Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.157.874
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sto se tice 25 i 50fps, to je do samog kanala. Ako originalno prenose u 50fps, pustimo i mi. Razlika u opterecenju resursa je minimalna

 

Dodali smo poiseban kanal:  hrt2 50fps radi euro, pa javite kako vam izgleda taj kanal

 
3 0 hvala 3
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Sto se tice 25 i 50fps, to je do samog kanala. Ako originalno prenose u 50fps, pustimo i mi. Razlika u opterecenju resursa je minimalna

 

Dodali smo poiseban kanal:  hrt2 50fps radi euro, pa javite kako vam izgleda taj kanal

 Odlična je slika!

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
lucluc kaže...

Sto se tice 25 i 50fps, to je do samog kanala. Ako originalno prenose u 50fps, pustimo i mi. Razlika u opterecenju resursa je minimalna

 

Dodali smo poiseban kanal:  hrt2 50fps radi euro, pa javite kako vam izgleda taj kanal

 Odlična je slika!

Koliko je kašnjenje slike u odnosu na "regularne" programe?

Na stranu kvaliteta slike ali ove nacionalne utakmice izbjegavao sam gledati na IPTV-u upravo zbog tog kašnjenja u odnosu na "regularne" programe. Nema ništa gore kada gledam početak akcije (modrić dodaje na centru) a zgrada i pola kvarta urlaju jer je pao gol.

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa kasnjenje TV slike i tona ti je vec izmedju onih koji gledaju direktno sa odasiljaca preko svoje antene i onih koji gledaju preko zice, koaksijalnog kabela i optike od provajdera tipa A1, T-com i drugih, a kamoli jos preko interneta i IPTV lista i jos ako je server los-spor onda ohoho kasni u odnosu signala direktno sa odasiljaca...

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Štopaj kad padne go pa ćeš znati 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
stipest kaže...
Evo i ruski Eurosport u 4K. Slika je WOW !!!
https://postimg.cc/sBc2sqPy

 evo gledam zvereva i cicipasa , super program i sviđa mi se  odabereš  recimo engleski zvuk (jezik )  i nema komentatora samo čuješ igrače i navijače bez komentatora

sve radim samo da ne radim
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
renco83 kaže...
fukavac kaže...

opustiš se i gledaš vrhunski tenis tj. čekaš i gledaš  đoleta i nadala u 4k  , vidiš uživo felš loptice  nikad ništa slično nisam vidio u tenisu

 Jel to iptv? To mozda king-iptv?

 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2021 20:17 (fukavac).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...
stipest kaže...
Evo i ruski Eurosport u 4K. Slika je WOW !!!
https://postimg.cc/sBc2sqPy

 evo gledam zvereva i cicipasa , super program i sviđa mi se  odabereš  recimo engleski zvuk (jezik )  i nema komentatora samo čuješ igrače i navijače bez komentatora

 Preko čije liste imate 4K kanale ?

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
user2206 kaže...
Cryogenic kaže...

Nova iptv, jeftini, slika fenomenalna, preporuka.

 Ne bih rekao da je slika fenomenalna, al za tu cijenu ni ne treba biti.

 za 35 kn slika je top, rame uz rame tv viet i reddevil.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cryogenic kaže...
user2206 kaže...
Cryogenic kaže...

Nova iptv, jeftini, slika fenomenalna, preporuka.

 Ne bih rekao da je slika fenomenalna, al za tu cijenu ni ne treba biti.

 za 35 kn slika je top, rame uz rame tv viet i reddevil.

 Prvi dio rečenice je korektan do zareza ali da se poredi sa viet i devil je smiješno.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
.domagojs. kaže...
fukavac kaže...
stipest kaže...
Evo i ruski Eurosport u 4K. Slika je WOW !!!
https://postimg.cc/sBc2sqPy

 evo gledam zvereva i cicipasa , super program i sviđa mi se  odabereš  recimo engleski zvuk (jezik )  i nema komentatora samo čuješ igrače i navijače bez komentatora

 Preko čije liste imate 4K kanale ?

 Ovaj ruski eurosport 4K preko LiveGo liste...

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...
Cryogenic kaže...
user2206 kaže...
Cryogenic kaže...

Nova iptv, jeftini, slika fenomenalna, preporuka.

 Ne bih rekao da je slika fenomenalna, al za tu cijenu ni ne treba biti.

 za 35 kn slika je top, rame uz rame tv viet i reddevil.

 Prvi dio rečenice je korektan do zareza ali da se poredi sa viet i devil je smiješno.

 Sad ces mi ti pricat a bio i na tv vietu i na reddevilu, ajde da im je slika 4k u usporedbi sa nova tv, pa da se vidi neka jaca razlika, ali razlike se jako malo vide.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cryogenic kaže...
Sad ces mi ti pricat a bio i na tv vietu i na reddevilu, ajde da im je slika 4k u usporedbi sa nova tv, pa da se vidi neka jaca razlika, ali razlike se jako malo vide.

 Slika govori vise od rijeci, pogledaj brojke na ekranu:

 

Lijeva slika Nova, a desna tvviet, tvviet ima vecu rezoluciju, i veci bitrate:

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2021 13:03 (Bugov moljac).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nova je ok za tu cijenu ali ne može se uspoređavati s tvvietom nikako...

 
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
Cryogenic kaže...
Sad ces mi ti pricat a bio i na tv vietu i na reddevilu, ajde da im je slika 4k u usporedbi sa nova tv, pa da se vidi neka jaca razlika, ali razlike se jako malo vide.

 Slika govori vise od rijeci, pogledaj brojke na ekranu:

 

Lijeva slika Nova, a desna tvviet, tvviet ima vecu rezoluciju, i veci bitrate:

 

 

 

 

 Skroz, tocno se vidi kako tv viet ima 8k sliku a nova tv 120p, u pravu si , over and out.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JackIsBack kaže...
Blackcastle kaže...
lucluc kaže...

Sto se tice 25 i 50fps, to je do samog kanala. Ako originalno prenose u 50fps, pustimo i mi. Razlika u opterecenju resursa je minimalna

 

Dodali smo poiseban kanal:  hrt2 50fps radi euro, pa javite kako vam izgleda taj kanal

 Odlična je slika!

Koliko je kašnjenje slike u odnosu na "regularne" programe?

Na stranu kvaliteta slike ali ove nacionalne utakmice izbjegavao sam gledati na IPTV-u upravo zbog tog kašnjenja u odnosu na "regularne" programe. Nema ništa gore kada gledam početak akcije (modrić dodaje na centru) a zgrada i pola kvarta urlaju jer je pao gol.

 

 

Kasnjenje kod nas je po defaultu do 40sekundi

 

Dodali smo i hrt2 50fps full hd za jos bolje iskustvo za Euro...

 

Hvala svima na lijepim rijecima i osvrtima na kvalitet tvviet usluge

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cryogenic kaže...
Bugov moljac kaže...
Cryogenic kaže...
Sad ces mi ti pricat a bio i na tv vietu i na reddevilu, ajde da im je slika 4k u usporedbi sa nova tv, pa da se vidi neka jaca razlika, ali razlike se jako malo vide.

 Slika govori vise od rijeci, pogledaj brojke na ekranu:

 

Lijeva slika Nova, a desna tvviet, tvviet ima vecu rezoluciju, i veci bitrate:

 

 

 

 

 Skroz, tocno se vidi kako tv viet ima 8k sliku a nova tv 120p, u pravu si , over and out.

 

Razlike izmedju 1920x1080 6mbps i 1280x720 2mbps nema samo ako gledate na mobitelu... Ako gledate na tv.u, razlika je i vise nego uocljiva

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne znam za novu, ali HRT 2 je na anteni puuuno bolja slika nego na tvviet, ne znam je li do mene 

 

Baš sad dok je prvenstvo najbitniji program, a nije neka sreća

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...
stipest kaže...
Evo i ruski Eurosport u 4K. Slika je WOW !!!
https://postimg.cc/sBc2sqPy

 evo gledam zvereva i cicipasa , super program i sviđa mi se  odabereš  recimo engleski zvuk (jezik )  i nema komentatora samo čuješ igrače i navijače bez komentatora

 Ja kad prebacim zvuk na eng , imam engleske komentare. Koristim Duplex. Slika je odlična, ali kasni još više nego obični iptv.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2021 12:31 (stipest).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...

Ne znam za novu, ali HRT 2 je na anteni puuuno bolja slika nego na tvviet, ne znam je li do mene 

 

Baš sad dok je prvenstvo najbitniji program, a nije neka sreća

 

 Da li ste probali kanaal hrt2 50fps. Takodjer iptv i antena je druga tehnologija tako da je malo nezgodno porediti ta dva izvora

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
HRT2 preko antene isto ima u 50 fps? Kod mene je 25. Pa ako i je preko iptv niža kvaliteta slike, fluidnost to debelo nadomjesti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
dmanz kaže...

Ne znam za novu, ali HRT 2 je na anteni puuuno bolja slika nego na tvviet, ne znam je li do mene 

 

Baš sad dok je prvenstvo najbitniji program, a nije neka sreća

 

 Da li ste probali kanaal hrt2 50fps. Takodjer iptv i antena je druga tehnologija tako da je malo nezgodno porediti ta dva izvora

 Iskreno nisam ni znao da postoji taj dodatni kanal, mislim da toga prije nije bilo 

 

Sad je puno bolje

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
HRT2 preko antene isto ima u 50 fps? Kod mene je 25. Pa ako i je preko iptv niža kvaliteta slike, fluidnost to debelo nadomjesti.

 Da, preko antene je isto u 50fps. A što se tiče novog HRT2 streama na tvvietu mogu reći da fukncionira dobro, slika super, a čak ni kašnjenje nije strašno. Jučer za vrijeme tekmi nekih 19 sekundi je iptv kasnio za antenom.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Genius10 kaže...
Hexfire kaže...
HRT2 preko antene isto ima u 50 fps? Kod mene je 25. Pa ako i je preko iptv niža kvaliteta slike, fluidnost to debelo nadomjesti.

 Da, preko antene je isto u 50fps. A što se tiče novog HRT2 streama na tvvietu mogu reći da fukncionira dobro, slika super, a čak ni kašnjenje nije strašno. Jučer za vrijeme tekmi nekih 19 sekundi je iptv kasnio za antenom.

Kašnjenje i od 40-60 sekundi mi nije problematično ako nije nacionalna utakmica. Ove sve "ostale" utakmice mogu gledati sa kašnjenjem ali kada igra naša reprezentacija onda ne mogu gledati s kašnjenjem jer mi je glupo slušati susjede kako urlaju prilikom gola ili šanse a ja gledam početak akcije na centru.

8 godina
offline
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kad smo kod kašnjenja. HRT 50 na viet ide u sekundu sa nova na eon, gledajući po tome ovo je super.

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zadnjih pola sata nije se moglo gledat Polake i Slovake na tvviet(hrt2)
 
0 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

 

imam IpTV kod lokalnog prodavača.

 

Nedavno sam uzeo ali imam par problema pa me zanima imate li i vi kod ostalih davatelja usluge?

HRT2 prosječna kvaliteta (baš sad za vrijeme europskog), RTL stvarno slaba kvaliteta, na momente bolja/na momente muljav.

 

Došlo mi je kroz zadnja dva-tri dana par puta "Greška u izvođenju, pokušajte kasnije (Phillips TV).

 

Gledam preko TiViMATEA.

 

Ako imate savjet za drugog davatelja usluge slobodno preporučite.

 

Hvala. 

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Moja preporuka tvviet pa ti vidi
2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, 

 

mogu li od nekoga dobiti test Tvvieta da vidim kako funkcionira, ima li sve što mi treba te može li se koristiti preko mobitela bez problema? 

 

Hvala! 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice