Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.163.612
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sretan Bozic  i sve najbolje svima koji ga slave! 🎄

 
2 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Srećan Božić svima koji ga danas slave!

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sretan Bozic svima koji slave.

 
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sretan Božić svima i neka vas rođenje malog Isusa obraduje i donese svjetlost u ove dane tame

 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Pitanje za ljude koji imaju Fire stick: postoji li način da se na fire stick, u Tivimate aplikaciju, iskopira (copy paste) url adresa davatelja IPTV usluge ili se mora ručno uneti?

pa zar je to problem, 3 min posla...Javi impresije ..mene FS odusevljava i nakon 10 mjeseci koristenja

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 11:14 (dadotb).
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jeste 3 min posla ali vreme je novac 😁😁 Šalim se. Sa aplokacijom za daljinski na telefonu ipak je puno jednostavnije. Uređaj je fantastičan! Nisam imao ouno vremena da ga čačkam ali i ovo malo vremena što sam proveo podešavajući ga i isprobavajući osnovne aplikacije bilo je dovoljno da shvatim da je uređaj super-fluidan a daljinac vrlo upotrebljiv. U odnosu na Android boxkog omam na drugom TV-u stick je svemirski brod iako je po specifikacijama inferiorniji. Box je naravno Kinez koji mi takođe vrši posao ali kod sticka se jasno vidi šta znači dobro optimizovan Andfoid sistem za televizore. Nema štucanja ni zastajkivanja, sve radi kao podmazano

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kada bi se Fire stick mogao kupiti kod nas? Za nas kojima se ne da kombinirati Amazon, mailbox de i ostalo? 

HZV
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Eventualno Njuškalo, a u budućnosti tko zna. Možda se nešto pokrene sad kad Hrvatska pošta ima ugovor s Amazonom o distribuciji.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
spilice05 kaže...

Kada bi se Fire stick mogao kupiti kod nas? Za nas kojima se ne da kombinirati Amazon, mailbox de i ostalo? 

 Kupi Xiaomi MI TV Stick:

https://www.protis.hr/products/details/xiaomi-mi-tv-stick-android-tv-90/157744?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Jako sličan uređaj kao firestick ali po meni i bolji, jeftiniji je, ima odličan daljinac i instalacija appova je jednostavna jer je to android koji ima play store, za razliku od firesticka.

Ja sam prezadovoljan ovih mjesec dana koliko ga imam.

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bolje neka čeka Xiaomi Stick 2, imat će više RAM-a i 4K support. Navodno dolazi uskoro na tržište
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Meni osobno 4k ne treba, a ne vidim ni da uređaju fali rama, sve vrti bez greške.

Mislim ono, trenutno je xiaomi mi tv stick ispod 300 kn, to je no brainer, normalno da će novija verzija biti bolja ali i skuplja.

 

Ako nekome baš treba 4k i želi više rama, postoji Xiaomi MI Box S, nije u obliku sticka ali je nešto moćniji uređaj, isto nije skup:

https://www.protis.hr/products/details/media-player-xiaomi-mi-box-s-4k-quadcore-cortex-a53-2gb-8gb-emmc-bt-wifi-google-assistant-hdmi-andoid-81-daljinski/136697?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvatajte akcije na amazonu....fire 4k + mailbox dodju 40 € !

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ne škodi gledati u budućnost. 4k support mu sigurno neće smetati, a samo 1 GB RAM-a će kad tad osjetiti jer ipak je to Android. Od viška glava ne boli.

Za 300kn je Fire TV bolja opcija.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Za 300kn je Fire TV bolja opcija.

 Samo što nije 300 kn nego 70 eura i ne može se kupiti kod nas.

Ako će čekati da ga spuste i ako mu nije problem preko mailboxa onda nek kupuje.

Ja sam mu samo dao prijedlog da postoji uređaj koji je ekvivalent firesticku i to dobar, može ga kupiti kod nas i ispod 300 kn je.

Nek bira.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
**Hexfire- dijelom se slazem sa Tobom ..
Dodao bih sljedece : MiTv stick i Mi Box S vrte Android TV prilagodeno za velike ekrane, sa svim certifikatima+ Chromecast ..doslovno ono sto vrte i Android televizori !
Mi stick i M Box S koristim mjesecima , istina streaming samo i rade odlicno!
Koristio sam i Firestick , meni za moje potrebe.. ova dva Mia su bolji !
Mi stick sam platio 249kn u Mi store u Zg prije cca 3mj
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 16:50 (blackE-1).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

firestick je super uređaj, al mi je glavna mana da je baziran za korištenje prime videa. pa je ond početni zaslon totalno prenatrpan stvarima vezanim za prime video. mislim da nema opcija da se prime video makne iz sticka. a sto je najjace, dok sam imao prime video pretplatu, nisam je mogao koristit na firesticku jer je bio geolociran na njemačku

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Yep, nemogućnost drastične izmjene Home taba je pomalo "mah". Nije sad neki ogroman problem jer na Home tab imam YouTube, Kodi i Tivimate te sve ostalo zanemarujem, ali ne bi škodilo da se može više kostumizirati.

Meni uredno radi Prime Video bez ikakvih kemijanja iako je Amazon.de account. Jedini downside je što za neke serije nudi samo DE subtitlove, ali većina ima i ENG.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Firestick dobiva novi početni zaslon,ne znam ako je netko od vas već pokupio ovaj update.

https://amazonfiretv.blog/introducing-the-all-new-fire-tv-experience-b1ebecbd813

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Yep, nemogućnost drastične izmjene Home taba je pomalo "mah". Nije sad neki ogroman problem jer na Home tab imam YouTube, Kodi i Tivimate te sve ostalo zanemarujem, ali ne bi škodilo da se može više kostumizirati.

Meni uredno radi Prime Video bez ikakvih kemijanja iako je Amazon.de account. Jedini downside je što za neke serije nudi samo DE subtitlove, ali većina ima i ENG.

 https://www.techdoctoruk.com/launcher-manager-for-android-tv-fireos-6/

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...

Firestick dobiva novi početni zaslon,ne znam ako je netko od vas već pokupio ovaj update.

https://amazonfiretv.blog/introducing-the-all-new-fire-tv-experience-b1ebecbd813

 Jesam ja, na 4k stiku update jos nije izasao, ali na hd-u da.... I tek da se zna da sada imam problem sa povezivanjem apps2fire jer nece da se poveze i prebaci aplikacije :(

7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moj FS 4K

 https://www.techdoctoruk.com/custom-launcher-on-amazon-4k-firestick-2nd-gen-cube-september-2020/

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Trenutno koristim Nordic listu kroz tivimate. S obzirom na to koliko gledam, nordic mi ne vrijedi tih novaca za mjesec dana. Pls detalje na pm kome se obratiti 

za nova ili red devil listu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cromiki kaže...

Trenutno koristim Nordic listu kroz tivimate. S obzirom na to koliko gledam, nordic mi ne vrijedi tih novaca za mjesec dana. Pls detalje na pm kome se obratiti 

za nova ili red devil listu.

 

Poslao sam ti oba maila na PM.

Try and fail, but never fail to try.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
**kameni_zg , ako imas info za red devil listu moze li takoder mail na PM
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 14:46 (blackE-1).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Yep, nemogućnost drastične izmjene Home taba je pomalo "mah". Nije sad neki ogroman problem jer na Home tab imam YouTube, Kodi i Tivimate te sve ostalo zanemarujem, ali ne bi škodilo da se može više kostumizirati.

Meni uredno radi Prime Video bez ikakvih kemijanja iako je Amazon.de account. Jedini downside je što za neke serije nudi samo DE subtitlove, ali većina ima i ENG.

 

Ja koristim Engleski vpn i imam prime takodjer, tak da meni je taj home screen bas ok, dosta je koristan ako mozes koristit to sve.

 

blackE-1 kaže...
**kameni_zg , ako imas info za red devil listu moze li takoder mail na PM

 

Poslano!

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 14:57 (kameni_zg).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
veliko HVALA .. kameni_zg
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

zna li netko neki vpn preko kojeg ce netflix ici sa skoro full throughputom

 

moj isp ima probleme s netflixom i gusenja su svaku vecer

 

nekad je to rjesavao express vpn, ali i preko njih je sad throughput na netflixu najcesce ispod 5mbit/s u vecernjim satima

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

zna li netko neki vpn preko kojeg ce netflix ici sa skoro full throughputom

 

moj isp ima probleme s netflixom i gusenja su svaku vecer

 

nekad je to rjesavao express vpn, ali i preko njih je sad throughput na netflixu najcesce ispod 5mbit/s u vecernjim satima

 nordvpn?

nemam za potpis
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

los je nord sa netflixom

 

probao nord, express,surfshark, cyberghost, hotspot shield i nijedan u vecernjim satima nejde preko 10ak mbit, sto naci da nijedan ne daje 4k sliku

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

los je nord sa netflixom

 

probao nord, express,surfshark, cyberghost, hotspot shield i nijedan u vecernjim satima nejde preko 10ak mbit, sto naci da nijedan ne daje 4k sliku

 Jesi se malo poigrao s promjenom destinacije servera....nije svaki server ista brzina....vele da je najbolje da je server što bliže al meni se ta kombinacija nije pokazala najboljom....nord ima neku opciju automatskog odabira servera pa probaj s time....

 

A zapravo ti serveri VPN-a su nešto slično kao i mobilni internet što je više ljudi zakačeno do je slabiji protok, ili što bi moj tast rekao "cicanje" je preveliko...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice