Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.163.343
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
hahaha koji si ti lik marks hahahahaha treba te ... da se razmozavas 🤣
btw, mag410 u prodaji ak kome treba, na pm detalji...
 
3 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Upravo sada mi je pisao jedan clan na PM vezano za ovu prevaru korisnika... Potvrdio je da su reseleri i da to kasnjenje od 20 sekundi potvrdjuje da stream uzimaju od drugoga reselera i prodaju nama. Sto potvrdjuje ono sto sam pisao, a to je da su reseleri, a ne da imaju svoju opremu. Neka demantuju ako ovo nije tacno. Nemam nista protiv njih licno, ali nemoj da se lazemo i da drugi ljudi placaju i budu prevareni. Ovo svi neka vide i nemam veze sa tim nikovima sa kojim poredite moj nalog. U pitanju je nova lista koja se sprema i bicete obavesteni. Bice samo sporstki kanali dobrog kvaliteta, a cena je smesna. 8e mesecno. Za sada samo taj info i sve vas pozdravlja stari clan. Bitno je da smo izneli istinu da ne prodaju price da nisu reseleri, a slika kasni od 20-30 sekundi. Sramota cime se sluze i koliko ljudi je prevareno.

 
0 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...

Upravo sada mi je pisao jedan clan na PM vezano za ovu prevaru korisnika... .

 

Lukša ?

HZV
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
spilice05 kaže...
Marx1997 kaže...

Upravo sada mi je pisao jedan clan na PM vezano za ovu prevaru korisnika... .

 

Lukša ?

 Nije, vec clan koji je odavno banovan, a imao je svoju listu na prodaju. Znaju ljudi ovde dobro ko je on i da je banovan bez razloga.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
spilice05 kaže...
Marx1997 kaže...

Upravo sada mi je pisao jedan clan na PM vezano za ovu prevaru korisnika... .

 

Lukša ?

 Bog te neće, pocel je sam sebi pisat privatne poruke. 

10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kasni makar minutu na reddevils listi.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
2 0 hvala 2
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

Kasni makar minutu na reddevils listi.

 Pa, jesu li reseleri ili nisu? Da imaju svoju opremu ne bi kasnilo toliko. Sve je jasno. Sad je li testirao i poslao na Pm za tvviet. Oni kasne 43 sekunde.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...
rollex78 kaže...
Marx1997 kaže...

Uzeo sam listu od onog lika sto se reklamirao na forumu. Odlican kvalitet. Svi kanali sporski koji mi trebaju su 4K. Svaka cast na listi. Arene i Sport klubovi su 4K. Bravo legedno. To nema ni kod tvviet ni kod RD koliko znam.

 Jel i na toj listi sve kasni?4 ku..ca

 Dobro si me to pita. Na zalost, kasni ali 6 sekundi. Opet je ART lista najbolj i to mogu da kazu ljudi koji su je ovde koristili. Nego, kako to da imaju svoju opremu i transkodere, a kasni slika po 20 sekundi isto kao i kod svih koji su reseleri? Tvviet i RD valjda imaju svoju opremu i transkodere, sto bi znacilo da ne treba da ima tolikog kasnjenja? To sve smrdi da je tvviet reseler. Sto bi jedan clan rekao, diras u osinjak. Ako nije tako, neka se jave i kazu zasto kasni toliko ako ne preuzimaju stream od drugoga i prodaju nama, to jest reseleri klasicni koji lazu i prodaju pricu da bi privukli sto vise korisnika kako imaju svoju opremu.

 Pa cekaj,jel ti koristis tu listu na kojoj su arene i sport klubovi u 4K....i ima kasnjenje samo 6s....jesi ti mjerio?

BTW.

Koji je to lik(clan )reklamirao svoju listu na temi?

Koja to lista ima arene i SK u 4K ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 13:57 (rollex78).
10 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nemam pojma jesu li ili nisu ali kasni toliko.Vcrs provjerim tocno koliko.

This time next year we'll be millionaires
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koristim RD, a ljudi mi pisu na Pm i traze detaljno objasnjenje o tome kako su prevareni. Rekao sam im da se obrate vlasnicima svojih listi, pa neka im oni objasne.

 
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
spilice05 kaže...

Uzeo sam Reddevil test jučer i nisam našao kanale sa 50 fps. Ne kažem da slika nije dobra ( možda i bolja od nekih drugih sa 25-om ), ali svi su sa 25 fps.

 

Javio mu, rekao da može ukinuti test jer mi je 10 EUR malo skupo ( ipak je bila LP i nisam htio koristiti test znajući da neću uzeti listu ), ali javio se odmah i rekao da test ostaje do kraja ( 72 h ) i zahvalio mi se.

 

Eto, mali detalj.

 

Mene isto živcira što ništa nije 50 fps. Jednostavno, za sport je 25fps-a premalo. Zna li netko nekog providera da ima bolju ponudu?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...

Koristim RD, a ljudi mi pisu na Pm i traze detaljno objasnjenje o tome kako su prevareni. Rekao sam im da se obrate vlasnicima svojih listi, pa neka im oni objasne.

 

 Pa cekaj,jel ti koristis tu listu na kojoj su arene i sport klubovi u 4K?(da/ne))....i ima kasnjenje samo 6s....jesi ti mjerio?(DA/NE)

BTW.

Koji je to lik(clan )reklamirao svoju listu na temi?NICK,IME,LINK

Koja to lista ima arene i SK u 4K ?SCREENSHOOT

 

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
rollex78 kaže...
Marx1997 kaže...

Koristim RD, a ljudi mi pisu na Pm i traze detaljno objasnjenje o tome kako su prevareni. Rekao sam im da se obrate vlasnicima svojih listi, pa neka im oni objasne.

 

 Pa cekaj,jel ti koristis tu listu na kojoj su arene i sport klubovi u 4K?(da/ne))....i ima kasnjenje samo 6s....jesi ti mjerio?(DA/NE)

BTW.

Koji je to lik(clan )reklamirao svoju listu na temi?NICK,IME,LINK

Koja to lista ima arene i SK u 4K ?SCREENSHOOT

 

 

 Taj server jos nije konfigurisan sto se tice samo sportskih kanala u 50fps hd. Znaci lista nije za dokumentarce i slicno... Samo ce biti za sporske kanale i cena ce biti 8e. Naravno, samo provereni korisnici i preporuke. Nema testa i slicno. Sto se tice clana, necu da otkrivam njegovo ime. Stari clanovi koji su dugo ovde znaju o kome je rec, a tebi predlazem da vratis par postova nazad, pa ces znati o kome je rec... Lista od 4K ne postoji i ja je nikada nisam koristio. Klasican HD na 50fps bez upscale. To jesam probao i uverio se u kristalno jasnu sliku. Kod tvviet i kod rd imas problem kada gledas tenisku lopticu da se jedva prati koliko pravi ghoust dok prelece mrezu... To je zato sto verujete njima. Kanali koji su upscale i koji su na 25fps, nije za gledanje. Da ne pricam da ne vredi 12e mesecno, jer je to najskuplja lista od svih, a ne nudi kanale od 50fps i jos su upscale.

14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

 

imao bi pitanje, koliko na gledanje iptv preko interneta utječe sam televizor, radi se o modelu TCL 50EP680, android, quad procesor i 2GB rama.

 

LP

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DzigiBau kaže...
spilice05 kaže...

Uzeo sam Reddevil test jučer i nisam našao kanale sa 50 fps. Ne kažem da slika nije dobra ( možda i bolja od nekih drugih sa 25-om ), ali svi su sa 25 fps.

 

Javio mu, rekao da može ukinuti test jer mi je 10 EUR malo skupo ( ipak je bila LP i nisam htio koristiti test znajući da neću uzeti listu ), ali javio se odmah i rekao da test ostaje do kraja ( 72 h ) i zahvalio mi se.

 

Eto, mali detalj.

 

Mene isto živcira što ništa nije 50 fps. Jednostavno, za sport je 25fps-a premalo. Zna li netko nekog providera da ima bolju ponudu?

 To sam i ja postavio odavno ovde, ali nece da daju listu. Kazu da je ART najbolja lista, ali ima par listi za koje nece da daju test i prave se da ne postoje. Kao, zatvorenog su tipa, a hvale se ovde da su najbolje i slicno. Ja cu ti proslediti link od ovog servera koji ce uskoro biti gotov. Ali, tu imas samo sportske kanale. Oko 30 kanala.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moze pitanje jedno za sve znalce:

U koliko FPSa idu kanali sa legalnih provajdera (Total, MaxTv, Bnet, A1,...)?

Hint: nije 50fps ;)

PS: istrazite malo, informisite se pa onda razglabajte o fps.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 14:25 (scylla98).
 
4 1 hvala 2
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Darius1975 kaže...

Pozdrav,

 

imao bi pitanje, koliko na gledanje iptv preko interneta utječe sam televizor, radi se o modelu TCL 50EP680, android, quad procesor i 2GB rama.

 

LP

 Što fali tome televizoru?

nemam za potpis
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...
rollex78 kaže...
Marx1997 kaže...

Koristim RD, a ljudi mi pisu na Pm i traze detaljno objasnjenje o tome kako su prevareni. Rekao sam im da se obrate vlasnicima svojih listi, pa neka im oni objasne.

 

 Pa cekaj,jel ti koristis tu listu na kojoj su arene i sport klubovi u 4K?(da/ne))....i ima kasnjenje samo 6s....jesi ti mjerio?(DA/NE)

BTW.

Koji je to lik(clan )reklamirao svoju listu na temi?NICK,IME,LINK

Koja to lista ima arene i SK u 4K ?SCREENSHOOT

 

 

 Taj server jos nije konfigurisan sto se tice samo sportskih kanala u 50fps hd. Znaci lista nije za dokumentarce i slicno... Samo ce biti za sporske kanale i cena ce biti 8e. Naravno, samo provereni korisnici i preporuke. Nema testa i slicno. 

 Eh da mi je upoznat te koji su tebe provjeravali i dali ti  preporuku .. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

To se i ja pitam...:)

Uzeo sam iptv preko neta i počelo mi je štakati na par programa, i to većinom na istim, kad prebacim na te programe ostane crni ekran i ne pojavljuje se slika, i više ni jedan program ne mogu gledati. Cijeli soft je smrznut i ne reagira na komande.

Jedina opcija da opet proradi je da ugasim i ponovno upalim TV. Kad sam se na to požalio rečeno je da je to najvjerojatnije do TV, da ima slab proc.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
Darius1975 kaže...

Pozdrav,

 

imao bi pitanje, koliko na gledanje iptv preko interneta utječe sam televizor, radi se o modelu TCL 50EP680, android, quad procesor i 2GB rama.

 

LP

 Što fali tome televizoru?

 

To se i ja pitam...:)

Uzeo sam iptv preko neta i počelo mi je štakati na par programa, i to većinom na istim, kad prebacim na te programe ostane crni ekran i ne pojavljuje se slika, i više ni jedan program ne mogu gledati. Cijeli soft je smrznut i ne reagira na komande.

Jedina opcija da opet proradi je da ugasim i ponovno upalim TV. Kad sam se na to požalio rečeno je da je to najvjerojatnije do TV, da ima slab proc.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Svi domaci kanali su u 25fps originalno... Bitrate originalno je do 10mbps (cable), odnosno 6-8mbps (satelit), do 4mbps (satelit hd ready)

 

Max tv to go takodjer radi fluidnosti u svojoj app pusta kanale u 50fps - mislim na skhr... A "originalno" je 25fps

 

kod mene su arene i sk hr 50fps jer su korisnici testirali i prijavili da je slika fluidnija

SK srb i eurosport kanali su u 25fps onako kako su i u originalu jer su korisnici testirali i prijavili da je ta varijanta bolja. Zbog toga je tako kako jeste... Anketa je radjena, na osnovu ankete je tako i podeseno i nemam prituzbi na kvalitet

 

Kanali kasne 40 sekundi ako vam je dobar internet... 20 sekundi kasni od moje centrale do streamera i od streamera do korisnika jos 20 sekundi. To je neki standard za iptv i ispod ne ide i kraj price... Na besmislice o varanju i slicno ne reagujem. Ako imadnem vremena da se sa tim zezam ili ako ima potrebe, stavim log od streamovanja sa satelita ili kablovske da se vidi koliki je originalni bitrate, fps i slicno...

 

Napominjem i to da veliku ulogu igra i stabilnost streamova... Na to se takodjer ulaze puno truda jer dzaba odlicna slika ako se gubi stabilnost....

 

Na pitanja zasto nisi podesio ovako, zasto nisi onako, necu reagovati... Ne zelim ispasti nadmen ili nesto, ali ja sam podesio kako sam podesio i dalje neke informacije ili nesto slicno necu iznositi...

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 14:53 (lucluc).
 
5 0 hvala 5
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Auuuu, to onda znaci da total, bnet, a1, ... "varaju" svoje korisnike 

po odredjenom clanu sa foruma i njegovoj prici, ja sam tako shvatio

 

 
2 1 hvala 4
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

Auuuu, to onda znaci da total, bnet, a1, ... "varaju" svoje korisnike 

po odredjenom clanu sa foruma i njegovoj prici, ja sam tako shvatio

 

 Da, bas tako :-))

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pa sta ne ide i sky sport de na satelitu u 1080i 25?
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, ide na 25fps ali u duplo vecem bitrate nego domaci kanali, drugacije kamere imaju i slicno. Isto tako kada satelitski resiver podesis na 1080p output, na tom signalu koji primas u 1080i bude uradjena deinterlacija u samom resiveru... Sto bolji resiver, bolja i slika... Zato kazem da kada se prica o izvorima signala, fpsovima, bitrate i slicno, 99% ljudi mijesa babe i zabe na forumima i od silnih info se izgubi ili pocne vjerovati pogresnim definicijama... Zato necu previse sad razlgabati o tome sto je kod mene ovoliko fps, kod onoga onoliko i slinco

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 15:04 (lucluc).
 
3 1 hvala 2
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Zato kazem da kada se prica o izvorima signala, fpsovima, bitrate i slicno, 99% ljudi mijesa babe i zabe na forumima i od silnih info se izgubi ili pocne vjerovati pogresnim definicijama...

 amin

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Darius1975 kaže...

To se i ja pitam...:)

Uzeo sam iptv preko neta i počelo mi je štakati na par programa, i to većinom na istim, kad prebacim na te programe ostane crni ekran i ne pojavljuje se slika, i više ni jedan program ne mogu gledati. Cijeli soft je smrznut i ne reagira na komande.

Jedina opcija da opet proradi je da ugasim i ponovno upalim TV. Kad sam se na to požalio rečeno je da je to najvjerojatnije do TV, da ima slab proc.

 Blokirana ti je mac adresa i zato ne mozes gledati. Tvoja adresa je bila kod drugog provajdera, a taj kod koga si sad uzima uslugu od tog i blokiran si ili ti je kod tog prvog ostala mac adresa koja je istekla i automatski te blokira. Nije do televizora.

 

Sto se tice legalnih provajdera, fps ne moze da se meri, jer ide preko koaksijalnog kabla, a ne preko interneta. Naravno da nema kasnjenja i da je fps 50 ali samo na kanalima koji su hd i koji se uglavnom doplacuju kod vecine provajdera. Ovde je poenta price da su ljudi prevareni, a ne da li je sada fps 50 ili ne. Ne mozes prodavati nesto i kleti se u to, a kada ljudi postave pitanje zasto kasni tvoja usluga 1 minut, ti cuits. Prosto pitanje, a jos prostiji odgovor. Nemaju svoju opremu, vec su reseleri. To je poneta price. Samo sto ce vreme potrajati da neki ljudi to skapiraju, kada budu probali bolju i kvalitetniju uslugu. Svi treba da imamo otvoren stav i da se pomazemo, a ne da se davaoci iptv usluga ne oglasavaju kada se postavi pitanje zasto imaju kasnjenje od skoro minut sto se tice njihovih usluga.

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo, neka tvviet kaze zasto kod njega kasni slika 1 minut ako nije reseler? bez uvrede, samo neka objasni nama kojiu mesamo babe i zabe. Hvala.

 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...
Darius1975 kaže...

To se i ja pitam...:)

Uzeo sam iptv preko neta i počelo mi je štakati na par programa, i to većinom na istim, kad prebacim na te programe ostane crni ekran i ne pojavljuje se slika, i više ni jedan program ne mogu gledati. Cijeli soft je smrznut i ne reagira na komande.

Jedina opcija da opet proradi je da ugasim i ponovno upalim TV. Kad sam se na to požalio rečeno je da je to najvjerojatnije do TV, da ima slab proc.

 Blokirana ti je mac adresa i zato ne mozes gledati. Tvoja adresa je bila kod drugog provajdera, a taj kod koga si sad uzima uslugu od tog i blokiran si ili ti je kod tog prvog ostala mac adresa koja je istekla i automatski te blokira. Nije do televizora.

 

Sto se tice legalnih provajdera, fps ne moze da se meri, jer ide preko koaksijalnog kabla, a ne preko interneta. Naravno da nema kasnjenja i da je fps 50 ali samo na kanalima koji su hd i koji se uglavnom doplacuju kod vecine provajdera. Ovde je poenta price da su ljudi prevareni, a ne da li je sada fps 50 ili ne. Ne mozes prodavati nesto i kleti se u to, a kada ljudi postave pitanje zasto kasni tvoja usluga 1 minut, ti cuits. Prosto pitanje, a jos prostiji odgovor. Nemaju svoju opremu, vec su reseleri. To je poneta price. Samo sto ce vreme potrajati da neki ljudi to skapiraju, kada budu probali bolju i kvalitetniju uslugu. Svi treba da imamo otvoren stav i da se pomazemo, a ne da se davaoci iptv usluga ne oglasavaju kada se postavi pitanje zasto imaju kasnjenje od skoro minut sto se tice njihovih usluga.

 Hvala, budem provjerio.

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Darius1975 kaže...
Marx1997 kaže...
Darius1975 kaže...

To se i ja pitam...:)

Uzeo sam iptv preko neta i počelo mi je štakati na par programa, i to većinom na istim, kad prebacim na te programe ostane crni ekran i ne pojavljuje se slika, i više ni jedan program ne mogu gledati. Cijeli soft je smrznut i ne reagira na komande.

Jedina opcija da opet proradi je da ugasim i ponovno upalim TV. Kad sam se na to požalio rečeno je da je to najvjerojatnije do TV, da ima slab proc.

 Blokirana ti je mac adresa i zato ne mozes gledati. Tvoja adresa je bila kod drugog provajdera, a taj kod koga si sad uzima uslugu od tog i blokiran si ili ti je kod tog prvog ostala mac adresa koja je istekla i automatski te blokira. Nije do televizora.

 

Sto se tice legalnih provajdera, fps ne moze da se meri, jer ide preko koaksijalnog kabla, a ne preko interneta. Naravno da nema kasnjenja i da je fps 50 ali samo na kanalima koji su hd i koji se uglavnom doplacuju kod vecine provajdera. Ovde je poenta price da su ljudi prevareni, a ne da li je sada fps 50 ili ne. Ne mozes prodavati nesto i kleti se u to, a kada ljudi postave pitanje zasto kasni tvoja usluga 1 minut, ti cuits. Prosto pitanje, a jos prostiji odgovor. Nemaju svoju opremu, vec su reseleri. To je poneta price. Samo sto ce vreme potrajati da neki ljudi to skapiraju, kada budu probali bolju i kvalitetniju uslugu. Svi treba da imamo otvoren stav i da se pomazemo, a ne da se davaoci iptv usluga ne oglasavaju kada se postavi pitanje zasto imaju kasnjenje od skoro minut sto se tice njihovih usluga.

 Hvala, budem provjerio.

 Meni je to bio slucaj i kada sam zakupio uslugu kod jednog provajdera on mi kaze da ne moze da doda adresu. Nije hteo da kaze sta je problem, ali sam posle provalio da je on bio reseler i zakupljivao uslugu od nekog drugog kod koga sam ja vec imao uslugu ili test, pa je kod tog moja adresa bila blokirana i naravno da i njemu nije hteo da prihvati tu mac adresu, jer vuce podatke od prvog provajdera. Moje iskustvo, ali ti proveri.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice