Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.261
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ramo kaže...

Ekipa zanima me neka lista koja ima Polsat sport i polsat sport extra kanale? ostalo mi nije toliko bitno. 

Hvala

 Na "clientportalu"...ili na nekoj od inacica "sansat" liste

 

Imas PP

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 16:45 (Bugov moljac).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala, našao sam! 

 

Sada mi samo treba od Red Devil-a da isporbam na dan.

 

Pa ako neko može kontakt, proslijedite kontakt info u pp

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, jel netko zna, koristim Tivimate aplikaciju, i ako koristim xtream codes listu, automatski unutra je EPG? Ne mor se rucnog unašat ko npr M3U lista?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav,
ako može kontakt od Red Devil u pp

Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav dobri ljudi  :D

 

Zanima me preko koje je aplikacije na tizen tv-u (tv je Samsung Q80T) najbolje gledati tvviet listu (programe), tj. koju aplikaciju vi koristite ili preporucate?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Smart Iptv app, instaliras ga sa usb sticka.

 

https://siptv.app/howto/sammy/

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, kako istalirati stremio na android tv?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Iscodisco22 kaže...

Pozdrav, kako istalirati stremio na android tv?

 Trebao bi ga imati u play store.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.9.2021 13:55 (superJozo).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pitanje za @lucluc, dal bi se moglo dodati u ponudu kanala "boomerang" kanal za djecu? 

 

Ide na maxtv obicnom paketu, pa bi ga od tamo mogli "potegnut".

 

Crtica nikad dosta :-)

Try and fail, but never fail to try.
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
superJozo kaže...
Iscodisco22 kaže...

Pozdrav, kako istalirati stremio na android tv?

 Trebao bi ga imati u play store.

 jok.moraš ga "ručno" instalirati

Stremio - All You Can Watch

10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imam užasna blokiranja iptv-a zadnih dana preko T com-a.Sve ostalo radi odlično,Netflix,You tube i ostalo.Probao sam istu listu preko mobilne A1 mreže i radi bez greške.

Šta napraviti ?Da li bi VPN bio riješenje?Router je HUAWEI HA35 i ne znam da li se uopće na njega može aktivirati VPN,ne vidim nigdje.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

Pitanje za @lucluc, dal bi se moglo dodati u ponudu kanala "boomerang" kanal za djecu? 

 

Ide na maxtv obicnom paketu, pa bi ga od tamo mogli "potegnut".

 

Crtica nikad dosta :-)

 Pozdrav. POkusat cemo sto prije aktivirati

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...

Imam užasna blokiranja iptv-a zadnih dana preko T com-a.Sve ostalo radi odlično,Netflix,You tube i ostalo.Probao sam istu listu preko mobilne A1 mreže i radi bez greške.

Šta napraviti ?Da li bi VPN bio riješenje?Router je HUAWEI HA35 i ne znam da li se uopće na njega može aktivirati VPN,ne vidim nigdje.

 Sve to sa VPN-om sam prošao, i na kraju zaključio da je najbolje instalirati VPN aplikaciju na uređaju na kojem ti šteka.

 

Ovo sa routerom nije baš sretno rješenje, (na ovog tvog ni ne možeš staviti VPN), jer zahtijeva previše čačkanja i znanja, ako hočeš podesiti kako treba.

 

Dosta VPN providera daje mjesec dana probno razdoblje i imaju aplikacije za sve moguće, pa jednostavno možeš isprobati da li će ti to rješiti problem.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
mrvica12 kaže...

Imam užasna blokiranja iptv-a zadnih dana preko T com-a.Sve ostalo radi odlično,Netflix,You tube i ostalo.Probao sam istu listu preko mobilne A1 mreže i radi bez greške.

Šta napraviti ?Da li bi VPN bio riješenje?Router je HUAWEI HA35 i ne znam da li se uopće na njega može aktivirati VPN,ne vidim nigdje.

 Sve to sa VPN-om sam prošao, i na kraju zaključio da je najbolje instalirati VPN aplikaciju na uređaju na kojem ti šteka.

 

Ovo sa routerom nije baš sretno rješenje, (na ovog tvog ni ne možeš staviti VPN), jer zahtijeva previše čačkanja i znanja, ako hočeš podesiti kako treba.

 

Dosta VPN providera daje mjesec dana probno razdoblje i imaju aplikacije za sve moguće, pa jednostavno možeš isprobati da li će ti to rješiti problem.

 asus router (procesor s čim većom single core brzinom) i merlin firmware, može se routat vpn na pojedine uređaje (npr. televizore)

nemam za potpis
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Molim kontakt od RD + ako je netko voljan napisati kakav je izbor stranih europskih kanala (recimo nizozemski, francuski, ruski) kod RD-a? Općenito, nije naglasak na sportu.

 

 

Hvala.

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li itko problema s tivimateom u zadnje vrijeme? Na mi boxu mi sve steka, tvviet koristim. brzina je 100 mbps preko kabela tako da to nebi trebao biti problem

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
gorjanzg kaže...

Molim kontakt od RD + ako je netko voljan napisati kakav je izbor stranih europskih kanala (recimo nizozemski, francuski, ruski) kod RD-a? Općenito, nije naglasak na sportu.

 

 

Hvala.

 

 

 Izbor je solidan sto bi se reklo korektan.

Imam i RD I TV VIET listu.Sestra gleda rd ja tv viet.

Saljem ti kontakt u pp.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...

Imam užasna blokiranja iptv-a zadnih dana preko T com-a.Sve ostalo radi odlično,Netflix,You tube i ostalo.Probao sam istu listu preko mobilne A1 mreže i radi bez greške.

Šta napraviti ?Da li bi VPN bio riješenje?Router je HUAWEI HA35 i ne znam da li se uopće na njega može aktivirati VPN,ne vidim nigdje.

 

zelenbic kaže...

Ima li itko problema s tivimateom u zadnje vrijeme? Na mi boxu mi sve steka, tvviet koristim. brzina je 100 mbps preko kabela tako da to nebi trebao biti problem

 

Stvar nije u tivimateu ni u internetskoj vezi, sve je izglednije da su naši provideri aktivnije počeli blokirati IPTV. Imam listu koja 99 posto vremena radi besprijekorno već godinama i prije par tjedana krenuo je buffering kakvog prije nikad nisam imao. Doslovno svakih desetak sekundi. Problem nije bio kod providera jer imaju support na Discordu s hrpom drugih korisnika i svima je radilo kako treba. Jedino što je pomoglo je VPN, instaliran na Android TV na kojem gledam i to je to. Bufferinga više nema gotovo nikad, a ako slučajno malo zašteka prebacim VPN na drugu državu i sve radi.

 

Dakle, mislim da nema druge i da će nam malo-pomalo svima trebati VPN. Ako niste sigurni da će vam pomoći, svi bitniji VPN-ovi imaju trial, uzmete na mjesec dana pa ako vam nije riješilo problem tražite money back. Budući da je meni pomoglo, ja sam odmah produžio na godinu.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

I ja bi uzeo VPN ali ga ne mogu koristiti na Samsung TV jer nije Android.Da li postoji neko drugo rješenje za tizen?Svaku večer u isto vrijeme krene blokiranje,do sada je radilo bez greške.Znači od 16 sati savršeno i od 19:30 na dalje negledljivo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2021 19:43 (mrvica12).
16 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Morat ćeš riješiti na razini routera. Vodi računa da većina routera koje daju ISP-ovi ne podržava takvo nešto.

ISP router u bridge, tvoj router ispred. Ukoliko tvoj router ne podržava segmentiranje LAN-a svi će uređaji izlaziti kroz VPN.

Elegantnije rješenje je zaboraviti Tizen, nabaviti Android TV, primjerice Nvidia Shield, te recimo Nord VPN.
......sine spe
10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ili recimo MAG uređaj?Da li on podržava VPN?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kod mene rijetko šteka dok ne uključim vanish vpn...tek onda kreće buffering.I na boxu i na sticku.Možda zbog bakra i ostalih potrošača u isto vrijeme

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2021 21:19 (minix neo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bojim se da na MAG također nećeš moći instalirati VPN klijenta.

Pretpostavio sam da si na optici ili barem kabelu. ADSL bi mogao biti problem u večernjim satima.

Također sam pretpostavio da si isključio mogućnost kako tvoj IPTV provider odnosno lista nije uzrok poteškoćama uslijed opterećenja u to doba.
......sine spe
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zelenbic kaže...

Ima li itko problema s tivimateom u zadnje vrijeme? Na mi boxu mi sve steka, tvviet koristim. brzina je 100 mbps preko kabela tako da to nebi trebao biti problem

 Podzrav. da li koristite stalker ili m3u opciju? Imamo prituzbe od nekoliko korisnika da im stalker nije ok, a m3u radi bez problema. Upravo radimo diagnostike, odnosno provjeravamo koji bi mogao biti uzrok

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ista stvar kod mene, von sam rjesio tako da sam kupio mini vpn ruter, https://www.gl-inet.com/ Mango model 20€ dodje, dobro dodje i za netflix vpn, a
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bencho2211 kaže...
Ista stvar kod mene, von sam rjesio tako da sam kupio mini vpn ruter, https://www.gl-inet.com/ Mango model 20€ dodje, dobro dodje i za netflix vpn, a

 Slažem se s kolegom. I drago mi je da radi. Napominjem samo da treba biti oprezan kod kupovine i voditi se potrebama, kao i informacijom koliko će jednostavno ili komplicirano biti složiti na njemu ono što želite.

Pod potrebe mislim na protok podataka. Jer vidim da na tome Mango modelu OpenVPN protokol ide do 11 Mbps mjereno na lokalnoj mreži. Za večinu sadašnjih IPTV streamova je to dovoljno jer se kreću od 4 do 10 Mbps.

No, za pogledati / streamati neki Bluray Remux film je to premalo i vjerojatno će štekati. Ne znam, nemam taj router pa nagađam, ali ipak treba se prethodno informirtati.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2021 15:50 (ZdravacVZ).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da da slazem se, ili uzeti neki jači model sa vecom propusnosti, ja uzeo najeftiniji jer nisam nikad imao priliku s takvim rpoizvodom se susrest, sto se tiče setup-a nije komplicirano (u mom slucaju surfshark vpn)
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
Bencho2211 kaže...
Ista stvar kod mene, von sam rjesio tako da sam kupio mini vpn ruter, https://www.gl-inet.com/ Mango model 20€ dodje, dobro dodje i za netflix vpn, a

 Slažem se s kolegom. I drago mi je da radi. Napominjem samo da treba biti oprezan kod kupovine i voditi se potrebama, kao i informacijom koliko će jednostavno ili komplicirano biti složiti na njemu ono što želite.

Pod potrebe mislim na protok podataka. Jer vidim da na tome Mango modelu OpenVPN protokol ide do 11 Mbps mjereno na lokalnoj mreži. Za večinu sadašnjih IPTV streamova je to dovoljno jer se kreću od 4 do 10 Mbps.

No, za pogledati / streamati neki Bluray Remux film je to premalo i vjerojatno će štekati. Ne znam, nemam taj router pa nagađam, ali ipak treba se prethodno informirtati.

 

 Svaka cast na komentaru, ukra si mi misli sta sam mislio napisat. Problem je taj cap bandwitha na 11 Mbps za ostale stvari osim iptv-a. Ali i za to postoji rješenje u vidu WireGuarda, ali se on placa i to je jos jedan dodatan trosak i on je ogranicen na 45 Mbit, sto za neke kvalitetnije Ripove mozda nece bit dovoljno

2 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
zelenbic kaže...

Ima li itko problema s tivimateom u zadnje vrijeme? Na mi boxu mi sve steka, tvviet koristim. brzina je 100 mbps preko kabela tako da to nebi trebao biti problem

 Podzrav. da li koristite stalker ili m3u opciju? Imamo prituzbe od nekoliko korisnika da im stalker nije ok, a m3u radi bez problema. Upravo radimo diagnostike, odnosno provjeravamo koji bi mogao biti uzrok

Da se nadovezem i ja sa slicnim problemom..sa box-om Mag 520 ,radi jedno vreme sat vr.-dva i samo izbaci login podatke da moram ponovo kucati user i pass.

Kontaktirao podrsku i uradio kako su rekli da ugasim na pola sata ruter i box i pokusam ponovo ali isti problem se javlja.

Nadam se da ce se problem uskoro resiti.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
može kontakt od red devila za listu? il ako netko ima kvalitetne liste može se javit pp.
hvalaa :)
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice