Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.519
|
čitano: 7.160.085
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

To je i poanta scylla, ako je trenutna tema SK4K, argument da druge liste "imaju vise 4k kanala" je u najmanju ruku nepotreban i totalni offtopic komentar...

Ako je vec i morao naponenut to o stranim 4k kanalima, cemu u sve to uplitat tvviet? tvviet za koji je vise puta ovdje receno da nije takva lista niti ikada bude,

znaci ako netko hoce arapske 4k kanale, sve pet, ali tvviet nije usluga za njega..

 

Pitali su ga koja jos lista ima sk4k, nije napisao jer ne zna.... lako je lupit i ostat ziv..

 

Za neku drugu domacu listu koja ima SK4K ja osobno ne znam, ali me zanima, dapace, napisi sto vise informacija da se malo tema vrati u normalu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 15:52 (kameni_zg).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pozz ako nekoga zanima iptv nek se javi

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 21:05 (Vuckovuk).
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

To je i poanta scylla, ako je trenutna tema SK4K, argument da druge liste "imaju vise 4k kanala" je u najmanju ruku nepotreban i totalni offtopic komentar...

Ako je vec i morao naponenut to o stranim 4k kanalima, cemu u sve to uplitat tvviet? tvviet za koji je vise puta ovdje receno da nije takva lista niti ikada bude,

znaci ako netko hoce arapske 4k kanale, sve pet, ali tvviet nije usluga za njega..

 

Pitali su ga koja jos lista ima sk4k, nije napisao jer ne zna.... lako je lupit i ostat ziv..

 

Za neku drugu domacu listu koja ima SK4K ja osobno ne znam, ali me zanima, dapace, napisi sto vise informacija da se malo tema vrati u normalu.

 Drug pogledaj temu kako se zove ovo gde pises,mozemo da pisemo o svim mogucim stvarima i raznim iptv na kojima je moguce gledanje kanala preko interneta.Ne zove se kako ti kazes trenutna tema sk4k na tvviet ili tvviet,pa da neko spamuje jer ne pise o tome.

Moze da se kaze samo da vi pojedini spamujete temu jer pisete samo o tvviet  a sada bogami zahtevate da se i svi mi pridrzavamo toga i pisemo samo o tvviet.

Otvorite drugu temu nazovite je tvviet pa tamo pricajte o njoj.

Covek ima pravo da kaze da i na drugim listama postoje 4k kanali.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Druze....napisao sam da je trenutna tema sk4k, nisam ukazivao na samo ime teme, nego na ono o cemu se pisalo u tom trenutku... ne mogu vjerovati da i to moram objašnjavati...

 

Ima apsolutno pravo da kaze da na drugim listama postoje 4k kanali. To je ko sto sam vec prije rekao - istina...ali nema pravo prozivati tvviet u tom smislu jer se dobro zna da se tvviet opce ni ne pokusava natjecati s brojem 4k kanala...

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nije ni prozvao tvviet nego ovog Splicanina koji svako malo subjektivno sipa hvalospjeve. Neiskusni korisnici bi stekli dojam da je ta usluga bolja od DVB-T ili satelitskog prijenosa. Kad su problemi suti ko zaliven. Oko toga se nitko neuzrujava. Sad kad mu je netko odgovorio eto ste se uzrujali. Lik je ako ista antireklama za tvviet.

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

Druze....napisao sam da je trenutna tema sk4k, nisam ukazivao na samo ime teme, nego na ono o cemu se pisalo u tom trenutku... ne mogu vjerovati da i to moram objašnjavati...

 

Ima apsolutno pravo da kaze da na drugim listama postoje 4k kanali. To je ko sto sam vec prije rekao - istina...ali nema pravo prozivati tvviet u tom smislu jer se dobro zna da se tvviet opce ni ne pokusava natjecati s brojem 4k kanala...

 argument da druge liste "imaju vise 4k kanala" je u najmanju ruku nepotreban i totalni offtopic komentar...

Ovo si ti druze napisao...

I samim tim po ponasanju ovde ljudi koji gledaju i vole i gledaju tvviet sve sto nema veze sa tvietom sve je spam i offtopic.

Jos jedamput napominjem da pogledaju kako se ova tema zove,i da vise ne prozivaju ljude i samim tim ih teraju odavde ako ne pisu o tvviet.

Toliko od mene,a molio bih i moderatore da se izjasne o tome...

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

I dalje stojim iza svega sto sam rekao.. A to kaj ti ne razumijes - nije moj problem....

 

Ali ajde, pokusat cu ti opet docarat ali s drugacije perspektive i to samo zato jer mi je stalo da se razumijemo svi ovdje, a ne da su stalno neke svadje...

 

Zamisli si da neko dodje i napise: imam listu sa 30.000 programa, od toga je 5% 4k.
I sad si zamisli da situaciju (a ima ih), da dodje neko ko koristi tvviet i na to napise: "ne ne meni je bolje kad je manje programa i samo 1 program 4k mi je dosta, tvviet najbolji)...

 

jel kuzis sad moju poantu? poanta je da to (takav komentar o tvvietu) u tom trenu nema veze s nicim... i kad se tako nesto dogodi, umjesto da se nadju takvi poput medveda koji umjesto da prijavi, on krene u raspravu...a ja jos bedastiji kaj pokusam nekaj objasnit a fakat nemam protiv nikoga nista.. zakaj je tak tesko ignorirat takve komentare da je neko najbolji i jednostavno pisi o svojem...ja sam 100% za to, ako vas toliko dira dobri tvviet komentari do te mjere da bi najradije zatvorili temu problem ste vi kaj ne pisete svoje i pridodajete takvim komentarima previse paznje... toliko druze..

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 18:04 (kameni_zg).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

u vrtiću ništa novo ,  veliki pozdrav starom iptv ratniku  scylla98  tek prije par dana pročitao neke tvoje stare postove  na nekom drugom forumu  ,  možeš i meni poslat tu  listu  sk4   makar mislim da ju i ja imam , ali nemam vremena  u zadnje vrijeme se puno bavit listama  da tražim .... ovo je otvoreni forum i svatko može pisati što hoće  u granicama novog normalnog hahaha

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...

Vidim samo SportKlub postoji u 4K rezoluciji, decki ne biti zatucani.

 

Niti sam reko da ima iko drugi Sportklub u 4K niti sam poreko da nema tvviet.

 

Postoji i druge liste koje imaju sportske kanale u 4K i to je to od mene tocka i amen. 

 

Pocinje upravo drugo pol. , SK 4K , Everton i Liverpool , Tvviet. 

 imam listu za DZ koja ima veci broj sportskih a i drugih kanala 4K...gledam preko SF playera na kompu, kao i preko xiaomi boxa ali nazalost TV je 32 inca i samo HD ready...koga zanima URL nek pise na pp, da ne spamujemo temu, doduse nema SK u 4K

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 19:21 (dadotb).
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

"Svađe" su produktivne ako ostaju u granicama pristojnog.

Pa šta mislite da u drugim temama nema svađa? Najbolji primjer je "Jel bolji ajfon ili android   :))))

 

Ako postoje "prepucavanja" to samo znači da su prisutni i korisnici sa nekim drugim listama, osim TVVieta, što je opet pozitivno, hahaha!

 
3 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koliko ja znam najbolji su Android, AMD Ryzen, Nvidia, PlayStation, Volkswagen, Tvviet i Gorenje.

Sad možemo dalje s temom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Koliko ja znam najbolji su Android, AMD Ryzen, Nvidia, PlayStation, Volkswagen, Tvviet i Gorenje.

Sad možemo dalje s temom.

 

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nakon 3 mjeseca korištenja mogu reći da je tvviet odlična lista... Sa reloadom kanala, loop-om, desinhronizacijim, hrpom problema na arena 2 hr kanalu koje su popravljali mjesec dana, odnosno sa svim problemima što ima i red devil i ostali (i što je normalno, ide preko čistog neta, nema odvojeni dio neta za iptv kao legalni provideri i to mi je ok, dešava se...) Slika je super, bez daljnjeg, stabilnost - ništa spektakularno i stvarno ne znam zašto određena ekipa žile reže... nikad im nije zatrzalo, moš mislit... Prije nekoliko mjeseci sam im pisao da sklone discovery ID iz grupe filmovi, eno ga još tamo... Aj sreća pa je gazda pošten pa prizna kada ima problema, ima i onih drugih koji bi dali desni bubreg i lijevo oko da nije do njega nego do mene...

 

U tom duhu ću reći da je cijena preskupa u odnosu što se daje, u smislu stabilnosti a bogami i kvantitete uključujući i videoteku... Za te pare, bajo moj, ne smije ispast ni jedan frame a ne da mi u dobro jutro hrvatska mirko fodor otvara usta a u pozadini pjeva mia dimšić... 12 eura mjesec, 10 eura za 3 na dalje... realna cijena paketa po skromnom osobnom razmišljanju je 10 eura mjesec, 7 plafon 8 za 3 na dalje...

 

Uz dužno štovanje prema gazdi, veli da ima svoju opremu... u to ću povjerovat kad stavi laptop pred svoju opremu i na ekranu svoj profil sa ovog foruma i okine sliku te opreme... a to vrijedi i za sve ostale, sve drugo je kopanje nosa... znam da on nema potrebu a ni obvezu nikome ništa dokazivati, ali više se ni prase u gudovcu ne može kupiti na riječ...

 

pogledajte sk kanale kad je neka jača tekma, obično donji desni ugao... krug podjeljen na 4 dijela, 2 dijela su jedne boje, 2 druge... ta oznaka je i na tvviet i na bar 3 4 ostale liste... tko je source a tko restreama, svi se kunu da imaju svoju opremu... a takvih skrivenih caka ima još, ovo je primjer jedne...

 

lucluc mi je ok lik, i kao što sam rekao prije xy stranica, kada je onomad imao ddos napad, imam dojam da bi mu se usluga mogla dratično poboljšati u smislu stabilnosti ako se makne sa ovog foruma i svih ostalih javnog karaktera, onako kako su to napravili i ostali... ljubomora zna bit vrlo zajebana... 

Moj PC  
14 1 hvala 3
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala svima na lijepim rijecima. Da, covjek je napisao da na sk4k ima utakmica sto nije lose s obzirom da se nedavno raspravljalo da na tom kanalu nema live prijenosa. Sto se tice cijene od 12e i da ne smije ni frame ispasti, to nije bas tako jer nije moguce u ott tehnologiji... Sto se tice pitanja tko streamuje, a tko restreamuje, ja nemam sta dokazivati, vec je dokazano sve...

Ps. krug u donjem desnom cosku je originalni zig, nije dodavano od strane nekog streamera...

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 21:05 (lucluc).
 
3 2 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

izvini sta je vec dokazano ???

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ico2005 kaže...

Nakon 3 mjeseca korištenja mogu reći da je tvviet odlična lista... Sa reloadom kanala, loop-om, desinhronizacijim, hrpom problema na arena 2 hr kanalu koje su popravljali mjesec dana, odnosno sa svim problemima što ima i red devil i ostali (i što je normalno, ide preko čistog neta, nema odvojeni dio neta za iptv kao legalni provideri i to mi je ok, dešava se...) Slika je super, bez daljnjeg, stabilnost - ništa spektakularno i stvarno ne znam zašto određena ekipa žile reže... nikad im nije zatrzalo, moš mislit... Prije nekoliko mjeseci sam im pisao da sklone discovery ID iz grupe filmovi, eno ga još tamo... Aj sreća pa je gazda pošten pa prizna kada ima problema, ima i onih drugih koji bi dali desni bubreg i lijevo oko da nije do njega nego do mene...

 

U tom duhu ću reći da je cijena preskupa u odnosu što se daje, u smislu stabilnosti a bogami i kvantitete uključujući i videoteku... Za te pare, bajo moj, ne smije ispast ni jedan frame a ne da mi u dobro jutro hrvatska mirko fodor otvara usta a u pozadini pjeva mia dimšić... 12 eura mjesec, 10 eura za 3 na dalje... realna cijena paketa po skromnom osobnom razmišljanju je 10 eura mjesec, 7 plafon 8 za 3 na dalje...

 

Uz dužno štovanje prema gazdi, veli da ima svoju opremu... u to ću povjerovat kad stavi laptop pred svoju opremu i na ekranu svoj profil sa ovog foruma i okine sliku te opreme... a to vrijedi i za sve ostale, sve drugo je kopanje nosa... znam da on nema potrebu a ni obvezu nikome ništa dokazivati, ali više se ni prase u gudovcu ne može kupiti na riječ...

 

pogledajte sk kanale kad je neka jača tekma, obično donji desni ugao... krug podjeljen na 4 dijela, 2 dijela su jedne boje, 2 druge... ta oznaka je i na tvviet i na bar 3 4 ostale liste... tko je source a tko restreama, svi se kunu da imaju svoju opremu... a takvih skrivenih caka ima još, ovo je primjer jedne...

 

lucluc mi je ok lik, i kao što sam rekao prije xy stranica, kada je onomad imao ddos napad, imam dojam da bi mu se usluga mogla dratično poboljšati u smislu stabilnosti ako se makne sa ovog foruma i svih ostalih javnog karaktera, onako kako su to napravili i ostali... ljubomora zna bit vrlo zajebana... 

 Zajebavaš se ili?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 22:21 (x18x05x).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nisam nikad pročitao šta piše na prvoj strani ove teme a piše ovo.

Umjesto stare (mega popularne) teme istog naslova u ovom podforumu, prebacujem ovu - igrom slučaju isto nazvanu, ali duboko zakopanu, u podforum u kojem je bila do sada ova druga, daleko popularnija.

 

Kao što znate ta tema se pretvorila u tržnicu, pa i prepiranja preprodavača sadržaja, tako da molimo sve sudionike ove teme, da ne krenu opet u tom smjeru!

 

Očekuje se da na ovom mjestu razmjenjujete informacije i savjete - kako i gdje gledati TV program preko Interneta?

 

Ja to shvatam kao razmjenu informacija članova. Plus na sve to je ako je neko od vlasnika prisutan pa može podrobnije objasniti probleme koji se javljaju, nadogradnje, ubacivanje pojedinih kanala, kvalitet, EPG  i slično.

Ovaj majstor iznad koji je započeo priču je svojim komentarom unio pometnju. Moje pitanje bilo jednostavno - koja je to lista koja ima sk 4k. Na kraju je ispalo da on to ne zna ali da u raznim listama ima nekih drugih kanala koji su 4k. Super  kupiš tu listu i gledaš ko čovjek. I ako je toliko dobra podjeli iskustva sa nama, ja se ne ljutim. Inače se ne javljam baš često pa se izvinjavam na malo podužem komentaru.

 
3 1 hvala 2
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne... Program je sk1 sr, dva razlicita ip davatelja... Za sk se zna odakle ide i da 99 posto programa sk sr i hr je isti... Sad mi se neda ici do kafica, ali osobno na legalnom sk kanalu nisam nikad vidio ovo... I taj znak ne stavlja premiership, lijeva slika je prije utakmice

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 21:27 (Ico2005).
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

za tu oznaku je lucluc u pravu

to nije oznaka restreamera vec United Group grupe

oznacava da li kanal ide sa Totala, SBB/Telemach ili EON i slicno

"Total TV je gore dva, D3 je dole desno, EON je dole levo"

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 21:33 (scylla98).
 
1 0 hvala 3
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Taj krug je znak SBB-a i njihovih kanala. Na EON-u je obelezen jedan deo kruga, na Total Tv drugi itd. Slika koju sam upload-ovao je sa EON-a.
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vidim da je hr verzija sportkluba 1 cista na jednom provideru, na drugom nije... Koliko je meni poznato ti kanali nisu teritorijalno prenosivi... Sto bi znacilo da provideri u srbiji imaju sk hr kanale u ponudi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

SK HR kanali nemaju taj zig. Srb i BH verzije imaju

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

eno ti desna slika, sk1 hr ima oznaku... jel moguće da imaju "ispod žita" hr kanale u ponudi

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li je sigurno to hr verzija kanala? Mozda je drugi kanal sa hr audio...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima neko prijedlog koju listu i kod koga kupiti iptv za android TV ? Namjena iskljucivo sportski programi?

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Poprilično nebitno koji je dio kruga obojen  Jedino validno je čiji je komentator premda ni to ništa ne znači za mene kao korisnika usluge. Za određene sportove su HR ili SR  komentatori bolji . Ne bih mjenjao Viškovića kad komentariše tenis ni za jednoga.

 
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nemojte mjesati "ilegalne" providere s legalnima.

RD ima vjerojatno srpski stream SK ali mozes birati zvuk na SK 2 i 3 ali ne znaci da je slika od hrv ili slo providera.

RD kolko sam primjetio u zadnje vrijeme ima puno problema sa hrv kanalima, kako sportskim tako i ostalima dok na srpskim sportskim kanalima nisam primjetio nikakve smetnje. Ima 2 SK 1 kanala hr i sr jer se ponekad razlikuju programi i hrv SK mi puca stream a dok kod srpskog nikad, pa cesto pogledam utakmicu do kraja na srpskom jer me iznerviraju prekidi.

Nazalost RD nema namjeru uvoditi SK4K kanal,  bar ne uskoro kako je kazao 

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uvijek sam govorio da je tvviet preskup. Nista bolji od ostalih osim sto ima svoju aplikaciju.

Sto se tice kvalitete veze nista bolja od obicnih lista od 5 eura.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
intelpro kaže...

Ima neko prijedlog koju listu i kod koga kupiti iptv za android TV ? Namjena iskljucivo sportski programi?

 od nasih,

tvviet lucluc , reddevil Red Devils IPTVNext-tv manipulator (mislim da on jedini nudi samo sportski paket), next-gen tv (jako ok vlasnik, ali nema ga vise na forumu, ali ako proguglas mozes doc lako do njega ili meni u PM pa ti dam kontakt). eto pa trazi testove

 

od stranih, ruya iptv (tu listu imam sada uz naseg providera) ali iskreno gledam mjenjat, to uzimam radi stranih vecinom UK sportskih kanala no sve vise i vise se ljudi zale na njih po redditu a i ja nisam imao dobra iskustva u zadnjih par tjedana, a i cijena je dosta visoka mislim da mogu jednaku kvalitetu dobit negdje drugdje za manje novaca... pa eto ovom prilikom ako netko zna dobrog UK providera (sky, BT i PPV kanali) nek javi i meni...

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Drustvo trebao bih listu,ali da ima poljskih kanala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice