Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.164.117
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ima neka lista da podržava plaćanje bitcoinom ili skrillom?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

https://www.fasttech.com/p/9739504

 

Nitko mi ne odgovara na moju temu pa ču pokušat ovdje,je ovaj sa linka ok box za 4k filmove,stremio,kodi.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

trebao bi biti  , po meni je bolje da kupiš firestick 4k

sve radim samo da ne radim
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Rađe bi box nego stick,jedino što me muči što podržava samo optiku do 100mbs,ali za više mi može pomoć neka kartica ili slično.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 netreba ti veće brzina  ovo je čist dovoljna brzina  

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2021 13:31 (fukavac).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
m77 kaže...
Ima neka lista da podržava plaćanje bitcoinom ili skrillom?

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2021 20:08 (stipest).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zabranjeno je postavljanje linkova koji vode na liste. Molim editiraj post. Ubuduće šalji pp.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
HRVOJE346 kaže...

https://www.fasttech.com/p/9739504

 

Nitko mi ne odgovara na moju temu pa ču pokušat ovdje,je ovaj sa linka ok box za 4k filmove,stremio,kodi.

 Ta sranja nemaju licencirani app Netflix i slične servise. Jednostavnije je kupit Fire TV stick i udri.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

je li neko koristi MAG uredjaj za IPTV ?? zanima me da li se moze ubaciti piratska tj neplacena lista, moze li se ubaciti druga MAC adresa i na taj nacin gledati IPTV, kao sto gledam preko tivi mate app ?? HVALA 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Slucajno sam video kod jednog prijatelja koji ima tvviet pretplatu,da arena sport srpski kanali uopste nisu u 50fps kao sto ste ovde stalno pricali.

Koliko sam mogao brzim saltanjem da vidim kanale hrvatske arene jesu u 50fps ali nisu Full HD nego samo Hd i koliko sam mogao da vidim samo hrt 2 u hevcu je samo full hd kanal sa 50fps i ni jedan vise.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
HRVOJE346 kaže...

https://www.fasttech.com/p/9739504

 

Nitko mi ne odgovara na moju temu pa ču pokušat ovdje,je ovaj sa linka ok box za 4k filmove,stremio,kodi.

 Ta sranja nemaju licencirani app Netflix i slične servise. Jednostavnije je kupit Fire TV stick i udri.

 Samo Fire TV ili Xiaomi Mi Box. Ostalo nije vrijedno spomena. Osim toga, bitno je razlikovati Android TV i Android.

nemam za potpis
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bojannds kaže...

Slucajno sam video kod jednog prijatelja koji ima tvviet pretplatu,da arena sport srpski kanali uopste nisu u 50fps kao sto ste ovde stalno pricali.

Koliko sam mogao brzim saltanjem da vidim kanale hrvatske arene jesu u 50fps ali nisu Full HD nego samo Hd i koliko sam mogao da vidim samo hrt 2 u hevcu je samo full hd kanal sa 50fps i ni jedan vise.

 Nakon sto je telemach izgubio arene srb, od tada su te arene u 25fps i uskoro ce ponovo biti u 50. Hrvatske arene su full hd 50fps. Hrt2 nije hevc nego je full hd 50fps 6mbps

15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bojannds kaže...

Slucajno sam video kod jednog prijatelja koji ima tvviet pretplatu,da arena sport srpski kanali uopste nisu u 50fps kao sto ste ovde stalno pricali.

Koliko sam mogao brzim saltanjem da vidim kanale hrvatske arene jesu u 50fps ali nisu Full HD nego samo Hd i koliko sam mogao da vidim samo hrt 2 u hevcu je samo full hd kanal sa 50fps i ni jedan vise.

 Kod mog prijatelja na tvviet-u je to slucajno ovako kao sto izgleda na slici, ocito bas nisi kod svog prijatelja ili dobro gledao ili dobro upamtio...

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2021 15:01 (Bugov moljac).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
HRVOJE346 kaže...

https://www.fasttech.com/p/9739504

 

Nitko mi ne odgovara na moju temu pa ču pokušat ovdje,je ovaj sa linka ok box za 4k filmove,stremio,kodi.

 Ta sranja nemaju licencirani app Netflix i slične servise. Jednostavnije je kupit Fire TV stick i udri.

 

Čuj,sranja...Ja mislim da neki od kolega bzvz drve protiv boxova,i da ih nikad nisu ni koristili.

Nit je jednostavnije kupit,niti je jednostavnije rukovat stickom.

 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Prvi doticaj je baš bio sa Minix markom, očaj pravi. Za 500 kn koliko sam ga platio u Svijet medija, najgora kupovina ikad. Fire TV stick je toliko jednostavan da ga i starci mogu koristiti.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
minix neo kaže...

Čuj,sranja...Ja mislim da neki od kolega bzvz drve protiv boxova,i da ih nikad nisu ni koristili.

Nit je jednostavnije kupit,niti je jednostavnije rukovat stickom.

 

 

Ha cuj, nije ti to do toga da sad neko ima bas nekaj protiv android boxeva pa da drvimo protiv neceg. Stvar je u tome da kad je nekaj dobro, a ne kosta puno, procuje se po forumima o tome. 
Firestick se spominje od vise ljudi ovdje, do 300 kn za koliko ga se da nabavit ako pratis upute koje su vise puta dane ovdje u temi, onda je to best buy do tih para. Nitko nije ljude platio da pisu po nekom hrvatskom forumu reklamu za firestick.
Tvoj argument da ga nije jednostavno kupit stoji - imas zajebancije sa postom jer amazon ne salje direktno u HRV, nego moras preko mailboxde.com itd itd, tak da taj dio stoji. Nekome je to jednostavno, neko to nikad nije radio pa mu je zajebancija - kuzim.

Po meni je firestick dobar kao prvi "box" za nekog ko ulazi "zelen" u iptv i boxeve opcenitno, ne zato sto ga ja imam, nego radi onog sta se sa njim dobije "out of the box".
Dobijes uredjaj koji je licenciran s netflixom, dakle podrzava punu rezoluciju, ovisno koji stick kupujes, ako je firestick obicni onda 1080p ako je firestick 4k onda ide 4k. 2021 je, velika vecina android boxeva jos uvijek nudi SD rezoluciju na netflixu jer nemaju licencu. Vidi si ovdje, i tvoj box je tu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1O7JZJvmKwo0UlDNataxRyW5BGjkhgSdcF-jIHrmexFg/edit#gid=0

 

Sa firestickom dobijes uredjaj koji je brz, televizor palis/gasis sa daljinskim od firesticka i automatski se vracas tamo gdje si stao. Defaultno sucelje od tv-a vise nemoras ni vidjet (ako ne zelis), jer nemas potrebe.
Opcenito je dosta jednostavan za koristit, do te mjere da moji starci kaj su vec ljudi u godinama su ga odma skuzili.

 

Dio koji ne razumijem je, recimo neki clan je pitao za android box x96, na sto sam mu ja odgovorio da nevalja - jer sam taj i sam imao i napisah da se pali 30tak sekundi, na sto si ti odgovorio da to nije istina jer se tvoj a95x f3 pali u sekundi. Ne kuzim usporedbu s boxom za kojeg clan uopce nije pitao.
Odgovorio si mi kao da sam ja rekao da su svi auti sranje jer se moj fico kurbla 30 sekundi, a ti kazes nisu jer se moj bmw zakurbla u sekundi.
Takodjer u mojem postu stoji da su vecina (nisam rekao svi) android boxevi lose optimizirani, i to je apsolutno istina, rade dosta lose za specifikacije koje imaju. Treba uzet u obzir da firestick ima gigu i pol rama. Na papiru ga bilokoji box sa 4gb mora pojest, i cesto to i pise, reklamiraju se da mogu bez problema

reproducirat 4k fileove a ne mogu, opcenito flow kroz sucelje zna bit uzasan. Ako box sa 4gb rama ne moze navigirati kroz main menu bez lagganja onda.....


Ja kada sam kupovao x96 max kupio sam ga jer je jedan od najboljih recenzenta boxeva na youtubeu (http://chigztech.com/charts.html) predlozio taj box, kao dobar za te novce - nije bio. Napisi neku svoju mini recenziju o a95x f3, ovako na prvu zvuci kao dobar box ako se pali tako brzo, cijena je vidim oko 40tak eura + posta ako se ne varam? no samo napomena cisto da ekipa zna: taj box nema licencu za netflix, tako da netflix ide u 480p
Nekome bitno, nekome nebitno

 

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2021 12:26 (kameni_zg).
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
Ruski ES prenosi Wimbledon u 4K. Jedino nema en komentara, jer Englezi nemaju prava na prijenos. Kad se prebaci na en audio, ima se zvuk sea terena, ali bez komentatora( što i nije tako loše).
https://postimg.cc/3yQ7wGh8
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
minix neo kaže...

Čuj,sranja...Ja mislim da neki od kolega bzvz drve protiv boxova,i da ih nikad nisu ni koristili.

Nit je jednostavnije kupit,niti je jednostavnije rukovat stickom.

 

 

Ha cuj, nije ti to do toga da sad neko ima bas nekaj protiv android boxeva pa da drvimo protiv neceg. Stvar je u tome da kad je nekaj dobro, a ne kosta puno, procuje se po forumima o tome. 
Firestick se spominje od vise ljudi ovdje, do 300 kn za koliko ga se da nabavit ako pratis upute koje su vise puta dane ovdje u temi, onda je to best buy do tih para. Nitko nije ljude platio da pisu po nekom hrvatskom forumu reklamu za firestick.
Tvoj argument da ga nije jednostavno kupit stoji - imas zajebancije sa postom jer amazon ne salje direktno u HRV, nego moras preko mailboxde.com itd itd, tak da taj dio stoji. Nekome je to jednostavno, neko to nikad nije radio pa mu je zajebancija - kuzim.

Po meni je firestick dobar kao prvi "box" za nekog ko ulazi "zelen" u iptv i boxeve opcenitno, ne zato sto ga ja imam, nego radi onog sta se sa njim dobije "out of the box".
Dobijes uredjaj koji je licenciran s netflixom, dakle podrzava punu rezoluciju, ovisno koji stick kupujes, ako je firestick obicni onda 1080p ako je firestick 4k onda ide 4k. 2021 je, velika vecina android boxeva jos uvijek nudi SD rezoluciju na netflixu jer nemaju licencu. Vidi si ovdje, i tvoj box je tu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1O7JZJvmKwo0UlDNataxRyW5BGjkhgSdcF-jIHrmexFg/edit#gid=0

 

Sa firestickom dobijes uredjaj koji je brz, televizor palis/gasis sa daljinskim od firesticka i automatski se vracas tamo gdje si stao. Defaultno sucelje od tv-a vise nemoras ni vidjet (ako ne zelis), jer nemas potrebe.
Opcenito je dosta jednostavan za koristit, do te mjere da moji starci kaj su vec ljudi u godinama su ga odma skuzili.

 

Dio koji ne razumijem je, recimo neki clan je pitao za android box x96, na sto sam mu ja odgovorio da nevalja - jer sam taj i sam imao i napisah da se pali 30tak sekundi, na sto si ti odgovorio da to nije istina jer se tvoj a95x f3 pali u sekundi. Ne kuzim usporedbu s boxom za kojeg clan uopce nije pitao.
Odgovorio si mi kao da sam ja rekao da su svi auti sranje jer se moj fico kurbla 30 sekundi, a ti kazes nisu jer se moj bmw zakurbla u sekundi.
Takodjer u mojem postu stoji da su vecina (nisam rekao svi) android boxevi lose optimizirani, i to je apsolutno istina, rade dosta lose za specifikacije koje imaju. Treba uzet u obzir da firestick ima gigu i pol rama. Na papiru ga bilokoji box sa 4gb mora pojest, i cesto to i pise, reklamiraju se da mogu bez problema

reproducirat 4k fileove a ne mogu, opcenito flow kroz sucelje zna bit uzasan. Ako box sa 4gb rama ne moze navigirati kroz main menu bez lagganja onda.....


Ja kada sam kupovao x96 max kupio sam ga jer je jedan od najboljih recenzenta boxeva na youtubeu (http://chigztech.com/charts.html) predlozio taj box, kao dobar za te novce - nije bio. Napisi neku svoju mini recenziju o a95x f3, ovako na prvu zvuci kao dobar box ako se pali tako brzo, cijena je vidim oko 40tak eura + posta ako se ne varam? no samo napomena cisto da ekipa zna: taj box nema licencu za netflix, tako da netflix ide u 480p
Nekome bitno, nekome nebitno

 

 

Kolega,samo jedna digresija i ja gotov sa ovom raspravom.

Ja sam imao i jedno drugo,a vi?

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
minix neo kaže...
x18x05x kaže...
HRVOJE346 kaže...

https://www.fasttech.com/p/9739504

 

Nitko mi ne odgovara na moju temu pa ču pokušat ovdje,je ovaj sa linka ok box za 4k filmove,stremio,kodi.

 Ta sranja nemaju licencirani app Netflix i slične servise. Jednostavnije je kupit Fire TV stick i udri.

 

Čuj,sranja...Ja mislim da neki od kolega bzvz drve protiv boxova,i da ih nikad nisu ni koristili.

Nit je jednostavnije kupit,niti je jednostavnije rukovat stickom.

 

 Android box = sranje, Android TV (box) = pametna kupovina. Ne može običan android koji nije prilagođen radu s daljinskim (softver s mobitela za koji proizvođač napravi launcher) raditi jednako dobro kao Android TV za koji je plaćena licenca i koji se koristi na TV uređajima. Kao što je netko rekao. Na prvome ni Netflix ne radi u 4K, a gdje je ostalo.

nemam za potpis
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
minix neo kaže...

Kolega,samo jedna digresija i ja gotov sa ovom raspravom.

Ja sam imao i jedno drugo,a vi?

 

Vidim da nisi pročitao moj post s razumjevanjem čim u njemu nalaziš nešto s lošom namjerom - točnije čini mi se da post uopće nisi pročitao do kraja. Da jesi imao bi odgovor na pitanje koje si postavio tako da rasprava koju trenutno vodimo nema nikakvog smisla, tu se slažemo.

Try and fail, but never fail to try.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav
Već dosta dugo gledam preko mobitela sve kanale ( arena i SK ) na ROKKR pa me zanima jeli mogu s nekim uredajem svom ocu na običnom LCD spojiti ove kanale ( listu kanala ima. ) Sve mi radi već pola godine savršeno .
Kakav bi trebao kupiti box ?

Hvala
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel ima netko info koje Iptv aplikacije mogu instalirati na Tizen Os, samsung serija AU?

 

Takodjer me zanima koje aplikacije podrzavaju real debrid acc, a da se mogu instalirati na taj tizen u seriji AU? Moze li Cinema hd? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
stipest kaže...
Ruski ES prenosi Wimbledon u 4K. Jedino nema en komentara, jer Englezi nemaju prava na prijenos. Kad se prebaci na en audio, ima se zvuk sea terena, ali bez komentatora( što i nije tako loše).
https://postimg.cc/3yQ7wGh8

 koja je to lista tj portal ? hvala

15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
stipest kaže...
Ruski ES prenosi Wimbledon u 4K. Jedino nema en komentara, jer Englezi nemaju prava na prijenos. Kad se prebaci na en audio, ima se zvuk sea terena, ali bez komentatora( što i nije tako loše).
https://postimg.cc/3yQ7wGh8

 koja je to lista tj portal ? hvala

 To je "LiveGo" ili neka od njenih izvedenica...imaju razne nazive...

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2021 18:22 (Bugov moljac).
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

https://www.fasttech.com/p/9739504

 

Bog,ja danas naručio,kada bi mi to moglo stić pošto je iz EU skladišta.

Hvala vam,pozdrav.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
HRVOJE346 kaže...

https://www.fasttech.com/p/9739504

 

Bog,ja danas naručio,kada bi mi to moglo stić pošto je iz EU skladišta. - nije!

Hvala vam,pozdrav.

 Odmah nakon što HP zaračuna +25% PDV i +18.5kn svojih davanja, a do tada iz Hong Konga nekoliko dana/tjedana ljuljanja na valovitom moru/oceanu.

14 godina
moderator
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
HRVOJE346 kaže...

https://www.fasttech.com/p/9739504

 

Bog,ja danas naručio,kada bi mi to moglo stić pošto je iz EU skladišta.

Hvala vam,pozdrav.

 Fasttech nema EU skladište...

 

EU u nazivu proizvoda znači da dolazi sa EU (tip C ili F) utikačem za struju.

 

Dakle računaj prosječno mjesec dana + kad stigne plaćaš PDV + 18,5kn

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ovo je smiješno EU znači utikač za struju,se može pratit pošiljka da znam kuda je moj paket,nisam ja osobno naručivao,nego sam platio proviziju ženi koja ima paypal.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

To ti iz kine salju , probaj ponistit narudbu ako mozes . Evo ti sa EU skladista i koliko vidim jos je jeftinije

 

https://www.geekbuying.com/item/A95X-F4-Android-10-Amlogic-S905X4-4GB-32GB-TV-BOX-459914.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa liku je u drugoj temi već preporučano sa geekbuyinga i drugih trgovina s EU skladišta ali je on zapeo za fasttecha, sad neka plati duplu cijenu...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice