Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.265
|
čitano: 6.921.816
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel se može na TvMate gledat TvViet lista unazad X dana i kako?
Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
Može, ali ne pamtim točno kako. Znam da treba editirati mp3 link ručno i onda upišeš koliko dana unatrag želiš da ti prikazuje. Tako je barem bilo. E sad, dal sam to pročitao ovdje u temi ili su mi poslali na mail, ne znam više.

Pitaj support najbolje.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
Gledanje TV programa preko Interneta
Ponovno sam na televizor instalirao posljednji firmware. Nakon toga nije bilo promjena. Nakon što sam ugasio TV Box i ponovno ga upalio ton se znatno poboljšao. Nije najidealnije, ali je prihvatljivo.
Hvala svima koji su mi pomagali riješiti ovaj problem.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
nani kaže...
Jel se može na TvMate gledat TvViet lista unazad X dana i kako?
Hvala.

MOzes se javiti korisnickoj podrsci da ti kreiraju stalker nalog. Moguce je gledati 7 dana unazad 108 kanala

13 godina

Molim preporuku za višekonekcijsku listu (2-3) u Privatne poruke. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Sead1 kaže...

Za tebe je prijatelju manje ali Blackstar bez greske radi vec mjesec dana za razliku od tvvieta sto se tice balkana naravno i sportskih programa sve ima potrebno a ko zeli strane kanale morat ce trazit druge opcije

Mislim da nije realno porediti tvviet koji 8 godina radi sa na prste nabrojati gresaka i novu uslugu kojoj zelim srecu, naravno. Nevezano blackstar, jer ne znam kako radi, niti koje kanale nudi, obratite paznju u kojem bitrate budu sportski kanali za vrijeme gledanih utakmica? mislim na sve providere osim tvviet :-))). Zamuti li se malo slika? :-)). Ima li crtica oko igraca i trza li lopta? :-)). Sta vam odgovori provider na to? Kada je prije vise godina na tvviet na nekim kanalima "trzala lopta", ovdje smo javno pisali i potrudio sam se da bude expresno rijeseno, a da ne govorim o interakciji sa korisnicima kroz podrsku. Jesmo li mi ikad govorili da vjerujete nama, a ne ocima? Pitajte isto koji tier je konekcija od datacentra, pa do vaseg isp...

Koliko sada zapravo ponudjaca nudi 50fps kanale? Ne mislim na 25, pa da deinterlaciju radi player pa pokaze kao da je 50? Nama su podavno samo tri kanala bila u 25fps, pa je i to bila polemika ogromna... a sada se ne prica o framerate... Navodim malo neki kao osvrt jer je uvijek bilo da se tvviet hvali i placa se reklama, a da li je tvviet ikad postedjen kritika? Naravno da nije... Ali eto sta da se zakljuci? Puuuno vise pohvala od kritika - usluga radi na takvom nivou da se kritike pojavljuju po par puta godisnje...

Ja mogu dokazati da greske koje su se desavale, bile su nepovezane, te uzrokovane necim nad cime mi nemamo uticaj, kao ni jedan online servis na svijetu. Isto tako mogu pokazati i kvalitet samo mreze do bilo kojeg korisnika...

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2023 7:07 (lucluc).
10 godina

Molio bi, ako netko ima link za neku solidnu "kinesku listu" koja bi mi služila kao backup, da mi pošalje pp.

Na Aliju ne uspijevam naći jer oni očito to moraju skrivati da im ne obrišu account, pa nisam prokužio kako ih pronaći.

Nisam odavno to tražio tamo. Prije godinu-dvije bih bez problema pronašao.

0 0 hvala 0
13 godina
Mandak kaže...
Probao sam TV Box X88 Pro 10 i TV Box Mi Box S na starom televizoru Philips 32pfl36051-12 LCD i ton na OTT Navigatoru radi odlično.
Isto sam probao na novijem televizoru koji koristim, Philips 43PFS580312 i na oba TV Boxa na OTT Navigatoru ton je nejak.

Probao sam ono na videu, ali ne pomaže. Probao sam mijenjati HDMI priključke na televizoru, probao sam mijenjati HDMI kabel, ali nema učinka.

A ton na svemu ostalome ti je ok?

Mimo iptva?

Jesi probao neki drugi iptv player?

15 godina

Ton je na svemu ok. Probao sam i druge IPTV playere, ali isti problem. Sinoć sam ponovno instalirao zadnji firmware na televizor i ton se znatno popravio. Nakon što sam restartao TV Box tone je solidan. Hvala.

4 mjeseca

Imali ste vise puta u zadnje vrijeme ispade i veliki broj vasih korisnika nije mogao gledati utakmice kad je bilo najgledanije. Po meni se to nesmije desavati. Niste ubacili novi kanal vec duze vrijeme. Videoteka je siromasna. Gledanje unazad radi pa ne radi...

Blackstar ima kanale iz svojeg izvora, vec 2 mjeseca nema niti jednog problema. Bitrate na hd kanalima je oko 8mbit, cista slika sa 50fps.

Gledanje unatrag radi na skoro svim kanalima, te se gleda odmah, ne mora se cekati 2-3 sata. Videoteka se stalno dodaje sa serijama i filmovima. I jos jedna stvar koja je nekima jako bitna a to je da sportski kanali imaju kasnjenje od 20 sekundi a kod vas skoro minutu.

7 godina

Može kontakt Blackstara u PM, hvala.

0 0 hvala 0
15 godina

@Marko_geros : A tih 20 sekundi je kasnjenje slike u odnosu na sta:

- zemaljski odasiljac,

- satelit,

- kabelsku,

- IPTV od legalnih provajdera (A1, Telemach-EON, T-com itd...)

0 0 hvala 0
13 godina
Koja je točno razlika kasni li minutu ili 20 sekundi? Oni kojima je to problem žele da ne kasni uopće.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 mjeseca

Po onom sta sam gledao, maxtv iptv

8 godina

........

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2023 18:49 (lucluc).
8 godina
Marko_geros kaže...

Imali ste vise puta u zadnje vrijeme ispade i veliki broj vasih korisnika nije mogao gledati utakmice kad je bilo najgledanije. Po meni se to nesmije desavati. Niste ubacili novi kanal vec duze vrijeme. Videoteka je siromasna. Gledanje unazad radi pa ne radi...

Blackstar ima kanale iz svojeg izvora, vec 2 mjeseca nema niti jednog problema. Bitrate na hd kanalima je oko 8mbit, cista slika sa 50fps.

Gledanje unatrag radi na skoro svim kanalima, te se gleda odmah, ne mora se cekati 2-3 sata. Videoteka se stalno dodaje sa serijama i filmovima. I jos jedna stvar koja je nekima jako bitna a to je da sportski kanali imaju kasnjenje od 20 sekundi a kod vas skoro minutu.

Nije bas kad je najgledanije, mada nebitno da li je gledano ili ne, zao nam je svakako zbog neugodnosti. U ovoj prici je bitno naglasiti da ni jedan kvar nije bio nasa greska ili kvar direktno na nasoj platformi. Tako da ako je nesto visa sila, snosimo odgovornost i dalje, ali ne mozemo biti okrivljeni da se usluga pokvarila, nazadovala ili sta vec. cak naprotiv (da ne navodim sad razne tehnicke stvari koje su unaprijedjene)

Novi kanal nismo ubacili, jer smo pokrili sve najgledanije... takodjer smo uvijek prvi dodavali kanale koji se pojave... poput dodatnih arena, maxsport i slicno.

Gledanje unazad nije tacno da malo radi, a malo ne...A jos za tvoju info, tvviet ima gledanje unazad od samog pocetka, 5-6 godina je proslo da bi i ostali poceli dodavati tu funkciju.

Videoteku azuriramo novim naslovima sa visim ocjenama, uvijek smo i govorili da nam videoteka nije prioritet.

Sto se tice liste o kojoj pricas, ja ne mogu nista tvrditi zaista jer ne znam kako radi, ali bilo bi dobro da uslikas tih 8mbps bitrate, a kasnjenje 20 sekundi je nemoguce. podrzavam favoriziranje nekog providera, ali ako iznosis neistine kroz pohvale, samo ces napraviti negativan marketing.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2023 18:56 (lucluc).
2 mjeseca

Evo ja realan koji sam koristio obje liste trenutno samo blackstar arena premium srb i arene hrv sve u 50 fps plus kasnjenje od 20 do 30 sekundi u odnosu na real time a ne mogu reci da je tvviet los naprotiv vrlo solidam i koristan ali trenutno je blakcstar za jednu stepenicu bolji izbor lp.

14 godina
Sead1 kaže...

Evo ja realan koji sam koristio obje liste trenutno samo blackstar arena premium srb i arene hrv sve u 50 fps plus kasnjenje od 20 do 30 sekundi u odnosu na real time a ne mogu reci da je tvviet los naprotiv vrlo solidam i koristan ali trenutno je blakcstar za jednu stepenicu bolji izbor lp.

Baš si relevantan. 7 minuta na forumu i već napadaš kolege, guraš te neke divlje liste. Prvo se informiraj šta je Iptv i onda dođi srati po forumu o kašnjenju i slično. 

XBOX: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2023 5:06 (x18x05x).
4 mjeseca

Uopce mi nije namjera kritizirati nikoga. Niti imam veze s time niti prodajem. Koristio sam tvviet i reddevils godinama. Blackstar je trenutno u tom rangu i sve pohvale. 

Ja sam samo iznio svoje kritike koje sam imao dok sam bio na tvvietu i po meni svako ima svoje misljenje.

Pohvala je za kvalitetu, stvarno je cista slika na vietu i tu nemam zamjerke, ali te neke druge stvari meni nisu pasale.

Ovo za kasnjenje kazem da nisam nikad vidio da moze a izgleda da moze kasnit manje od minute do dve ko sto je svima.

0 0 hvala 0
8 godina

Na tvviet svi sportski kanali kasne oko 40 sekundi za kanale koje streamujemo preko satelita, te oko 45 sa drugih izvora. Bila je greska na arena premium kanalima i kasnjenje je bilo mozda i skoro dva minuta, pa smo ispravili. Ako neki sportski kanal bude kasnio vise, necu se demantirati, nego cemo odraditi tuniranje sutra... naravno ovisi i o bufferu u playeru kod korisnika... jer kada korisnik ima visok buffer ili kada prebaci na kanal, a on otvori sljedeci segment vise kasni nego kad otvori trenutni

1 0 hvala 0
2 mjeseca

Koga sam ja napao stari sta ne smijem reci svoje misljenje a ako mislis da je to divlja lista testiraj pricas bez dokaza o necemu

5 godina
Sead1 kaže...

Koga sam ja napao stari sta ne smijem reci svoje misljenje a ako mislis da je to divlja lista testiraj pricas bez dokaza o necemu

Čitamo svi tvoje postove i demantiraš sam sebe u njima. Prije samo 5 dana 3.12. si napisao :"meni sutra istic tvviet i jako steka prethodnih dana i necu produzivati blakcstar vec tjedan koristim bez greske".Samo 4 dana nakon toga,  7.12. napisao si: "Blackstar bez greske radi vec mjesec dana za razliku od tvvieta". Pa daj se dogovori sam sa sobom koliko imaš tu listu 1 tjedan ili 1 mjesec. Registriran si na forumu samo 11 dana što znači da si došao promovirati tu listu, ali uz ovakvu vjerodostojnost iskaza...

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2023 21:15 (tuškanac07).
14 godina
Sead1 kaže...

Naravno da ne. Posebno ne sa tim glupim stavom. Imaju dečki tu liste, niti jedan vlasnik liste ne sere po drugim vlasnicima. Kao što ti kolega reče, dogovori se sam sa sobom i onda laži. Ili još bolje, napusti internet. 

XBOX: RENZOR GT 01
10 mjeseci
Evo i od mene kratak osvrt na viet i blackstar. Imam obje liste, viet koristim duze vremena i za moje potrebe super lista. Blackstar sam uzeo iz znatizelje da vidim sta nudi i za sada sve pohvale, slika vrhunska, nema trzanja, stekanja, buferinga itd. Ima nesto vise lokalnih kanala nego viet (o izboru kanala nema smisla puno raspravljat netko nesto voli i preferira). Znaci sto se tice kasnjenja kod sportskih kanala trenutno Juventus-Napoli na vietu kasni 35 sekundi u odnosu na Blackstar. Tko ne vjeruje neka testira i sam se uvjeri. I da i dalje cu koristit viet, ali ako ovako nastavi kako je krenuo Blackstar mislim da je al pari vietu. Da bi rekao da je bolji mora imat kontinuitet u kvaliteti usluge koju viet ima, a blackstar je tek poceo ali kako je poceo viet je dobio ozbiljnu konkurenciju.

3 0 hvala 3
8 godina
tuškanac07 kaže...
Sead1 kaže...

Čitamo svi tvoje postove i demantiraš sam sebe u njima. Prije samo 5 dana 3.12. si napisao :"meni sutra istic tvviet i jako steka prethodnih dana i necu produzivati blakcstar vec tjedan koristim bez greske".Samo 4 dana nakon toga,  7.12. napisao si: "Blackstar bez greske radi vec mjesec dana za razliku od tvvieta". Pa daj se dogovori sam sa sobom koliko imaš tu listu 1 tjedan ili 1 mjesec. Registriran si na forumu samo 11 dana što znači da si došao promovirati tu listu, ali uz ovakvu vjerodostojnost iskaza...

Odlicno zapazanje. svaka cast. Preporucujem sead1-u da ubuduce koristi search pa da vidi sta je gdje pisao :-))

x18x05x kaže...
Sead1 kaže...

Naravno da ne. Posebno ne sa tim glupim stavom. Imaju dečki tu liste, niti jedan vlasnik liste ne sere po drugim vlasnicima. Kao što ti kolega reče, dogovori se sam sa sobom i onda laži. Ili još bolje, napusti internet. 

Zaista proizvodu moze debelo nastetiti pogresan marketing. Lljudi idu na fax 4-5 godina da bi se mogli uspjesno baviti marketingom...

alaman kaže...
Evo i od mene kratak osvrt na viet i blackstar. Imam obje liste, viet koristim duze vremena i za moje potrebe super lista. Blackstar sam uzeo iz znatizelje da vidim sta nudi i za sada sve pohvale, slika vrhunska, nema trzanja, stekanja, buferinga itd. Ima nesto vise lokalnih kanala nego viet (o izboru kanala nema smisla puno raspravljat netko nesto voli i preferira). Znaci sto se tice kasnjenja kod sportskih kanala trenutno Juventus-Napoli na vietu kasni 35 sekundi u odnosu na Blackstar. Tko ne vjeruje neka testira i sam se uvjeri. I da i dalje cu koristit viet, ali ako ovako nastavi kako je krenuo Blackstar mislim da je al pari vietu. Da bi rekao da je bolji mora imat kontinuitet u kvaliteti usluge koju viet ima, a blackstar je tek poceo ali kako je poceo viet je dobio ozbiljnu konkurenciju.

PLease napisi koji je to bio kanal i koji player koristis, pa da se moze ispitati i podesiti da bude ok. Postoji mogucnost da recimo ako je spor zap sa kanala na kanal da povuces sljedeci segment, a ne trenutni i + buffer u playeru. Naravno moze biti i nasa greska koja ce se ispraviti. Cisto pisem jer odgovorno tvrdim da su svi sportski kanali podeseni po standardu za iptv - cca 40sec

Ps neka konkurencije, da nije konkurencije, garantujem da ne bismo dosli do vrha. Medjutim neka bude lojalna, a ne da se placaju svakakve stvari, pa se skupljaju grupe da se srusi tvviet, da se diskreditira, da se inflirtrira u grupe i vrbuju korisnici i slicno... Ja u zivotu nikada nisam neciji link stavio javno na internet ili prijavljivao nekim tijelima i slicno... Mi smo napredovali i izgradili ime kvalitetom, odnosnom sa korisnicima i slicno. Namjerno nikad nisam spustio cijenu ni fening dok su se ostali borili medjusobno na taj nacin, ali nisu smanjivali marzu, nego shodno nizom cijenom, dolazilo je jos i manje ulaganje...

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2023 0:23 (lucluc).
12 godina
tuškanac07 kaže...
Sead1 kaže...

Kaže osoba kojem tvviet iz one stvari izlazi. 

Pričamo o tvvietu koji zadnjih 5-6 godina ima na ovoj temi vise žalbi nego pohvala, i najčešće se optužuje korisnika da ima los internet.

Vauuu Full HD, 50fps, slika jebena a kad je najbitnije ne radi, pogotovo kad je LP. Šta da se divim 50fps na National Geographicu...

I najčešće neka glupa opravdanja.

Da podvučemo crtu - Tvviet - Lučicu sorry al ne radi kako spada. 12-13 eura za IPTV s lošom videotekom i programima koji štekaju., ma da su u 120 fps-a, jebi ga štekaju kad ne nebi trebali.

2 godine

Proslijedite nam svima kontakt za blackstar da istestiramo.

Jel devilsov mail isti kao ranije? Cimao sam ga za neke kanale al nije mogao tad obecati pa sam prestao sa pretplatom. Isto tako cimam vieta vec dugo za par kanala koje gledam na "divljim" listama u harakiri kvaliteti, al bar gledam.

Dakle, moze blackstar kontakt? Tnx 

0 0 hvala 0
10 mjeseci
U pitanju je bila Arena 4 HR, na tv koristim smart iptv app i na mobitelu mobilne app koje koriste viet i blackstar i kad god usporedujem viet uvijek kasni za blackstarom. To je jednostavno tako, a do cega je moze se raspravljat. I da ponovim ja sam s vama (viet) zadovoljan, ali stvari trenutno tako stoje da blackstar manje kasni
14 godina

BlackStar je jučer štekao prije utakmice, poslao sam mail, popravili za par minuta.

BlackStar drastično manje kasni, ali baš drastično.

Tvviet godinu i pol tražim da mi ubace jedan banalan kanal. Prvo je bilo sljedeći mjesec, sljedeći mjesec, pa onda evo stiže oprema bit će kroz par dana. Slao sam poruke ovdje luclucu isto sam dobijao kao i od SZK. U zadnje vrijeme kada sam god pitao, rekli bi da provjere i jave se sutra i onda nema odgovora. Sad je samo ignore. Uzeo sam BlackStar probno, pitao da mi dodaju i taj kanal, isti dan su ga ubacili. Eto, ja sam zato prešao tamo.

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina

Može kontakt Blackstara u PM, hvala

Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice