Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.511
|
čitano: 7.151.204
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

A šta fali areni 1 i 2

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Nije moguce isporuciti sa satelita na ott bez transcode, ali sa novim parametrima koje koristim, nema neke razlike... Dalje ne bih odgovarao na ovu temu

 Ahhaha

Ipak mislim da moze

Barem kod drugih provajdera vidim da može

Jedino ako ti ne možeš, to je onda drugo hehe

Mada koliko vidim, kod tebe NIJEDAN, ali bukvalno nijedan kanal ne može bez transkodinga hehe

I ja stavljam tačku na ovo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 22:51 (scylla98).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...
lucluc kaže...
renco83 kaže...

Moram reci da je slika dosta losa na ovim Arenama 7 i 9, super sto je  50 fps, al je dosta muljava, gledam na tvviet, nadam se da će to ovi iz croatela riješiti..

 

Ne bi smjelo... bas citam u nasoj viber grupi da ljudi pisu da je odlicna slika... preuzimamo preko satelita i podeseni su originalni paramteri... Bitrate je podesen na 6mbps kao i na satelitu... iste postavke su za sve hr arene

 Meni je također slika pomalo losa.. cak gledam tekmu na planetsportu u 25fps jer mi je i tako bolje nego na areni 7. Nekako kao da tijekom kretanja kamere se dosta pokvari slika. Gledam na 55" tv.. mozda ovi koji govore da je slika odlicna gledaju na manjim tv 🤷🏻‍♂️

Da, čista posljedica transcodea. Ja sam svojevremeno (pred 2g) zbog toga promijenio TV, jer sam mislio da je TV kriv za muljavu sliku kod brzih/akcijskih scena. Međutim, i na novom OLED TVu opet se to događalo...onda mi je pukao film i uzeo sam taj toliko prezirani maxtv. Istina skup je, ali nema brige oko kašnjenje, buffeeringa i kvalitete slike...sve top. Za muljavu sliku nije kriv kolega lucluc niti jedan drugi OTT provider, već je to posljedica fizike. Sve ima svoju cijenu, tko voli nek izvoli...Usporedbe radi Arena 7 na maxtv-u (IPTV) ide u 8.5-10 Mbit/s adapitvno u HEVCu...ne može to biti isto kao 5-6 Mbit/s sa satelita. 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
lucluc kaže...

Nije moguce isporuciti sa satelita na ott bez transcode, ali sa novim parametrima koje koristim, nema neke razlike... Dalje ne bih odgovarao na ovu temu

 Ahhaha

Ipak mislim da moze

Barem kod drugih provajdera vidim da može

Jedino ako ti ne možeš, to je onda drugo hehe

Mada koliko vidim, kod tebe NIJEDAN, ali bukvalno nijedan kanal ne može bez transkodinga hehe

I ja stavljam tačku na ovo.

 Gdje to ima signal sa satelita bez transcode i da radi u svim mogucim playerima i gdje to ima arena 7,8,9 i 10 da je pustena preko satelita bez transcode?

 

Ne znam kako ne razumijes da je restream 10 puta jeftiniji od trancodiranja? Sta mislis da ja stedim nesto transcodiranjem?

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 23:07 (lucluc).
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako je puno 5€/mj za nova listu, onda neka sve ide u p....

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Meni je slika top na projektoru optoma full HD bez ijednog trzaja....što se mene tiče ova slika je i više nego OK a sad uspoređivati čisti original i obrađeni i streamani isti kanal je tražiti dlaku u jajetu....

 

A gdje su druge liste....gdje je ijedna zdrava konkurencija koja će dati bolju sliku....da sad tu ja odgovorim ili čete vi....?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pasko kaže...

danas negledljiv Reddevil izgleda da tcom zesce jebe listu

ni preko mobilnog neta i preko fiksnog neta ni preko VPN ne radi nikako

svakih 2-3 sekunde buffering

imam neku staru listu od nekog bosanca i ona radi bez frke i uopce nije podlazna ovim zezancijama od t-com firewall-a

ne kuzim

p.s. frend ima isto listu od reddevila preko A1 fiksnog vdsl-a radi mu ok

 Što se mene tiče a pisao mnogo puta u RD je da je kvalitet slike odličan al čim je neka gledana tekma onda je krah s signalom ili bufferingom i tu nije problem T-com tu je nažalost problem RD...imao ga dvije godine i davao mu šansu ali uvijek isto....

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Meni je slika top na projektoru optoma full HD bez ijednog trzaja....što se mene tiče ova slika je i više nego OK a sad uspoređivati čisti original i obrađeni i streamani isti kanal je tražiti dlaku u jajetu....

 

A gdje su druge liste....gdje je ijedna zdrava konkurencija koja će dati bolju sliku....da sad tu ja odgovorim ili čete vi....?

Netko vidi razliku, netko ne...nismo svi isti. Ali u jednom se slažem, kolega lucluc ima najkvalitetniji "restream" koji sam vidio. Nije kao original, ali miljama ispred 99% drugih OTT providera.  

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da stedis, ne stedis, to je sigurno, trošak je.

Ali da strim radi u svim plejerima, da, radi.

Možda negde nemaš uopšte deinterlace (mada ne znam gde se to baš ne radi nikakav ali baš nikakav deinterlace) ili pak negde nemaš full motion deinterlace u 50fps, dok gde imaš (npr. direktno TV, PC, određeni android boxevi, MAG i slični uredjaji,...) full motion deinterlace, to izgleda full.

Što se tiče Arena 7,8,9,10, ne vidim gde sam ja njih uopšte pomenuo??? Možda ih ima, možda nema još, ali da će ih biti, to je sigurno. :D

 

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
pasko kaže...

danas negledljiv Reddevil izgleda da tcom zesce jebe listu

ni preko mobilnog neta i preko fiksnog neta ni preko VPN ne radi nikako

svakih 2-3 sekunde buffering

imam neku staru listu od nekog bosanca i ona radi bez frke i uopce nije podlazna ovim zezancijama od t-com firewall-a

ne kuzim

p.s. frend ima isto listu od reddevila preko A1 fiksnog vdsl-a radi mu ok

 Što se mene tiče a pisao mnogo puta u RD je da je kvalitet slike odličan al čim je neka gledana tekma onda je krah s signalom ili bufferingom i tu nije problem T-com tu je nažalost problem RD...imao ga dvije godine i davao mu šansu ali uvijek isto....

 pa vidiš da čovek kaže da njegovom frendu radi ok...

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
FileFicho kaže...
Blackcastle kaže...

Meni je slika top na projektoru optoma full HD bez ijednog trzaja....što se mene tiče ova slika je i više nego OK a sad uspoređivati čisti original i obrađeni i streamani isti kanal je tražiti dlaku u jajetu....

 

A gdje su druge liste....gdje je ijedna zdrava konkurencija koja će dati bolju sliku....da sad tu ja odgovorim ili čete vi....?

Netko vidi razliku, netko ne...nismo svi isti. Ali u jednom se slažem, kolega lucluc ima najkvalitetniji "restream" koji sam vidio. Nije kao original, ali miljama ispred 99% drugih OTT providera.  

 jedan od najboljih, da, ali najbolji, ne bih baš rekao

sam kvalitet slike možda, ali fluidnost, i ne bas

ali kada je stabilnost u pitanju, da, skidam kapu

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Slaven se.. Orginal je orginal..

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Brz gonzales si ti luc luc...

 

Sad treba pitati jel ima koja lista osim tvviet da ima arene  7-10 u toj kvaliteti? 

 Ima, laiban je stari maher iptv-a !

Ne možete izbrisati onoliko profila koliko ja mogu otvorit novih !
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pote kaže...
Blackcastle kaže...

Brz gonzales si ti luc luc...

 

Sad treba pitati jel ima koja lista osim tvviet da ima arene  7-10 u toj kvaliteti? 

 Ima, laiban je stari maher iptv-a !

 

A on naravno ne prima nove korisnike. A to mu dođe isto kao i da ne postoji.

 

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...
Pote kaže...
Blackcastle kaže...

Brz gonzales si ti luc luc...

 

Sad treba pitati jel ima koja lista osim tvviet da ima arene  7-10 u toj kvaliteti? 

 Ima, laiban je stari maher iptv-a !

 

A on naravno ne prima nove korisnike. A to mu dođe isto kao i da ne postoji.

 

 I tvviet najavljuje zatvaranje, znaci i on ce biti kao da ne postoji ?

Ne možete izbrisati onoliko profila koliko ja mogu otvorit novih !
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Svi bi trebali znati svoje resurse i gdje im je granica ako se ne žele širiti što opremom što protokom....e sad je pitanje dali upoće svi ostali reseleri znaju koliki su im resursi jer nemaju svoj stream...

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ehhe nije zatvaranje zbog resursa i opreme... :)

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vidim da ima vec nekoliko dana na tvvietu nema FullHD RTL-a (nista strasno jer 720p radi odlicno) i Pikaboo je zamjenio neki engleski animirani program (znaci li da je pikaboo vise nece biti dostupan ili je nesto privremeno)

 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

ehhe nije zatvaranje zbog resursa i opreme... :)

Uopće ne bi trebalo ulaziti u razloge odluke kolege lucluca,ima pravo raditi kako ga je volja.

 

Ja sam pitao da li ce pretplata ici gore ukoliko zatvori grupu.Odgovor je bio ne,jer osam godina ima istu cijenu.

 

E sad,mene interesira kako će pratiti tehnoloske procese i novitete,koji naravno kostaju,ako ce ostati na istom broju korisnika koji placaju isti iznos?

Doduše,pošto nisam korisnik liste ne mora mi ni odgovoriti...

 

5 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni je to jasna priča. Čovjek ima dovoljno korisnika i zadovoljan je. Ako su ljudi zadovoljni vjerovatno će po njihovoj preporuci primati nove.

 
3 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

Meni je to jasna priča. Čovjek ima dovoljno korisnika i zadovoljan je. Ako su ljudi zadovoljni vjerovatno će po njihovoj preporuci primati nove.

 100%  👍

Ne možete izbrisati onoliko profila koliko ja mogu otvorit novih !
15 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

Radi "Arena sport 7" sve u sesnajst:

 

https://i.postimg.cc/nLBX4DPf/AS-7.jpg

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2021 21:05 (Bugov moljac).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

LP u UHD HDR.  Milina za gledati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Opet shit sa reddevilom i tcom
Do tekmi sve super sad buffering na svim programima
I cim zavrse tekme opet ce biti sve ok
Ne kuzim zasto bas njega toliko pogada
SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

 

vidim da svi pišu koje kakva iskustva pa bih molio nekoga da mi se javi u inbox sa nekom konkretnom stranicom gdje mogu naći sve informacije. Nisam testirao pa ako i netko ima listu za testiranje volio bih probati. Volio bih imati hd programe, a po Vašim pisanjima vidim da kinezi i njihova tv od par eura ne vrijedi baš

 

Hvala

...train hard, feel good, never give up...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pasko kaže...
Opet shit sa reddevilom i tcom
Do tekmi sve super sad buffering na svim programima
I cim zavrse tekme opet ce biti sve ok
Ne kuzim zasto bas njega toliko pogada

 Nije samo tcom, ja sam u Njemackoj i ne radi nijedan od programa gdje se prenosi Bayern-PSG. 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...

Vidim da ima vec nekoliko dana na tvvietu nema FullHD RTL-a (nista strasno jer 720p radi odlicno) i Pikaboo je zamjenio neki engleski animirani program (znaci li da je pikaboo vise nece biti dostupan ili je nesto privremeno)

 Podzrav. Vidjet cemo sutra da rtl hd prebacimo na fhd. Pikaboo cemo takodjer popraviti ujutro

 

minix neo kaže...
scylla98 kaže...

ehhe nije zatvaranje zbog resursa i opreme... :)

Uopće ne bi trebalo ulaziti u razloge odluke kolege lucluca,ima pravo raditi kako ga je volja.

 

Ja sam pitao da li ce pretplata ici gore ukoliko zatvori grupu.Odgovor je bio ne,jer osam godina ima istu cijenu.

 

E sad,mene interesira kako će pratiti tehnoloske procese i novitete,koji naravno kostaju,ako ce ostati na istom broju korisnika koji placaju isti iznos?

Doduše,pošto nisam korisnik liste ne mora mi ni odgovoriti...

 

 Mi od samog pocetka konstantno napredujemo. Broj korisnika nikako nismo smatrali konacnom zaradom, nego je uvijek znacajan iznos bio odvajan za napredak, amortizaciju i slicno... Tako da zatvorena grupa korisnika nece nista promijeniti po tom pitanju, cak naprotiv... Kada tvviet postane uskoro zatvorena usluga, mnogo drugih noviteta ce biti aktivirano, ali o tome drugom prilikom

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pasko kaže...
Opet shit sa reddevilom i tcom
Do tekmi sve super sad buffering na svim programima
I cim zavrse tekme opet ce biti sve ok
Ne kuzim zasto bas njega toliko pogada

 Točno, ali upravo zbog toga sam ja prešao na tvviet.....super slika , velika lista , ali kad dodje bitna tekma onda buffering i kotačič.Ja sam na A1 tako da nema to veze s t-comom ....on nema resursa za broj korisnika koje ima i koji odjednom gledaju neku popularni sport...al najgore je da on to ne vidi i da poradi na tome....to je tragedija...

 

Ajde bar sad znam da nisam jedini bio s istim simptomima....

 

A od kad sam prešao na hvaljenu listu na ključnim tekmama niti trzaja , pa makar jednog, ali niti jednog.....net je A1 kabel 150/15

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2021 22:10 (Blackcastle).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pote kaže...
panpetar kaže...
Pote kaže...
Blackcastle kaže...

Brz gonzales si ti luc luc...

 

Sad treba pitati jel ima koja lista osim tvviet da ima arene  7-10 u toj kvaliteti? 

 Ima, laiban je stari maher iptv-a !

 

A on naravno ne prima nove korisnike. A to mu dođe isto kao i da ne postoji.

 

 I tvviet najavljuje zatvaranje, znaci i on ce biti kao da ne postoji ?

 Za mene će postojati pošto sam registrovan tamo 😁😁😁 Šalim se. Ako se to desi manje će se ivde govoriti o vietu. Oni koji ga koriste preći će na njihovu Viber chat grupu a oni koji ga ne koriste i koji neće biti u prilici da ga koriste raspravljaće o dostupnim IOTV uslugama

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2021 22:23 (panpetar).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam na A1, i to neću mijenjati... ali nemaju više SK, zato tražim te programe. Višak programa ne smeta, i nije problem novac... Prvi put tražim i zato sam naglasila šta mi je prioritet (automoto utrke) 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice