Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.873
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...

Pa, ta informacija mi je trebala. Posto sam probao par listi i ima kasnjenja dosta kao sto ti kazes. Posto su mi par njih prodali pricu kako preuzimaju signal sa satelita direktno i preko transkodera... Hvala ti jos jednom. Vidim ja da im je bitno samo da naplate pretplatu. Imam par stranih foruma na koje sam se registrovao i tamo cu izneti koji su provajderi pokusali da me prevare. Imam linkove od test listi i sajtove, tako da cemo da vidimo ko su oni, a ko sam ja kao obican korisnik. Losa reklama je najbolji lek protiv njih.

 Ti pricas o necem potpuno drugom, e sad ili tvoj kolega tebi laze ili ni on nezna .

On gleda te programe preko CS-a i zato mu slika nasni jako malo ili nimalo.

Preko samog Satelitskog recivera ili dreamboxa se moze gledati iptv ali onda ti nije ni potrebna antena nego ti signal dolazi preko mreze. 

A tvoj kolega prima signal preko antene a reciver ga putem kodova sa mreze koje dobija od nekog treceg otkodira.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Ima li ovdje netko da je u tim vodama, pa da mi kaže da li se može nabaviti CS za popularne pakete kanala;

- neki HR paket, kao npr MaxTv, ili VIp TV, ili Evo tv ili neki, neznam koji sve ima... (Arene, SK, Planet sport)

- Pink paket

- Sky UK

- SKY DE i IT

 

Zadnji puta dok sam testirao, radili su samo španjolci, turci, i još neki nebitni...

 

Skinio sam antenu s krova, a ako ne rade ovi gore, neda mi se bezveze ponovo vračati...

 

Znam, kao i večina, da je prestalo raditi, ali ima nekih, koji kažu da se sve može, samo treba naći "pravu vezu", pa ako netko ima tu "Vezu"  :)

Može i na PM

 

 @ZdravacVZ ako dobijes info molio bih te da prosljedis i meni

Tnx

 

p.s. inace i ja sam iz Vz 😁

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pih
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...
ZdravacVZ kaže...

Ima li ovdje netko da je u tim vodama, pa da mi kaže da li se može nabaviti CS za popularne pakete kanala;

- neki HR paket, kao npr MaxTv, ili VIp TV, ili Evo tv ili neki, neznam koji sve ima... (Arene, SK, Planet sport)

- Pink paket

- Sky UK

- SKY DE i IT

 

Zadnji puta dok sam testirao, radili su samo španjolci, turci, i još neki nebitni...

 

Skinio sam antenu s krova, a ako ne rade ovi gore, neda mi se bezveze ponovo vračati...

 

Znam, kao i večina, da je prestalo raditi, ali ima nekih, koji kažu da se sve može, samo treba naći "pravu vezu", pa ako netko ima tu "Vezu"  :)

Može i na PM

 

 @ZdravacVZ ako dobijes info molio bih te da prosljedis i meni

Tnx

 

p.s. inace i ja sam iz Vz 😁

 Ja sam prije koristio CS i bilo je vrhunski, slika kristalno čista, svi programi, sky de je bio odličan, sve utakmice, ma predobro... Naspram iptv puno kvalitetnije i puno bolje. Dosta je stala podrška za CS i više se ne može puno toga gledati kao prije koliko znam. Iptv sam počeo koristit zbog jednostavnosti i zbog toga sto sam preselio. Možda ima netko neke bolje informacije i ima neke novosti za CS

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ZdravacVZ, ne trudi se vracat antenu na krov, nema svrhe, CS je prakticki mrtav, moj prijatelj je imao svoj server tj svoju HRT karticu mijenjao za druge, bio je to privatni server za nas desetak prijatelja, posto samo sa HRT karticom nismo mogli dobit najtrazenije kartice, zajedno smo kupili pretplatu za talijanski sky i prijatelj stavio karticu u razmjenu i onda smo dobili sve sto nam je bilo interesantno. Kad su ugasili talijanski sky, jos neko vrijeme nam je sve radilo i onda su nam polako gasili kartice, od navedenih domacih paketa radi samo max ali sportski kanali ne rade, od stranih radi jos njemacki sky ali vjerojatno nece jos dugo, iptv je bolji, radi sve, nije slika kvalitetna kao sa satelita, ali ne mozes imat i ovce i novce, meni je draze gledat utakmicu i na losijoj slici nekog nikako.

 
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

po mojim zadnjim informacijama navodno radi ( nisam vidio samo sam čuo )  i total ( hahaha gdje su ta stara divna vremena dok smo ga gledali u cs-u )  slažem se se s tim  da je iptv budućnost i  slika je sve bolja iz dana u dan tako da sam i ja razmišljao da se vratim  u cs , ali sam odustao ... 

sve radim samo da ne radim
 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Montirao amazon firestick i instalirao SSIPTV app i ubacio placenu listu, odusevljen sam kako sve leti, kako se saltaju kanali, slika bolja od beelink mini mx II za klasu,a brzi puno, odlicno

sta jos da instaliram na firestick ??? sta je korisno po vama? hvala

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

Montirao amazon firestick i instalirao SSIPTV app i ubacio placenu listu, odusevljen sam kako sve leti, kako se saltaju kanali, slika bolja od beelink mini mx II za klasu,a brzi puno, odlicno

sta jos da instaliram na firestick ??? sta je korisno po vama? hvala

 Neku multimediju poput TVZiona, TyphoonTV,Cyberflicksa ili CinemaHD.

Onda možeš Kodi sa odličnim addonsima...itd

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

Montirao amazon firestick i instalirao SSIPTV app i ubacio placenu listu, odusevljen sam kako sve leti, kako se saltaju kanali, slika bolja od beelink mini mx II za klasu,a brzi puno, odlicno

sta jos da instaliram na firestick ??? sta je korisno po vama? hvala

 Ja sam stavio samo Kodi.

Trebalo bi 24h biti uz tv za sve to popratiti. 

ex toniv3x
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ok, hvala oboma, instaliracu vase prijedloge... moze li samo neki epg source a da nije nextgen, on ne pokriva 30% kanala..i sta moram uraditi da to radi kako treba ??? sigurno negdje grijesim, nije to samo ubaciti listu i EPG source u player, koga ne mrzi neka mi da upute . HVALA puno. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 9:50 (dadotb).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može preporuka neke liste na PM ili ovdje, najviše mi trebaju sportski kanali i da mogu dobit testnu listu. TNX!

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 19:46 (NoOne1).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav!

 

Koliko vidim,u ovoj temi je prepuno onih koji nude "najbolje" svoje placene liste.

Ja gledam samo dokumentarce,ostalo me manje vise ne zanima,pa me zanima ima li itko da nudi kvalitetnu listu sa doku programima!

 

Napominjem,posto sam probao preko 50 tak lista,niti jedna nije zadovoljila moje potrebe za doku kanalima.Ili su štekali,ili nema titla,ili je audio Bugarski sa titlom koji kasni ili bilo sta drugo!

Svaka lista ima sportske ili filmske kanale koji rade bezprijekorno,no dokumentarci uvjek stekaju!

Ima li netko da nudi ovo to mene zanima?

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tvviet ima super ponudu doku kanala i svi su titlovani, i ja najvise gledam doku kanale uz sport
 
3 0 hvala 3
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

po mojim zadnjim informacijama navodno radi ( nisam vidio samo sam čuo )  i total ( hahaha gdje su ta stara divna vremena dok smo ga gledali u cs-u )  slažem se se s tim  da je iptv budućnost i  slika je sve bolja iz dana u dan tako da sam i ja razmišljao da se vratim  u cs , ali sam odustao ... 

 

Da je danas 1. travanj mozda bih ti i povjerovao.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pejak84 kaže...
tvviet ima super ponudu doku kanala i svi su titlovani, i ja najvise gledam doku kanale uz sport

 I ja isto na Tvvietu samo sport i doku.

Filmske ne za njih postoje druga bolja riješenja,nacionalne poput hrt ili lokalne negledam skoro nikad.

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

da li je realno da je ovoliko a to je 30% najmanje slika bolja na TV od 47 inca kad gledam preko AMAZon firestika nego kad isti IPTV gledam preko Beelink mini MX III ???? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
GreenBoy kaže...
fukavac kaže...

po mojim zadnjim informacijama navodno radi ( nisam vidio samo sam čuo )  i total ( hahaha gdje su ta stara divna vremena dok smo ga gledali u cs-u )  slažem se se s tim  da je iptv budućnost i  slika je sve bolja iz dana u dan tako da sam i ja razmišljao da se vratim  u cs , ali sam odustao ... 

 

Da je danas 1. travanj mozda bih ti i povjerovao.

 daaaa , pa možda je 1.travnja  s obzirom dok se nije mogao gledati max tv pa su pojedinci ipak gledali  tako  i sa totalom   i još mali ispravak  ja dok napišem da sam nešto čuo  to znači da nisam čuo od babe s placa već od ljudi koji poznaju tematiku i znaju što govore ,a ja im vjerujem 100 %

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 21:09 (fukavac).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

da li je realno da je ovoliko a to je 30% najmanje slika bolja na TV od 47 inca kad gledam preko AMAZon firestika nego kad isti IPTV gledam preko Beelink mini MX III ???? 

Malo se njih može mjerit sa Firestik 4k (ako taj imaš). I kod mene je sve savršeno i brzo radilo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Za koje programe ti fali epg? Mozda ga ima ali ne prepoznaje zbog razlike u imenu, za to dobro dode neka aplikacija za iptv u kojoj mozes vise epgova staviti i u kojoj mozes rucno odrediti epg za svaki program, npr extreme iptv, perfect player (osobno ga koristim jer na windowsu imam slozene programe, a android tv je postavljen da preuzima te podatke s windowsa, puno jednostavnije je sloziti na kompu jer mozes vise kanala oznaciti da redoslijed promjenis)..
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

kako ubaciti EPG u STB emulator ??? dobijam listu preko portala, ali ne znam EPG ubaciti...

10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Taj Amazon fire stick je zapravo kao android box?

 

Opet na isto dode ako nemas dobru IPTV listu a ta ne postoji jer sam probao doslovno sve, i kad god bi gledao ligu prvaka bas u tom trenutku dode do problema sa serverom.

Imao sam tvviet i oni su imali problema sa ligom prvaka kao i svi drugi.

 

Imaju svi slabe servere a svi bi da imaju milion pretplatnika, i da sve radi... Ne ide to tako

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

kako ubaciti EPG u STB emulator ??? dobijam listu preko portala, ali ne znam EPG ubaciti...

 ne mozes u STB EPG drugi ubaciti, automatski povlaci EPG od provajdera

Boixus Nois PS kaže...

Taj Amazon fire stick je zapravo kao android box?

 

Opet na isto dode ako nemas dobru IPTV listu a ta ne postoji jer sam probao doslovno sve, i kad god bi gledao ligu prvaka bas u tom trenutku dode do problema sa serverom.

Imao sam tvviet i oni su imali problema sa ligom prvaka kao i svi drugi.

 

Imaju svi slabe servere a svi bi da imaju milion pretplatnika, i da sve radi... Ne ide to tako

moze se reci da je tacno, a moze biti i da ti imas usranog provajdera interneta koji ima probleme cim je veca opterecenost

10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moguce i to ali ako radi iptv preko dana, ne bi trebalo ne radi navecer da je bas tolika razlika...Nece me nitko uvjeriti u to.

Jednostavno nemaju tehnologiju dovoljno dobru sa odrzavati toliko korisnika.

 

Jeli tko probao DAZN, znam da je to za druge zemlje ali preko VPN bi se moglo nesto napraviti.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

Moguce i to ali ako radi iptv preko dana, ne bi trebalo ne radi navecer da je bas tolika razlika...Nece me nitko uvjeriti u to.

Jednostavno nemaju tehnologiju dovoljno dobru sa odrzavati toliko korisnika.

 

Jeli tko probao DAZN, znam da je to za druge zemlje ali preko VPN bi se moglo nesto napraviti.

 Kao što to je kolega gore odgovorio ,možda je do tvog neta, ja koristim iptv više godina i meni se pokazalo da je više problema bilo sa mojom optimom nego sa listom, od kad koristim vpn nisam imao niti najmanji problem,a odgledao sam dobar dio lige prvaka u udarnom terminu.

 

Što se Dazn-a tiče ja sam to tražio neko vrijeme i koristeči vpn prepoznaju da nisi iz regije, ali sam nedavno probao sa operom i sa vpn-om i iskljucenom lokacijom na mobitelu i došao sam do djela gde treba upisati podatke za plačanje ,tako da mislim da bi to možda prošlo.   

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam godinama imao problema zbog provajdera, izmjerim a ono ko fol sve ok. Trzali mi i SD kanali...na kraju sam ih odpilio. Sad, nikakvih problema...i još kad sam izbacio kompjuter tj VLC - sve šljaka na box-u.

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Radi na mobitelu to jest kad se korsite podatci a ne wifi.Provjerio maloprije...

 

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni je največi problem što mi je brzina neta dosta mala, 6-9 mb/s i to me najviše muči ,jedino pozitivno je što su nam najavili optiku u roku godinu-dvije
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Dali netko ko ima Nord VPN preko bilo čega (aplikacije, rotutera ili PC-a) ima veću brzinu od cca 30-35 mbs iako imam bez upaljenog VPN-a 150 mbs???

 

Ako ima preko kojeg servera ide...tj koji server ima najveću brzinu?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Dali netko ko ima Nord VPN preko bilo čega (aplikacije, rotutera ili PC-a) ima veću brzinu od cca 30-35 mbs iako imam bez upaljenog VPN-a 150 mbs???

 

Ako ima preko kojeg servera ide...tj koji server ima najveću brzinu?

 https://i.imgur.com/oRPy3H8.png

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

A ne znam možda je mi je takva brzina jer sam kupio s e baya jer ne mogu dobiti niti blizu te brzine niti na jednom uređaju (mob ,tv android , PC).

 

Pretpostavljam da si ti uzeo original pretplatu preko officijalnog weba

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.2.2020 22:04 (Blackcastle).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice