Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.508
|
čitano: 7.150.664
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav,
trenutno gledam nova iptv, user name i pass sam dobio od lika, istice mi i trebam za dalje, tko ima moze pm

hvala
 
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
moderich kaže...
Pozdrav,
trenutno gledam nova iptv, user name i pass sam dobio od lika, istice mi i trebam za dalje, tko ima moze pm

hvala

Nov si clan, tako da sigurno neces dobiti to sto trazis. Ovo nije tema za takve stvari.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
a gdje onda da trazim ako ne tu? koliko vidim tu svi sve znaju o iptv. zasto onda ne bi mogli pomoci nekom takvom tko treba samo user i pass?

ili ce me uputit gdje trebam otic! A ne na ovaj nekulturni način, ti novi, ti si fuj!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 15:41 (moderich).
 
2 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
moderich kaže...
a gdje onda da trazim ako ne tu? koliko vidim tu svi sve znaju o iptv. zasto onda ne bi mogli pomoci nekom takvom tko treba samo user i pass?

 Pa, neka ti pomognu. Samo nemoj spamovati temu i traziti u nedogled. Cekaj da ti se jave i testiraj. Pozdrav.

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zamolio bih TVVIET kada se vec oglasio da nam objasni, kako to kasni slika kod njega 1 minut u prenosu signala, a nije reseler? Ako su drugi reseleri i imaju kasnjenje, kako to da ti sa svojom opremom nisi reseler, a opet imas kasnjenje oko 1 minuta kao ostali davaoci iptv usluge? Hvala na odgovoru. Izbegavanjem odgovora ces potvrditi ono o cemu smo vec pricali na forumu, a to je da su korisnici prevareni kako ne zakupljuju uslugu od reselera. Zato bih te zamolio da nam objasnis zasto imas kasnjenje od 1 minuta u prenosu slike?

 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
moderich kaže...
Pozdrav,
trenutno gledam nova iptv, user name i pass sam dobio od lika, istice mi i trebam za dalje, tko ima moze pm

hvala

 

 Jesi to platio ili dobio ovako sastrane? Ako si platio i dobio od vlasnika, ako si zadovoljan listom samo mu se javis, uplatis i rokas dalje.

Ako si dobio tu lisu besplatno i sad trazis novu, to ti je na ovom forumu zabranjeno, opcenito preprodaja lista je zabranjena.

Imas neke druge forume tipa Generacija, Sultanovic itd na kojima mozes nac/dobit besplatne liste.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...
moderich kaže...
a gdje onda da trazim ako ne tu? koliko vidim tu svi sve znaju o iptv. zasto onda ne bi mogli pomoci nekom takvom tko treba samo user i pass?

 Pa, neka ti pomognu. Samo nemoj spamovati temu i traziti u nedogled. Cekaj da ti se jave i testiraj. Pozdrav.

 Kakav je osijecaj odgovarati sam sebi na postavljena pitanja?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...
moderich kaže...
Pozdrav,
trenutno gledam nova iptv, user name i pass sam dobio od lika, istice mi i trebam za dalje, tko ima moze pm

hvala

Nov si clan, tako da sigurno neces dobiti to sto trazis. Ovo nije tema za takve stvari.

 A ti si mi kao stari clan od 3 tjedna hahahah,o da pa ti i jesi stari clan  Luksa,Cirko,brojke i slova dn3fgt4 stari nas drug

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 16:06 (ciperca).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...

Zamolio bih TVVIET kada se vec oglasio da nam objasni, kako to kasni slika kod njega 1 minut u prenosu signala, a nije reseler? Ako su drugi reseleri i imaju kasnjenje, kako to da ti sa svojom opremom nisi reseler, a opet imas kasnjenje oko 1 minuta kao ostali davaoci iptv usluge? Hvala na odgovoru. Izbegavanjem odgovora ces potvrditi ono o cemu smo vec pricali na forumu, a to je da su korisnici prevareni kako ne zakupljuju uslugu od reselera. Zato bih te zamolio da nam objasnis zasto imas kasnjenje od 1 minuta u prenosu slike?

 Objasnio sam iznad gore zasto sta kasni. Ne mogu objasnjavati vise puta istu stvar... Objasnjavao sam i ranije i tko hoce da vidi moje postove, moze filtrirati i sve ce shvatiti

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Odgovor nismo dobili. Da li si reselere ili imas svoju opremu sa koje pustas nama signal? Ako imas svoju opremu, slika ne bi smela da kasni kao kod nekoga ko je reseler, a kod tebe kasni 1 minut sto je mnogo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 16:08 (Marx1997).
 
0 5 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...

Odgovor nismo dobili. Da li si reselere ili imas svoju opremu sa koje pustas nama signal? Ako imas svoju opremu, slika ne bi smela da kasni kao kod nekoga ko je reseler, a kod tebe kasni 1 minut sto je mnogo.

 Jedna stvar se tu ne razumije a to je da se NE može kupiti samo kartice od provajdera i rokati stream i kao onda slika ne bih kasnila... to je možda moguće u teoriji ali za vrlo mali broj korisnika.Dakle slika mora proći određenu opremu da bi putem jako dobrog streama došla do korisnika...

 

A što se tiče listi domaćih pošto sam ja nekih cca godinu dana na forumu sječam se Next gena ovdje koji je ja bih rekao nepotrebno banovan i moderatora IPTV (tako nekako se zvao) koji su se predstavljali kao vlasnici lista, tu i tamo se javi Red D i luc je tu ....sada malo rjeđe al tu je....

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 16:40 (Blackcastle).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Marx1997  , ubi ti čovječe daj oladi malo.

 
1 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...

Odgovor nismo dobili. Da li si reselere ili imas svoju opremu sa koje pustas nama signal? Ako imas svoju opremu, slika ne bi smela da kasni kao kod nekoga ko je reseler, a kod tebe kasni 1 minut sto je mnogo.

 Ja mislim da sam ja sada trenutno najzadovoljni nakon sto sam se prebacio sa tvviet na listu koju mi je poslao na PM bihsecurity  svi kanali su u 8k i imam gledanje unazad. Provider je rekao da planira povisit kvalitetu uskoro sa 50/60 fps na 120fps tako da mogu gledati na svom gaming monitoru... ali moram poslati mail jer ja imam 144fps monitor pa da vidim kad ce 144fps napredak. ako zna neko, nek javi, hvala, pozz

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 16:45 (kameni_zg).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...

Odgovor nismo dobili. Da li si reselere ili imas svoju opremu sa koje pustas nama signal? Ako imas svoju opremu, slika ne bi smela da kasni kao kod nekoga ko je reseler, a kod tebe kasni 1 minut sto je mnogo.

 I to si mogao procitati u proslih par postova... Tako da se odjavljujem iz rasprave o toj temi...

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
Marx1997 kaže...

Odgovor nismo dobili. Da li si reselere ili imas svoju opremu sa koje pustas nama signal? Ako imas svoju opremu, slika ne bi smela da kasni kao kod nekoga ko je reseler, a kod tebe kasni 1 minut sto je mnogo.

 Ja mislim da sam ja sada trenutno najzadovoljni nakon sto sam se prebacio sa tvviet na listu koju mi je poslao na PM bihsecurity  svi kanali su u 8k i imam gledanje unazad. Provider je rekao da planira povisit kvalitetu uskoro sa 50/60 fps na 120fps tako da mogu gledati na svom gaming monitoru... ali moram poslati mail jer ja imam 144fps monitor pa da vidim kad ce 144fps napredak. ako zna neko, nek javi, hvala, pozz

 Imam dojavu iz prve ruke od nekoga Cirko sa sulta. foruma , da uskoro krecu na 16k i to u h267 codec, znaci transcoding se vrsi na PS5 konzolama;).. Navodno je tehnologija iz Borg chipova iz Delta kvadranta, donijela ona tetka iz Star trek Voayger, odnosno Gospodja *Seven of Nine*..

15 godina
moderator
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
rollex78 kaže....

 Kakav je osijecaj odgovarati sam sebi na postavljena pitanja?

 A šta će tebi još jedan account?

Kad već prozivaš ovog gore evo živo me zanima zašto si napravio još jedan acc?

سمندری ڈاکو
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pirat kaže...
rollex78 kaže....

 Kakav je osijecaj odgovarati sam sebi na postavljena pitanja?

 A šta će tebi još jedan account?

Kad već prozivaš ovog gore evo živo me zanima zašto si napravio još jedan acc?

 iz zaje....ije....nije potreban

15 godina
moderator
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
rollex78 kaže...

 iz zaje....ije....nije potreban

 Aj nek ti bude ...obrisan ti je drugi acc.

سمندری ڈاکو
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Wizards kaže...

Gledam sad Napoli-Barca i slušam ovog sportskog komentatora na Planet Sport 2 pa taj ne da nema emocije u prijenosu nego on kod gola izjednačenja na 1:1 to komentira tako da imaš osjećaj da nitko ništa i ne komentira, ko mrtvac šaptač.

Odmah sam prebacio na Arenu srb 2 i razlika nebo i zemlja.

Mislio sam da nema gore od Baloga al bome je i on svemirski brod za ovog debila.

 

 vau.. zar je moguce da postoji netko gori od baloga, a on sam je cudo prirode. jednostavno mi je tesko vjerovat u to. 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

hihi ima ima, ovi bilmezi sa Planet Sporta.

Mislim da tamo ima samo jedan koji valja i zna kako prenosit sportske prijenose.

Treba tu imat malo žara,duha i emocije unijeti u to.

Večeras se nadam da neće Balog prenosit na htv2 Real-City nego bar Šapit 

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ja kao stariji  čovjek najviše volim baloga da komentira stvarno ne znam zašto ga ne podnosite svaka mu na mjestu .. inače za prvu ruku  kupio neki tv TCL 50EP660 i složio da sve radi  pošto je android ,sve aplikacije instalirane za android i sve radi super  jedino još moram opet kupit siptv i čini mi se da aplikacije brže otvara nego android box koji imam i prodajem ( beelink gt1 ultimate sa 80 instaliranih listi ) jer mi više ne treba  jučer gledao nogač na nordic listi bez greške 

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

jbt, jel moguće da se moderator javio? Od kada pratim ovu temu, nisam to doživio!  

 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I eto ga, koliko sam jučer hvalio bt kanale kod lucluc-a, danas ih moram kuditi...svako malo staje, buffera, pa ode nekoliko sekundi unaprijed i tako u krug...šteta 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Izvinjavam se. ispitat cu sta je uzrok tacno na ta tri kanala

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 21:54 (lucluc).
 
1 0 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Inace ko koristi mag322 za iptv  i ostale mag boxeve bez wifi da kazem da cak i stara tp link 7200nd wifi kartica na usb mag je prepoznaje i radi bez problema porucio sam onu sto ide direktno na usb cekam da stigne i reko da probam sa 7200nd koji mi stoji i mag je prepoznao iz prve.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Izvinjavam se. ispitat cu sta je uzrok tacno na ta tri kanala

 Je luc točno je kolega primjetio, danas BT ne rade dobro, ni približno ko jučer.

Ja iako pratim na HTV 2 hD oša sam provjerit i štekaju sva tri BT kanala.

7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lyon juventus odgleda na tvvietu ,juve izgubio :) a štekalo nije

nesto me ovih dana ide :)

 
2 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...

lyon juventus odgleda na tvvietu ,juve izgubio :) a štekalo nije

nesto me ovih dana ide :)

 Je i meni je drago za Juve a posebno za Real :)

Svi kanali koji su prenosili i Arene,Planet i Htv2 su odlično odradili utakmice na tvvietu osim što je BT izgubio ko juve i real :)

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni pa kod tvvieta HRT2 cijelo drugo poluvrijeme štekao, stalno buffering i crna slika. Ista stvar i sa BT2, tako da sam utakmicu gledao na njemačkom sky-u. A planetsport koliko sam popratio odradio utakmicu bez greške.

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Slična situacija kod mene na tvvietu. BT sport je radio savršeno prvih 5 minuta tekme. Prebacio sam na HTV 2, bilo je ok jedno vrijeme pa su i tamo počeli problemi.

Na kraju sam skužio i da Srbi prenose na svojoj televiziji pa sam tamo gledao do kraja bez ikakvih problema.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice