Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.511
|
čitano: 7.151.243
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Sto se tice grupe, misli se na to da cemo zatvoriti nove registracije, TVVIET ce postati zatvorena grupa korisnika, odnosno necemo primati nove korisnike.

Ako nekom od postojećih bude trebala koja pretplata više, to će i dalje, pretpostavljam, moći ugovoriti.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Podzrav. Morat cemo malo pricekati da vidimo sta ce tacno biti sa sk hr... mozda ga i ne bude na hr trzistu. Sk srb kanali ce takodjer uskoro biti u 50fps... Fimove i serije u biti nismo bas trpali bezbrzoj naslova jer korisnici koriste dosta i gledanje unazad, pa uvijek se ima nesto pogledati, ali vidjet cu da se malo vise potrudimo i oko toga. Hvala svima na lijepim rijecima

 SK HR i ostali kanali iz UM grupe će se znati do kraja mjeseca dali ostaju u max tv-u , po mome mišljenju neće.UM pokreće svoj EON paket a i ostaje Total tv na kojemu ide SK HR , tako da ne mislim da će SK HR nestati nego će se preseliti na njihovu platformu i morat će se boriti za tržište u HR. 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Sto se tice grupe, misli se na to da cemo zatvoriti nove registracije, TVVIET ce postati zatvorena grupa korisnika, odnosno necemo primati nove korisnike.

 Sta ako sad prekinem pretplatu, pa ju odlucim aktivirati ponovno za pola godine. Jel se smatram kao stari korisnik ili novi?

http://trakt.tv/user/MjezZza
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

 SK HR i ostali kanali iz UM grupe će se znati do kraja mjeseca dali ostaju u max tv-u , po mome mišljenju neće.UM pokreće svoj EON paket a i ostaje Total tv na kojemu ide SK HR , tako da ne mislim da će SK HR nestati nego će se preseliti na njihovu platformu i morat će se boriti za tržište u HR. 

 Zar netreba za to napraviti neke predradnje, kao sto je izglasavanje novog "zakon o elektronickim medijima"...

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2021 14:05 (Bugov moljac).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
Blackcastle kaže...

 SK HR i ostali kanali iz UM grupe će se znati do kraja mjeseca dali ostaju u max tv-u , po mome mišljenju neće.UM pokreće svoj EON paket a i ostaje Total tv na kojemu ide SK HR , tako da ne mislim da će SK HR nestati nego će se preseliti na njihovu platformu i morat će se boriti za tržište u HR. 

 Zar netreba za to napraviti neke predradnje, kao sto je izglasavanje novog "zakon o elektronickim medijima"...

 Treba i zakon samo što nije dat u proceduru , čeka se da prođu izbori , ekipa iz Telemacha već na sva vrata govori kako im je platforma spremna za start u lipnju...čeka se službeno od HT-a očitovanje oko dogovora tj. vjerovatnog raskida suradnje....

Tako da što se naših dobavljača tiče morat će promijeniti source....

Jedino što još trebaju kad odu iz HT-a je proijeniti SK1 HR u full hd i to je sve!

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2021 15:51 (Blackcastle).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...

 Sta ako sad prekinem pretplatu, pa ju odlucim aktivirati ponovno za pola godine. Jel se smatram kao stari korisnik ili novi?

 Smatrat ćeš se kao prebjeg povratnik, hahaha   

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
user2206 kaže...
siljo90 kaže...
Ne radi im PayPal.

Kontaktiraj ih i poslat ce ti link gdje placas direktno karticom.

 Jel tko plaćao karticom, dal je to i dalje jedini način? Ne bih davao podatke kartice nekom ilegalnom IPTV provajderu...

Ja koristim web prepaid karticu, staviš na nju novaca koliko ti treba i platiš, nema straha, ne možeš otići u minus, niti ti može nauditi. Mislim da manje više sve banke daju tu web prepaid karticu. 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...
lucluc kaže...

Sto se tice grupe, misli se na to da cemo zatvoriti nove registracije, TVVIET ce postati zatvorena grupa korisnika, odnosno necemo primati nove korisnike.

 Sta ako sad prekinem pretplatu, pa ju odlucim aktivirati ponovno za pola godine. Jel se smatram kao stari korisnik ili novi?

Vidjet cemo kako ce se situacija razvijati... Korisnici sa kojima smo imali normalnu interakciju, koji su bili korisnici vise od godinu dana ce se moci vratiti bilo kada... Korisnici koji su koristili uslugu recimo prije duze vremena na mjesec ili dva, ti korisnici ce se smatrati kao novi i nece moci kupiti pretplatu.

 

Radovi na zatvorenoj grupi su pri kraju. Ne mogu otkrivati detalje, ali gdje smo - tu smo :-))

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
maxy0 kaže...
lucluc kaže...

Sto se tice grupe, misli se na to da cemo zatvoriti nove registracije, TVVIET ce postati zatvorena grupa korisnika, odnosno necemo primati nove korisnike.

 Sta ako sad prekinem pretplatu, pa ju odlucim aktivirati ponovno za pola godine. Jel se smatram kao stari korisnik ili novi?

Vidjet cemo kako ce se situacija razvijati... Korisnici sa kojima smo imali normalnu interakciju, koji su bili korisnici vise od godinu dana ce se moci vratiti bilo kada... Korisnici koji su koristili uslugu recimo prije duze vremena na mjesec ili dva, ti korisnici ce se smatrati kao novi i nece moci kupiti pretplatu.

 

Radovi na zatvorenoj grupi su pri kraju. Ne mogu otkrivati detalje, ali gdje smo - tu smo :-))

 Možda bi bila dobra ideja da se korisnici koji su dugo i ajmo reći povjerljivi da mogu preporučiti nekoga od svojih prijatelja...

 

Još jedna stvar će se dogoditi a to da je "nedostupno voće" najdraže voće tako da će biti dosta moljakanja za ulaz....

 

E da u mom bussnisu me netko moli da mu prodam svoj proizvod....bilo je da me zovu sad kad je covid molim te što brže ali baš na nivou daj,daj molim te nije bilo...

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2021 12:55 (Blackcastle).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, korisnici koji su dugo sa nama ce imati opciju preporuci prijatelju, odnosno bit ce opcija kao referral ili invite opcija. Recimo sistem zastite za m3u, nasu app, web... ce imati device keys, sve ce ici preko nasih vpn opcija sa preko 40 servera i slicno... Poseban naglasak ce biti i na dio korisnicke podrske... Komunikacija sa korisnickom sluzbom ce ici preko zasebne messaging aplikacije za iphone, android i web. U toj app ce biti razne informacije, mogucnost poruka javno, kao i korisnickoj sluzbi, administracijske poruke... bit ce razne nagradne igre - kako besplatne, tako i placene gdje se kupuju karte za izvlacenje... U aplikaciji korisnicke sluzbe ce se korisnici logirati koristeci svoje tvviet login podatke i tako ce administratori odmah imati sve potrebne info za brzu diagnostiku i pomoc pri problemu. Trenutno smatram da je korisnicka sluzba azurna i brza, ali ovako ce to biti na visem nivou. Ima puno posla oko zatvorenog sustava, jer ne zelim da postojeci korisnici imaju ikakav problem, odnosno usluga ce biti jos kvalitetnija.. Aplikacija za korisnicku podrsku ce imati vlastitu diagnostiku konekcije od korisnika do servera... Nema sta nema...  :-))

 
6 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Kakve nas novosti očekuju na programskom dijelu i videoteci??

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joleog kaže...

Kakve nas novosti očekuju na programskom dijelu i videoteci??

 Ovo i mene zanima, samo da još videoteka sa novim filmovima i serijama bude na nivou i rado se prebacujem

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

O novostima oko samih kanala, vod-a i slicno ne mogu sad zasad nista govoriti. hvala na razumijevanju

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Da, korisnici koji su dugo sa nama ce imati opciju preporuci prijatelju, odnosno bit ce opcija kao referral ili invite opcija. Recimo sistem zastite za m3u, nasu app, web... ce imati device keys, sve ce ici preko nasih vpn opcija sa preko 40 servera i slicno... Poseban naglasak ce biti i na dio korisnicke podrske... Komunikacija sa korisnickom sluzbom ce ici preko zasebne messaging aplikacije za iphone, android i web. U toj app ce biti razne informacije, mogucnost poruka javno, kao i korisnickoj sluzbi, administracijske poruke... bit ce razne nagradne igre - kako besplatne, tako i placene gdje se kupuju karte za izvlacenje... U aplikaciji korisnicke sluzbe ce se korisnici logirati koristeci svoje tvviet login podatke i tako ce administratori odmah imati sve potrebne info za brzu diagnostiku i pomoc pri problemu. Trenutno smatram da je korisnicka sluzba azurna i brza, ali ovako ce to biti na visem nivou. Ima puno posla oko zatvorenog sustava, jer ne zelim da postojeci korisnici imaju ikakav problem, odnosno usluga ce biti jos kvalitetnija.. Aplikacija za korisnicku podrsku ce imati vlastitu diagnostiku konekcije od korisnika do servera... Nema sta nema...  :-))

 Pa ovo je potpuno zapravo nova platforma što se tiče komunikacije korsnik-pružatelj....kad ovo čitam sve mi ovo se čini kao da sam pretplačen na stream usluge različitih tipova....bitno je da ste uistinu u korak s vremenom, lijepo je ovo pročitati...

 

Sad je pitanje koliko i tko radi na ovakvom nivou?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

O novostima oko samih kanala, vod-a i slicno ne mogu sad zasad nista govoriti. hvala na razumijevanju

 

Da vod je uvijek naslabija karika kod tebe nazalost, premalo serija premalo filmova. Pa onda sportski kanali su malo losiji kvalitetom dok npr movie i dokumentarni su odlicni. Mozda s vremenom i popravite tu kvalitetu vod-a i ponekih spotskih kanala tipa SK1HR i SKHD... 

Binance Referal - https://binance.com/en/register?ref=SZFZHBAA Celsius Referal- https://celsiusnetwork.app.link/132175cb27
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...
lucluc kaže...

O novostima oko samih kanala, vod-a i slicno ne mogu sad zasad nista govoriti. hvala na razumijevanju

 

Da vod je uvijek naslabija karika kod tebe nazalost, premalo serija premalo filmova. Pa onda sportski kanali su malo losiji kvalitetom dok npr movie i dokumentarni su odlicni. Mozda s vremenom i popravite tu kvalitetu vod-a i ponekih spotskih kanala tipa SK1HR i SKHD... 

 Mislim da niti jedna lista ne može pratiti servise tipa HBO GO , Netflix , Amamzon i dr..... bar što se tiče serija jer to bi zahtijevalo puno resursa a i posla....što se tiče filmova možda bi se dalo "počupati" najbolje u godini jer ih zapravo i nema previše ali nikada nije realno očekivati od tv vod da će biti na nivou spomenutih stream servisa iz kojih realno idu najbolje serije i filmovi....i sve to u konačnici na 10-12 eura....

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...
lucluc kaže...

O novostima oko samih kanala, vod-a i slicno ne mogu sad zasad nista govoriti. hvala na razumijevanju

 

Da vod je uvijek naslabija karika kod tebe nazalost, premalo serija premalo filmova. Pa onda sportski kanali su malo losiji kvalitetom dok npr movie i dokumentarni su odlicni. Mozda s vremenom i popravite tu kvalitetu vod-a i ponekih spotskih kanala tipa SK1HR i SKHD... 

 Hvala. Ako nije problem napisati u odnosu na koje usluge su nasi sportski kanali losijeg kvaliteta?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
plavi_medved kaže...
lucluc kaže...

O novostima oko samih kanala, vod-a i slicno ne mogu sad zasad nista govoriti. hvala na razumijevanju

 

Da vod je uvijek naslabija karika kod tebe nazalost, premalo serija premalo filmova. Pa onda sportski kanali su malo losiji kvalitetom dok npr movie i dokumentarni su odlicni. Mozda s vremenom i popravite tu kvalitetu vod-a i ponekih spotskih kanala tipa SK1HR i SKHD... 

 Hvala. Ako nije problem napisati u odnosu na koje usluge su nasi sportski kanali losijeg kvaliteta?

 U odnosu na liste gdje je sport većinom u 4K 50 FPS-a.... a ima i nešto FHD kanala...

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 8:38 (Blackcastle).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moram pohvalit Novu tv, imaju valjda novi source, kvalitetne programe, preporodili su se, sve radi kako treba i slika bolja nego ikad, respect.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
plavi_medved kaže...
lucluc kaže...

O novostima oko samih kanala, vod-a i slicno ne mogu sad zasad nista govoriti. hvala na razumijevanju

 

Da vod je uvijek naslabija karika kod tebe nazalost, premalo serija premalo filmova. Pa onda sportski kanali su malo losiji kvalitetom dok npr movie i dokumentarni su odlicni. Mozda s vremenom i popravite tu kvalitetu vod-a i ponekih spotskih kanala tipa SK1HR i SKHD... 

 Hvala. Ako nije problem napisati u odnosu na koje usluge su nasi sportski kanali losijeg kvaliteta?

Ja mislim da je to upuceno na druge kanale u unutar liste. Jer neki dokumentarni i filmski programi su bolje kvalitete, ali po meni je to vise stvar žanra nego stream-a, jer cinema format od 24fps-a ce izgledat bolje jer je tako namjenjen za gledanje, dok za sport di su brze kretnje i vise dinamike, ako stream nije savrsen onda je percepiran kao losiji, iako mozda je postavkama kvalitetr jednak kao i neki dokumentarni ili filmski

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cryogenic kaže...

Moram pohvalit Novu tv, imaju valjda novi source, kvalitetne programe, preporodili su se, sve radi kako treba i slika bolja nego ikad, respect.

Ja ih imam kao back up listu ali ju rijetko okrenem , evo sada malo pogledao i osim državnih programa gdje su uveli Hevc ne vidim nikakve promjene Arena Sport im je HD 25 fps i SK je FHD u 25 fps ali znam da im je to promjenjivo ovisi šta se prenosi tako da su takvi streamovi već viđani u dosta drugih listi što upućuje na to da nemaju vlastiti stream nego samo zakupljene servere.Ali za neku jeftinu i priručnu listu nisu loši....

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomy92 kaže...
lucluc kaže...
plavi_medved kaže...
lucluc kaže...

O novostima oko samih kanala, vod-a i slicno ne mogu sad zasad nista govoriti. hvala na razumijevanju

 

Da vod je uvijek naslabija karika kod tebe nazalost, premalo serija premalo filmova. Pa onda sportski kanali su malo losiji kvalitetom dok npr movie i dokumentarni su odlicni. Mozda s vremenom i popravite tu kvalitetu vod-a i ponekih spotskih kanala tipa SK1HR i SKHD... 

 Hvala. Ako nije problem napisati u odnosu na koje usluge su nasi sportski kanali losijeg kvaliteta?

Ja mislim da je to upuceno na druge kanale u unutar liste. Jer neki dokumentarni i filmski programi su bolje kvalitete, ali po meni je to vise stvar žanra nego stream-a, jer cinema format od 24fps-a ce izgledat bolje jer je tako namjenjen za gledanje, dok za sport di su brze kretnje i vise dinamike, ako stream nije savrsen onda je percepiran kao losiji, iako mozda je postavkama kvalitetr jednak kao i neki dokumentarni ili filmski

 

Da upravo na to mislio, stream sportova di je kretanje i dinamika brza, u tim segmentima npr Nova i Red Devil imaju kvalitetniji stream i sliku , jer dok usporedis na dva tv npr Arenu 1HR(tvviet) i Arenu 1HR(reddevil/nova) onda vidis stvarno razliku u kvaliteti... nekako je bolja slika i ostrija na njima nego npr na tvvietu di cesto lopta zna trepereti a na redu ne treperi... eto te neke sitnice, vjerojatno je do izvora prijenosa streama...

Binance Referal - https://binance.com/en/register?ref=SZFZHBAA Celsius Referal- https://celsiusnetwork.app.link/132175cb27
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 10:32 (plavi_medved).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...
tomy92 kaže...
lucluc kaže...
plavi_medved kaže...
lucluc kaže...

O novostima oko samih kanala, vod-a i slicno ne mogu sad zasad nista govoriti. hvala na razumijevanju

 

Da vod je uvijek naslabija karika kod tebe nazalost, premalo serija premalo filmova. Pa onda sportski kanali su malo losiji kvalitetom dok npr movie i dokumentarni su odlicni. Mozda s vremenom i popravite tu kvalitetu vod-a i ponekih spotskih kanala tipa SK1HR i SKHD... 

 Hvala. Ako nije problem napisati u odnosu na koje usluge su nasi sportski kanali losijeg kvaliteta?

Ja mislim da je to upuceno na druge kanale u unutar liste. Jer neki dokumentarni i filmski programi su bolje kvalitete, ali po meni je to vise stvar žanra nego stream-a, jer cinema format od 24fps-a ce izgledat bolje jer je tako namjenjen za gledanje, dok za sport di su brze kretnje i vise dinamike, ako stream nije savrsen onda je percepiran kao losiji, iako mozda je postavkama kvalitetr jednak kao i neki dokumentarni ili filmski

 

Da upravo na to mislio, stream sportova di je kretanje i dinamika brza, u tim segmentima npr Nova i Red Devil imaju kvalitetniji stream i sliku , jer dok usporedis na dva tv npr Arenu 1HR(tvviet) i Arenu 1HR(reddevil/nova) onda vidis stvarno razliku u kvaliteti... nekako je bolja slika i ostrija na njima nego npr na tvvietu di cesto lopta zna trepereti a na redu ne treperi... eto te neke sitnice, vjerojatno je do izvora prijenosa streama...

 Meni je Nova daleko muljavia slika poglavito na AS kanalima...ali i ta sama promjena u rezoluciji mi je zapravo loša stvar jer ako imaš konstantan izvor onda nema promjene rezolucije i FPS-a....a oni ga očito nemaju....prije cca mjesec dana sam okrenuo Sporklub 1 HR i gotovo da nisam vjerovao u kvalitetu slike , bio je SD varijanta i to SD koji nije bio za gledati...

Kažem nije to loša lista ali nije to za uspoređavati s tvvietom pa ni s Red Devilom (on ima jedini problem s stabilnošču kada je "gužva" na pojedinom kanalu)

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 10:43 (Blackcastle).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

NIje mi jasno kako nasa arena1hr koja je u 50fps na 6mbps izgleda losije u odnosu na nova recimo koja je na 3mbps u 25fps. Ispitat cemo jos... Nedavno je bas ovdje pisano kao i u viber grupi da arena izgleda super nakon sto smo podesili nove presete

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 10:43 (lucluc).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Što se tiče TV-a u dnevnom boravku imam 65" Philips u spavaćoj sobi TCL 32" ...ono gdje se vidi velika razlika je ovaj prvi veći tv , a na ovom drugom vjeruj mi svaka lista izgleda odlično ...

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

 Meni je Nova daleko muljavia slika poglavito na AS kanalima...ali i ta sama promjena u rezoluciji mi je zapravo loša stvar jer ako imaš konstantan izvor onda nema promjene rezolucije i FPS-a....a oni ga očito nemaju....prije cca mjesec dana sam okrenuo Sporklub 1 HR i gotovo da nisam vjerovao u kvalitetu slike , bio je SD varijanta i to SD koji nije bio za gledati...

Kažem nije to loša lista ali nije to za uspoređavati s tvvietom pa ni s Red Devilom (on ima jedini problem s stabilnošču kada je "gužva" na pojedinom kanalu)

 Ja sam bio na tv viet i reddevil i nema skoro razlike u kvaliteti slike, kazem ti opet, promijenili su source i poslali mi novu listu prije cca 10 dana i slika je sad super i sve radi instant kako treba, na starom source je bila slika muljavija, a i da je trunkicu losija slika opet nije 70 kn kao tv viet i reddevil, nego 35 kn mjesečno. Za 35 kn mjesečno vrh vrhova.

 

Recimo imaju novu tv hevc, identična slika kao tv signal i nova tv hevc.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 13:33 (Cryogenic).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Što se tiče cijene ja im dajem 15 eura za 3+1 mjesec jer sam stari korisnik tako da me ispada 28 kn mjesečno i za te pare je vrlo korektna lista......ali ne bih je uspoređivao s ove dvije premium u što ipak ne bih ubrajao RD zbog problema s stabilnošču....

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 14:09 (Blackcastle).
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cryogenic kaže...

 Ja sam bio na tv viet i reddevil i nema skoro razlike u kvaliteti slike, kazem ti opet, promijenili su source i poslali mi novu listu prije cca 10 dana i slika je sad super i sve radi instant kako treba, na starom source je bila slika muljavija, a i da je trunkicu losija slika opet nije 70 kn kao tv viet i reddevil, nego 35 kn mjesečno. Za 35 kn mjesečno vrh vrhova.

 

Recimo imaju novu tv hevc, identična slika kao tv signal i nova tv hevc.

 Jos samo kad bi na novoj slika umjesto 25 FPS isla u 50 FPS, puna saka brade

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
Cryogenic kaže...

 Ja sam bio na tv viet i reddevil i nema skoro razlike u kvaliteti slike, kazem ti opet, promijenili su source i poslali mi novu listu prije cca 10 dana i slika je sad super i sve radi instant kako treba, na starom source je bila slika muljavija, a i da je trunkicu losija slika opet nije 70 kn kao tv viet i reddevil, nego 35 kn mjesečno. Za 35 kn mjesečno vrh vrhova.

 

Recimo imaju novu tv hevc, identična slika kao tv signal i nova tv hevc.

 Jos samo kad bi na novoj slika umjesto 25 FPS isla u 50 FPS, puna saka brade

Pa bilo bi super, al za 35 kn i 25 je top.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

 Mislim da niti jedna lista ne može pratiti servise tipa HBO GO , Netflix , Amamzon i dr..... bar što se tiče serija jer to bi zahtijevalo puno resursa a i posla....što se tiče filmova možda bi se dalo "počupati" najbolje u godini jer ih zapravo i nema previše ali nikada nije realno očekivati od tv vod da će biti na nivou spomenutih stream servisa iz kojih realno idu najbolje serije i filmovi....i sve to u konačnici na 10-12 eura....

 

Što si ti sad napričao, majko moja... veze s vezom nema.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice