Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.165.869
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ivan-cirkovic kaže...
lucluc kaže...

Premotavanje trenutnog kanala ne radi jer mi koristimo multiplatform snimalicu. Premotavanje kanala koji ste pustili od prije, odnosno ono sto je vec snimljeno, to nije do nas... Odnosno mi nikako ne uticemo na premotavanje kanala koji je dostupan za gledanje unazad

 Hvala na odgovoru. Da li ima mogućnost da se na ministra platformi za mag uređaje podesi da može da vrati neku emisiju unazad kao tv na zahtev što ima za android aplikaciju? Ovo za trenutno premotavanje unazad sam razumeo.

 Nazalost ne moze jer je na toj platformi gledanje unazad preko epg

 

meanstreak kaže...
Ista stvar i ista konfiguracija kod mene... cca 25% sadržaja za premotavanje (catch up) neće da učita dok tu istu emisiju preko tvviet app uredno učita al zeza kad premotam reklame. Čudno je da sutradan tu istu emisiju tivimate ipak učita ?!?

I ja bi htio da možemo live kanal premotat od početka. Nažalost tu smo u problemu jer je sustav postavljen da radi na više platformi a ne samo za stalker. Potpuno razumljivo al svejedno me kopka kad znamo da je moguće. Otkad sam prešao sa maxtva na tvviet žena samo zbog toga još gunđa :-)

 Taj slucaj smo vidjeli na xiaomi uredjajima, te mislimo da se problem rijesi kada se u postavkama podesi externi player za tivimate. Da bismo mi podesili vracanje trenutne emisije, morali bismo kreirati jos jednu paralelnu snimalicu koja radi direktno na ministra, a to je bas daleko od neke ikakve isplativosti

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

IPTV Extreme Pro prima ili jedno ili drugo. Po želji.

6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dali su Smart iptv i bayiptv app ok...

Planirao sam uzet Mag box al nisam siguran dali na mom tv moze radit...grundig 40 VLE 6730 BP...

Ako nemoze mag onda bi amazone stick 4k...

Hvala...

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja koristom Siptv app meni je ok a moze raditi ako ti TV ima hdmi ulaz i ja bi uzeo Amazon stik 4K super stvar a mislim da je i jeftiniji od  Mag

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Iskreno ne znam sta je bolje od te dvije stvari...koje su prednosti i nedostatci jednog i drugog...cini mi se da je mag jednostavniji,a mozda se varam...

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ceco5465 kaže...

Iskreno ne znam sta je bolje od te dvije stvari...koje su prednosti i nedostatci jednog i drugog...cini mi se da je mag jednostavniji,a mozda se varam...

 Za sto sve mislis koristiti ? Ako samo za iptv, netflix, youtube onda uzmi amazon fire 4k

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Preko čega gledate UFC? Klasični streamovi ili imate neke iptv liste ili plaćate neke pretplate gdje budu normalni prijenosi?
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

A ne znam kakve su im mogucnosti,jednig a sta drugog..stq sve mogu sa njima,osim sto si spomenuo gore...to mi je sve nepoznanica...jel mi moze neko odgovorit hoce recimo mag box radit ok na mom tv-u?

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ceco5465 kaže...

A ne znam kakve su im mogucnosti,jednig a sta drugog..stq sve mogu sa njima,osim sto si spomenuo gore...to mi je sve nepoznanica...jel mi moze neko odgovorit hoce recimo mag box radit ok na mom tv-u?

 Sve radi kad spojiš HDMI. Za sto ti treba box ???

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Oće radit što nebi radio

mmmm
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pezer kaže...
Preko čega gledate UFC? Klasični streamovi ili imate neke iptv liste ili plaćate neke pretplate gdje budu normalni prijenosi?

 Liste

6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dajte mi molim recite koje su to sve mogucnoosti mag boxa?

Da je full iskoristen...sa tim mojim tv-om?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ceco5465 kaže...

Dajte mi molim recite koje su to sve mogucnoosti mag boxa?

Da je full iskoristen...sa tim mojim tv-om?

 Ajde na stranicu od infomira i citaj, imas i na youtube. Ti uopce ne znas za sto ti tocno trebq box ?!?!

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2022 16:25 (Pote).
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa sta je problem u jednoj recenici odgovorit...et ne shvacam kad me netko pita za sta ti on treba...ja sto znam da se ukopca,nabavi se lista i to je to...mislim treba mi da gledam sro vise vrsta programa..sad sta su njegove mogucnosti to ne znam,i to me zanima...

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ceco5465 kaže...

Pa sta je problem u jednoj recenici odgovorit...et ne shvacam kad me netko pita za sta ti on treba...ja sto znam da se ukopca,nabavi se lista i to je to...mislim treba mi da gledam sro vise vrsta programa..sad sta su njegove mogucnosti to ne znam,i to me zanima...

 https://www.infomir.eu/eng/products/android-stb/mag500A/

 

Evo ti jedan mag koji je android, ostali rade na linuxu. Guglaj malo, sve piše, samo malo truda treba.

 

 

Čitaj malo i tu na drugom forumu

 

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1174461&page=126

 

 

 

6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Eto hvala,puno si mi pomogao...

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Sto se tice snimalice, provjerit cu ima li mjesta za jos kanala. Sky f1 UK mi nije uopste problem platiti 100e za satelitski izvor, ali kako ga dobiti tacno? Ako se dobije kartica sa modulom, rado bih kupio. ako imas neku opciju, javi pa da vidim. Mada nezgodno mi je montirati jos jednu antenu za taj satelit, ali iskombinovao bih nesto.

 

Ps rtv vojvodina je dosta trazen kanal i pokusat cu sutra to finalizirati

 Rtv vojvodina gde je ?? I nije bas sutra kako sto si reko nego evo prosli 5-6 dana i jos nista.. 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sve sto je obecano je i uradjeno osim vojvodine.. .trebalo bi ovih dana, imamo neke poteskoce oko tog kanala

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Sve sto je obecano je i uradjeno osim vojvodine.. .trebalo bi ovih dana, imamo neke poteskoce oko tog kanala

 Ja da sam ti nebi ni stavljao tamo neke nebitne kanale. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...
lucluc kaže...

Sto se tice snimalice, provjerit cu ima li mjesta za jos kanala. Sky f1 UK mi nije uopste problem platiti 100e za satelitski izvor, ali kako ga dobiti tacno? Ako se dobije kartica sa modulom, rado bih kupio. ako imas neku opciju, javi pa da vidim. Mada nezgodno mi je montirati jos jednu antenu za taj satelit, ali iskombinovao bih nesto.

 

Ps rtv vojvodina je dosta trazen kanal i pokusat cu sutra to finalizirati

 Rtv vojvodina gde je ?? I nije bas sutra kako sto si reko nego evo prosli 5-6 dana i jos nista.. 

Strpi se jos malo druze.Nije to digitron pa samo ukucas i gotovo.

Ja imam strpljena jer vidim da sve sto obeca gazda lucluc  to i ispostuje prema svojim korisnicima.

Podrska na viberu je vise nego odlicna i trude se da pomognu maksimalno ako neko ima problem.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@lucluc Da li postoji šansa da se ubaci novi kanal Insajder? Inače sve pohvale za tvviet i za lucluc-a. Ugasio sam eon i prešao na njih. Neko je poredio tvviet i eon, supernovu ali misli da je tvviet jednu lestvicu iznad njih. Zato što ima kompletnu ponudu kanala a i podrška je odlična.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2022 0:06 (vladam06).
 
2 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
lucluc kaže...

Sve sto je obecano je i uradjeno osim vojvodine.. .trebalo bi ovih dana, imamo neke poteskoce oko tog kanala

 Ja da sam ti nebi ni stavljao tamo neke nebitne kanale. 

 

Da, ima jako puno ovih lokalnih kanala koje bas ne planiram dodavati jer ce biti slabo gledani, a koriste resurse kao i ovi koji su bas gledani, medjutim vojvodina se izdvojila po zahtjevima. Ima bas puno zahtjeva za taj kanal

 

Koleee kaže...
Ace123 kaže...
lucluc kaže...

Sto se tice snimalice, provjerit cu ima li mjesta za jos kanala. Sky f1 UK mi nije uopste problem platiti 100e za satelitski izvor, ali kako ga dobiti tacno? Ako se dobije kartica sa modulom, rado bih kupio. ako imas neku opciju, javi pa da vidim. Mada nezgodno mi je montirati jos jednu antenu za taj satelit, ali iskombinovao bih nesto.

 

Ps rtv vojvodina je dosta trazen kanal i pokusat cu sutra to finalizirati

 Rtv vojvodina gde je ?? I nije bas sutra kako sto si reko nego evo prosli 5-6 dana i jos nista.. 

Strpi se jos malo druze.Nije to digitron pa samo ukucas i gotovo.

Ja imam strpljena jer vidim da sve sto obeca gazda lucluc  to i ispostuje prema svojim korisnicima.

Podrska na viberu je vise nego odlicna i trude se da pomognu maksimalno ako neko ima problem.

 

Hvala vam. Posebno mi je drago vidjeti kada netko pohvali korisnicku podrsku jer taj segment zauzima jako puno vremena i potreban je veliki trud da bi se svatko ispostovao. Posebno sto treba imati puno strpljenja za ljude koji se ne razumiju dovoljno.

 

vladam06 kaže...
@lucluc Da li postoji šansa da se ubaci novi kanal Insajder? Inače sve pohvale za tvviet i za lucluc-a. Ugasio sam eon i prešao na njih. Neko je poredio tvviet i eon, supernovu ali misli da je tvviet jednu lestvicu iznad njih. Zato što ima kompletnu ponudu kanala a i podrška je odlična.

 

Za taj kanal nisam siguran da imam lokalni izvor signala, ali provjerit cu jos u toku dana

2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ceco5465 kaže...

Iskreno ne znam sta je bolje od te dvije stvari...koje su prednosti i nedostatci jednog i drugog...cini mi se da je mag jednostavniji,a mozda se varam...

 Isto sam se dvoumio kao ti i na kraju odlučio za MAG. Andorid zaobilazim u sirokom, jer to sve radi sporo, koči i mora se menjati kao telefon posle par godina. MAG ima linux sistem sa sebi i namenjen je za TV. Ozbiljna mašina. Imam već 3,5 godine dva komada i rade 24/7. Ako želiš da praviš kompjuter od TV-a, onda uzmi neki adndroid. Ja imam zakačen komp na TV i pustim neki film kada mi treba ili youtube.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

 

Da, ima jako puno ovih lokalnih kanala koje bas ne planiram dodavati jer ce biti slabo gledani, a koriste resurse kao i ovi koji su bas gledani, medjutim vojvodina se izdvojila po zahtjevima. Ima bas puno zahtjeva za taj kanal

 

Kol

 da li se mogu dodati M1 kanali u filmske kanale, M1 film i M1 gold?

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ne kontam zast su ovi zabavni kanali u zabavnom kad je to dokumentarno isto 😆😆 bezpotrebna kategorija
battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ekipa, ako nekog zanima, večeras je UFC 270, main event bi trebao biti jako zanimljiv. Na TVViet se može gledati na BT Sport2 kanalu, prelims su oko 2:00, a main event bliže 4:00 h

 

Možda još neki kanal prenosi, pa slobodno napišite ak znate koji.

 

UFC 270

 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Ekipa, ako nekog zanima, večeras je UFC 270, main event bi trebao biti jako zanimljiv. Na TVViet se može gledati na BT Sport2 kanalu, prelims su oko 2:00, a main event bliže 4:00 h

 

Možda još neki kanal prenosi, pa slobodno napišite ak znate koji.

 

UFC 270

Prenosi UFC TV

 

mmmm
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Prenosi UFC TV

mmmm
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ali bojim se da nece radit, nikad BtSport ne radi kad je UFC live..
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

prijenos takodjer i na SK Fight

 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice