Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.517
|
čitano: 7.159.708
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako je netko iz okolice Varaždina (ili SZ Hrvatska) zainteresiran da narući Fire stick sa Amazona DE, ja bih naručio ethernet adapter, pa podijelimo troškove slanja od mailbox.de.

Mogu i ja naručiti, pa se nađemo negdje u VZ.

 

 

EDIT:

Ja naručio, kad stigne javim, ak nekome treba Fire stick 4K nek se javi.  

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2021 10:23 (ZdravacVZ).
 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav!

Može nešto malo detaljnije.

Gdje ste pronašli tu informaciju?

Hvala.

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

"DuplexPlay se trenutno ukidaju iz svih trgovina i nemogu se produziti dalje kao ni test liste"

 

Pozdrav!

Može nešto malo detaljnije.

Gdje ste pronašli tu informaciju?

Hvala.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imam LG C11 i Firestick 4K, da li ima neki razlog da IPTV kanal Ultra Nature 4K šteka? I preko Firesticka i preko LG-a. Ruter uz TV 150mbps optika, nordVPN upaljen ali i ugasen. 

Nakon sta zasteka Firestick se cijeli zblesira i uspori.

 

Kaj ga moze preopteretiti 4k kanal ?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
.domagojs. kaže...

Imam LG C11 i Firestick 4K, da li ima neki razlog da IPTV kanal Ultra Nature 4K šteka? I preko Firesticka i preko LG-a. Ruter uz TV 150mbps optika, nordVPN upaljen ali i ugasen. 

Nakon sta zasteka Firestick se cijeli zblesira i uspori.

 

Kaj ga moze preopteretiti 4k kanal ?

Ako streama filmove sa preko 40 Mbps, onda ne vjerujem da bi ga opteretio 4K iptv kanal, koji sigurno ide u manjem bitrateu.

 

Vjerojatno ima neka caka, al teško je sad pogađati. Možda je do codeca. Jel H.265 hevc? 

Jel ti negdje na nekom uređaju na tvojem internetu radi taj kanal? Možda je do providera?

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
copely kaže...
mmatic123 kaže...
beowulf112 kaže...
Pozdrav ekipa,

Novi sam tu na forumu.Registrirao sam se kako bih se informirao oko iptv-a.Prevrtio sam par stranica ali i dalje neke stvari nekuzim.Uglavnom zainteresiran sam da odustanem od duo/tri paketa od HT-a i da uzmem samo internet paket kod A1 jer sam mislio instalirat si IPTV.Vidio sam kod strica kako to izgleda i odusevljen sam.Imao je hrpu programa,puno sportskih programa,puno programa za filmove itd...cak sam vidio da je imao mogucnost da bilo koji film pogleda.Svi su filmovi bili razvrstani ili po abecedi ili po godinama kao u nekim folderima.Isto tako dosta serija je bilo i to sve razvrstano po epizodama i sezonama.Kad sam ga pitao kako si to napravio rekao je to mi je prijatelj sredio.Super stvar dode 5 eura mjesecno.Treba zvati nekog bosanca i on ti to omoguci?Uglavnom nije me bas usmjerio.E sad da vas pitam.Koji je to provider?Jel okej stvarno ili ima mozda i boljih za slicne cijene?Imam vise televizora.Imam od LG-a Nanocell 796NE iz 2020 godine i Philips PUS7304 iz 2020 sa ambilightom..Imam jos jedan Samsungov iz 2015 ili 2016 smart tv ali taj sumnjam da podrzava IPTV.Molio bih Vas da mi pomognote oko odabira koje aplikacije i kojeg providera za IPTV odabrati,koju aplikaciju na tv skinuti kako bi to mogao podesiti i da me uputite na nacin placanja i koliko bi cijena iznosila.Hvala Vam puno na pomoci

Evo ja ti savjetujem ovo: na jednom ili na svakom od tih TV-a pođi u trgovinu i skini aplikaciju DuplexPlay, imaš je za LG, Android Tv i Samsung. Imaš je 7 daa besplatno a zatim se plaća 0,99 USD/6mj ili 1,99/12 mj. (Ima tih aplikacija više ali ova ti je jednostavna i dobra). Dakle, plaća se sama aplikacija ali u njoj nemaš listu za gledanje kanala, prazno. U nju trebaš ubaciti listu preko DupexPlay portala u obliku m3u linka ili lokalno m3u file preko USB-a. Kad si instalirao aplikaciju otvori je i pođi na tab Activation, tu pročitaj i zapiši podatke Device ID i Device Key. Oni ti trebaju da bi preko portala ubacio listu u obliku m3u linka, ti ili netko drugi. Evo ako uspješno instaliraš mogu ti dati jednu listu besplatno da vidiš kako to ide. Ako mi želiš dati svoj Device ID i Device Key od svoga TV-a ja ću ti daljinski ubaciti listu, sa posloženim grupama, a ti imaš samo da gledaš :-)

 DuplexPlay se trenutno ukidaju iz svih trgovina i nemogu se produziti dalje kao ni test liste 

 Sorry, našao na njihovoj stranici:

"  We have stopped the selling of new DuplexPlay activations (new licenses)."

 

Poz.

 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Imam LG C11 i Firestick 4K, da li ima neki razlog da IPTV kanal Ultra Nature 4K šteka? I preko Firesticka i preko LG-a. Ruter uz TV 150mbps optika, nordVPN upaljen ali i ugasen. 

Nakon sta zasteka Firestick se cijeli zblesira i uspori.

 

Kaj ga moze preopteretiti 4k kanal ?

 

 

 

probaj  više playera  od mx playera,  pa na dalje , ako nije player onda je do liste

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2021 17:36 (fukavac).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav,

Nabavio sam broj od tog bosanca kojeg sam spominjao prije par dana.Rijec je o provideru NOVA IPTV.5 eura mjesecno je cijena.Sad me zanima.Koja je razliku izmedu NOVE IPTV,Reddevils ili tog duplexa sto spominjete ili nekog privatnog providera(posto sam naletio na nekog privatnog koji trazi 7 eura/mj)?dali je u pitanju rezolucija samo?stabilnost veze u smislu da manje stekaju ovi skuplji?planiram isprobat par njih ali volio bi cuti vase dojmove zasto je neki provider bolji od drugog
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
copely kaže...
mmatic123 kaže...
beowulf112 kaže...
Pozdrav ekipa,

Novi sam tu na forumu.Registrirao sam se kako bih se informirao oko iptv-a.Prevrtio sam par stranica ali i dalje neke stvari nekuzim.Uglavnom zainteresiran sam da odustanem od duo/tri paketa od HT-a i da uzmem samo internet paket kod A1 jer sam mislio instalirat si IPTV.Vidio sam kod strica kako to izgleda i odusevljen sam.Imao je hrpu programa,puno sportskih programa,puno programa za filmove itd...cak sam vidio da je imao mogucnost da bilo koji film pogleda.Svi su filmovi bili razvrstani ili po abecedi ili po godinama kao u nekim folderima.Isto tako dosta serija je bilo i to sve razvrstano po epizodama i sezonama.Kad sam ga pitao kako si to napravio rekao je to mi je prijatelj sredio.Super stvar dode 5 eura mjesecno.Treba zvati nekog bosanca i on ti to omoguci?Uglavnom nije me bas usmjerio.E sad da vas pitam.Koji je to provider?Jel okej stvarno ili ima mozda i boljih za slicne cijene?Imam vise televizora.Imam od LG-a Nanocell 796NE iz 2020 godine i Philips PUS7304 iz 2020 sa ambilightom..Imam jos jedan Samsungov iz 2015 ili 2016 smart tv ali taj sumnjam da podrzava IPTV.Molio bih Vas da mi pomognote oko odabira koje aplikacije i kojeg providera za IPTV odabrati,koju aplikaciju na tv skinuti kako bi to mogao podesiti i da me uputite na nacin placanja i koliko bi cijena iznosila.Hvala Vam puno na pomoci

Evo ja ti savjetujem ovo: na jednom ili na svakom od tih TV-a pođi u trgovinu i skini aplikaciju DuplexPlay, imaš je za LG, Android Tv i Samsung. Imaš je 7 daa besplatno a zatim se plaća 0,99 USD/6mj ili 1,99/12 mj. (Ima tih aplikacija više ali ova ti je jednostavna i dobra). Dakle, plaća se sama aplikacija ali u njoj nemaš listu za gledanje kanala, prazno. U nju trebaš ubaciti listu preko DupexPlay portala u obliku m3u linka ili lokalno m3u file preko USB-a. Kad si instalirao aplikaciju otvori je i pođi na tab Activation, tu pročitaj i zapiši podatke Device ID i Device Key. Oni ti trebaju da bi preko portala ubacio listu u obliku m3u linka, ti ili netko drugi. Evo ako uspješno instaliraš mogu ti dati jednu listu besplatno da vidiš kako to ide. Ako mi želiš dati svoj Device ID i Device Key od svoga TV-a ja ću ti daljinski ubaciti listu, sa posloženim grupama, a ti imaš samo da gledaš :-)

 DuplexPlay se trenutno ukidaju iz svih trgovina i nemogu se produziti dalje kao ni test liste 

Auu, evo i ja sad vidim, za par dana će ga maknuti iz svih trgovina.

+++

  • We have stopped the selling of new DuplexPlay activations (new licenses).
  • We are in the process of removing the app from all official stores to stop app downloads. The app will be completely removed from all stores in the next few days

+++

A ništa ne govore za postojeće aktivacije, hoće li one moći biti produljivane.

A ja maloprije produljio pretplatu za jedan uređaj, a nisam ni čitao šta piše.

 

Edit:

Sad sam probao produljiti pretplatu na jednom uređaju koja mi istječe 5.11.2021 i kaže mi da je aktivacija valjana i da je mogu produljiti tek pred istek.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2021 20:09 (mmatic123).
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako netko koristi https://best-iptv-firestick.com/, kakva su iskustva?

Plaćanje isključivo kripto valutama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DrugJozo kaže...

"DuplexPlay se trenutno ukidaju iz svih trgovina i nemogu se produziti dalje kao ni test liste"

 

Pozdrav!

Može nešto malo detaljnije.

Gdje ste pronašli tu informaciju?

Hvala.

 imaš na njihovoj stranici

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
MaciStyle kaže...

Lp, gledam kupiti amazon fire stick preko amazona ( preko mailbox de) . Prvi put se susrecem sa mailboxom te mi nije jasno kada uplacujem njima novac za shipping u Hr? Dali treba odmah na račun staviti odredeni iznos shippinga ili tek kada narucim i oni dobiju obavijest da im stize paket? Ako ima ko iskustva da mi pojasni . Hvala unaprijed

 Ne znam koja je trenutno cijena fire sticka, ali savjetujem da se strpiš malo do black fridaya, tada budu 50% jeftiniji.

 

Ja osobno kod mailbox.de imam samo pozitivna iskustva. Kod njih otvoriš svoj account (slijediš upute). Novac možeš uplatiti i puno ranije, ali također, možeš i kada ti stigne amazon paket kod njih. Ja ti savjetujem ovo drugo, jer kada stigne paket, oni ti izračunaju koliko košta slanje od njih, pa onda točno toliko i uplatiš. (uplata karticom ili paypalom ti sjedne instantno)

 

Ja sam na taj način naručivao dosta paketa (izdvajam neke: paket sa 2 fire sticka 4K, sve prošlo ok, paket sa 2 amazon echo dot i jednim echo, sve prošlo ok, router B818 sa Amazona, sve prošlo ok, da sad ne nabrajam dalje, ali ko što vidiš, i vrijedniji paketi se dispečiraju bez ikakvih problema, GLS-om stigne za cca 5 - 7 dana.

 

LP

 Na 50 % je , naruceno je i piše da je danas stiglo ( kod mailbox de) u 9:30 ali mi jos nema nista u "Received Shipments"  da je posaljem u HR, prvi put narucujem pa neznam jeli to normalno ili ?

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
MaciStyle kaže...

 Na 50 % je , naruceno je i piše da je danas stiglo ( kod mailbox de) u 9:30 ali mi jos nema nista u "Received Shipments"  da je posaljem u HR, prvi put narucujem pa neznam jeli to normalno ili ?

 Ne rade dispatch vikendom. U pondejeljak dopodne će ti se pojaviti.

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zamolio bi nekog kontakt red devila da posalje u pp

Ekspert u telekomunikacijama. Pruzam usluge ISKON,HT, A1. Kontakt PM
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni isto kontakt od red devila molim.Hvala
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Kontakt RD

Ljudi, poslao sam na par adresa (sa zadnji par stranica ovog foruma) kontakt od RD koji sam imao.

 

Provjerite da li je to ono što tražite. Ako sam od zadnje tri stranice nekoga ispustio - oprostite. Čujte se međusobno.

 

Hvala.

 

Pozdrav!

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 19:30 (DrugJozo).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozz ekipa,

Zadnje vrijeme svaku vecer RedDevils lista prekida pa trebam stalno resetirati ruter jel ima neko iste probleme?

Fala

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ako ti restart rutera pomaze onda je do tebe

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozz. Od sada arene 6, 7, 8 srb na TVVIET platformi

 
5 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hi, ima li kakav workaround za SMART IPTV na SAMSung TV-u?, imao je pa sam resetirao TV a sada je nema na store.u...

jel ovo funkcionira?  https://siptv.eu/howto/sammy/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2021 15:14 (gsustek).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

molim kontakt od iptvcro... koliko znam, red devil, tvviet i iptvcro su ostali..

 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Pozz. Od sada arene 6, 7, 8 srb na TVVIET platformi

 Hoće li biti šta od SK HR kanala u FHD-u na 50 fps , samo ti to još nedostaje :)

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
lucluc kaže...

Pozz. Od sada arene 6, 7, 8 srb na TVVIET platformi

 Hoće li biti šta od SK HR kanala u FHD-u na 50 fps , samo ti to još nedostaje :)

 S obzirom da kreće NFL, ima li šanse da se sk1 i 3 HR stave u TV na zahtjev :) Hvala

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ko gleda IPTV preko tivi mate, STB emu ili SF playera nek se javi da proba odlicnu listu sa zilion sportskih kanala, naravno i svi kanali EX YU... 2 najbrzih dobijaju mac i adresu portala, uz obavezu da napisu utiske

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Evo ja se javljam,hvala!

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

imas pp

10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo i mene ako me netko nije preduhitrio, tnx

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

nije...stize pp za par min....

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

super, tnx jos jednom

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice