Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.159.394
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala, radi se na tome da srb budu kao i hr sto se tice fps-a

 

Ps da se nadovezem jos na ovo oko VPN; to je info koju pokusavaju provuci ovi ciji servisi ne rade bez da korisnik ima vpn jer ne zele uloziti u infrastrukturu, pa onda korisnicima slazu price da svakako trebaju VPN da ne bi dobili kaznu. Jos jedan prevarantski potez... hihihihi

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2022 20:42 (lucluc).
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Al ste se raspisali  kad vidim pola strane komentar odma odustanem od čitanja.

Moje zapažanje je da se priča vrti u krug i da je uglavnom pokreću neki anonimusi koji bi da nešto prodaju ali to rade na poprilično glup način. Dođu i prvo što urade je da pljunu na konkureciju. Ono što mi se sviđa kod Luc-a je da nisam primjetio da je ikad pljuvao "kolege" koji se bave istim poslom.

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel se i vama na "tvviet" povremeno smrzava-zastajkuje slika na utakmici Dinamo - Hajduk...

 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Da, resetirao router pet puta 🙃

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

zagalvio je glavni tuner, na arena 5 hr smo stavili sa backup tunera i tu nema prekida

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala, radi👍

9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

bas gledam na listi koju zastupam MAX TV 1 derby i nijednom slika nije zastekala, a znam da su mnogi na tom kanalu upravo...doduse optika je kod mene, e sad kvaliteta slike je full HD a ne UHD, na ekranima zakljucno sa 32 inca je ok, na vecim vjerujem da je muljava malo...

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2022 22:13 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...

Jel se i vama na "tvviet" povremeno smrzava-zastajkuje slika na utakmici Dinamo - Hajduk...

 Gledao sam utakmicu Dinamo - Hajduk na TV-u preko "tvviet", a na PC-u sa jedne druge liste i dok je "tvviet" stekao, na PC-u ta druga lista je normalno radila, zato sam i pitao tu na forumu...

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, izgorio jedan tuner, pa je zato utakmica na arena5hr podesen max sport sa drugog tunera

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
Bugov moljac kaže...

Jel se i vama na "tvviet" povremeno smrzava-zastajkuje slika na utakmici Dinamo - Hajduk...

 Gledao sam utakmicu Dinamo - Hajduk na TV-u preko "tvviet", a na PC-u sa jedne druge liste i dok je "tvviet" stekao, na PC-u ta druga lista je normalno radila, zato sam i pitao tu na forumu...

Lista koju nudim u to vrijeme je bas testao, sjajno radila MAX TV odlicno iako su svi gledali derby 

 

nastavljamo u istom ritmu i danas dijelim testove 24 sata, samo mail ostaviti na PP 

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
Bugov moljac kaže...
Bugov moljac kaže...

Jel se i vama na "tvviet" povremeno smrzava-zastajkuje slika na utakmici Dinamo - Hajduk...

 Gledao sam utakmicu Dinamo - Hajduk na TV-u preko "tvviet", a na PC-u sa jedne druge liste i dok je "tvviet" stekao, na PC-u ta druga lista je normalno radila, zato sam i pitao tu na forumu...

Lista koju nudim u to vrijeme je bas testao, sjajno radila MAX TV odlicno iako su svi gledali derby 

 

nastavljamo u istom ritmu i danas dijelim testove 24 sata, samo mail ostaviti na PP 

 Dado,  ne znam dal ti je cilj uništit ovaj pod forum,  al molim te,  prekini spamat na svakodnevnoj bazi s listom. Tko želi, javit će se. Nema potrebe da svaki dan objavljujes isto. 

9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

ok, slazem se, samo pitanje sto mi je cilj unistiti ovaj forum ??? prije nego nesto kazes stavi prst na celo, drugarski ti kazem

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2022 8:31 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Overflow1984 kaže...
dadotb kaže...
Bugov moljac kaže...
Bugov moljac kaže...

Jel se i vama na "tvviet" povremeno smrzava-zastajkuje slika na utakmici Dinamo - Hajduk...

 Gledao sam utakmicu Dinamo - Hajduk na TV-u preko "tvviet", a na PC-u sa jedne druge liste i dok je "tvviet" stekao, na PC-u ta druga lista je normalno radila, zato sam i pitao tu na forumu...

Lista koju nudim u to vrijeme je bas testao, sjajno radila MAX TV odlicno iako su svi gledali derby 

 

nastavljamo u istom ritmu i danas dijelim testove 24 sata, samo mail ostaviti na PP 

 Dado,  ne znam dal ti je cilj uništit ovaj pod forum,  al molim te,  prekini spamat na svakodnevnoj bazi s listom. Tko želi, javit će se. Nema potrebe da svaki dan objavljujes isto. 

 Pa neka pise covjek, i tvviet svaki dan pise 

 

Binance Referal - https://binance.com/en/register?ref=SZFZHBAA Celsius Referal- https://celsiusnetwork.app.link/132175cb27
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mozemo se odmaci i od tvviet... Ako netko koristi ios, koja je po vama najbolja app koja ocitava m3u liste? Gse iptv je imala najmanje reklama, ali cini se da vise nije dostupna na app store... Zatim iptv x izgleda prilicno kompletno, ali je i dosta skupa...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

iSTB (99kn) i Tivimax player (129kn).

Mega IPTV besplatna ali samo m3u.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2022 12:13 (mučenik Al Akse).
 
0 0 hvala 2
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ko je voljan platit, iptvx je bez ikakve konkurencije. Proba sam ih stvarno puno ali kad sam vidio dizajn i funkcije i opcenito rad aplikacije iptvx mi je osta jedini izbor za iOS uredjaje

 
0 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Za Android TV za moj pojam je Tvmate bez konkurencije...Ja sam platio trajno i ide na 5 uređaja koje možeš i mijenjati

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomy92 kaže...

Ko je voljan platit, iptvx je bez ikakve konkurencije. Proba sam ih stvarno puno ali kad sam vidio dizajn i funkcije i opcenito rad aplikacije iptvx mi je osta jedini izbor za iOS uredjaje

 Ne vidim nigdje podatak, koliko kosta?

 

EDIT:


nasao

 

In-App Purchases

  • FULL - 1 Month $2.49
  • FULL - Yearly $19.99
  • FULL - 3 Months $6.49 

 

Dal se moze isto kao i na TiviMate aplikaciji direktno iz EPG-a gledati unazad programe u IPTVx aplikaciji?

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2022 17:37 (kameni_zg).
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tvviet... arena bih...vidim je svuda(tablet,mob...) ali na smart iptv tv ne vidim...

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Probajte uraditi reload... vjerovanto se lista nije azurirala

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
tomy92 kaže...

Ko je voljan platit, iptvx je bez ikakve konkurencije. Proba sam ih stvarno puno ali kad sam vidio dizajn i funkcije i opcenito rad aplikacije iptvx mi je osta jedini izbor za iOS uredjaje

 Ne vidim nigdje podatak, koliko kosta?

 

EDIT:


nasao

 

In-App Purchases

  • FULL - 1 Month $2.49
  • FULL - Yearly $19.99
  • FULL - 3 Months $6.49 

 

Dal se moze isto kao i na TiviMate aplikaciji direktno iz EPG-a gledati unazad programe u IPTVx aplikaciji?

 

Ne moze preko epg jer nema opciju stalker koliko sam vidio... ali moze se na kraju linka dodati tvod=7 i onda ima 7 dana unazad preko m3u u tvod grupama, kada je rijec o tvviet

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kome treba povoljno IPTV moze se javiti u PP. Stabilni serveri od 10 gbps videoteka sa puno naslova koja se azurira kako nesto bitnije dolazi ili po samoj zelji korisnika. Mogucnost spajanja vise korisnika na jednu uslugu, dodatne konekcije su u pola cijene
Posaljite mail i na cemu planirate gledati i saljem test listu na 72 sata.

Postoji i mogucnost reseller i restream usluge ukoliko je netko zainteresiran

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Svaka roba ima svog kupca, tako da ima mjesta za sve ....
Bunker
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2022 20:31 (bunker).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cro_sylar kaže...

Kome treba povoljno IPTV moze se javiti u PP. Stabilni serveri od 10 gbps videoteka sa puno naslova koja se azurira kako nesto bitnije dolazi ili po samoj zelji korisnika. Mogucnost spajanja vise korisnika na jednu uslugu, dodatne konekcije su u pola cijene
Posaljite mail i na cemu planirate gledati i saljem test listu na 72 sata.

Postoji i mogucnost reseller i restream usluge ukoliko je netko zainteresiran

 Po ovome da postoji mogućnost ressellanja reklo bi se da imate svoj vlastiti stream?

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Neznam na koji nacin mislite vlastiti stream uglavnom kao reseller dobijete svoj panel sa kreditima i radite sami svoje korisnike ovisno o kolicini kredita koji kupite

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Mislim na svoju tehničku opremu , module i sl...

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

To je preprodaja... Kupi se po jednoj cijeni, kupac nalazi svoje korisnike i formira svoju prodajnu cijenu, odnosno odredjuje svoju marzu... To je onaj slucaj gdje se desava da krajnji korisnik iptv-a kupi 5 listi po razlicitim cijenama, a dobije na kraju 5 identicnih listi... Reseller "brandira" i predstavlja uslugu kao svoju, a zapravo kupuje sve gotovo...

 

Restreameri su ovi koji zakupe server, instaliraju panel, a nalaze i / ili kupuju gotove linkove koje lijepe u svoj panel i prosljedjuju dalje korisnicima ili resellerima

 

Postati restreamer zahtijeva minimalno znanje, a restreamer ne zahtijeva nikakvo znanje u oblasti informatike

 

U glavnom, treba probati uslugu i odluciti da li je za vas. Problem je sto ne mozete oko skoro ni jedne usluge procitati recenzije. Zbog toga je dobro sto se ovdje pise o tvviet i korisnici mogu saznati vise... Steta sto se ne pise i o drugim... neki se boje recenzija i onda kad se pise o tvviet, to im je trn u oku, pa posto znaju da ce recenzije biti lose, hajde da se ni o kome ne pise hahahhaha

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2022 11:05 (lucluc).
 
8 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet nakon par mjeseci korištenja , kad već kažete da fali recenzija 😀


Probao sam , i uvjek probam kada se pojavi neka nova lista na ovim našim krajevima, pa mislim da mogu realno i nepristrano ocijeniti i usporediti iptv dostupne usluge i liste.

Nema savršene liste, pa tako ni tvviet nije savršena, no u ovom trenutku je najbolji izbor za većinu korisnika.

Evo dobrih strana te liste, po mom skromnom mišljenju:

-puno kanala je u fhd , a polako se povećava i broj 4k kanala

-sadržaj je vrlo šarolik pa će većina korisnika pronaći sadržaj po svojoj želji , gomila sportskih, filmskih, državnih, dječjih...kanala

-stabilnost je na vrlo visokom nivou, nije savršena, ali ti povremeni prekidi ( cca jednom ili dvaput tjedno na par minuta ) nije nešto što bi uticalo na iskustvo gledanja jer padne jedan kanal a ne cijela usluga

-postojanje viber grupe gdje nema brisanja kritika nego zaista svatko od člnaova može navesti probleme, i ono kaj je najbolje uvjek je netko od ekipe koja stoji iza ovoga je tamo dostupan pa se najčešće vrlo brzo nađe rješenje ( kao neki dan za max1 dinamo tekmu )...

-obzirom na kvalitet cijena je korektna, a znao sam naletiti na puno lošije liste koje su bile i skuplje od tvviet

Sada ću navesti , neću reći mane, nego mjesta gdje postoji prostor za poboljšanja. Ja sam dosta zahtjevan i detaljan pa zato ovo što navedem možda nekome neće izgledati kao mane nego kao pretjerivanje no ja tu vidim prostora za poboljšanje:

- EPG ,gledam na tivimate, i epg mi je jedini način da pregledam sadržaj programa, dodam podsjetnike ili stavim nekaj na moj popis za gledanje. Postoje dva izvora no obično su iste greške na oba: ponekad sadržaj nije točan tj nepoklapa se ono kaj je na programu sa onime kaj piše na epg , a za dio kanala često piše da nema informacija ( npr CineStar TV (1) mi već danima nema epg . Ponekad provjerim na mobu u tvviet apk i tamo nema tih grešaka ali tvviet apk nema sve one mogućnosti koje ima tivimate pa zato preferiram gledanje u tivimate

- gledanje unatrag je odlična stvar za nas koji imamo obaveza radnih i obiteljskih pa gledamo kada uvatimo priliku bez da moram unapred pregledavati pa zadavati snimanje i sl... No ponekad nemogu pokrenuti na nekim kanalima nipta unatrag jer mi takva radnja rezultira samo pokretanjem trenutnog sadržaja. I tada opet probam na mobu na tvviet apk ili čak i na tv Androidu također na tvviet apk i na toj apk radi dok na tivimate neradi. Npr Seinfelda si volim pogledati ali još ga nisam uspio pogledati unatrag na tivimate na kockica kanalu...


Mislim da nema smisla da opisujem koje sam sve još druge liste probao na po par dana, no sve one nisu imale niti približan broj fhd kanala ( imam oleda, dv, da, hdr, pa kad već to sve imam onda bih volio i čim više kanala koji će iskoristiti sve hardrverske mogućnosti mog tv-a ), plus kaj je kod većine drugih broj prekida pojedinih ili svih kanala na dnevnom nivou...

Da se unaprijed ogradim, nitko mi nije ovo platio, nemam nikakvu privilegiju, i plaćam cjenu po službenom cjeniku, osim kaj imam gomilu uređaja pa mi to toleriraju jer negledam na svima istovremeno.

Da nije riječ o takvoj vrsti usluge i da se smiju reklamirati po radiju i tv i portalima ( novinskim) mislim da bi ova usluga vremenom postala mega hit ukoliko bi uspjeli zadržati ovaj nivo kvaliteta uz te cijene.
Bunker
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2022 13:53 (bunker).
 
3 0 hvala 1
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko vidim ovo je forum samo za tvviet

mmmm
 
4 10 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa kako je forum za tvviet kad se raspravlja o članu tu na forumu koji nudi svoju uslugu, mi komentiramo kako to ide s tehničke strane priče.I zapravo umjesto da se iz postova luca povuče ono što čovijek zna o tehničkom smislu priče vlastitog streama i resselera , opet se ulijeće na istu foru....

Pa da sam sad otvorio ovaj forum bilo bi mi lako odrediti što su kruške a što drugo voće...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice