Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.881
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Izvinjavamo se zbog bt sport, ali kao sto sam rekao i kada sam uvodio te kanale da nisu moji kanali za koje mogu garantovati. Medjutim, nabavio sam originalne streamove, ali su blokirani za odredjenu zemlju. Narucio sam servere i kada se instaliraju, bt sport problemi ce isceznuti.

 

Serveri za gledanje unazad su dopremljeni i ocekujemo finalizaciju u toku ove sedmice. Nakon toga se razvija m3u gledanje unazad. Ministra player ce biti modifikovan i gledanje unazad ce se moci direktno sa kanala... Kliknete na epg i odaberete po epg emisiju koju zelite odgledati unazad 3 dana, a video club ce biti odredjen samo za filmove i serije, odnosno VOD

 

Broj kanala koji ce se moci gledati 3 dana unazad ce biti 200 jer smatram da nema potrebe da snimamo muzicke kanale

 

Takodjer da napomenem jednu jako bitnu stvar. Ovih dana kada su bile vazne utakmice, puno ljudi je podijelilo svoj login. Ugasio sam autoban jer vam nisam htio unistiti gust gledanja bitne utakmice. Ali da biste izbjegli blokadu racuna u narednom periodu, molim da se pridrzavate pravila. Mislim da nam je politika jako fleksibilna i da bas sve ide u prilog korisniku, ali da placam 5gbps dodatnog bandwidtha ne isplati se :-)))

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 11:27 (lucluc).
 
10 0 hvala 6
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
simontemp kaže...

Prijedlog za tvviet: Da ubacite https://k1tv.rs/  dobar lokalni program iz srbije, umjesto bktv (tu ionako danima ide buffer).  Mogli bi izbaciti i njemačke filmske kanale i onaj sos kanal na kojem ide program crvene zvezde i umjesto njih staviti nešto što bi ljudi više gledali.

Još jedno pitanje vezano za Face tv, nekad je rezolucija 1280x720 a nekad obični sd, od čega to ovisi? Da li ovaj kanal ( i još neke) redistribuirate od nekoga drugog ili ih imate kao ostale HD kanale?

 

Provjerim za taj kanal. Sto se tice facetv postoji odredjeni bug i promijeni se rezolucija ovisno o backupu. Ali to ce biti fixirano sutra, kao i dodavanje jos kanala u full hd, odnosno zamjena iz hd u full hd

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dobicete svi test i kontakt, samo se javite u pp. Ne treba stedeti na serverima i VOD-u :)
 
0 0 hvala 1
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc, a jesi li odustao od adaptivnog frameratea, geolokacije servera i novih izvora kanala za ove sportske srbijanske koji idu kao slideshow u 25fps?

 
0 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...

Evo kratak update vezan uz FireTV stick 4K.

 

Šta je da je uređaj je čudo. IPTV stvarno radi odlično. Brinulo me definitivno što je wifi jedina opcija, ali me ugodno iznenadilo. I na njemu koristim Tvviet app jer sam lijen isprobavati nešto bolje. Odgledao sam 3-4 tekme zadnjih tjedan dana i nisam primijetio neku razliku u odnosu na Android TV koji je spojen žicom. 

 

Baš sam zadovoljan jer sam isprobao u jednom "šusu" mailbox.de (ne znam zašto to nisam koristio prije ), Amazon Prime (odgledao The Boys Season 2. I dalje jebeno.) i FireTV. Za manje od 30 eura je taj uređaj no brainer ako ga možete kupiti bez posrednika. A čak i ovako s dostavom mi nije tak skupo sad kad znam kako dobro radi.

 

Plus što kad sam išao prekinuti besplatni mjesec Primea da mi slučajno ne uzme novce na kraju mjeseca, su mi dali dodatan mjesec Primea pa ću ga vjerojatno iskoristiti i na Black Friday rasprodaji. 

 Potpisujem sve. Ja ga koristim vec 1god. i odusevljen sam. I glasovno biranje mi je super za spotove na youtube. 

ex toniv3x
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc, znaci vise manje svi kanali ce sada moci ici unazad?

i ta funkcija ce raditi i preko m3u liste, znaci i recimo na perfectplayeru, vlc na laptopu, mozda i preko bouquet liste u enigma2?

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 13:37 (shilev).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koji iptv provider u ponudi ima najviše 4K kanala tipa sky sport itd..?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozz,moze misljenje za iptv ,tv i igre:smart tv 65zolla 4kuhd+4k amazon stick ili qled tv 55zolla android tv(za istu cijenu cca)?Zahvaljujem
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Pozz,moze misljenje za iptv ,tv i igre:smart tv 65zolla 4kuhd+4k amazon stick ili qled tv 55zolla android tv(za istu cijenu cca)?Zahvaljujem

 @vide, nisi naveo modele televizora, ali ja osobno sam uvijek za čim veći ekran + ako Fire stick 4K u nekom trenutku "zastari", lako ćeš ga moći zamjeniti, dok kompletno tv ipak malo teže.

 

Zato ja glasam za ovu prvu opciju (nadam se da je i to QLED Samsung? ili?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ne 55zolla je tcl a 65 zola nije qled nego samo 4kuhd.To je razlika.Znaci 65zolla je npr.Samsung 4k uhd(nije qled) a tcl je 55 zolla ali qled 4kuhd.Cijena cca 500eura u ducanu
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 14:41 (vide).
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mislim da ćeš morati osobno provjeriti sliku na jednoj i na drugoj, pa odlučiti ima li tolike razlike da ne kupiš ovu veće dijagonale. Teško da ti netko može sad ovako baš reći kupi ovu ili onu. Pogledaj malo što ljudi kažu na temama za odabir TV-a.

 

Ono što ti mogu reći je da ne vjeruješ baš sve u one natpise i đinđe minđe koje nakite na tv. Sadržaj koji mi gledamo nije baš da izvlači maxmum iz televizora (npr. HDR+, i tak to...), pa onda niti ne treba biti baš top zadnja verzija. Još ako ćeš imati vanjski player kao npr Fire TV Stick 4K, još manje processinga ostaje za tv, pa još jedan razlog za veći ekran...

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Znaci ti bi radije 65 4k uhd nego 55zolla qled 4k uhd?
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Znaci ti bi radije 65 4k uhd nego 55zolla qled 4k uhd?

 Ja bi radije 65" nego 55"   :)

 

Iskreno, neznam odgovor na tvoju dilemu, kad bi bila jedna pored druge sa istim sadržajem koji se vrti, rekao bih ti odmah koju bi uzeo. Ovak, teško da ti baš mogu pomoći.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zavisi sa koje razdaljine gledas i koja je cena kog, tj. za koju marku. Ako planiras na vecoj blizini onda manja dijagonala +IPTV bolji kvalitet po manjoj ceni usluge ako ces kod provajdera i veca razdaljina onda veca dijagonala, buduci da ti je to na duze vreme. Nadam se da sam bar malo pomogao, izbor jeste tezak.
 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Opet cu reci:65 je obican 4k uhd smart(isao bi amazon stick),a 55 je qled 4k uhd(android tv bez sticka).Cijena je skoro ista.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Opet cu reci:65 je obican 4k uhd smart(isao bi amazon stick),a 55 je qled 4k uhd(android tv bez sticka).Cijena je skoro ista.

 Ja nekako imam averziju prema tim smart televizorima, mišlenja sam da nisu smart nego da su glupi ko k... Prije skoro 2 god sam imao te dileme i odlučio se za samsungov qled 55 inča. U većini slučajeva ga gledam sa nekih 5 m i sasvim zadovoljan vidljivosti. Nije bio jeftin nikako i u principu radi sve dobro ali ima svojih nedostataka. Osnovni koji me najviše iritira a za koji nisam našao rješenje je kad gledam film i ubacim titl promjeni mi se kontrast slike pri svakom pojavljivanju titla.Jebeni pametni televizori.........imaju neki local dimming koji se ne može isključiti...tako nekako se zove problem, ne da mi se provjeravati. Sve ostale probleme zato što nije smart sam riješio dobrim box-om tj nvidia shieldom. Drugih problema nisam imao.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...
vide kaže...
Opet cu reci:65 je obican 4k uhd smart(isao bi amazon stick),a 55 je qled 4k uhd(android tv bez sticka).Cijena je skoro ista.

 Ja nekako imam averziju prema tim smart televizorima, mišlenja sam da nisu smart nego da su glupi ko k... Prije skoro 2 god sam imao te dileme i odlučio se za samsungov qled 55 inča. U većini slučajeva ga gledam sa nekih 5 m i sasvim zadovoljan vidljivosti. Nije bio jeftin nikako i u principu radi sve dobro ali ima svojih nedostataka. Osnovni koji me najviše iritira a za koji nisam našao rješenje je kad gledam film i ubacim titl promjeni mi se kontrast slike pri svakom pojavljivanju titla.Jebeni pametni televizori.........imaju neki local dimming koji se ne može isključiti...tako nekako se zove problem, ne da mi se provjeravati. Sve ostale probleme zato što nije smart sam riješio dobrim box-om tj nvidia shieldom. Drugih problema nisam imao.

 što se tiče smart tv-a, sve što nije android tv ili eventualno samsung ne valja. zašto bi kupovao box ako imaš android tv koji je predviđen da radi s daljinskim? dok je na boxevima uglavnom običan android s kojim imam loša iskustva

nemam za potpis
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cek, 55 inch je samsung obican tv a 65 inch je tcl fake qled tv? jer samo samsung ima qled, ovo hisense i tcl nije qled nikako... mogu pisat sta hoce, uzmi ti samsung qled recimo q70, ne znam kolko mislis dat para, al dobar tv minimalno 1000eura od 55inch i 1500eura u 65inch, ovo sve ispod je lose, imao sam davno suhd samsung 55inch od 2300eura, model ks9000 i krepal je nakon 2 i pol godine, slika je bila vrh, sad imam Lg C8, oled, e to je vrh tv, danasnji model je Lg CX oled, ima oko 3500 radnih sati u malo manje od 2godine, klinci deru yt, ja kad stignem filmove i sport i zasad ni traga burn in i ostalim piz...
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

moje skromno mišljenje  je :  na proljeće sam kupovao tv i bila je dilema kako sve ukalupit u jednom  da mogu gledati  iptv , filmove , youtube i ostale aplikacije  i odluka je bila da se kupi android tv i nisam požalio  , presudilo je  gledanje filmova tj.da se mogu gledati  4k filmovi i da se može svaki zvuk reproducirati i svaki format filma gledati ,a tu je neprikosnoveni mx player  , i još jedan razlog su aplikacije  razne ilegalne tj.krekane  koje rade na androidu i uspio sam do sada instalirat sve i sve rade , što se tiče  iptv aplikacija  sve imam instalirane  i sve rade  dobro , neke liste se teže gledaju recimo ti famozni  neki 4k programi  u nekim aplikacijama ne štekaju ali nije fluidno ( youtube 4k radi fenomenalno) , prednost mog tv-a je  da se može  raditi nadogradnja tj. update i to radi  bez problema , do sada 4 updejta  i sve prošlo super..  tv koji imam je tcl ep 660 50 incha ( navodno da ima  od sonya software  ( isti taj sony takav slični model skuplji 2 000 kuna ))  , od sada ću uvijek kupiti android  jedino koju firmu tv-a  to je pitanje kao i uvijek 

sve radim samo da ne radim
 
1 0 hvala 1
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A to je malo nezgodno pitanje, slicno ka koji auto da kupim. Sve zavisi od potreba i nacina na koji koristis tv. Sta se tice velicine, vece je uvik bolje. Ako si na vecoj udaljenosti od nekih 3 metra, onda je sasvim svejedno sta se tice velicine. Ako ga vecinom mislis koristit za IPTV onda imaj na umu da IPTV signal vrlo vjerovatno nece biti kvalitete kao kabelski izvor i slicno, pa samim time na vecoj dijagonali slika ce biti losija. Veliku ulogu imaju u engine-i od proizvodjaca za obradu slike, al to je vec tema za sebe. A sad, sta se tice smart ili ne, misljenja sam da je uvk bolje uzeti neki box nego da je integriran unutar TV-a. Opcenito smart televizori i nisu nesto zahvalni sto se tice aplikacija i izbora, dok Android TV su malo bolji, al opet zavisi od modela do modela. Sony je dosta dobar sta se tice Android TV-a, a ni TCL nije los. Ali ja bi uvik bira vanjski uredjaj. Dosta sam ih koristio, nekako su isplivali Xiaomi mi Box S i Fire Tv Stick 4K. Xiaomi, naravno android, ali Android TV sucelje, ne kineske verzije tableta sa launcherima. Dosta aplikacija, ali s njim je uvik bilo nekog ustimavanja i podesavanja da bi sve radilo, dok sa Fire stickom sve radi sto se kaze "out of the box" i takodjer ima dosta aplikacija, moze se reci sve koju tribaju prosjecnom korisniku. Mogu ti reci najbolje potrosenih 30 eura ikad u zivotu, da je kupljen i po punoj cijeni od 60 eura isplatilo bi se takodjer. Ako pare nisu problem, onda kupis Nvidia Shield i miran si, a ako nema ogranicenja s parama ni za tv onda si lipo uzmec LG CX serije i tu si miran isto . Eto ukratko o svemu tome

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja više ne znam koji je pravi Nordic, ima ih više, a boga pitaj koji je pravi a koji kopija ili klon (nordic.tv, nordic1.tv, nordicone.tv, nordicstream.xyz, itd) .

Koji je pravi originalni Nordic?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pazi, naravno da je svako vise za android, em manje kablova em neka kutije(pa ni potencijalnog daljinskog, tastature) ali zavisi sta ces da radis na njemu. Ako igras igre ili peglas nesto ultra hd normalno da ce stekati bez android boxa jer tv zasad najvise ide do 2gb rama a i cpu je slabiji. Ukoliko je neko normalno koriscenje i malo stucanja ponekad koke ti ne smeta kroz meni(samo da napomenem), onda ce ti i obican biti dovoljan i ustedeces.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmatic123 kaže...

Ja više ne znam koji je pravi Nordic, ima ih više, a boga pitaj koji je pravi a koji kopija ili klon (nordic.tv, nordic1.tv, nordicone.tv, nordicstream.xyz, itd) .

Koji je pravi originalni Nordic?

 Svi koje si nabrojao su pravi.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pejak84 i ostali...
Ja imam u dnevnom 65 samsung qled 8.generacije(cjena mu je oko 2500e) a ovo pitam za moju sobu di pogledam utakmicu nekad na iptv(kad zena gleda neki film u boravku :) ),ali uglavnom peglam igrice(cod mw).
-65zolla bi bio neki npr.Samsung 4k uhd i stavio bi amazon stick 4k(500-600e)
-55zolla ima u Mediamarktu akcija ovaj tjedan TCL qled 4k android tv(486eura,neznam jel smijem link stavit tu)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Firestick 4K vam je opet 30 eura na Amazonu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

moje skromno mišljenje  je :  na proljeće sam kupovao tv i bila je dilema kako sve ukalupit u jednom  da mogu gledati  iptv , filmove , youtube i ostale aplikacije  i odluka je bila da se kupi android tv i nisam požalio  , presudilo je  gledanje filmova tj.da se mogu gledati  4k filmovi i da se može svaki zvuk reproducirati i svaki format filma gledati ,a tu je neprikosnoveni mx player  , i još jedan razlog su aplikacije  razne ilegalne tj.krekane  koje rade na androidu i uspio sam do sada instalirat sve i sve rade , što se tiče  iptv aplikacija  sve imam instalirane  i sve rade  dobro , neke liste se teže gledaju recimo ti famozni  neki 4k programi  u nekim aplikacijama ne štekaju ali nije fluidno ( youtube 4k radi fenomenalno) , prednost mog tv-a je  da se može  raditi nadogradnja tj. update i to radi  bez problema , do sada 4 updejta  i sve prošlo super..  tv koji imam je tcl ep 660 50 incha ( navodno da ima  od sonya software  ( isti taj sony takav slični model skuplji 2 000 kuna ))  , od sada ću uvijek kupiti android  jedino koju firmu tv-a  to je pitanje kao i uvijek 

 Znaci po tebi ovo bi trebao biti dobar TV koji bi preporucio:

 

https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Televizori-i-oprema/Televizori/TCL-QLED-TV-50C715%2C-UHD%2C-SMART-%2B-TS-5000-soundbar/p/EK000324819

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
fukavac kaže...

moje skromno mišljenje  je :  na proljeće sam kupovao tv i bila je dilema kako sve ukalupit u jednom  da mogu gledati  iptv , filmove , youtube i ostale aplikacije  i odluka je bila da se kupi android tv i nisam požalio  , presudilo je  gledanje filmova tj.da se mogu gledati  4k filmovi i da se može svaki zvuk reproducirati i svaki format filma gledati ,a tu je neprikosnoveni mx player  , i još jedan razlog su aplikacije  razne ilegalne tj.krekane  koje rade na androidu i uspio sam do sada instalirat sve i sve rade , što se tiče  iptv aplikacija  sve imam instalirane  i sve rade  dobro , neke liste se teže gledaju recimo ti famozni  neki 4k programi  u nekim aplikacijama ne štekaju ali nije fluidno ( youtube 4k radi fenomenalno) , prednost mog tv-a je  da se može  raditi nadogradnja tj. update i to radi  bez problema , do sada 4 updejta  i sve prošlo super..  tv koji imam je tcl ep 660 50 incha ( navodno da ima  od sonya software  ( isti taj sony takav slični model skuplji 2 000 kuna ))  , od sada ću uvijek kupiti android  jedino koju firmu tv-a  to je pitanje kao i uvijek 

 Znaci po tebi ovo bi trebao biti dobar TV koji bi preporucio:

 

https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Televizori-i-oprema/Televizori/TCL-QLED-TV-50C715%2C-UHD%2C-SMART-%2B-TS-5000-soundbar/p/EK000324819

 jooj  , što da ti kažem ja sam iznio  svoje mišljenje , a znaš i sam da se mišljenja razlikuju , danas  nebi  nikome ništa preporučio  tko treba tv nek ide malo po dućanima  malo po netu i raspita se sve o tv-u koji ga interesira  i onda ako bude sreće da si kupi  tv  koji bude radio  s kojim bude zadovoljan  od slike do aplikacija ....

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 11:07 (fukavac).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

torpedooo, ja pitam ozbiljno za nordic a ti se zezaš.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 11:45 (mmatic123).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
Vuckovuk kaže...

Pozdrav ljudi,ako netko želi probat internet televiziju ,a da nije ove koje se tu na forumu spominju nek se javi u pm 

 Tragom ovog posta od kolege forumaša Vuckovuk, zatražio sam na probu. Ovako na prvu, moram reći da sam stvarno pozitivno iznenađen i svrstao bih ju u premium segment. Detaljnije komentare bih iznio nakon bar mjesec dana testirtanja, ali svakako preporučujem da uzmete na test, pa da svatko sam za sebe isproba.

 

Nadam se da će i ova lista pronaći svoje mjesto ovdje na forumu jer zaslužuje (definitivno ima materijala za komentiranje odnosno "ima konja za utrku", a svakako smatram da općenito postoji dovoljan broj korisnika IPTV i da više IPTV listi može pronaći svoje mjesto u premium segmentu, razvijati se a pri tome biti / ostati profitabilno.

Zdrava konkurencija je svima dobrodošla, pogotovo nama korisnicima.   :)

Ili se zezaš ili reklamiraš davatelja usluge, treće nema. Probao, ne bih da je 1 kn/mj.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Vidim da se moze link stavit :)
Mislio sam na ovaj: https://www.mediamarkt.de/de/product/_tcl-55-c-715-4k-2643934.html
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice