Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.321
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Uspio sam dobiti EPG preko stalkera jedino je problem što epg prikazuje do ponoći. Za sutra nema podataka.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Icarus kaže...

Da li postoji ijedna aplikacija za Tizen OS a da joj funkcionira EPG? Probao duplex, net iptv, set iptv, sve njesra. 

 smart IPTV... EPG radi ako se ispravno namjesti

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
https://www.gl-inet.com/products/gl-mt300n-v2/ pogledaj ovakve mini vpn rutere
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BoTiA kaže...
Icarus kaže...

Da li postoji ijedna aplikacija za Tizen OS a da joj funkcionira EPG? Probao duplex, net iptv, set iptv, sve njesra. 

 smart IPTV... EPG radi ako se ispravno namjesti

 Ja tu aplikaciju ne vidim u app storeu. Kako se točno zove?

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nema ju već neko vrijeme u store-u ali se može instalirati preko usb sticka, ja ju osobno koristim na Tizen OS-u i epg radi bez ikakvih problema 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Icarus kaže...
BoTiA kaže...
Icarus kaže...

Da li postoji ijedna aplikacija za Tizen OS a da joj funkcionira EPG? Probao duplex, net iptv, set iptv, sve njesra. 

 smart IPTV... EPG radi ako se ispravno namjesti

 Ja tu aplikaciju ne vidim u app storeu. Kako se točno zove?

 https://www.husham.com/samsung-smart-iptv-manual-install-files-updated-files-may-2020/

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
punkrockos kaže...

ima li netko preporuku za router na kojem se da lako sloziti vpn a da mu daje dobru brzinu? jel slagao netko takvo nesto? ili je uspio upogonit vpn samo za lg web os?

navodno se s skupljim asus ruterima i custom firmwareom može dobiti pristojna brzina:

nemam za potpis
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 21:01 (tenac).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Uradite kako vam je rekao Zlatan.
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
punkrockos kaže...

ima li netko preporuku za router na kojem se da lako sloziti vpn a da mu daje dobru brzinu? jel slagao netko takvo nesto? ili je uspio upogonit vpn samo za lg web os?

navodno se s skupljim asus ruterima i custom firmwareom može dobiti pristojna brzina:

 Asus routeri su najjednostavniji za složiti  VPN, jer ima custom firmware (OpenWRT). No, daleko veće brzine postižeš sa npr Mikrotikom heX S routerom koji košta manje od 500 kn (nema wireless), ali podržava hardwerski IPSec enkripciju, i brrzine jednostavno lete, neusporedivo brže od Asusovih routera.

 

Doslovce imaš step by step tutoriala za RouterOS.

 

No, ovisno koji protokol želiš. Ako trebaš OpenVPN, drži se asusa, ako hočeš brzine, pregršt funkcija za manualno podešavanje i može IKEv2 EAP VPN sa IPSec, onda svakako preporučam mikrotik!

 

Ako samo želiš "maskirati" i fingirati svoju lokaciju a bez enkripcije i sav promet provlačiti preko VPN-a, to ti onak, usput, može i huawei B715 ili B818.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 21:51 (ZdravacVZ).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
tenac kaže...
punkrockos kaže...

ima li netko preporuku za router na kojem se da lako sloziti vpn a da mu daje dobru brzinu? jel slagao netko takvo nesto? ili je uspio upogonit vpn samo za lg web os?

navodno se s skupljim asus ruterima i custom firmwareom može dobiti pristojna brzina:

 Asus routeri su najjednostavniji za složiti  VPN, jer ima custom firmware (OpenWRT). No, daleko veće brzine postižeš sa npr Mikrotikom heX S routerom koji košta manje od 500 kn (nema wireless), ali podržava hardwerski IPSec enkripciju, i brrzine jednostavno lete, neusporedivo brže od Asusovih routera.

 

Doslovce imaš step by step tutoriala za RouterOS.

 

No, ovisno koji protokol želiš. Ako trebaš OpenVPN, drži se asusa, ako hočeš brzine, pregršt funkcija za manualno podešavanje i može IKEv2 EAP VPN sa IPSec, onda svakako preporučam mikrotik!

 

Ako samo želiš "maskirati" i fingirati svoju lokaciju a bez enkripcije i sav promet provlačiti preko VPN-a, to ti onak, usput, može i huawei B715 ili B818.

 je u pravu si, al uz mikrotik trebaš imati još jedan dodatan uređaj za wifi (ako se spajaš na taj način)

nemam za potpis
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

koliko vidim moj Ubee od A1 ima mogućnost IPSec-a...jel tko probao kako to radi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Isprobao sam TVviet na par mjeseci, onda RD i zaključio da mi RD daje više onoga što meni treba, sad ga koristim već preko godinu dana.

 

Oba imaju vrhunsku sliku, uslugu, sve 5.

ALI - meni najbitiniji kanal Nick JR (zbog klinaca naravno) je postao sranje kod RD-a. Stalno prekida zvuk, često je out of sync i sad je unatrag par mjeseci RS verzija zvuka, više nije HR.

 

Zanima me da li postoji pružatelj usluge koji ima jednako kvalitetan stream kao gore 2 spomenuta, ali da Nick JR bude HR i dobra kvaliteta slike?

Prešao bih nazad na tvviet, ali iskreno mi je preskup (trebam 2 linije na 1 IP adresu), kakve su mi alternative?

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tv viet moze 3 uredjaja na jednu ip
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hm, ja bih rekao da kako je nick jr postao RS verzija, da je postao mnogo stabilniji

da, bio je period od par dana kada je zezao opasno, ali inace radi super

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kaj se tice nickjr, nickelodeona, nicktoonsa - zadnjih par dana zaza i kod TvVieta. Ja sam javio podrsci da dijete pizdi! , i rekli su da vide problem i da rade na zamjeni izvora pa cemo vidjet.. al eto cisto komentar kad se vec o tome prica. Dobro je na TvViet mozes lako znat jel do tebe ili ne posto imaju da moze se gledat unazad, tak da kad vidim da mi zasteka u nekom djelu, i odem pogledat unazad i zasteka na istom tom djelu, onda znam da nije do mene. Eto tako ja "troubleshootam".

Try and fail, but never fail to try.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala vam na povratnim informacijama, znači bilo je i kod drugih "problema".

Pričekat ću još malo da vidim kako će se razvijati situacija, RD mi je zakon zbog videoteke i velikog broja sportskih kanala, šteta mi ga je mijenjat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Balkan Green, na kodiju, free, super radi
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ekipo, ima ko tu na Iskonu. Radi vam IPTV ok?

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

upravo gledam rukomet, radi ok na iskonu

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mislim općenito, na Optimi sam ali razmišljam da se prebacim na Iskon. Pitam jer sam tu mislim pročitao da neki operateri znaju blokirati ili gušiti iptv servere.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vrinho kaže...

Mislim općenito, na Optimi sam ali razmišljam da se prebacim na Iskon. Pitam jer sam tu mislim pročitao da neki operateri znaju blokirati ili gušiti iptv servere.

 Upali VPN pa onda pokreni IPTV. Ako radi bolje onda oparater mulja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

sta na ministra player  nema neki siri opis programa? samo naziv u epg i nikakav opis nemos vidjet?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

moze kakav kontakt za nova iptv, thx.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Potpis na sve napisano..jedino mi nedostaju sportski GR Cosmote programi, na njima je bila vrhunska slika bez ikakvog bufferinga..RD kaze da ih trenutno nemaju u ponudi.

PS. i da, bil bi dobro da je HR Nickelodeon
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja sam na iskon adsl-u. Nemam nikakvih problema sa IPTV-om. VPN nisam nikad upalio.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav svima.
Zanimaju me vaša iskustva.
Već nekoliko godina gledam iptv preko smart iptv na LG, no poželio sam malo da mogu se vratiti program nazad i da mogu snimati na disk pokoji program. ( sto ne mogu kod starog provaidera)
Uzeo sam tvviet i zaista vrhunska usluga ali sam isprobao i dvije stvari
- prvo amazon stick i tu sam instalirao TiviMate (zaista super aplikacija i radi dobro) ali sam isprobao android tv box i onda me šokiralo koliko ionako osrednja internet brzina(preko wifi-a) postaje ajme majko.
Da li netko ima slična iskustva i da li je to karakteristika i drugih android boxova, xiaomi box s i sličnih ili sam uzeo loši android box??
Na nekoliko mjesta na internetu sam pronašao da korisnici su to javljali ali kako za razliku od nas gdje je fiksni internet zaspao u 20st kod njih gdje je normalno 100mb/s pa padne na 70 i ne primjete razliku, mi sa 15 ili 10 itekako primjetimo.
Help
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa ako da Firestickom radi dobro onda je očito do boxa.

Moj Tvviet + FS +WIFI kombo radi odlično na 20-ak Mbps.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da, sa firestickom je ok sve, iste brzine pokazuje kao i na mobitelu
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

jbg moraš kupiti box koji  ti netko preporuči tj pogledaš iskustva drugih i onda ako imaš sreće potrefiš pravi box , imaš više foruma gdje ljudi isprobavaju boxeve i i daju svoje recenzije i onda po tim recenzijama tražiš box koji ima što tebi treba ..moja preporuka ti je beelink 

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cryogenic kaže...

moze kakav kontakt za nova iptv, thx.

Pogledaj PP.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice