Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.367
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

dadotb   ima i takvi listi

 

mmmm
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2023 12:41 (slanipotok).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mamafu kaže...

Tvviet zadnjih mjeseci veoma loš. 

Jedno vrijeme AreneP u 25fps,kažu  brzo će se riješiti i vratiti na staro, na 50fps. Tako je trajalo min mjesec dana, ako ne i dva.

Pa sada AreneP kasne po 2 minuta i više, što je neprihvatljivo. 

 

 Da, kasnjenje je bilo uzrokovano greskom na kablovskoj sa koje preuzimamo. prekjucer smo to popravili, odnosno streamujemo iz druge centrale sada arene premium. Jeste bilo neprihvatljivo. sada je ista situacija kao i na ostalim arenama. Takodjer, svi kanali koji postoje u full hd, kod nas su takodjer osim rtl crime, rtl passion, rtl living... 80% full hd kanala je sada u 50fps, a uskoro ce svi full hd kanali biti u 50fps takodjer... Svi sportski kanali su full hd 50 fps... I sto je posebno bitno, rade na 6-8mbps.. ne na tri mbps... Eto usput da se malo i ja javim i pozdravim sve clanove... Posebno clanovima koji preferiraju tvviet. hahahaah

2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav,

Imo ko kakvu preporuku kako gledati tvviet na lg televizoru? Novi sam u tome pa neznam da li trebam, skinuti kakvu aplikaciju sa store-a?
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav,

Imo ko kakvu preporuku kako gledati tvviet na lg televizoru? Novi sam u tome pa neznam da li trebam, skinuti kakvu aplikaciju sa store-a?
 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

najbolje je da se javite korisnickoj podrsci i oni ce pomoci oko odabira aplikacije, instalacije i aktivacije. LP

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Meni je najbitniji sport i mislim da sam jedan od rijetkih tu koji sam lucluca-a stalno spominjao dok nije SK kanale stavio u FHD 50 fps .....danas je to lista koja za područje EX-YU je najbolja kvalitetom i slikom....sve ostalo od sporta na drugim listama je na varijabilnih 3 mb kod vieta je to na duplo više .....na novim tv-ima velike dijagonale itekako se vidi što je dobro a što nije...

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Petar066 kaže...
Pozdrav,

Imo ko kakvu preporuku kako gledati tvviet na lg televizoru? Novi sam u tome pa neznam da li trebam, skinuti kakvu aplikaciju sa store-a?

 Smart IPTV radi dobro. :)

2 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav svima, instalirao sam na amazon stick ss iptv player ali imam probleme na nekim programima ne na svim.Evo na slici kako izgleda jel se moze sta stelovati ili stick nepodrzava ss iptv player.Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nema smisla da tu aplikaciju koristis na Firesticku. Skini TiviMate i gledaj kako treba.
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
siljo90 kaže...
Nema smisla da tu aplikaciju koristis na Firesticku. Skini TiviMate i gledaj kako treba.

 Ili Ott navigator

2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 Nije to za mene to je jedan covjek imao na tv telefunken i zadnjih par dana ga zeza app i citav OS sistem od telefunkena tako da mu je i app nestao i poslije instalacije ponocne ponovo se izgubi kao i sam os uvijek se mora potvrditi kvakicom ona njihova objasnjenja, tako da sam ja fire stik predlozio i skino  ss iptv jel je na jega naviko na druge se ne snalazi ali eto imamo tu gresku na nekim programima 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2023 17:15 (Meraje).
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meraje kaže...

 Nije to za mene to je jedan covjek imao na tv telefunken i zadnjih par dana ga zeza app i citav OS sistem od telefunkena tako da mu je i app nestao i poslije instalacije ponocne ponovo se izgubi kao i sam os uvijek se mora potvrditi kvakicom ona njihova objasnjenja, tako da sam ja fire stik predlozio i skino  ss iptv jel je na jega naviko na druge se ne snalazi ali eto imamo tu gresku na nekim programima 

 Zalosno je instalirati bilo koju drugu aplikaciju osim TiviMate na Fire stick..

 

Vjerojatno su neke greske kod aplikacije, nešto nije kompatibilno.. Mozda je i nestala podrska / update sa strane.

 

Na FS, ukoliko ne zelis placat za TiviMate, mozes instalirati "malo" brdo aplikacija .. Covjek se brzo navikne na bolje, a to i nije tolko teško s obzirom da se prije koristila ssiptv aplikacija.

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ja korsitim OTT navigator premium verziju na fs-u  i zadovoljan sam pravo s  s njom --- jeste malo tivimate bolji , al meni ne treba :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2023 18:54 (error_666).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

2 najbrza forumasa dobijaju famoznu Nordik listu ( poznata po naj izboru sport kanala i sa 10 ak kanala u 4 K rezoluciji ), imaju i ex yu kanali, gleda se na tivimate, ott player/navigator, SFVIP player 

 

edit...podijeljene 3 liste, nema vise

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 11:40 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

2 najbrza forumasa dobijaju famoznu Nordik listu ( poznata po naj izboru sport kanala i sa 10 ak kanala u 4 K rezoluciji ), imaju i ex yu kanali, gleda se na tivimate, ott player/navigator, SFVIP player 

 Mora da će se usrećiti kao i ja...

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

imas geoblock, ocito

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo da napravim osvrt na Nordik listu.

Lista ima velik izbor kanala iz cijelog svijeta, naravno i exYU.

Najviše je koncentrirana na sportske kanale gdje ima dosta kanala na FHD 50 fps.

Kvaliteta slike na exYu kanalima je prolazna...

EPG i catch up nema.

Sve u svemu ja zadovoljan, poglavito zato što pretežito gledam sportske kanale a to je najveća odlika ove liste.

Također lista radi na A1 mreži perfektno bez zastajkivanja, isključen CGNat, te koristim TiviMate program na Firestick 4k Max.

 

Hvala dadotb na ustupljenoj listi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 9:09 (mkexx).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

imas geoblock, ocito

 Onda i ja to imam. Jer lista ne radi dobro. Prekidanje svaki par min, nekad svake minute. Po svemu što lista nudi ja sam zadovoljan ali kako radi baš i ne. Možda je do mene i moga interneta, ali vjv nije.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 10:29 (x18x05x).
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
dadotb kaže...

imas geoblock, ocito

 Onda i ja to imam. Jer lista ne radi dobro. Prekidanje svaki par min, nekad svake minute. Po svemu što lista nudi ja sam zadovoljan ali kako radi baš i ne. Možda je do mene i moga interneta, ali vjv nije.

 Nije ti do interneta jer mi sve liste osim te koju očito imaš ti rade ko sat. Nekad po par sati radi, nekad niti sekunde. Jučer ništa, evo sad radi uz prekide i preskakanja, ali neće dugo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 10:42 (Pote).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pote kaže...
x18x05x kaže...
dadotb kaže...

imas geoblock, ocito

 Onda i ja to imam. Jer lista ne radi dobro. Prekidanje svaki par min, nekad svake minute. Po svemu što lista nudi ja sam zadovoljan ali kako radi baš i ne. Možda je do mene i moga interneta, ali vjv nije.

 Nije ti do interneta jer mi sve liste osim te koju očito imaš ti rade ko sat. Nekad po par sati radi, nekad niti sekunde. Jučer ništa, evo sad radi uz prekide i preskakanja, ali neće dugo.

 Moraju raditi kao sat. Ali opet, volio bi testirati pravu listu od njih baš pa da vidim dali je do mene ili njih. Ali oni nikako da pošalju test.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mkexx kaže...

Evo da napravim osvrt na Nordik listu.

Lista ima velik izbor kanala iz cijelog svijeta, naravno i exYU.

Najviše je koncentrirana na sportske kanale gdje ima dosta kanala na FHD 50 fps.

Kvaliteta slike na exYu kanalima je prolazna...

EPG i catch up nema.

Sve u svemu ja zadovoljan, poglavito zato što pretežito gledam sportske kanale a to je najveća odlika ove liste.

Također lista radi na A1 mreži perfektno bez zastajkivanja, isključen CGNat, te koristim TiviMate program na Firestick 4k Max.

 

Hvala dadotb na ustupljenoj listi.

 nema na  cemu i drugi put, lista traje dugo, meni neke godinama, za sport die besten definitivno

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pote kaže...
dadotb kaže...

2 najbrza forumasa dobijaju famoznu Nordik listu ( poznata po naj izboru sport kanala i sa 10 ak kanala u 4 K rezoluciji ), imaju i ex yu kanali, gleda se na tivimate, ott player/navigator, SFVIP player 

 Mora da će se usrećiti kao i ja...

 poslacu ti novi mac, pa testiraj,. jedan od 3 ce raditi fluidno

6 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nažalost i ja imam isti problem.Lista je uistinu top za sport ali jednostavno šteka.Šteta...

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joleog kaže...

Nažalost i ja imam isti problem.Lista je uistinu top za sport ali jednostavno šteka.Šteta...

 poruka sa forum.hr, mozda je tu rjesenje

 

Pozdrav,
Jučer prvi puta od kad koristim jednu "razvikanu" listu štekanje za popizdit...optika internet ali kad sam prebacijo na mobilni internet Telemach radilo super ...očito do interneta...pa me zanima ako se nastave problemi koje je riješenje
Možda VPN ...pa ako neko ima prijedlog

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joleog kaže...

Nažalost i ja imam isti problem.Lista je uistinu top za sport ali jednostavno šteka.Šteta...

 Zvao sam Vodafone i pitao za taj CG-Net. Nemam to na kablovskom net-u.

 Vjv je do broja konekcija za pojedinu listu. Ako ima dvije konekcije istovremeno onda lista radi, a ako je plaćena samo jedna onda zapinje. Ko će ga znati?!

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Magic net isp i jos jedan, 4tel su imali probleme na mrezama, tako su i korisnicima rekli (magic net)... 4tel su tvrdili da je ok, ali iste su im rute... danas vidim da rade ok

 

ps magic net po mjerenju, download je bio oko 1mbps, a kod 4tel normalan, ali posto su rute iste moglo je prekidati... mada ne svima... zavisno od centrale do centrale..

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 17:42 (lucluc).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Magic net isp i jos jedan, 4tel su imali probleme na mrezama, tako su i korisnicima rekli (magic net)... 4tel su tvrdili da je ok, ali iste su im rute... danas vidim da rade ok

 

ps magic net po mjerenju, download je bio oko 1mbps, a kod 4tel normalan, ali posto su rute iste moglo je prekidati... mada ne svima... zavisno od centrale do centrale..

 AP su bolje nego prije. Nešto se radilo?

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Da, prije su zaostajale za drugim arenama. Sada su sve arene istog kvaliteta... full hd 50fps 6-8mbps

16 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

primjetio sam da Televio ima problem na A1.

radi prvih sat vremena i onada mrtav svaki kanal, kako na pc-u, tako na mobitelu.

izađem na mobilni data promet, na mobitelu odmah radi...vratim se na wifi, ne radi.

 

upalim plaćeni vpn.  svi programi rade preko nizozemskog servera. 8 puta se spajao i odspajao sa vpn-om.  svaki put radi preko vpn-a, te svaki put mrtvo na A1 mreži.

 

savjet što  sve imam sasut od drvljai kamenja, te na koji način oni vrše ovakvu gadost prema legalnom servisu?

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dzaba vam im 1.2 i 10.2 gbps, nista to ne znaci, ako na ruti postoji zagusenje ili provajder gusi protok.

 

Ali u ovom slucaju mislim da to nije problem, problem je sto vam dadotb prodaje ukradene liste, tj. MACove, i verovatno kada vlasnik gleda, vama steka.

Ne bacajte pare. Htedoh reci ne davajte pare prevarantu ali je dadotb barem transparentan, barem priznao sta prodaje. Aktivirajte se na forumima i mozda ce vam neko dati za dzabe iste te MAC adrese, iste liste.

 

 
2 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice