Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.525
|
čitano: 7.176.442
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...

moze li netko da mi posalje mailove/kontakte od najbolji provajdera u iptv-u za testiranje usluge

Reci samo po kojoj ljestvici zelis najbolje pa krenem sa sakupljanjem kontakata, da ti posaljem tim istim redom. 

15 godina
chorba69 kaže...

Ja osobno imam proservers listu do 6mj i lista je ogromna, VOD je super, kvaliteta kanala je isto ok, ali bih htio probati nesto drugo kad ovo istekne.

Uzeo sam blackstar na mjesec dana i stvarno je kasnjenje na sportskim kanalima puno manje, kvaliteta kanala je isto dobra, ali htio bih provjeriti ove dvije liste pa odluciti sto cu.

Po meni "blackstar" nije nesto puno bolji od "proservers" liste, tu su negedje...

14 godina
Bugov moljac kaže...
chorba69 kaže...

Ja osobno imam proservers listu do 6mj i lista je ogromna, VOD je super, kvaliteta kanala je isto ok, ali bih htio probati nesto drugo kad ovo istekne.

Uzeo sam blackstar na mjesec dana i stvarno je kasnjenje na sportskim kanalima puno manje, kvaliteta kanala je isto dobra, ali htio bih provjeriti ove dvije liste pa odluciti sto cu.

Po meni "blackstar" nije nesto puno bolji od "proservers" liste, tu su negedje...

A koja je cijena te proservers?

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
11 godina
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma lista je dobra, samo u zadnje vrijeme im se catchup dosta pogoršao a to najviše koristimo pa sam mislio pokušati opcenito nešto drugo. Nije mi do 10-20€ godisnje vise ali htio bih vidjeti kak je. 

Ali ok, lista kosta 70-80€ godisnje i za te novce nudi jako puno, čak mozda i najviše za te novce. 
ja placam 80€ ali sam viđao da neki plaćaju i 70€ godisnje tak da ono. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2024 21:25 (chorba69).

0 0 hvala 0
3 godine

Momci sve ste fino rekli u navedenih par stranica ove teme, sve se vrti u krug.

Svaka od tih lista je dobra, nekome jedna bolja od druge zbog samog sadrzaja, nekome zbog kvalitete streamova, nekome zbog manjeg kasnjenja sportskih kanala, a nekome zbog dva eura jeftinije pretplate 

Jos da kazem kako su svi ti davaoci na ovom forumu skroz korektni sa komunikacijom i rijesavanjem problematike. Ajde nekima treba malo duze prije nego odgovore, ali u globalu su svi ok.

Ja bi volio vidjeti da se recenziraju neke druge liste koje su manje poznate ili se ne spominju tu po forumu. Jer se sve vrti oko par domacih i mozda koja kineska lista.

U zadnje vrijeme kad trazim test, nailazim na preradjene kineske liste ili samo skracene sa exyu kanalima i videotekom. Sve je to ok, al koji nude takve liste ih prezentiraju kao domace, kvalitetne i stabilne. Jednostavno je zavarati pogotovo ljude koji nemaju iskustva sa IPTV listama. Zato dobro pripazite na odabir.

5 0 hvala 0
4 godine

Davno sam testirao kineske sa alija ali tu je supprt bio nikakav i vise je stekalo nego sta je radilo .... 

Sada u ovih zadnjih par dana sam testirao neke 

Ruske ili ukrajinake neznam ni ja vise ali za ove cijene rade ok uz povremeno tu i tamo koji hickup a nekad ga uopce nije bilo 

Tako da ako ocete te jeftine 

Naletio sma na dvojicu mislim da je jedan bjelorus drugi ukrajinac

Cijene su smijesne 

A imaju cak i vracanje unazad na nekim kanalima

Nema voda al ima ~18000kanala

1Sports Plus (orig. FULL HD) server - $3.50 1 month.

1.1Sports server - 3 dollars. 1 month.

2Sports server - 2 dollars. 1 month.

3CIS.. server - 1 dollar. 1 month.

1Sports Plus (orig. FULL HD) server - $30. 1 year.

1.1Sports server - 20 dollars. 1 year.

2Sports server - 15 dollars. 1 year.

3CIS.. server - 9 dollars. 1 year.

1Sports Plus (orig. FULL HD) server - 3 months - 10 dol. 6 months - 18 dollars.

1.1Sports server - 3 months - 6 dollars. 6 months - 11 dollars.

2Sports server - 3 months - 5 dollars. 6 months - 9 dollars.

Ja sam testirao ovaj 

2Sports server - 15 dollars. 1 year

Na nekih exyu kanalima ima vracanje unazat

I naravno lista je ogromna 18000 kanala od svuda hrvatski kanali su cak i u fullhd.u a filmski hd ili fullhd

Kontakt na telegramu je

https://t.me/blekhole od ovog gore 

a drugi je 

https://t.me/legart77 ovaj mi je nudio oko 2.2$ cijenu isto ima dve odgromne liste imaju i nasih kanala obje na jednoj ima vod na drugoj nema, isto na jednoj ima vracanje na nekim kanalima na drugoj nema vracanja

bolje mi je cak radila ova sa vracanjem  takoder ovaj malo slabije prica engleski .....

al bolje mi je radila od ove dvije

ova od blekhola sa vracanjem bez voda 

Dok sam testirao nekad je stekuckalo nekad ne

Uzeo sam jednu za cisto za backup 

Za 15$ godisnje :)

Vise na kavu pivo nekad ode preko dana ...

Tako da eto ako netko oce jeftine 

to su dvojica sta sam nasao na nekom rukoskom forumu https://forumtv.org/ pa mozete i tu gledat 

ima ih jeftinijih ali nemaju nase kanale vecinom su orjentirani na zemlje CIS.a 

i jos nesto 
stabilnije mi je radilo preko vpn.a kad bi odabrao server u ukrajini a jer je i njima server u ukrajini 

za ove druge isto ima stranica 

http://zlostnyi.tech/ mislim da je to developer panela za ove sta su tu listane na toj stranici ali ni jedna nema nase kanale .... uglavnom CIS + neke EU zemlje

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.2.2024 12:01 (Papiculo).

6 0 hvala 4
11 godina

Splicanin i Semko

Mozete mi se javiti u PP za test listu. Tako cu makar znati da ce osoba koja trazi test listu, istu i isprobati :D

Necu se reklamirati sto i kako imam, al mogu reci da je stabilno

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.2.2024 20:02 (cro_sylar).
4 godine

Trebalo bi mozda neki rezime i kontakte stavit u jedan post 

Sa ponudama opcijama  cijenama itd al neznam dal bi se svi prodavaci i preprodavaci slozili sa tim

Budem nes slozio kroz par dana al cu pitat i sve ove sta su se javljali

Preko pp a samo sam htio blackstsr kontakt 

Cemo vidit ....

0 0 hvala 0
13 godina
Službeno barem, je ovdje zabranjeno stavljanje linkova i reklamiranje listi. Bila je već tema zatvorena zbog takvih situacija. Kako će moderatori reagirati ne znam, ali po meni je dovoljno da se preko pp razmjenjuju linkovi, cijene itd.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
2 mjeseca

treba mi kontakt Algames iptv i art iptv,hvala

0 0 hvala 0
2 mjeseca

Pozdrav,

Zna li tko kako se moze doci do ottshow liste,imao sam je prije pa je fino radila?

0 0 hvala 0
8 godina

@ Jansa  Kod ART ti ide sve preko Resellere, znaci ako neznas resellera osobno nemozes ni dobit liniju. pozzz

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2024 20:02 (T.J.11).
11 godina

Po meni su dvije razlicite stvari reklamiranje liste od samog prodavaca sa napisanim cijenama, turbo akcije i neznam ni ja kakve jos lazne gluposti ljudi napisu i recenzija neke liste od strane korisnika.

Na kraju krajeva kako ce netko znati da je neka lista dobra ili nije, ako nema neki feedback od korisnika napisan. Dobre i lose strane. Velicina videoteke, broj domacih i stranih kanala, broj sportskih kanala itd, itd.

Nekoga zanimaju samo Ex-yu kanali, nekoga samo balkanski sportski kanali, netko zeli sto vise americkih sportskih kanala, netko zeli veliku videoteku u sklopu....

Puno bi lakse za svakog posjetitelja ovdje da ima neki rezime usluga koje moze kupiti na nacin da pise naziv usluge i pokraj toga ukratko broj ponuđenih kanala i opcenita kvaliteta kanala i slicne bitne informacije za korisnika.

AL naravno moderatori su ti koji o tome odlucuju

7 godina

Bas smo nedavno o tome pricali i ovdje i na drugom forumu i opet pojedini ljudi isto rade..

Evo moj primjer..

Clan @sale03 po treci put trazi test, pita cijenu, cjenka se, i nakon testa se naravno ne javi uopce..

Ako je nekome gust skenirati liste i/ili zajebavati samo nekoga i trosit necije vrijeme nemam rijeci ..

Skidam kapu onima koji uzmu i odma jave da imaju vec na koristenju neku i da testiraju pa daju opsiran osvrt, vise postujem to nego ovo..

Srecom ipak je puno vise onih sto se jave s namjerom uzimanja :)

Vrhunska IPTV lista u ponudi! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
Pa koliko vas ima ni sam ne znam od koga se traži lista jer se na dnevnoj bazi nudi nešto stabilno,najbolje i povoljne cijene,a kada se to proba uopće nema veze o tome što se piše,a tebi ako je problem što sam te tri put pita za test ,oprosti,zato i nisam ti se javljao kada sam vidio da je tvoja lista,drugi forumi možda imaš drugi Nick moj je isti na svim, onda znaj da imaš nešto loše.
Evo već sam duže vrijeme kod Blackstar pa te sigurno više ne budem pitao za test ,a i tebi preporučam da probaš njegovu listu.....
Tako da se počni baviti ozbiljnijim poslom,a ne ovim...sorry
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2024 5:55 (sale03).

0 0 hvala 0
7 godina

Nemam potrebu isprobavat tudje liste, a i kad smo vec kod te specificne liste, dobio sam masu povratnih informacija da je lista koju prodajem kvalitetnija od te liste, tako da ti to "lose" ne drzi vodu u to budi siguran.. Jer lista koja je tu od pocetaka i ima na tisuce i tisuce klijenata ne moze biti losa, moze ti se samo ne svidjat iz nekih razloga ( osobnih ocito ) ali govorit da je losa, a uzdizat neku drugu to meni dovoljno govori o tebi i o namjeri.. Nebitno sad, nema potrebe za raspravom, sve pet. 👍🏼

13 godina
Bravo za tebe...sorry još jednom

0 0 hvala 0
6 mjeseci
RenyDB kaže...

Nemam potrebu isprobavat tudje liste, a i kad smo vec kod te specificne liste, dobio sam masu povratnih informacija da je lista koju prodajem kvalitetnija od te liste, tako da ti to "lose" ne drzi vodu u to budi siguran.. Jer lista koja je tu od pocetaka i ima na tisuce i tisuce klijenata ne moze biti losa, moze ti se samo ne svidjat iz nekih razloga ( osobnih ocito ) ali govorit da je losa, a uzdizat neku drugu to meni dovoljno govori o tebi i o namjeri.. Nebitno sad, nema potrebe za raspravom, sve pet. 👍🏼

Evo jedne recenzije na tvoju listu, kako i sam znas uzeo sam test, te sam istestirao preko dana i u vrijeme utakmica (danas).

Koliko sam skuzio lista je cuveni ART iptv.

Lista ima puno programa, od kojih neki rade neki ne. Velika vecina kanala je prosjecne kvalitete slike, znaci ni blizu pravom hdu.

Kada sam upalio arene da bih gledao utakmice, prvo nisu radile 1,2,5,6. Onda su neke proradile pa je pocela arena 3 stekat.

Pa je svako tolko promjena rezolucije iz full hd 50fps u 1600x900 rezoluciju ili 720.

Renato kaze da gleda 4 arene istovremeno i da nema nikakvih problema, kaze da je do mog interneta, cg nata, aplikacije, boxa..Da se razumijemo, imam Tivimate premium na Sony oled tv 65", tcom optika 1gbit koji nije u cg-natu, te sam probao i prisilno zaustaviti tivimate i ponovno pokrenuo ali nista.

3 puta mi je napomenuo da gleda 1000 i 1000 ljudi i da se nitko ne zali nego da je do mene.

Kasnije je rekao da mi nemoze pomoci jer da moze biti svasta, da tcom blokira listu i takve stvari.

Imo sam tvviet, rd i nikad problema oko cgnata, tcoma i slicnih stvari.

Gledao Dinamo na as1, krenula slika u hd ali muljava slika sa 25fps i radilo je ok i prije kraja poluvremena slika stala, vrtilo 30 sek i krenulo u 720. Drugo poluvrijeme rezolucija ostala u 720 i zastekalo jedanput.

Po meni kvaliteta prosjecna, na razini kineke liste (sa nasim kanalima) kao i velika vecina domacih listi.

Nemam namjeru kritizirati, nego sam htio napisati realno i iskreno stanje obzirom da se po ovom forumu svasta pise.

Takoder, mislim da bi svi trebali cuti kritiku i poboljsati se, a ne kritizirati druge i pljuvati po drugima.

Pljuje se po BS i govori da je losije kvalitete, a tamo arene sa cistom slikom gdje nikad ne steka...

Razlika u kvaliteti je velika a u cijeni je 1€

Jedino sta na ovom forumu valja je BS, RD i TVViet, ostali su prosjecni.

7 godina
Marko_geros kaže...
RenyDB kaže...

Evo jedne recenzije na tvoju listu, kako i sam znas uzeo sam test, te sam istestirao preko dana i u vrijeme utakmica (danas).

Lista ima puno programa, od kojih neki rade neki ne. Velika vecina kanala je prosjecne kvalitete slike, znaci ni blizu pravom hdu.

Kada sam upalio arene da bih gledao utakmice, prvo nisu radile 1,2,5,6. Onda su neke proradile pa je pocela arena 3 stekat.

Pa je svako tolko promjena rezolucije iz full hd 50fps u 1600x900 rezoluciju ili 720.

Renato kaze da gleda 4 arene istovremeno i da nema nikakvih problema, kaze da je do mog interneta, cg nata, aplikacije, boxa..Da se razumijemo, imam Tivimate premium na Sony oled tv 65", tcom optika 1gbit koji nije u cg-natu, te sam probao i prisilno zaustaviti tivimate i ponovno pokrenuo ali nista.

3 puta mi je napomenuo da gleda 1000 i 1000 ljudi i da se nitko ne zali nego da je do mene.

Kasnije je rekao da mi nemoze pomoci jer da moze biti svasta, da tcom blokira listu i takve stvari.

Gledao Dinamo na as1, krenula slika u hd ali muljava slika sa 25fps i radilo je ok i prije kraja poluvremena slika stala, vrtilo 30 sek i krenulo u 720. Drugo poluvrijeme rezolucija ostala u 720 i zastekalo jedanput.

Po meni kvaliteta prosjecna, na razini kineke liste (sa nasim kanalima) kao i velika vecina domacih listi.

Nemam namjeru kritizirati, nego sam htio napisati realno i iskreno stanje obzirom da se po ovom forumu svasta pise.

Takoder, mislim da bi svi trebali cuti kritiku i poboljsati se, a ne kritizirati druge i pljuvati po drugima.

Pljuje se po BS i govori da je losije kvalitete, a tamo arene sa cistom slikom gdje nikad ne steka...

Hvala, skuzio sam poslije ciji si igrac i ocekivao sam ovako nesto nakon sta mi pises da ti zasteka Arena 1, Arena 3 i slicno, a one idu normalno, pa sam vidio da nema potrebe ni raspravljati nit da trazis i trebas pomoc nego da nabadas gluposti jer ti se pise.

Gledao od starta utakmice veceras, od svega se dogodilo da je na Areni 9 HR isla srpska sto se rijesilo u sekund, ostalo sam ti govorio moguce uzroke tvojih "prekida" na kanalima, u mene i u drugih ljudi je sve bilo normalno i naravno da cu ti onda reci da se provjeri na dva razlicita interneta, aplikacije, i/ili uredjaja, jer sve to mogu biti uzroci..

Kako god hvala na "osvrtu" , uzivaj u Blackstar onda i nastavi pisat postove za njih i govorit da su oni najnajbolji. 😄

PS. O ART listi koju spominjes ne znam ni koja je ni cija je, na prethodnoj stranici sam rekao da se mogu javit ljudi vezano za TwoBrothers listu, no eto ako je tebi to u rangu kineskih listi u redu, to mi dovoljno govori.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2024 23:57 (RenyDB).
6 mjeseci
RenyDB kaže...
Marko_geros kaže...
RenyDB kaže...

Hvala, skuzio sam poslije ciji si igrac i ocekivao sam ovako nesto nakon sta mi pises da ti zasteka Arena 1, Arena 3 i slicno, a one idu normalno, pa sam vidio da nema potrebe ni raspravljati nit da trazis i trebas pomoc nego da nabadas gluposti jer ti se pise.

Gledao od starta utakmice veceras, od svega se dogodilo da je na Areni 9 HR isla srpska sto se rijesilo u sekund, ostalo sam ti govorio moguce uzroke tvojih "prekida" na kanalima, u mene i u drugih ljudi je sve bilo normalno i naravno da cu ti onda reci da se provjeri na dva razlicita interneta, aplikacije, i/ili uredjaja, jer sve to mogu biti uzroci..

Kako god hvala na "osvrtu" , uzivaj u Blackstar onda i nastavi pisat postove za njih i govorit da su oni najnajbolji. 😄

PS. O ART listi koju spominjes ne znam ni koja je ni cija je, na prethodnoj stranici sam rekao da se mogu javit ljudi vezano za TwoBrothers listu, no eto ako je tebi to u rangu kineskih listi u redu, to mi dovoljno govori.

Ja nisam niciji igrac, odnosno svaciji sam. Ti pljujes po drugim listama, tu pises da je tvoja najbolja i tako dalje.

Testiro sam jer sam htio vidjet (i mozda platit to najbolje), ali kada sam vidio sport, to je katastrofa.

Ali najbolje od svega je sta je to sve samo do mene, a tebi sve najbolje radi. Napisao sam u pp da ne radi i trza, ali nema sanse da je kvar ili nesto, nego je do mene i mog interneta. Daj mi molim te objasni kako je moguce da se samo meni mjenjala rezolucija slike a nikome drugome nije?

Iskreno, volio bi onaj ko nije da proba tvoju listu pa isto ostavi svoj dojam.

Ono sto sam iznad napisao, trebas prihvatit kritiku i potrudit se popraviti, a ne okrivljavat korisnike da je do njih.

Ostale zemlje su cak ok, nije hd ali ima puno programa, ali sport je najbitniji i to arene jbg.

PS, oprosti sto sam naveo krivi naziv liste.

Razlog zasto sam mislio da je art, jer je na puno kanala (koji su off) bila slika tv duginih boja i pisalo u uglu ART.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2024 1:11 (Marko_geros).
7 godina
Marko_geros kaže...
RenyDB kaže...
Marko_geros kaže...
RenyDB kaže...

Ja nisam niciji igrac, odnosno svaciji sam. Ti pljujes po drugim listama, tu pises da je tvoja najbolja i tako dalje.

Testiro sam jer sam htio vidjet (i mozda platit to najbolje), ali kada sam vidio sport, to je katastrofa.

Ali najbolje od svega je sta je to sve samo do mene, a tebi sve najbolje radi. Napisao sam u pp da ne radi i trza, ali nema sanse da je kvar ili nesto, nego je do mene i mog interneta. Daj mi molim te objasni kako je moguce da se samo meni mjenjala rezolucija slike a nikome drugome nije?

Iskreno, volio bi onaj ko nije da proba tvoju listu pa isto ostavi svoj dojam.

Ono sto sam iznad napisao, trebas prihvatit kritiku i potrudit se popraviti, a ne okrivljavat korisnike da je do njih.

Ostale zemlje su cak ok, nije hd ali ima puno programa, ali sport je najbitniji i to arene jbg.

PS, oprosti sto sam naveo krivi naziv liste.

Razlog zasto sam mislio da je art, jer je na puno kanala (koji su off) bila slika tv duginih boja i pisalo u uglu ART.

Navedi mi molim te jedan post gdje sam ja popljuvao bilo koju listu? Nikad nisam pljuvao nijednu i dapace i na jednom i na drugom forumu nastojim pomoc kome god mogu kako mogu, nevezano za liste.

Ja sam ti ponudio broj na WhatsApp i da ti uzivo snimim bez problema da se uvjeris da se meni to nije dogadjalo.. 

Kritiku uvijek prihvacam i na listi se konstantno radi, sto kanali sto videoteka.. ali se i najmanja greska koja je normalna u svijetu IPTVa duplo gleda naspram drugih lista, isto kao sto je nedavno bio napad na TVViet, a da se tako gleda na vecinu drugih lista onda bi bilo milijun prituzbi, ali nema veze..

Na kraju krajeva svako ima svoje preferencije za listu i izbor, zato i postoje testovi lista, a ja nikad nisam popljuvao neciju listu ovdje ko sto si ti izjavio, i nigdje nisam napisao da je lista koju imam najbolja jer takva lista ne postoji, nijedna lista nije svima najbolja.

13 godina
Ajde već jednom uzmi na test od B Blackstara listu i usporedi je sa svojom i onda sam napiši koja je i čija bolja kvaliteta slike
A ne čim neko pohvali nečiju drugu listu a ne tvoju već ti znaš čiji je on igrač.....već si naporan sa tim...

1 0 hvala 0
9 godina

ako neko ima voljan da testira novu listu koju imam u ponudi na 2 dana nek se javi u PP...uslov je da napise recenziju, test je 2 dana, pisite na pp, na kojoj app gledate i u kojoj ste drzavi

p.s.

javio se kolega forumas koji ce testati listu...napisace recenziju

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2024 8:52 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

Marko_geros 

To sigurno nije ART lista, znam pošto je ja imam i znam još sigurno 50 ljudi koji imaju Art. Ta lista ide samo na preporuku i radi malte ne savrseno. 
pozzz

0 0 hvala 0
14 godina

Viet je bio najbolji dok se nije pojavio Blackstar koji ima isto jako kvalitetnu sliku,puno bolji catch up u odnosu na Viet(isprobano u svim mogućim kombinacijama pa i u tvviet aplikaciji uz sve  ostalo ) i bolju videoteku!

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2024 10:39 (Joe Cooker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

Joe cooker tu si upravu, meni je isto blackstar jedna od najbolji exyu lista. Catch up radi dobro, mislim da je 2 dana ako se nevaram.

Jos samo da ubace neki kanali koje nisu exyu ( recimo sky Bundesligu, austriju itd. ), bila bi TOP...

pozzz

0 0 hvala 0
9 godina
T.J.11 kaže...

Joe cooker tu si upravu, meni je isto blackstar jedna od najbolji exyu lista. Catch up radi dobro, mislim da je 2 dana ako se nevaram.

Jos samo da ubace neki kanali koje nisu exyu ( recimo sky Bundesligu, austriju itd. ), bila bi TOP...

pozzz

kod moje liste je catchup 7 dana na nekim app, na IPTV smarters je na nekim kanalima 2 na nekim 4 na nekim 7 dana, nekad je i do app, na tivimate je na svim kanalima 7 dana

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2024 11:32 (dadotb).
8 godina

Ispravi me ako se varam ali mislim da sam testirao tvoju listu (jos prije) neznam tocno kad, ali po meni je slika kasnila dosta dugo, na to sam alergican😀. Neznam dali imas novu listu ali prije je bilo tako, kazem ispravi me ako nisam u pravu. Pozzz

9 godina
T.J.11 kaže...

Ispravi me ako se varam ali mislim da sam testirao tvoju listu (jos prije) neznam tocno kad, ali po meni je slika kasnila dosta dugo, na to sam alergican😀. Neznam dali imas novu listu ali prije je bilo tako, kazem ispravi me ako nisam u pravu. Pozzz

ne, ovu si testirao a ona nema catchup opciju

http://line.rs4ott.com

a drugo, pa kasni EON 5 sek, a ne ove liste

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2024 12:17 (dadotb).
8 godina

😀 pa 5 sek je vise nego odlicno, cak i 15-20 sek je dobro, ali ako je minuta i vise onda nazalost nije po meni vise dobro. Pozzz

0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice