Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.157.453
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
lucluc kaže...

Arene 7,8,9,10 ne rade jer cekamo da se aktivira dodatni paket za max tv. Sad sam provjerio i ne vidim ni jednu neodgovorenu poruku... Jeste li slali na viber ili mail?

 A zasto kod drugih tvz. domacih IPTV lista Arena Sport 7 -10 normalno rade, kaj oni ne cekaju dodatni Max TV paket ili...

 Oni ne streamuju preko satelita te im je dodatni paket bio dostupan i ranije

3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Cao svima,

da li moze neko da mi kaze koji provajder prodaje liste koje su na adresi:

mag.clientportal

Odlicna je ponuda sportskih kanala i vrhunskog kvaliteta,pa me zanima kolika je cena pretplate?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
buffon22 kaže...

Cao svima,

da li moze neko da mi kaze koji provajder prodaje liste koje su na adresi:

mag.clientportal

Odlicna je ponuda sportskih kanala i vrhunskog kvaliteta,pa me zanima kolika je cena pretplate?

Kung fu liste iz serije LiveGo, cijena cca 20 - 25 eura/12 mjeseci, prodaje se preko alija...

U ponudi jos nama Arena Sport 7 - 10...

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 9:55 (Bugov moljac).
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mag.clientportal je bivši rapidiptv,cijena oko 90 eura za godinu,uzima se preko foruma a plaća bitcoinom
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bozoileo kaže...
mag.clientportal je bivši rapidiptv,cijena oko 90 eura za godinu,uzima se preko foruma a plaća bitcoinom

 Nije bivsi "tv.rapidiptv" postoji i to je lista iz iste serije...

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 10:44 (Bugov moljac).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Aktivirali su nam sve module, tako da nema prob za ligu prvaka

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 15:42 (lucluc).
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Aktivirali su nam sve module, tako da nema prob za ligu prvaka

 Pa i nebi trebalo biti problema sa ligom prvaka, ima na tvviet i Planet Sport 1...

10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Radi sve super na Tvvietu, dodan je i EPG za nove Arene. Sve super.

 
2 0 hvala 3
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, molio bih kontakt za NOVA iptv listu.

Hvala 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
simontemp kaže...
Blackcastle kaže...

Nisam bio "taj" jer sam izasao iz tvviet viber grupe jer imaju toliko ljudi tamo da mi samo mob zvrnda.....imam njihov broj od tvviet podrške i moram reći su ekipa odlična pa čak i za popričati općenito o IPTV-u....

 Nema potrebe da izlaziš iz grupe zbog toga. Ja sam isključio notifikacije za tu grupu (upravo zbog toga) i tu i tamo odem pa pogledam šta piše.

Kako se može upasti u tu grupu?

Koristim tvviet već više od godinu dana, a ne nalazim nigdje u njihovim mailovima ništa o grupi.

Može i na PM, ako nije "public".

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sonics kaže...
simontemp kaže...
Blackcastle kaže...

Nisam bio "taj" jer sam izasao iz tvviet viber grupe jer imaju toliko ljudi tamo da mi samo mob zvrnda.....imam njihov broj od tvviet podrške i moram reći su ekipa odlična pa čak i za popričati općenito o IPTV-u....

 Nema potrebe da izlaziš iz grupe zbog toga. Ja sam isključio notifikacije za tu grupu (upravo zbog toga) i tu i tamo odem pa pogledam šta piše.

Kako se može upasti u tu grupu?

Koristim tvviet već više od godinu dana, a ne nalazim nigdje u njihovim mailovima ništa o grupi.

Može i na PM, ako nije "public".

 Javi se lucu tu ili im pošalji poruku na tvviet podrška mail ili viber....pa te ubace odmah

13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc

Ima li nade da se poboljsa SK1 HR na višu kvalitetu? SK1 FULL HD je dobar slikom ali mu je frame rate los, jel se planira ista povodom toga ili ce ostat stanje kako je. Primjer BT SPORT 2 je izvanredan i slikom i framerateom.

call of duty mw2
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel možda još netko ima problem s opcijom tv na zahtjev (tvviet usluga). Programi uživo rade dobro, ali taj tv na zahtjev mi negledljiv, bilo šta da pustim, svakih par sekundi šteka. A to mi super opcija ako nešto propustim pa kasnije pogledam.

 
0 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Postoji li neka jeftina lista da ima samo filmove/serije s hr titlovima?

 

Koristim tvviet i zadovoljan sam kvalitetom slike, ali nemaju prevelik izbor filmova/serija.... serija pogotovo...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2021 22:13 (Mari27).
 
0 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmafan kaže...

Jel možda još netko ima problem s opcijom tv na zahtjev (tvviet usluga). Programi uživo rade dobro, ali taj tv na zahtjev mi negledljiv, bilo šta da pustim, svakih par sekundi šteka. A to mi super opcija ako nešto propustim pa kasnije pogledam.

 

Isti problem kod mene!

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cod__kiLL3r kaže...

Lucluc

Ima li nade da se poboljsa SK1 HR na višu kvalitetu? SK1 FULL HD je dobar slikom ali mu je frame rate los, jel se planira ista povodom toga ili ce ostat stanje kako je. Primjer BT SPORT 2 je izvanredan i slikom i framerateom.

 Ja imam tvviet al ne znam gdje si našao da je SK1 HR u full HD-u a što se tiče FPS-a on je 50.Moje pitanje bi bilo dali će ići SK HR kanali na FHD u 50 FPS (u kojima idu i sada)

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mari27 kaže...
mmafan kaže...

Jel možda još netko ima problem s opcijom tv na zahtjev (tvviet usluga). Programi uživo rade dobro, ali taj tv na zahtjev mi negledljiv, bilo šta da pustim, svakih par sekundi šteka. A to mi super opcija ako nešto propustim pa kasnije pogledam.

 

Isti problem kod mene!

 I kod mene ako koristim njihovu aplikaciju. Preko tivimate gledanje unazad mi ne steka, probajte to

Try and fail, but never fail to try.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Procitaj sto sam napisao.
SK1 HR je hrvatski.
SK1 FULL HD je srpski.
call of duty mw2
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
Mari27 kaže...
mmafan kaže...

Jel možda još netko ima problem s opcijom tv na zahtjev (tvviet usluga). Programi uživo rade dobro, ali taj tv na zahtjev mi negledljiv, bilo šta da pustim, svakih par sekundi šteka. A to mi super opcija ako nešto propustim pa kasnije pogledam.

 

Isti problem kod mene!

 I kod mene ako koristim njihovu aplikaciju. Preko tivimate gledanje unazad mi ne steka, probajte to

 Hvala. Probam pa javim!

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cod__kiLL3r kaže...
Procitaj sto sam napisao.
SK1 HR je hrvatski.
SK1 FULL HD je srpski.

 Sorry....da bilo bi idealno da idu kao i Arene FHD na 50 FPS-a....

 

Uspoređivao sam SK1 HR i SK FHD ispada po meni da je to ista kvaliteta slike jer jedan ima jaču rezoluciju a HR bolji FPS ali na oko meni to dodje na isto...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mari27 kaže...

Postoji li neka jeftina lista da ima samo filmove/serije s hr titlovima?

 

Koristim tvviet i zadovoljan sam kvalitetom slike, ali nemaju prevelik izbor filmova/serija.... serija pogotovo...

 

 

 

 Bit ce svega kad se zatvori grupa.👍

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Podzrav. Morat cemo malo pricekati da vidimo sta ce tacno biti sa sk hr... mozda ga i ne bude na hr trzistu. Sk srb kanali ce takodjer uskoro biti u 50fps... Fimove i serije u biti nismo bas trpali bezbrzoj naslova jer korisnici koriste dosta i gledanje unazad, pa uvijek se ima nesto pogledati, ali vidjet cu da se malo vise potrudimo i oko toga. Hvala svima na lijepim rijecima

 
4 0 hvala 2
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

znači pajdašu slažem neki iptv player za gledanje listi , e sad ja bih da on kupi firestick 4k rađe nego neki android box , kolko čujem stroj je super , zanima me razlika između njega i android tv boxeva , koje su prednosti i mane firesticka ? ...koristio bi se uglavnom za iptv i youtube ...instalirao bih standardne aplikacije kao : siptv , tivimate , stb emulator itd.. i još me zanima dostava u hrvatsku kako to točno ide , hvala svima unaprijed

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

znači pajdašu slažem neki iptv player za gledanje listi , e sad ja bih da on kupi firestick 4k rađe nego neki android box , kolko čujem stroj je super , zanima me razlika između njega i android tv boxeva , koje su prednosti i mane firesticka ? ...koristio bi se uglavnom za iptv i youtube ...instalirao bih standardne aplikacije kao : siptv , tivimate , stb emulator itd.. i još me zanima dostava u hrvatsku kako to točno ide , hvala svima unaprijed

 https://www.forum.hr/showthread.php?t=1124677

Tu pise kako naruciti sa amazona preko mailboxde.

 

Brza masinica, ne zapinje, fluidna, ukljucena iza tv-a u hdmi pa se i ne vidi. Ja imam 2, boxevi kupe prašinu od kad sam nabavio fire 4k.

Ne možete izbrisati onoliko profila koliko ja mogu otvorit novih !
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

imao sam par boxova, ukljucujuci par kineza i xiaomi mi box s, trenutno sam na firesticku 4k, rekao bi da mu je jedina mana te silne amazonove dodatne aplikacije koje idu na zivce. Rad je besprijekoran, bio to siptv, tivimate, kodi ili netflix, na xiaomi boxu sam znao dobiti error neki da mi netflix ne radi, a android boxovi su cesto bili nekako usporeni iako su kostali 15ak eura vise od firesticka. 
Ja sam prezadovoljan sa firestickom 

btw. lucluc imas dm

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

vidim da ima u hr  za 450 - 500  kuna 2 godine garancija  , mislim da ćemo uzet ovdje 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2021 21:10 (fukavac).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
minix neo kaže...
Mari27 kaže...

Postoji li neka jeftina lista da ima samo filmove/serije s hr titlovima?

 

Koristim tvviet i zadovoljan sam kvalitetom slike, ali nemaju prevelik izbor filmova/serija.... serija pogotovo...

 

 

 

 Bit ce svega kad se zatvori grupa.👍

 

Nisam dobro razumio :)

Ako moze pojasnjenje kakva grupa...

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sto se tice grupe, misli se na to da cemo zatvoriti nove registracije, TVVIET ce postati zatvorena grupa korisnika, odnosno necemo primati nove korisnike.

 
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

vidim da ima u hr  za 450 - 500  kuna 2 godine garancija  , mislim da ćemo uzet ovdje 

 pa ako na amazonu nije akcija kad je 50% niža cijena onda to i nije skupo

3 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
siljo90 kaže...
Ne radi im PayPal.

Kontaktiraj ih i poslat ce ti link gdje placas direktno karticom.

 Jel tko plaćao karticom, dal je to i dalje jedini način? Ne bih davao podatke kartice nekom ilegalnom IPTV provajderu...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice