Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.519
|
čitano: 7.160.424
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može li netko poslati kontakt od Reddevils

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pitanje za @lucluc, ima li nade da se u skorijoj budućnosti ubacw hrvatske verzije Nova Sport i SKHD kanala u tvviet listu? EON TV će od preksutra ionako biti jedini izvor za hrvatske Sport Klubove, a tamo se nalaze i navedena dva kanala. Također, na hrvatskom EONu su svi SK kanali u 1080p 50fps, tako da ima li nade i za nadogradnju kanala SK5-SK10?

 
2 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
p177 kaže...
Može mi netko napisati gdje mogu gledati max sport kanale, može i u pp.

 

Mozete sigurno kod svakog domaceg providera. Sad je pitanje koliko ste spremni platiti? imate od par eura do desetke eura. Poslao sam vam jednu preporuku u pp. Pa javite ovdje kako vam se svidja.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
StevoLopata kaže...

Pitanje za @lucluc, ima li nade da se u skorijoj budućnosti ubacw hrvatske verzije Nova Sport i SKHD kanala u tvviet listu? EON TV će od preksutra ionako biti jedini izvor za hrvatske Sport Klubove, a tamo se nalaze i navedena dva kanala. Također, na hrvatskom EONu su svi SK kanali u 1080p 50fps, tako da ima li nade i za nadogradnju kanala SK5-SK10?

 Pozdrav. Imam u planu. nadam se za 10-15 dana

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav momci.

Ajde ako netko ima da mi pošalje u pm neku listu sa skysportom. Prvenstveno radi formule nemrem slušati ove moje na SK1HR.

 

Ako radi kako treba cijena nije bitna. Bitno mi je da je pouzdana i da kad krene trka da mi nece izbacivat svakih par minuta.

 

Tvviet mi je primarna. Ova druga bi mi služila samo da mogu te jebene engleze slusat dok komentiraju formulu😁

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kova077 kaže...

Pozdrav momci.

Ajde ako netko ima da mi pošalje u pm neku listu sa skysportom. Prvenstveno radi formule nemrem slušati ove moje na SK1HR.

 

Ako radi kako treba cijena nije bitna. Bitno mi je da je pouzdana i da kad krene trka da mi nece izbacivat svakih par minuta.

 

Tvviet mi je primarna. Ova druga bi mi služila samo da mogu te jebene engleze slusat dok komentiraju formulu😁

 Ovu ja koristim, samo preko IPTorrent, ali lista je ista:   KLIK

 

 Ima nekoliko Sky F1 streamova, ja gledam na FHD 50Hz (plavi kružić desno gore)

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2022 9:51 (ZdravacVZ).
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

 

Evo i mog mišljenja o iptv situaciji (na android uređajima).

 

Uzeo sam tvviet lista na preporuku od kolege, i stvarno moram reći da je slika savršena naspram ostalih lista, toliko dobra da sam upao u probleme oko aplikacije za korištenje(aplikacije se vrte na 60fps, video u 50fps).

 

Kako imam 3 firestick-a, nisam ni pomislio kupovati tivimate aplikaciju, nego sam tražio free riješenje.

 

Nakon testiranja par app-ova, a probao sam i jellyfin, i kodi meni trenutno najbolje rijesenje je bilo:

 

Iptv smarters pro - ne nova verzija nego v2.2.2.5c (može se skinuti preko aptoide.tv). Kada se učita lista i instalira epg, lagano se iz "all" sekcije prebace stvari koje su za live u live, filmove u filmove i serije u serije. TVOD(7dana) sam ostavio u all sekciji. Player od iptv smarters pro ne podržava "frame rate matching" pa sam instalirao "just player" i njemu u settings-ima upalio frame rate matching(frm). 

Kada se radi frm dogodi se black screen i video ne krene sam nego moras stisnut play - ovo je iritantno, al jbga. 

Isto tako sam just player postavio samo za live, a za live with epg sam ostavio default player koji nema frm, i onda nema tog crnog ekrana.

 

Druge aplikacije nisu imale mogućnost za slaganje, nego bi sve otišlo pod "live"

Jellyfin - užasan za brzi pregled ekrana (vodoravno, a ne okomito)

KODI - dobar player(ima frm), ali isto tako ne baš najlakše za pretraživanje kanala.

 

Eto čisto ako netko isto traži, a ne da mu se zajebavat, da ima ovdje moje mišljenje.

 

EDIT:

Tivimate je 60kn za 5 uređaja (možete ih micati i dodavati). Definitivno je milju ispred svega ostalog.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2022 19:21 (Smece2).
 
3 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

tivi mate aplikaciju kada kupiš vrijedi za 5 uređaja i vrijedi te novce

2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Jesi probao ott navigator? moze se skinuti kupljena verzija

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Evo upravo, jako dobar player (afr i resolution switching), nema on demand kanala(tvod), epg nije baš najbolje ucitao(mozda je nesto s tvviet).

Za sada najbolji player, idem probat tivimate

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Probao i tivimate (na njemu radi epg normalno), jbga, stvarno je najbolji...

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
I sad ćeš za ozbiljno radi 60kn godišnje koristiti nešto što ti manje odgovara?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Neću, čim sam probao sam uzeo pretplatu, ima sve, i sve je super posloženo.

Nisam znao da je 60kn za 5 uređaja, mislio sam da je za jedan :)

 

Ako ćemo iskreno, uzeo sam zbog free triala, i bio sam 99% siguran da ću ga odkantat čim probam. :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2022 19:07 (Smece2).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
markanez kaže...

Jesi probao ott navigator? moze se skinuti kupljena verzija

 

Ima i tivimate premium aktivirana za android tv, ako nekom treba mogu uploadat.

16 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ekipa,

Moze li mi netko preporuciti neku placenu IPTV listu za gledanje Premier Lige(komentator na engleskom ako ima, ako ne moze i "nas"). Ne treba mi 3000 kanala ni videoteka, samo stabilni kanali sa utakmicama Premier Lige. Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Panta_rei kaže...

Pozdrav ekipa,

Moze li mi netko preporuciti neku placenu IPTV listu za gledanje Premier Lige(komentator na engleskom ako ima, ako ne moze i "nas"). Ne treba mi 3000 kanala ni videoteka, samo stabilni kanali sa utakmicama Premier Lige. Hvala unaprijed!

 Probaj OVDJE

Registriraj se, označi samo ono što ti treba, skini m3u file liste, imaš 3 dana trial, pa vidi jel ti ok. Streamova ima više, izdvoji si u favorite one koji su kod tebe najstabilniji.

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lp, koja je aplikacija najbolja za gledanje IPTV-a (m3u lista) na Iphone-u te postoje li koje besplatne . Placam tivimate ali ga nema na appstore. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2022 17:12 (MaciStyle).
 
0 0 hvala 0
20 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ekipi ka sam novi na ovom forumu.. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.8.2022 17:18 (duka44).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
duka44 kaže...

Pozdrav ekipi ka sam novi na ovom forumu.. 

 pozdrav duka44, dobrodošao 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Da li netko zna kontakt diogen liste

 

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

moze se uvest opcija u tvviet da se bira kvaliteta slike? meni recimo kriminalan kucni internet...sprske arene mi cestorade bez trzanja dok ovaj max sport cesto trza,to je sve do interneta jer mi na mob radi bez stajanja

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DaNiTo kaže...

moze se uvest opcija u tvviet da se bira kvaliteta slike? meni recimo kriminalan kucni internet...sprske arene mi cestorade bez trzanja dok ovaj max sport cesto trza,to je sve do interneta jer mi na mob radi bez stajanja

Pa uzmi hibrid ili 4G internet. Sad barem ima alternative.

nemam za potpis
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DaNiTo kaže...

moze se uvest opcija u tvviet da se bira kvaliteta slike? meni recimo kriminalan kucni internet...sprske arene mi cestorade bez trzanja dok ovaj max sport cesto trza,to je sve do interneta jer mi na mob radi bez stajanja

 Koliko je meni poznato maxsport na tvvietu ide u 10 mbs tako da treba dobar net za "povući" sliku , ali mislim da su stavili na AS6 isti program na 5 mbs.Inače evo da i ja prvi put potvrdim da meni na moru trenutno preko Telemacha blokira IPTV dok preko HT-a ide sve glatko.I jedan i drugi imaju dobru brzinu prosječno oko 50 mbs ali očito je ekipa iz Telemacha stavila neko ograničenje na stream...Pozdrav svima iz sunčane Rogoznice

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ma imam na mobu 4g flat ali kucni mi je valjda 3-4mbit
Nema veze..mislio sam opciju kakvu ima twitch...meni nekad nije problem ni gledat u 480p
...potpis nije potreban...
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

koristim tivi mate placeni i 4 liste na njemu, ni na jednoj ne radi komplet EPG, max radi na 20% kanala...ima li rjesenja ???? koji epg url postaviti kao primaran ?? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DaNiTo kaže...
Ma imam na mobu 4g flat ali kucni mi je valjda 3-4mbit
Nema veze..mislio sam opciju kakvu ima twitch...meni nekad nije problem ni gledat u 480p

 Pa zato ti i velim. Ako si na HT-u imaš pravo na Hibridbox. Imat ćeš 200GB po 4G brzini, a 300GB uz nadoplatu od 15kn.

https://www.hrvatskitelekom.hr/pogodnosti/hibridbox

nemam za potpis
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2022 12:10 (tenac).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

koristim tivi mate placeni i 4 liste na njemu, ni na jednoj ne radi komplet EPG, max radi na 20% kanala...ima li rjesenja ???? koji epg url postaviti kao primaran ?? hvala

 SF.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja imam hibrid i brzina nije ni izbliza kao na mobitelu, recimo meni mob ide i do 100 mbs, a hibrid nejde više od 45, s time da je uglavnom oko 20.
Pitao sam ja tcom o tome, a njihov odgovor ide u stilu : obečali smo vam do 30mbs i to imate.
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam probao kod staraca stavit A1. 400gb se dobije ja mislim. Brzina je bila ok, ali vec prvi dan je iptv uzeo oko 50-60gb, tako da sam ga odlucio vratiti odma drugi dan. Znaci tv je bio upaljen od jutra nekih 10-11, do navecer nekih 10.. cisto testiranja radi da vidim potrosnju. Naravno u realnom scenariju oni gledaju vecinom navecer, al ne vidim kako bi 400gb bilo dosta jer vikendom se zna desit da tv radi cijeli dan.

 

Dobra stvar su ti homeboxovi, ali kad bi bilo barem 1 TB prometa u punoj brzini, mislim da bi to bilo taman. Koliko sam skuzio, nakon tih 400gb kod A1 u punoj brzini, bace vas na 2 megabita, sto je jednostavno nedovoljno brzo za ista.

 

Naravno to vrijedi za homeboxove, Hibrid box od Tcoma se cini ko dobra opcija. Bolje ista nego nista, makar i tu nakon tih 200gb po max brzini idete natrag na ono sto vam zica daje inace. Eto pisem cisto da si pripazite oko toga tko planira uzet, jer postoji razlika izmedju hibrid boxa i homeboxa.

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2022 19:35 (kameni_zg).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pitanje za tvviet korisnike koji gledaju putem Tivimate aplikacije, je li ikom od vas radi catchup, odnosno snimalica? Aplikacija mi prikazuje da bi svaki program trebao imati catchup (što nije istina), te za svaki program (uključujući i one koji na tvviet stranici imaju podržanu snimalicu) vraćanje unazad ne čini ništa osim restartiranja live streama

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice