DVB-t općenito

poruka: 15
|
čitano: 6.062
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
DVB-t

Ev tema opcenito o DVB-tu, ali posebno me zanima zna li netko kada bi DVB-t  odasiljac na Biokovu trebao proraditi pa da vise mogu uzivati na svojoj plazmiciOsmijeh jer onaj zemaljski i satelitski me ubise, je satelit digitala,ali nije to to...cast izuzecima npr. PREMIERI!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DVB-t opcenito

Vjerojatno ti ipak treba krovna antena.  Mislim da s Brača odašiljači i veze pokrivaju Makarsku rivijeru.

Evo ti korisne karte.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DVB-t opcenito

Btw svi se trebaju strpiti dok nam počnu odašiljat HD signal,

tek tada plazme i Lcd-i će proraditi u punom smislu.

Recimo MaxTv možda u ovoj godini pusti HD.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DVB-t opcenito

thx na pomoci,al sve od navedenog sam znao, samo me zanim KONKRETNO kad ce proraditi odaslijac na BIOKOVU...eee di sam ti ja od Makarske,uffffffSmijeh a i labisnica mi daleko samo tako...a stas


HR_The_SinCr0
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DVB-t opcenito

Ne bih znao za Sv.Juru na Biokovu.

Malo neobično da najmoćniji odašiljač ne pokriva Dalmaciju.

Ja sa Srđem u Dubrovniku nemam problema.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DVB-t opcenito

HD već puštaju probno.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DVB-t opcenito

a di ga pustaju?al mene samo zanima kad ce proradit DVB-t na BIOKOVU,ako moze konkretan odgovor,thx:)


P4 HT 2,8 @ 3,2 1GB RAM 6600GT 500/900 @ 564/1164
Maxtro 160GB ATA
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DVB-t opcenito

Može razlika između DVB i HD-a.I koji od njih ja MaxTV?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DVB-t opcenito

ma nije ni centar Zagreba pokriven kak treba Mršti se

 

frendica se uselila u novi stan u centru, kupila novi sjajni samsungov LCD TV sa digitalnim tunerom, kad ono k od ovce, 0 bodova...

sad mora gledat analognu sliku koja zbog visoke rezolucije tv-a izgleda lošije neg na starom RIZu jer se vidi i najmanja smetnja...

a vjerojatno je i do ovih bisera koji su postavljali antenu kad su radili zgradu...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: DVB-t opcenito
LittleNicky kaže...

ma nije ni centar Zagreba pokriven kak treba Mršti se

 

frendica se uselila u novi stan u centru, kupila novi sjajni samsungov LCD TV sa digitalnim tunerom, kad ono k od ovce, 0 bodova...

sad mora gledat analognu sliku koja zbog visoke rezolucije tv-a izgleda lošije neg na starom RIZu jer se vidi i najmanja smetnja...

a vjerojatno je i do ovih bisera koji su postavljali antenu kad su radili zgradu...





nek proba sa sobnom antenom okrenutom prema sljemenu, meni to šljaka , a živim na trešnjevci 
 
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 23:24 (Wolverine).
16 godina
neaktivan
offline
RE: DVB-t opcenito

zivim u istri

i sad odkako su promjenili odasiljač na učkoj slika preko DVB-t je odlična

 

Sad se samo nemogu sjetiti do koje su godine rekli da će cijala Hrvatska biti pokrivena signalom ???

16 godina
offline
RE: DVB-t opcenito
Black Knight kaže...

Može razlika između DVB i HD-a.I koji od njih ja MaxTV?

HDTV  - http://en.wikipedia.org/wiki/High-definition_television
DVB-t  - http://en.wikipedia.org/wiki/DVB-T 

MaxTV  nije  ni  jedno  od  to  dvoje.  DVB-t  je  digitalna  zemaljska  televizija,  a  HDTV  je  televizija  viskore  rezolucije.  MaxTV  bi,  ja  mislim,  trebao  ubrzo  koristiti HDTV tehnologija, ne znam trenutno koju korisit, valjda "obicna digitala" =)

P4 HT 2,8 @ 3,2 1GB RAM
6600GT 128MB 500/900 @ 564/1164
Maxtor 160GB ATA
16 godina
neaktivan
offline
RE: DVB-t opcenito
Black Knight kaže...

Može razlika između DVB i HD-a.I koji od njih ja MaxTV?

 MaxTv ti je IPTV --> TV preko internet protokola
15 godina
neaktivan
offline
DVB-t općenito

pozdrav ekipo,

 

šta mislite, hoće li ikada u mpeg-2 digitali emitirat epg? znam da ga ima croatel, ali ja ga ne mogu hvatat jer sam iz gorice, a i kad bi ga hvatao, ne bi bilo niš od toga jer imam mpeg-2 dvb-t (quadro dt-801). čitao sam na drugim forumima da, recimo, hrt ima novaca za emitiranje epg-a sa sljemena, da ima i svu opremu, ali nema......volje za tim. a šta je sa ostalima (rtl i nova)? šta oni ovise o hrt-u što se tiče epg-a? ili sve to zavlači OIV?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DVB-t općenito

ispricavam se sto ozivljavam temu, ali samo da javim da je pocelo emitiranje dvb-t signala sa odasiljaca na biokovu i to 31.12.2008. godine.

P4 HT 2,8 @ 3,2 1GB RAM 6600GT 128MB 500/900 @ 564/1164 Maxtor 160GB ATA
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice