Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.164.708
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Meni sad doma opet počelo štekati, restartao router i sad sve 5....očito treba svako toliko restartati router...inače sin mi je u Češkoj i gleda na aplikaciji Max sport Rijeku jučer i sve radi noramalno.Tako da je s netom tu u HR bio neki problem....

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2022 12:35 (Blackcastle).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Malo da kažem svoje iskustvo oko IPTV-a... (Reddevils, Tvviet, Eon tv)

 

Koristim IPTV zadnjih 5 godina. 2-3mj sam koristio paralelno Tvviet i Reddevils i onda sam ostao samo na Reddevilsu.

Nikad nisam imao problema s slikom zbog internet pružatelja usluge (A1 - optika) nego uvijek radi same liste. 

U tom nekom trenutku prednosti Reddevilsa naspram Tvvieta je bila : Više programa, bolja videoteka (Tvviet je nije ni imao), bolja korisnička podrška.

Tvviet sam imao - jednom platio, a drugi put dobio besplatno na test (kad je dodao Videoteku - i dalje je to bilo siromašno) ali sam opet ostao na Reddevilsu.

To su moja neka osobna zapažanja.

 

Nisam napisao : stabilnost programa - ono kad su neke tekme i sl., jer i jedan i drugi imaju mana. Neka padne program Tvvietu a nekad Reddevilsu tako da bilo koga od njih hvaliti u tome je smješno. Vidim da tu ima fanova Tvvieta pa zato to kažem. 

 

Prije 2mj sam probao EON-tv jer sam promjenio telku (LG OLED kupio) i baš je bila tekma HR repke...znaći slika katastrofa na NOVA TV - reddevils. Rekoh nemoj me j... da je do TV-a. I popizdim i idem odmah uključit EON-tv da vidim da li je do telke ili reddevilsa.A ono naEON-tv slika savršena.

 

Da puno ne duljim : 

Kome nisu bitni toliko sportski programi - obavezno EON TV. Aplikacija savršena, slika savršena, nema štekanja, nema nikavih problema. Dosta programa, dobra videoteka (free) - sve radi bez greške. Paralelno imam EON-TV i Reddevils.

Kome su bitni sportki programi - otom potom koga izaberete - Tvviet ili Reddevils - uvijek su moguća štekanja slike tako da nema smisla favorizirati nekog, jer ni jedan ni drugi nisu bez greške.

 

Pričali ste tu o cijenu...nekom je skupo 10-12 eura nekome nije. Po meni uopće nije problem toliko u cijeni. Ja ću platit i 20 eura ako će svi programi biti stabilni (kao na EON tv-u), ako neće biti štekanja, i ako će većina programa biti u Full HD-u.

Plaćati 10-12 eura a na najvažnijim tekamam imate štekanje i prekid je malo upitno. 

 

 

 
6 1 hvala 2
2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...

Malo da kažem svoje iskustvo oko IPTV-a... (Reddevils, Tvviet, Eon tv)

 

Koristim IPTV zadnjih 5 godina. 2-3mj sam koristio paralelno Tvviet i Reddevils i onda sam ostao samo na Reddevilsu.

Nikad nisam imao problema s slikom zbog internet pružatelja usluge (A1 - optika) nego uvijek radi same liste. 

U tom nekom trenutku prednosti Reddevilsa naspram Tvvieta je bila : Više programa, bolja videoteka (Tvviet je nije ni imao), bolja korisnička podrška.

Tvviet sam imao - jednom platio, a drugi put dobio besplatno na test (kad je dodao Videoteku - i dalje je to bilo siromašno) ali sam opet ostao na Reddevilsu.

To su moja neka osobna zapažanja.

 

Nisam napisao : stabilnost programa - ono kad su neke tekme i sl., jer i jedan i drugi imaju mana. Neka padne program Tvvietu a nekad Reddevilsu tako da bilo koga od njih hvaliti u tome je smješno. Vidim da tu ima fanova Tvvieta pa zato to kažem. 

 

Prije 2mj sam probao EON-tv jer sam promjenio telku (LG OLED kupio) i baš je bila tekma HR repke...znaći slika katastrofa na NOVA TV - reddevils. Rekoh nemoj me j... da je do TV-a. I popizdim i idem odmah uključit EON-tv da vidim da li je do telke ili reddevilsa.A ono naEON-tv slika savršena.

 

Da puno ne duljim : 

Kome nisu bitni toliko sportski programi - obavezno EON TV. Aplikacija savršena, slika savršena, nema štekanja, nema nikavih problema. Dosta programa, dobra videoteka (free) - sve radi bez greške. Paralelno imam EON-TV i Reddevils.

Kome su bitni sportki programi - otom potom koga izaberete - Tvviet ili Reddevils - uvijek su moguća štekanja slike tako da nema smisla favorizirati nekog, jer ni jedan ni drugi nisu bez greške.

 

Pričali ste tu o cijenu...nekom je skupo 10-12 eura nekome nije. Po meni uopće nije problem toliko u cijeni. Ja ću platit i 20 eura ako će svi programi biti stabilni (kao na EON tv-u), ako neće biti štekanja, i ako će većina programa biti u Full HD-u.

Plaćati 10-12 eura a na najvažnijim tekamam imate štekanje i prekid je malo upitno. 

 

 

Bas malo gledam taj EonTv-a i mislio isprobati ali onda sam vidio da samo jedan aktivan stream u kućanstvu može biti preko smart televizije. U današnje doba kada svi imaju hiljadu uređaja za strimanje su mogli makar 2 staviti , MaxtoGO ima opciju do 5 uređaja u isto vrijeme. O boze...

15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sarevok kaže...
Bas malo gledam taj EonTv-a i mislio isprobati ali onda sam vidio da samo jedan aktivan stream u kućanstvu može biti preko smart televizije. U današnje doba kada svi imaju hiljadu uređaja za strimanje su mogli makar 2 staviti , MaxtoGO ima opciju do 5 uređaja u isto vrijeme. O boze...

 Za drugi uredjaj - TV uzmes si njihov TV Box...

2 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko vidim ta "kineska" kutija kosta 400 kn , ne hvala.  Ne kužim tu njihovu politiku jedan stream dobijes i na najvećoj pretplati. Totalno jadno u današnje doba , cak nema ni opcije da platiš recimo 20kn vise pa mozes aktivirati dodatni uređaj nego moraš jos jednu pretplatu kupiti.  

 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sarevok kaže...

Koliko vidim ta "kineska" kutija kosta 400 kn , ne hvala.  Ne kužim tu njihovu politiku jedan stream dobijes i na najvećoj pretplati. Totalno jadno u današnje doba , cak nema ni opcije da platiš recimo 20kn vise pa mozes aktivirati dodatni uređaj nego moraš jos jednu pretplatu kupiti.  

 Evo nije 20 kn vec 5 vise...

 

Najam EON SMART BOX-a bez ugovorne obveze

Uz odabir plaćanja usluge putem Telemach računa EON BOX moguće je unajmiti za 25 kn/mj, bez ugovorne obveze

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
Sarevok kaže...
Bas malo gledam taj EonTv-a i mislio isprobati ali onda sam vidio da samo jedan aktivan stream u kućanstvu može biti preko smart televizije. U današnje doba kada svi imaju hiljadu uređaja za strimanje su mogli makar 2 staviti , MaxtoGO ima opciju do 5 uređaja u isto vrijeme. O boze...

 Za drugi uredjaj - TV uzmes si njihov TV Box...

 to nije opcija

nemam za potpis
2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
Sarevok kaže...

Koliko vidim ta "kineska" kutija kosta 400 kn , ne hvala.  Ne kužim tu njihovu politiku jedan stream dobijes i na najvećoj pretplati. Totalno jadno u današnje doba , cak nema ni opcije da platiš recimo 20kn vise pa mozes aktivirati dodatni uređaj nego moraš jos jednu pretplatu kupiti.  

 Evo nije 20 kn vec 5 vise...

 

Najam EON SMART BOX-a bez ugovorne obveze

Uz odabir plaćanja usluge putem Telemach računa EON BOX moguće je unajmiti za 25 kn/mj, bez ugovorne obveze

 Ok posteno ali i dalje nije praktično. U današnje doba  neki minimum treba biti 4-5 uredaja za registraciju i dva aktivna stream-a za neku legit i premium uslugu.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...

Malo da kažem svoje iskustvo oko IPTV-a... (Reddevils, Tvviet, Eon tv)

 

Koristim IPTV zadnjih 5 godina. 2-3mj sam koristio paralelno Tvviet i Reddevils i onda sam ostao samo na Reddevilsu.

Nikad nisam imao problema s slikom zbog internet pružatelja usluge (A1 - optika) nego uvijek radi same liste. 

U tom nekom trenutku prednosti Reddevilsa naspram Tvvieta je bila : Više programa, bolja videoteka (Tvviet je nije ni imao), bolja korisnička podrška.

Tvviet sam imao - jednom platio, a drugi put dobio besplatno na test (kad je dodao Videoteku - i dalje je to bilo siromašno) ali sam opet ostao na Reddevilsu.

To su moja neka osobna zapažanja.

 

Nisam napisao : stabilnost programa - ono kad su neke tekme i sl., jer i jedan i drugi imaju mana. Neka padne program Tvvietu a nekad Reddevilsu tako da bilo koga od njih hvaliti u tome je smješno. Vidim da tu ima fanova Tvvieta pa zato to kažem. 

 

Prije 2mj sam probao EON-tv jer sam promjenio telku (LG OLED kupio) i baš je bila tekma HR repke...znaći slika katastrofa na NOVA TV - reddevils. Rekoh nemoj me j... da je do TV-a. I popizdim i idem odmah uključit EON-tv da vidim da li je do telke ili reddevilsa.A ono naEON-tv slika savršena.

 

Da puno ne duljim : 

Kome nisu bitni toliko sportski programi - obavezno EON TV. Aplikacija savršena, slika savršena, nema štekanja, nema nikavih problema. Dosta programa, dobra videoteka (free) - sve radi bez greške. Paralelno imam EON-TV i Reddevils.

Kome su bitni sportki programi - otom potom koga izaberete - Tvviet ili Reddevils - uvijek su moguća štekanja slike tako da nema smisla favorizirati nekog, jer ni jedan ni drugi nisu bez greške.

 

Pričali ste tu o cijenu...nekom je skupo 10-12 eura nekome nije. Po meni uopće nije problem toliko u cijeni. Ja ću platit i 20 eura ako će svi programi biti stabilni (kao na EON tv-u), ako neće biti štekanja, i ako će većina programa biti u Full HD-u.

Plaćati 10-12 eura a na najvažnijim tekamam imate štekanje i prekid je malo upitno. 

 

 

 Problem je rešiv istog trenutka kada budu legalno preuzeli i platili sve kanale koje hoće da rade bez tranja. Svi su oni reseleri i ima način da se to proveri, pa iz tog razloga dolazi do prekida i slično. Isto tako, imaju ubačene dodatno svoje kanale sa drugih linkova i eto ti gotove liste, a dosta njih uzima strim sa istih provajdera. Ja sam više za to da tvviet i red plate autorska prava areni i sk i da nam puste direktno linkove. Sa time rešavamo prekid i dobijamo sliku bez kašnjenja u full hd. Ako negde grešim, vi me ispravite ali ovo mi deluje logično.

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nije sinoć bilo do A1 nego do TvVieta. Testirano je na A1 i na HT, isto tako na obe mreže sa VPN-on i u svakom scenariju je bio isti problem

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ivan-cirkovic kaže...

 Problem je rešiv istog trenutka kada budu legalno preuzeli i platili sve kanale koje hoće da rade bez tranja. Svi su oni reseleri i ima način da se to proveri, pa iz tog razloga dolazi do prekida i slično. Isto tako, imaju ubačene dodatno svoje kanale sa drugih linkova i eto ti gotove liste, a dosta njih uzima strim sa istih provajdera. Ja sam više za to da tvviet i red plate autorska prava areni i sk i da nam puste direktno linkove. Sa time rešavamo prekid i dobijamo sliku bez kašnjenja u full hd. Ako negde grešim, vi me ispravite ali ovo mi deluje logično.

Nije problem u izvoru. Problem je u tome što i oni kao i svi žele zaraditi, a da bi što više zaradili cilj im je održati troškove na najnižoj mogućoj razini. Provideri prodaju 3000 pretplata a zakupe resurse za 1000 ili manje u očekivanju da neće svi gledati odjednom. Kad dođe neka utakmica koju mnogi gledaju broj gledatelja ode prek tih 1000, link se zaguši i onda gledaš s prekidima i trzanjima.
Solidan server u datacentru u Beču s 40Gbit linkom (to je 5000korisnika po 8Mbit) košta oko 6000€, što je 1,20€ po korisniku. E sad, ako netko naplaćuje 10-12 eura a skupo mu je potrošiti na infrastrukturu 1,20 kompromitirajući kvalitetu usluge - zašto uopće misliš da bi plaćao prava na program (što je daleko skuplje)? Čak i kad bi u tome bio problem. S proizvođačima programa telekom operateri potpisuju ekskluzivne ugovore ili čak imaju istog vlasnika jer tu im leži kompetitivna prednost. Nekakvi sitni ilegalni IPTV provideri do toga ne mogu doći čak i kad bi mogli/htjeli platiti prava.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2022 15:47 (jozef).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mi smo jednom u 2 godine imali problem sa A1 i to zbog njihovog overloada, ne naseg. To je lako i dokazati. Sad se prica kao mi stedimo na resursima i slicno. Stvarno nigdje veze. Ako nije zatrzalo ni jednom kad su igrali dinamo - hajduk, znaci nemoguce je da je bilo opterecenje sa nase strane sinoc...

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...

Malo da kažem svoje iskustvo oko IPTV-a... (Reddevils, Tvviet, Eon tv)

 

Koristim IPTV zadnjih 5 godina. 2-3mj sam koristio paralelno Tvviet i Reddevils i onda sam ostao samo na Reddevilsu.

Nikad nisam imao problema s slikom zbog internet pružatelja usluge (A1 - optika) nego uvijek radi same liste. 

U tom nekom trenutku prednosti Reddevilsa naspram Tvvieta je bila : Više programa, bolja videoteka (Tvviet je nije ni imao), bolja korisnička podrška.

Tvviet sam imao - jednom platio, a drugi put dobio besplatno na test (kad je dodao Videoteku - i dalje je to bilo siromašno) ali sam opet ostao na Reddevilsu.

To su moja neka osobna zapažanja.

 

Nisam napisao : stabilnost programa - ono kad su neke tekme i sl., jer i jedan i drugi imaju mana. Neka padne program Tvvietu a nekad Reddevilsu tako da bilo koga od njih hvaliti u tome je smješno. Vidim da tu ima fanova Tvvieta pa zato to kažem. 

 

Prije 2mj sam probao EON-tv jer sam promjenio telku (LG OLED kupio) i baš je bila tekma HR repke...znaći slika katastrofa na NOVA TV - reddevils. Rekoh nemoj me j... da je do TV-a. I popizdim i idem odmah uključit EON-tv da vidim da li je do telke ili reddevilsa.A ono naEON-tv slika savršena.

 

Da puno ne duljim : 

Kome nisu bitni toliko sportski programi - obavezno EON TV. Aplikacija savršena, slika savršena, nema štekanja, nema nikavih problema. Dosta programa, dobra videoteka (free) - sve radi bez greške. Paralelno imam EON-TV i Reddevils.

Kome su bitni sportki programi - otom potom koga izaberete - Tvviet ili Reddevils - uvijek su moguća štekanja slike tako da nema smisla favorizirati nekog, jer ni jedan ni drugi nisu bez greške.

 

Pričali ste tu o cijenu...nekom je skupo 10-12 eura nekome nije. Po meni uopće nije problem toliko u cijeni. Ja ću platit i 20 eura ako će svi programi biti stabilni (kao na EON tv-u), ako neće biti štekanja, i ako će većina programa biti u Full HD-u.

Plaćati 10-12 eura a na najvažnijim tekamam imate štekanje i prekid je malo upitno. 

 

 

 

Potpisujem sve navedeno, svaka čast da je konačno neko napisao sve od A do Ž... i to je ono što si najbitnije napisao tvviet fanovima, sve ima mane badava hvaliti kad smo siva zona svi mi koji uopce koristimo to  i nadat se savršenstvu za 10 12 e da cemo imat sve programe u FHD i 50 fpsa i da ce radit sve po špagi možemo sanjat... 

Binance Referal - https://binance.com/en/register?ref=SZFZHBAA Celsius Referal- https://celsiusnetwork.app.link/132175cb27
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako ispadne nekad, vrati se u roku 2 minuta, ali to je rijetkost. I na eonu se desi da ispadne kanal. Recimo kino tv kada su slavili neki jubilej, nije radio kanal uopste. Ljudi placaju sky kablovsku full paket preko 50e mjesecno, pa se desi da padne... Netflix sa onakvom infrastrukturom desi se ooops try again later... Gmail nekad zasteka. Nitko nije nikad tvrdio da na tvviet radi sve ok 100% vremena, ali radi 99%.... Eto ponavljam na a1 2 godine nije bilo smetnji, sinoc jeste zbog njih samih i sada kao tvviet losa usluga... Perfektna usluga ne postoji, bilo siva zona ili zlatna ili kakva god. Sve u svemu ponosan sam na to da imamo minimalan broj prituzbi opcenito...

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Ako ispadne nekad, vrati se u roku 2 minuta, ali to je rijetkost. I na eonu se desi da ispadne kanal. Recimo kino tv kada su slavili neki jubilej, nije radio kanal uopste. Ljudi placaju sky kablovsku full paket preko 50e mjesecno, pa se desi da padne... Netflix sa onakvom infrastrukturom desi se ooops try again later... Gmail nekad zasteka. Nitko nije nikad tvrdio da na tvviet radi sve ok 100% vremena, ali radi 99%.... Eto ponavljam na a1 2 godine nije bilo smetnji, sinoc jeste zbog njih samih i sada kao tvviet losa usluga... Perfektna usluga ne postoji, bilo siva zona ili zlatna ili kakva god. Sve u svemu ponosan sam na to da imamo minimalan broj prituzbi opcenito...

Netflix ima 200 milijuna pretplatnika i suludo se s njima usporedivati po bilo kojoj kvaliteti...a najsmijesnije da tvoja i Netflix usluga dode isto tj 12 eura. Ima i Netflix zato kazem..., kao i Spotify premium. Nije mi problem platit kvalitetne aplikacije pa samim time mogu isporedit neke stvari.

 

Poanta price je hvalisanje tvoje usluge. Posto pratim ovu temu od pocetka, povremeno se dogadaju te anomalije hvalisanja tvvieta sto je smjesno. 
Kao sto nema smisla tebe hvalit, nema smisla ni reddevils hvalit. Naveo sam prednosit reddevisla naspram tebe...ali kod stabilnost kanala ste isti. Nista nisi bolje od njih, ni oni od tebe.


Ove moje"kritike" se svode na to da se ova tema ne svodi na hvalisanja tvvieta i sl, nego na preporuku kvalitetnih lista, realno komentiranje lista, prijedlozi za poboljsanje lista i sl.


Evo ti jedan moj prijedlog : Daj SP Katar u 4K i ja cu ti prvi platit listu (taj program) 20 eura, ali mora biti stabilan.

 

14 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

Eto ako si zadovoljan kvalitetom Netflix usluge piši njima, možda ti oni stave
SP Katar u 4K za 19 eura...Stabilnost naravno zagarantirana

 
1 4 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...
lucluc kaže...

Ako ispadne nekad, vrati se u roku 2 minuta, ali to je rijetkost. I na eonu se desi da ispadne kanal. Recimo kino tv kada su slavili neki jubilej, nije radio kanal uopste. Ljudi placaju sky kablovsku full paket preko 50e mjesecno, pa se desi da padne... Netflix sa onakvom infrastrukturom desi se ooops try again later... Gmail nekad zasteka. Nitko nije nikad tvrdio da na tvviet radi sve ok 100% vremena, ali radi 99%.... Eto ponavljam na a1 2 godine nije bilo smetnji, sinoc jeste zbog njih samih i sada kao tvviet losa usluga... Perfektna usluga ne postoji, bilo siva zona ili zlatna ili kakva god. Sve u svemu ponosan sam na to da imamo minimalan broj prituzbi opcenito...

Netflix ima 200 milijuna pretplatnika i suludo se s njima usporedivati po bilo kojoj kvaliteti...a najsmijesnije da tvoja i Netflix usluga dode isto tj 12 eura. Ima i Netflix zato kazem..., kao i Spotify premium. Nije mi problem platit kvalitetne aplikacije pa samim time mogu isporedit neke stvari.

 

Poanta price je hvalisanje tvoje usluge. Posto pratim ovu temu od pocetka, povremeno se dogadaju te anomalije hvalisanja tvvieta sto je smjesno. 
Kao sto nema smisla tebe hvalit, nema smisla ni reddevils hvalit. Naveo sam prednosit reddevisla naspram tebe...ali kod stabilnost kanala ste isti. Nista nisi bolje od njih, ni oni od tebe.


Ove moje"kritike" se svode na to da se ova tema ne svodi na hvalisanja tvvieta i sl, nego na preporuku kvalitetnih lista, realno komentiranje lista, prijedlozi za poboljsanje lista i sl.


Evo ti jedan moj prijedlog : Daj SP Katar u 4K i ja cu ti prvi platit listu (taj program) 20 eura, ali mora biti stabilan.

 

 

Ja nisam ni uporedjivao, nego sam naveo par primjera usluga koji imaju milione pretplatnika, pa se i njima desi neka smetnja, cisto kao reply na to da nema perfektne usluge. Tvviet, netflix, gmail i slicno su razliciti segmenti, odnosno kruske i jabuke. Cak je i eon i ovaj ott o kojemu pisemo u ovoj temi... a ovaj segment u kojem je tvviet, po stabilnosti je na vrhu i to nema sta - Gledajuci na uptime kanala, bandwidrth, gledanje bez vpn i slicno. Opseznost videoteke, nedostatak nekih stranih kanala su druge stvari. Govorio sam za korisnike kojima odgovara ponuda pd tvviet, drugu takvu ne mogu naci ni za bilo koji novac... To odgovorno tvrdim, da ne idemo sad bukvalno u sve detalje

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.7.2022 20:21 (lucluc).
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvalite me usta moja, a ni usta placenih lajkaša nisu nezaposlana.

 
2 6 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
GreenBoy kaže...

Hvalite me usta moja, a ni usta placenih lajkaša nisu nezaposlana.

 GreenBoy U zadnjih 6 mjeseci imaš ovdje na forumu jednu jedinu poruku (ovo iznad). To znači da nijednom forumašu nisi svojim savjetom pomogao, niti se na bilo koji konstruktivni način uključio da bi tema dobila na dinamičnosti.. Čitati temu, a ne pisati nije dovoljno da bi netko uvažio tvoje mišljenje. Sad bih ja tako mogao napisati da mislim da je tebe netko platio da blatiš lucluca

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
marac84 kaže...

Pozdrav ekipa

 

Zanima me ima li netko od providera NFL TV i NFL Red Zone u ponudi?

 

Ili p2p linkove gdje se mogu gledati sve NFL tekme?

 S obzirom da je i ovo "siva zona", jesi li možda razmišljao da kupiš share pretplatu (napominjem da ni to nije baš legalno).

Možda da samo razmotriš OVAJ smjer. 

 Nemaš tu Red Zone 

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
GreenBoy kaže...

Hvalite me usta moja, a ni usta placenih lajkaša nisu nezaposlana.

 GreenBoy U zadnjih 6 mjeseci imaš ovdje na forumu jednu jedinu poruku (ovo iznad). To znači da nijednom forumašu nisi svojim savjetom pomogao, niti se na bilo koji konstruktivni način uključio da bi tema dobila na dinamičnosti.. Čitati temu, a ne pisati nije dovoljno da bi netko uvažio tvoje mišljenje. Sad bih ja tako mogao napisati da mislim da je tebe netko platio da blatiš lucluca

 

Zanimljivo, ti mislis da laz postane istina ako se ponovi 1.000 puta?

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
GreenBoy kaže...

 

Zanimljivo, ti mislis da laz postane istina ako se ponovi 1.000 puta?

 Ne, nego mislim da istina neće postati laž jer ti to kažeš! 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ako je neka usluga dobra i kvalitetna zašto ju ne bi preporučivali.Najveće pitanje je zašto nema jednake usluge kao tvviet pa da i nju "dignemo u nebo" , a jedini problem je jer je nema.....

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni je najbolje to kaj kad netko dodje stvarno nesto pitat nerelevantno za tvviet ili nekog drugog providera, nego je generalno pitanje o iptvu ili info o nekim stranim programima, ama bas nitko od ovih koji govore da se tu pise samo o tvvietu ne odgovori niti da neki savjet, osim naravno nas tu istih par, koji smo vecinom tvviet korisnici..(kazem vecinom ne svi, da se nebi neko uvrijedio)..

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2022 12:38 (kameni_zg).
 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Osobno koristim Tivimate.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja plaćam premium 60kn godišnje, ali bome ne pamtim zašto :).
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kupi Tivi Mate Premium. 59 kuna je godisnje. Besplatna je osnovna verzija ali doslovno je sve od opcija zakljucano.

Probao sam par plejera i ovaj je bolji i jednostavniji od svih po pitanju opcija i postavki.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Može mi netko napisati gdje mogu gledati max sport kanale, može i u pp.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
p177 kaže...
Može mi netko napisati gdje mogu gledati max sport kanale, može i u pp.

 Max Sport dva kanala su u ponudi u MAX TV paketu Hrvatskog telekoma. Dostupno na više platformi, pa i preko satelita.

Znači, dostupni su ovako kak sam ti rekao legalno + još uvijek u CS i u IPTV kod većine koji se ovdje spominju.

 

Za preporuku kojega odabrati (ako ciljaš na IPTV) prevrti zadnjih 10-ak stranica, isprobaj par njih i sam odluči kod kojega ostaješ ;)

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
p177 kaže...
Može mi netko napisati gdje mogu gledati max sport kanale, može i u pp.

 Imaš PP.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice