Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.165.491
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
audiofonik kaže...

 

Ako netko ima viška listu vrlo radu ću ju udomiti da iskoristim zadnju aktiivaciju tivimatea na tabletu za klinku. Na PM molim. Tnx unaprijed na sugestijama i eventualno nekoj listi. 

 

 

 Eto dobio si jednu za udomljavanje....

12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

preporuka za dobru listu koja se placa,moze i pm

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Trabant601 kaže...

preporuka za dobru listu koja se placa,moze i pm

 Od svih listi što sam probao, većinu po preporukama tu sa foruma a neke i privatnim porukama od 30kn pa naviše tvviet je najskuplja ali i najbolja lista.

13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima netko preporuku liste s američkim sportskim programima? Konkretno me zanima gledanje NFL-a 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
miner kaže...

Ima netko preporuku liste s američkim sportskim programima? Konkretno me zanima gledanje NFL-a 

 Trenutno imas NFL league pass PRO za 50 $ godina, sve utakmice, red zone, on demand....

6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li je neko uzeo novi Amazon Fire Stick 4K MAX,navodno jos brzi od predhodnog.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lista 6 mjeseci 20e,ako neko zeli kontakt nek se javi u pm.Lista je super i kvalitetna.Nije kineska ljudi imaju akciju do kraja mjeseca.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ciperca kaže...

Da li je neko uzeo novi Amazon Fire Stick 4K MAX,navodno jos brzi od predhodnog.

 https://www.forum.hr/showthread.php?t=1174461&page=111

 

Imas tu par str. unatrag, ali ništa specijalno niti puno bolje od 4K. Imas trenutno akciju na amazonu za 4K i 4K max pa pozuri

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pote kaže...
ciperca kaže...

Da li je neko uzeo novi Amazon Fire Stick 4K MAX,navodno jos brzi od predhodnog.

 https://www.forum.hr/showthread.php?t=1174461&page=111

 

Imas tu par str. unatrag, ali ništa specijalno niti puno bolje od 4K. Imas trenutno akciju na amazonu za 4K i 4K max pa pozuri

Da je max.4k brži od 4k je istina, i to je ok.I nije samo brzina u pitanju,nego i spajanje vanjske memorije,tako da sam mišljenja da se ide na tu opciju kod kupnje,kad je već cijena tu negdje.A što se akcija tiče one su na amazon de samo za verziju sticka 4k/4k max za njemačko gov.područje,međunarodna verzija nije na akciji.

Postavio sam pitanje neki dan ako netko zna razliku između njih da nam je objasni.

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nema to govorno podrucje veze, mailboxde salje u HR kao i uvijek. Samo moras napraviti profil na mailboxde i dobijes "njemacku" adresu

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ekipo

zna li netko kako se može "legalno" nabaviti NEtflix po najpovoljnijoj cijeni. Zainteresiran sam i za opciju djeljenja računa, ukoliko ima zainteresiranih, jer ionako gledam na 1 ekranu. Čuo sam za https://www.gamsgo.com/, alliexpres, koji obično rikavaju za 3 mj... Ima li netko upute za kupnju preko drugih zemalja, kupona.... Zahvaljujem unaprijed ;) 

dk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koso kaže...

Pozdrav ekipo

zna li netko kako se može "legalno" nabaviti NEtflix po najpovoljnijoj cijeni. Zainteresiran sam i za opciju djeljenja računa, ukoliko ima zainteresiranih, jer ionako gledam na 1 ekranu. Čuo sam za https://www.gamsgo.com/, alliexpres, koji obično rikavaju za 3 mj... Ima li netko upute za kupnju preko drugih zemalja, kupona.... Zahvaljujem unaprijed ;) 

 nađeš još 3 prijatelja/poznanika/kolega i uzmete zajedno. Jednostavno a legalno i jeftino :)

Dođi sebi dok još imaš kome
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koso kaže...

Pozdrav ekipo

zna li netko kako se može "legalno" nabaviti NEtflix po najpovoljnijoj cijeni. Zainteresiran sam i za opciju djeljenja računa, ukoliko ima zainteresiranih, jer ionako gledam na 1 ekranu. Čuo sam za https://www.gamsgo.com/, alliexpres, koji obično rikavaju za 3 mj... Ima li netko upute za kupnju preko drugih zemalja, kupona.... Zahvaljujem unaprijed ;) 

 Javi se u netflix grupu tu na forumu https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/netflix-dostupan-hrvatskoj/234540.aspx

Tamo svako malo netko traži člana za opciju djeljenja računa.

6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam na  https://www.gamsgo.com/ i radi vec preko godinu dana,samo produzim i to je to,sve ostaje isto.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pote kaže...

Nema to govorno podrucje veze, mailboxde salje u HR kao i uvijek. Samo moras napraviti profil na mailboxde i dobijes "njemacku" adresu

Kolega,ne govorim o mailboxu i dostavi.

Govorim o različitim softwerima u uređajima.

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
minix neo kaže...
Pote kaže...

Nema to govorno podrucje veze, mailboxde salje u HR kao i uvijek. Samo moras napraviti profil na mailboxde i dobijes "njemacku" adresu

Kolega,ne govorim o mailboxu i dostavi.

Govorim o različitim softwerima u uređajima.

 Stavit ces u postavkama engleski, ionako nema jos HR. Isto je pisalo svaki od 3 puta kad sam narucivao FS 4k i nema nikakvih problema sa tim.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pote kaže...
minix neo kaže...
Pote kaže...

Nema to govorno podrucje veze, mailboxde salje u HR kao i uvijek. Samo moras napraviti profil na mailboxde i dobijes "njemacku" adresu

Kolega,ne govorim o mailboxu i dostavi.

Govorim o različitim softwerima u uređajima.

 Stavit ces u postavkama engleski, ionako nema jos HR. Isto je pisalo svaki od 3 puta kad sam narucivao FS 4k i nema nikakvih problema sa tim.

Ja znam jako malo,a vidim da nisam jedini.

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

pošto gledaš tvviet  najbolju domaću listu red je i za stranu  listu , poslao sam ti jednu kakvu trebaš  tražiš sa dodatkom kanade plus španjolci  , nadam se da ćeš biti zadovoljan , ako stane javi mi se 

 Dobra je tvviet lista, al ima i boljih ..

 

To sto je za tebe najbolja domaca, ne mora znacit da je to u stvarnosti .. Necu sad sirit promidzbu drugih jer nemam nista od toga al TVVIET ima definitivno pre malo kanala .. Jest da ovo sto imaju radi skoro pa perfektno, al kanala je pre malo. Tako da, izbacite, molim vas, rijec "najbolja" iz "najbolja domaca lista" jer to definitivno nije..

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Overflow1984 kaže...
fukavac kaže...

pošto gledaš tvviet  najbolju domaću listu red je i za stranu  listu , poslao sam ti jednu kakvu trebaš  tražiš sa dodatkom kanade plus španjolci  , nadam se da ćeš biti zadovoljan , ako stane javi mi se 

 Dobra je tvviet lista, al ima i boljih ..

 

To sto je za tebe najbolja domaca, ne mora znacit da je to u stvarnosti .. Necu sad sirit promidzbu drugih jer nemam nista od toga al TVVIET ima definitivno pre malo kanala .. Jest da ovo sto imaju radi skoro pa perfektno, al kanala je pre malo. Tako da, izbacite, molim vas, rijec "najbolja" iz "najbolja domaca lista" jer to definitivno nije..

 valjda misli na listu koja sadrži najviše stabilnih domaćih kanala ... a ne domaću listu u smislu ekipe koja je održava

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Radi se o georestrikcijama. Nabrojili su netflix,amazon prime, BBCi...koji mozda nece raditi u HR, a rade u Njemackoj i Austriji. Posto vec dugo imam amazon, sve potrebno radi u HR bez obzira na napomene da odredjeni artikal dostavljaju samo u Aut i Ger. 

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

jel ima neko neki tutorial za skeniranje mac adresa?? moze u PP poslati.. hvala

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Overflow1984 kaže...
fukavac kaže...

pošto gledaš tvviet  najbolju domaću listu red je i za stranu  listu , poslao sam ti jednu kakvu trebaš  tražiš sa dodatkom kanade plus španjolci  , nadam se da ćeš biti zadovoljan , ako stane javi mi se 

 Dobra je tvviet lista, al ima i boljih ..

 

To sto je za tebe najbolja domaca, ne mora znacit da je to u stvarnosti .. Necu sad sirit promidzbu drugih jer nemam nista od toga al TVVIET ima definitivno pre malo kanala .. Jest da ovo sto imaju radi skoro pa perfektno, al kanala je pre malo. Tako da, izbacite, molim vas, rijec "najbolja" iz "najbolja domaca lista" jer to definitivno nije..

 

Ako neka lista ima previse kanala, a TVVIET premalo takodjer ne znaci da je ta lista bolja jer ima previse kanala... Nasa politika je takva da kanale koje nudimo, za njih imamo i korisnike... Tim korisnicima pruzamo maksimalnu podrsku u svakom smislu, te unaprijedjujemo uslugu svakodnevno... Tko koristi tvviet, znaci da mu ponuda kanala i odgovara, te je logicno da taj smatra da mu je najbolja lista jer ovo sto nudimo i radi dobro...

 

Gledam sinoc viber grupu... Znate dobro koliko su sinoc bili gledani kanali, a niti jedna moguca prituzba na rad servisa... Jedan korisnik se zalio da nedostaje epg na nekoliko kanala i to smo odmah ispravili... Ja ne znam ni jednu bolju listu koja se moze pohvaliti time da sinoc i preksinoc nije bilo nikakvih prituzbi... To je jedan od primjera zasto TVVIET ima ovakvu reputaciju...

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 9:23 (lucluc).
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Labe nije imao problema. Imam i Vas ali videoteka Vam je za ocjenu +1

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, mi sto se tice videoteke ubacujemo uglavnom samo nove naslove. Ranije sam pisao da su nam na prvom mjestu live kanali, te stabilnost prema svim internet providerima.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam nekoliko puta pisao pa ću opet.Imao sam Red devil listu koja je ponudom odlična i kvalitetom slike jako dobra ali kad je nešto jače gledano štekanje.Imao sam nekoliko listi s Alija i to neću komentirati kao ozbiljne liste, NOVU iptv imam zbog punca i ok je lista ali kvaliteta slike na sportu im nije na razini.Jedina opcija mi je ostala tvviet od kojeg sam uzeo par mjeseci za probu i onda uzeo godinu dana....mogu samo reći da je kvaliteta slike i stabilnost na razini kakvu nema niko....a korisnička služba na viberu odgovora na sve probleme....tako da niti ne razmišljam preći na neku drugu listu jer smatram da nivo usluge koju ima tvviet nema s balkana nitko drugi..Dobivao sam preko ekipe tu na forumu neke druge liste ali uvijek sam imao neku zamjerku....Ovdje iznosim samo činjenice koje sam osobno koristio, dakle nema marketinga ili sl...

15 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

 Moze li netko iznjeti svoja iskustva sa listom "ott.global-telecom"...

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 15:06 (Bugov moljac).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle jos da poboljsaju arene hr jer gledam na qled 65zoll jer je trava muljava ja bi dozivotno potpisao za nju :)
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 ja nemogu shvatiti ljude na ovom forumu.. jel ovde su samo clanove tvieta?

Najbolja lista tviet? Hahha.

Evo da vas pitam jel znate koliko ima sportskih kanala tvviet u 50 fps? 

Samo 9 arene hr i 3 sport kluba. Jel vam to najbolja lista? 

Od kad su najavjivali da ce arene sr ubace u 50 hr i nista .. arene premium nisu im u 50 fps a svi znamo razliku kad gledate sport u 25 fps i 50 fps. 

Uzmite test od nordic pa onda recite da je tvviet najbolji. Nordic ima sve srpske arene i premium u 50 fps slika sjajna .

Nikad lista za 12 kanala u 50 fps nemoze biti najbolja.

Kad ih neko pita zasto arene premium nisu u 25 oni kazu tako su izvorno. Epa ljudi iz tvieta uzmite test od rd,nordic,rapida i vidite sta je kvalitet na premium arene 

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...

 ja nemogu shvatiti ljude na ovom forumu.. jel ovde su samo clanove tvieta?

Najbolja lista tviet? Hahha.

Evo da vas pitam jel znate koliko ima sportskih kanala tvviet u 50 fps? 

Samo 9 arene hr i 3 sport kluba. Jel vam to najbolja lista? 

Od kad su najavjivali da ce arene sr ubace u 50 hr i nista .. arene premium nisu im u 50 fps a svi znamo razliku kad gledate sport u 25 fps i 50 fps. 

Uzmite test od nordic pa onda recite da je tvviet najbolji. Nordic ima sve srpske arene i premium u 50 fps slika sjajna .

Nikad lista za 12 kanala u 50 fps nemoze biti najbolja.

Kad ih neko pita zasto arene premium nisu u 25 oni kazu tako su izvorno. Epa ljudi iz tvieta uzmite test od rd,nordic,rapida i vidite sta je kvalitet na premium arene 

 Imao sam neke od tih lista koje si nabrojio, ali šta vrijedi što je kanal u 50 fps ako mi na utakmici Lige prvaka koja traje 90 minuta taj isti kanal u 50 fps zašteka 45 puta. Nikog na reklamiram, i koristim TVViet tek 2 mjeseca, ali još niti jednom mi se nije dogodilo da mi ijedan kanal zašteka.

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...

 Moze li netko iznjeti svoja iskustva sa listom "ott.global-telecom"...

 ok je lista,ne znam koliko sada košta,uzmi test,pusti priče

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice