Dvd-player ne čita DVD (.avi ekstenzija)

poruka: 6
|
čitano: 4.722
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Dvd-player ne čita DVD (.avi ekstenzija)

Imam ovaj dvd player: Samsung - DVD-P 144 i sprzio sam film na dvd ali ne radi, film je  u .avi ekstenzija pa pretpostavljam da ga trebam convertati ali u koji "oblik" ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dvd-player ne čita DVD (.avi ekstenzija)
DOme123 kaže...

Imam ovaj dvd player: Samsung - DVD-P 144 i sprzio sam film na dvd ali ne radi, film je  u .avi ekstenzija pa pretpostavljam da ga trebam convertati ali u koji "oblik" ?

 DVD-Video. (to je odgovor, to je standard, ako DVD player podržava npr DivX tad može DiviX, ako podržava XviD, Mpeg4-AVC... ne mješati format, kontainer i kompresor-codec.)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dvd-player ne čita DVD (.avi ekstenzija)
ihush kaže...
DOme123 kaže...

Imam ovaj dvd player: Samsung - DVD-P 144 i sprzio sam film na dvd ali ne radi, film je  u .avi ekstenzija pa pretpostavljam da ga trebam convertati ali u koji "oblik" ?

 DVD-Video. (to je odgovor, to je standard, ako DVD player podržava npr DivX tad može DiviX, ako podržava XviD, Mpeg4-AVC... ne mješati format, kontainer i kompresor-codec.)

Moze preporuka nekog programa?

15 godina
offline
Re: Dvd-player ne čita DVD (.avi ekstenzija)

Freemake Video Converter, ili bilo koji drugi editor-authoring video soft, svi (većina?) konvertera podržava DVD-VOBove.. pa vjerojatno već imaš npr pod XPom MovieMaker, ili ga dodaš iz Live paketa.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Dvd-player ne čita DVD (.avi ekstenzija)
ihush kaže...

Freemake Video Converter

samo pazi prilikom instalacije da ne instaliraš Facemood. ne brzopleto klikati na "dalje" prilikom instalacije, nego odznačiti kad te pita da li hoćeš da se instalira taj Facemood

13 godina
offline
Dvd-player ne čita DVD (.avi ekstenzija)

Sve sam lijepo spržio na dvd i sve mi uredno očitava na kompu. Međutim kad ga stavim u dvd, 3 filma mi neće očitat, a jedan hoće. Ova 3 imaju isti naziv filma i titla kao i foldera, a ovaj 4 mi ima drugačiji naziv filma od foldera u kojem je film i iste titlove kao i film (nadam se da ste sve skopčali :)). Sad ne znam je li do toga... Svi filmovi imaju .avi ekstenziju.

Kod ova prva 3 filma mi pusti titlove i zvuk, ali nema slike.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2013 20:15 (Coder256).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice