Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.157.898
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pasko kaže...

ne znam sto je ali Tvviet je trenutno negledljiv

par programa radi ok drugo ili se slika raspada ili non stop buffering

imam i paralerno sa njim na drugom tv i redevil listu i svi programi radi bez problema

 

 

 Prvo privatno sa njim vidiš u čemu je problem pa onda dođeš ovdje napisati reklamu. Ovo nisu servisne informacije.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

 

jedno pitanje, kako funkcioniraju ove liste stalker s MAC adresom. Npr. ja imam log in za stalker portal s username-om, passwordom i linkom za portal , ali neznam koji se mac upisuje?

 

hvala za info

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.1.2022 12:31 (the.shano).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pasko kaže...

ne znam sto je ali Tvviet je trenutno negledljiv

par programa radi ok drugo ili se slika raspada ili non stop buffering

imam i paralerno sa njim na drugom tv i redevil listu i svi programi radi bez problema

 

 

 Meni trenutno ne radi arena fight i sportklub4k

battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pasko kaže... 

  Meni trenutno ne radi arena fight i sportklub4k

 Kod mene oni rade.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.1.2022 19:26 (tuškanac07).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
radi i meni na browseru preko njihove stranice, ali na tivimate samo crna slika....neznam da li se mozda link mijenjao od ta dva channela jer mi tivimate ne azurira automatski url jer imam free verziju
battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
a sad nisam blizu da probam...kazem meni je vrtio ko da ne postoji channel, zato sam mislio da se mozda nije promjenio url ili slicno od streama...
battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sinoc i preksinoc smo imali probleme u centralama zbog greske na kablovskim operaterima. Jutros su javili da su popravili svoje centrale. Ako i veceras bude neki problem, u ponedjeljak cemo aktivirati drugu centralu. Ovo je bas bila visa sila i zadnjih nekoliko godina nije bio nikakav problem u radu. hvala

 
2 0 hvala 3
2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Poslednja tri dana je pola kanala na tvviet kočilo i bilo u pikselima. Od jutros je sve ok. Izgleda da sve zavisi ko je kod kog provajdera. Nije isto kada se pristupa serveru sa koga se vuku podaci sa razlicitih provajdera. Bitno je da sada radi.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Cek vi se stim zajebavate da gledate tv program free?kako vam se da

 

Uzmite eon i svaki mj se ponovno registrirajte pa gledajte besplatno ko ljudi

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ništa nije free, tko je lud da se zeza sa free stvarima koje prestanu radit nakon 1 dana...pricamo o tvviet usluzi koja inace radi ali eto tu i tamo ima problema...meni trenutno koci opet sportklub4k, morat cu probat preko vpna
battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Interlaced test?   

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

uzeo random iptv listu,od istog lika kao prošle godine,našao ga na aliexpressu,al pošto je imao whatsapp broj kontaktirao ga ove godine,preko telefona

uglavnom 10 tisuća kanala 40 tisuća vod videa,za 350kn godišnje je "no brain" deal

kvaliteta-ima svega i svačega,nije pravi full hd makar piše,al bitna mi je stabilnost liste koja u 99% slučajeva radi bez problema

većinom gledam preko mobitela i tableta,tu i tamo na televizoru,i stvarno se neloše vidi

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I ja pitam za interlaced test, obećali su prebaciti sve skfhd, sada ne radi ni test?!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pmiloica kaže...

I ja pitam za interlaced test, obećali su prebaciti sve skfhd, sada ne radi ni test?!

 Malo strpljenja kolega, treba to sve posložiti. Radi se na tome!

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zna li netko za nekakvu listu sa BBC i Sky programima?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ViperOne kaže...
Zna li netko za nekakvu listu sa BBC i Sky programima?

 Pozdrav!

 

Evo odgovora za tebe, kao i za sve koji potražuju isto. I sam sam bio jedan od takvih  :)

 

Imaš nekoliko opcija;

1.) Ima ovdje dobrih forumaša, koji su spremni udijeliti listu, koje se daju "hakirati". Iz iskustva mogu reći da takve liste rade dobro, ali uvijek postoji ona bojazan da će trznuti ili prestati raditi.

2.) opcija ti je da kupiš "univerzalnu listu", kao npr KLIK, ali po meni skupo i jednostavno nije najbolja opcija (vidi pod jedan  :)

3.) postoji privatni torrent tracker KLIK , koji, ako postaneš redovni donor, daje ti uslugu IPTV. Znači, doniraš desetak dolara mjesečno, i možeš koristiti IPTV (2 konekcije). Po meni najbolja opcija, ali treba te netko preporučiti / pozvati (zatvorene su registracije). No, mogu potvrditi da radi i više nego dobro.

4.) ima ovdje na forumu nekoliko IPTV Providera, pa je moguće da će ti se javiti sa PM da isprobaš njihovu ponudu što svakako preporučam da i učiniš jer "više opcija - zdravija konkurencija "

 

EDIT:

Zaboravio sam napisati: Koristi VPN, radi vlastite sigurnosti. Preporučam PIA.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2022 8:48 (ZdravacVZ).
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

..samo jedno pitanjce u vezi VPN-a. Pošto se konektujem na net preko Hotspota(mobitel) da li trebam instalirati VPN na telefon ili na PC .  Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lion002 kaže...

..samo jedno pitanjce u vezi VPN-a. Pošto se konektujem na net preko Hotspota(mobitel) da li trebam instalirati VPN na telefon ili na PC .  Hvala.

 Na PC.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lion002 kaže...

..samo jedno pitanjce u vezi VPN-a. Pošto se konektujem na net preko Hotspota(mobitel) da li trebam instalirati VPN na telefon ili na PC .  Hvala.

 Na PC-u tj. na uređaju kojeg izlažeš prema van.

 

Mislim da, i ako uključiš VPN na mobitelu, hotspot internet sharing ne ide preko VPN-a.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ovih dana cemo dovrsiti novu centralu, te cemo odredjene trenutne kanale koje imamo u ponudi podici rezoluciju/bitrate dodatno. Planiramo ako se uspije i SK HR kanale podici u full hd 50fps takodjer u toku sljedece sedmice... Trenutno dok se izradjuje nova centrala neki kanali mogu prekinuti sa radom na 1-2 minuta, ali eto to ce se takodjer ispraviti uskoro.

 

Cinestar Action i HNTV u full hd 6mbps od veceras

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2022 20:23 (lucluc).
 
9 0 hvala 9
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Vjerovatno sam jedan od rijeđih koji se toliko veseli što češ "nabrijati" SK HR kanale....Za HNTV isto veliki palac gore!

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2022 20:54 (Blackcastle).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala. Idemo na to da bude u ponudi preko 120 domacih kanala u 1920x1080 6mbps bitrate. Vise ih i ne postoji u full hd

 
3 0 hvala 6
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Što se mene tiče to je TO , i slogan je ne mjenjaj nešto što je dobro.Mislim....dobivao sam i ja razne liste na probu i igrao se , al tada mi se to dalo , sada više mi se neda.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

SK1 i SK2 HR su od sada 50fps 1920x1080 6mbps bitrate... Idemo dalje ovih dana. Uzivajte

 
16 0 hvala 10
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Možda kino tv hd ili fhd, iako je logo hd, kanal nije u hd?
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

U periodu od narednih mjesec dana max planiramo sve sto postoji u full hd da i mi pustimo. Osim toga, prosirujemo centrale sada kada je sve najskuplje, ali nema veze :-)). Svi kanali ce imati kao i ranije 24h uptime sto je posebno bitno. Ispregovarali smo posebne vodove medju serverima, kao i do krajnjih korisnika, tako da uslugu koja je vec radila dobro podizemo na novi nivo. Cijene necemo povecavati :-))

 
21 0 hvala 14
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bravo legendoooo :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.1.2022 11:17 (vide).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Kao što sam u prijašnjem postu rekao.Ne mjenjaj nešto što je dobro, tako da.....Bravo majstori samo nastavite tako!!!!

2 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc 

Hoces li uspeti do vikenda ubaciti RTV Vojvodina 1 ? 

Sve ostalo je za 5,da ne hvalim dalje zbog nevernih toma.

 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice