od njih je riba :-)
5 mjeseci
neaktivan

Ma problem mi je sto trebam gledati u specifikacijama, kontaktirao sam tako bio i ZIDO pa su mi rekli da na njihovom nijednom modelu NETFLIX se nemoze reproducirati u Atmosu. 

Znam samo da Nvidia ima tu mogucnost

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 14:27 (zgdcar).
10 godina
zgdcar kaže...

Ma problem mi je sto trebam gledati u specifikacijama, kontaktirao sam tako bio i ZIDO pa su mi rekli da na njihovom nijednom modelu NETFLIX se nemoze reproducirati u Atmosu. 

Znam samo da Nvidia ima tu mogucnost

Pokušaj se obratiti gospodinu Egon Zonta mislim da se zove u navedenoj firmi (zastupnik je Zappitija u Slo)

ARCHUS.SI d.o.o.
Address: Cankarjeva ulica 9c, 6000 Koper - SLOVENIJA (SLOVENIA)
Phone: +386 (0)70 890 0986
Web: www.archus.si
E-mail: info@archus.si
Facebook: Zappiti Slovenija

Meni je pomogao oko Zappitija prije 1-2 godine nešto što mi je bilo nepoznanica; mislim da bi ti mogao dati pravi odgovor na pitanja iz specki. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 14:55 (tajo1960).
5 mjeseci
neaktivan

Hvala puno :) odmah saljem mail :)

10 godina
DUNE HD 4K Ultra

Je li tko škicnuo na ponudu Dune HD?

Model Dune HD Ultra 4K nudi ESS 9038Pro DAC u sebi. Zanimljiv uređaj koji bi trebao raditi i kao samostalni DAC, plus media player sa odličnom ponudom mogućnosti (dvije muhe jednim udarcem).

Cijenom od 1.500 $ se svrstava tamo gdje i spada :-)  Zanimljivo je pogledatii i druge uređaje iz game.

https://www.dune-hd.com/    https://www.dune-hd.com/products/dune-hd-ultra-4k#specifications

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 10:30 (tajo1960).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Nema nijedan pass ako nema zadnju verziju HDMI-ja... Ako mislis na ARC to dobit... Cak ni DDHDMaster niti DTSHDMaster neprolaze jer nema dovoljne propusnosti... Ja sam to rijesio tako sto mi iz nvidie ide hdmi u receiver pa pass samo sliku salje na tv... I tu radi sve ok... Tako sa mozes tako probat ako receiver moze imat pass video signala...
VenAtoR#2231
7 godina

Ima li tko kakva iskustva s Venztech v10 playerom? Gledam filmove preko hdd-a (yifi rip, znači nisu prezahtjevni) i nakon 5-10 min gledanja počne laggati svako malo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Android TV Box, molim preporuku, Vaš audio kutak
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice