Gledanje satelitskih programa na PC

poruka: 8
|
čitano: 7.673
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Gledanje satelitskih programa na PC

posto se mislim prebaciti na satelitsku televiziju preko PC-a zanima me sto mi sve treba? dakle koja kartica,itd? imam tanjur sa 2 lmb-a. ali htio bi ako ima kartica nesto da je kao dreambox. to mi ima kolega. preplacen je na neki server u poljskoj koji mu salje kljuceve.jel bi mogao se tako preplatiti preko pc da mi preko servera salju kljuceve da se automotski aktiviraju programi? naime fanatic sam za F-1  a od 1.3 pocinje program sky f-1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje satelitskih programa na PC
lange kaže...

posto se mislim prebaciti na satelitsku televiziju preko PC-a zanima me sto mi sve treba? dakle koja kartica,itd? imam tanjur sa 2 lmb-a. ali htio bi ako ima kartica nesto da je kao dreambox. to mi ima kolega.

 gle sam si sebi odgovorio - imaš kolegu - pitaj njega! On će ti dat najbolji savjet. {#}

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
12 godina
offline
Re: Gledanje satelitskih programa na PC
smirnoff kaže...
lange kaže...

posto se mislim prebaciti na satelitsku televiziju preko PC-a zanima me sto mi sve treba? dakle koja kartica,itd? imam tanjur sa 2 lmb-a. ali htio bi ako ima kartica nesto da je kao dreambox. to mi ima kolega.

 gle sam si sebi odgovorio - imaš kolegu - pitaj njega! On će ti dat najbolji savjet. {#}

da hito ba ako ima PC-kartica kao sto je risiver dreambox!! da na taj princip radi ili tako nesto?! kolega mi se ne kuzi preko pc kartica nego on ima dreambox RICIVER.

16 godina
offline
Gledanje satelitskih programa na PC

Zanimljivo ti je ovo pitanje. Mene isto zanima odgovor. Ja mislim da ne postoji "specijalizirana" kartica koja bi bila slicna dreambox-u, ali mozda bi se nekako to software-ovski moglo rijesavati preko standardnih tv kartica za pc. U svakom slucaju cu pratiti ovu temu. {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje satelitskih programa na PC

mislim da kartica moze cardsharing. sada sam nesto googlao mislim da to moze ona skystar 2?! ali nisam siguran. e jos jedno pitanje vidim da u linksu ima dosta tih modela skystar2 ali cijene od 250kn do 500. koje su razlike u karticama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje satelitskih programa na PC

evo malo izgooglao i evo sto sam nasao. ko prvo sutra idem u links po skystar 2 hd karticu,ko drugo u t-com odjaviti maxtv. naime kartica podrzava cadrsharing. bitno je imati internet vezu,tanjur i tu karticu i za 50kn mjesecno imas hrpu HD programa i vecinu sa titlovima.mene samo zanima sky F-1 hd program koji pocinje 1.3. dakle hdmi mi je spojen tv-komp i evo HD televizije. evo linka sa njuskala

http://www.njuskalo.hr/satelitska-tv/cardsharing-oglas-4192387

a naravno treba jos izgooglati mozda ima tko jeftiniji

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 21:56 (lange).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje satelitskih programa na PC

Jedan poznanik ima Dreambox satelitski receiver (koji točno model neeznam ali ga ima par godina pa nevjerujem da je neki od najnovijih) kojeg je spojio na switch putem LAN kabela te na kompu gleda satelitske programe bez problema (koristi VLC).

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje satelitskih programa na PC

ma ja sam danas kupio 20m hdmi kabla u chipoteci (235kn) (tako da lijepo stavim kabel u kanalice) spojio lcd i komp sada jos da kupim karticu i nadam se to je to i da dobro hvata daljinski od te kartice.sve u svemu vas obavjestim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice