Sony Vegas Pro 10 - prisutan lag

poruka: 11
|
čitano: 5.115
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Sony Vegas Pro 10 pomoć??

Imam navedeni softwer i htio bih pitati,kada se nešto snimi ubacim i vidim da je prisutan lag(snimam inaće s frapsom i zna laggati),jel je moguće nekako maknuti taj lag da video idebrže i liješse..?..neznam kako da se izrazim..xD..??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Vegas Pro 10 pomoć??

pretpostavljam da si snimo igricu...znaci ako ti originalni video laga,onda tu vec moras rijesit problem.Znaci probaj smanjit video postavke u igrici i probaj onda snimit i vidjet dal ti laga.Btw tvoja konfa nije ni bas za snimanje s frapsom i video obradom,tako da morat ces se pomiriti da ces igrice trebat snimat s dosta nizim postavkama da bude bez laga

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2011 12:41 (BugHacker).
 
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Sony Vegas Pro 10 pomoć??

E totalni sam početnik što se tiče  ovog programa. Zanima me kad učitam pjesmu, kako da npr promjenim zvuk te pjesme ili clipa da zvuči kao nešto u stilu helija, ako znate što mislim

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Vegas Pro 10 pomoć??

to mozes narpaviti tako da malo skratis onaj audio track i kopiras i mnozis u stoj trai vise puta ako me kuzis....igraj se malo i skuzit ces....

13 godina
neaktivan
offline
Sony Vegas Pro 10 pomoć??

eeeeee i ja iam jedno pitanej jer vegas 10 radi na windows 7 ;64 bitnom ????

hvala!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony Vegas Pro 10 pomoć??
mojsije1234 kaže...

eeeeee i ja iam jedno pitanej jer vegas 10 radi na windows 7 ;64 bitnom ????

hvala!!

Da,radi..

FOR THE HORDE
13 godina
neaktivan
offline
Sony Vegas Pro 10 pomoć??

ok,e ja imam problem sa rendanjem....rendam video u quick time formatu ili u avi ili u bilo kojem uglavnom problem je isti.... kada pokrenem tak o saveani video on STEKA!! tako je ,pocne na sredini stekat,a u vegas kad sam ga preGledavao prije rendanja uopce NIJE  stekao!!!

Zas se ovo dogada ???

HVALA!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Vegas Pro 10 pomoć??

Znate li netko kako cu vratiti sony vegas pro 10 na deafolt postovke tojest prvobitne postvke koje su bile nakon instalacije ?

feefake
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Vegas Pro 10 pomoć??

Pozdrav.. kad smo kod 10etke... Imam nekoliko pitanja...

Imao sam 9icu pro.. naravno s torrenta i radila je ok al eto imao sam nekih problema tj gasenje kompa prilikom render-iranja pa u zadnje vrjeme nisam imao zvuka na fileovima koje bi htjeo uredit....

 

Deinstalirao sam 9icu i sad evo nađoh 10icu pro.. i zanima me dali moj komp moze to podrzat.... stvar je ovakva:

 

win xp 2002

amd athlon 1600+

1.4ghz  1gb ram-a

 

te usup sta je razlika izmedju te 10etke pro i vegasa platinium HD movie studio 10.0

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Vegas Pro 10 - prisutan lag

Opet ja... Nitko nije odgovorio pa sam skinia 10tku al evo i na njoj mi nema zvuka video koji prebacim s kompa u taj program.... Ako prebacim mp3 muziku onda zvuka ima...  Whats the problem... Moze li bit problem sto sam mjenjao graficku..

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Vegas Pro 10 - prisutan lag
  • Microsoft® Windows® XP 32-bit SP3, Windows Vista® 32-bit or 64-bit SP2, or Windows 7 32-bit or 64-bit
  • 2 GHz processor (multicore or multiprocessor CPU recommended for HD or stereoscopic 3D)
  • 400 MB hard-disk space for program installation
  • 1gb ram

KOMPJUTOR TI TO NE MOŽE POKRENUTI.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 20:06 (Zdravkec).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice