Zaboravljen PIN od Tv-a

poruka: 6
|
čitano: 10.442
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Zaboravljen PIN od Tv-a

Bok ekipa.

 

Kao što i naslov teme govori trebala bi mi pomoć sa Philips televizijom.Moji roditelji su kupili polovnu philips televiziju i prije neki dan htio sam ući u postavke tv-a međutim tražilo mi je pin.

A pošto je polovan tv nema šanse da znam koji pin su postavili prijašnji vlasnici pa ako mi možete pomoći ako se može napraviti factory reset ili nešto drugo.Probao sam default pin 0000,9999,1111 međutim neće.

 

Model tv-a je : 22PFL2908H/12

 

Serial number: YN1A1319578882

 

Hvala unaprijed na pomoći :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zaboravljen PIN od Tv-a
15 godina
offline
Re: Zaboravljen PIN od Tv-a

- tvornički pin i način resetiranja pročitaš u manualu.. google nađe sve pa i to.

- ako nije 0000 možda 1234 .. (te dvije kombinacije su 99%).

- naslov nije u skladu s pitanjem, tj nisi zaboravio nego ne znaš pin.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
4 godine
neaktivan
offline
Zaboravljen PIN od Tv-a

Hvala na odgovoru.Vjerujem da će ovo pomoći.

Ispričavam se ako sam krivo postavio ime teme.Roditelji kad su kupovali kupili su samo tv pa nemam manual ni nikakve papire ali će pomoći vjerovatno što ste napisali :)

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Zaboravljen PIN od Tv-a

Evo ljudi danas sam isprobao sve što ste napisali ali ne pomaže.

Jutros sam sve pretražio na internetu i pogledao manuale ali nikako i nikako ne mogu naći kako resetirati tv na tvorničke postavke ili promijeniti pin.

Je li ima netko još kakvu ideju pa da probam jer bih želio malo pobolljšati odnos boja odnosno svjetlinu tv a nemogu to napraviti zato što ne mogu ući u postavke.

 

Ako netko zna jako bih cijenio pomoć :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Zaboravljen PIN od Tv-a

A lijenog li čovjeka... Doslovce prvi link na googleu za model tv + service manual, klikneš, skineš (čak ne treba ni platiti!!!), otvoriš, stisneš CTRL+F, "factory reset", vidiš da on spada u "Service menu", odvrtiš 2-3 stranice ranije i vidiš da se u taj fakin meni ulazi sa "To enter the service menu, press MENU-4-7-2-5 keys consecutively, on the remote control"

 

Ako ni do tog menija ne možeš, nosi na servis.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice