Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.151.993
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@lucluc

Ima li kakvih naznaka o vraćanju epg-a BT Sport kanala? Donedavno je radio. Bit će milina ustati u nedjelju ujutro i iskoristiti catch up za gledanje UFC-a umjesto plivanja po otvorenom moru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 1:45 (ViperOne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Molim za info sve iskusne IPTVjaše!

 

Trenutno imamo A1 Xplore TV, 80kn/mjesec. Isti se koristi isključivo za gledanje crtića i dokumentaraca na hrvatskom, uz apsolutno neophodnu funkciju premotavanja naprijed/nazad i gledanja za unazad par dana. Klinci se navikli na instant streaming i svijet bez reklama. Što znači da ako žele gledati neki crtić, mora postojati opcija izbora crtića iz programa i trenutačno pokretanje crtića, nema "joj to nije danas na programu". Ako krenu reklame, vrište dok ne premotamo reklame.

 

Znam da vas puno ima IPTV zbog sporta, ali to kod nas uopće nije aktualno. Mi stariji kad se odlučimo nešto pogledati ionako imamo Netflix, HBOGo i torrente. Bitno mi je samo i isključivo zbog crtića i povremenog dokumentarca sinkroniziranih na hrvatski. Znači ne treba mi milijun programa, pogotovo ne ovih sportskih i raznih pay-per-view, treba mi samo ovih par hrvatskih.

 

Dakle, da li neki IPTV koji nudi navedeno (premotavanje i gledanje za nazad, HR programi) za povoljniju cijenu od 80kn/mjesec? Ili da ostanemo na A1 i ne zamaramo se alternativama? (Imamo Android TV box i Samsung Tizen TV iz 2019., ako to šta utječe na izbor.)

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kupio firestick jučer stigao. 

Upogonio sa Tivimate aplikacijom Tvviet listu. Sve super šljaka na kučnom internetu od Gigaboxa.

 

E sad. Preko stalkera sam se prijavio bio jer su mi reki da je tak najbolje.

I nakon što sam malo odgledao da vidim dali radi htio sam se spojit na hotspot od mobitela da djelim internet da mi ne troši kucni ( jer sam tak i razmisljao kad sam uzimao listu pošto imam samo 400gb).

Kad sam se prijavio na hotspot ni jedan program mi se nije htio učitat. Ugasim/upalim Firestick ništa. Izlazim iz programa ulazim opet, ništa se ne dešava.

Prijavljujem se opet na kučni wifi sa stickom radi. 

Opet pokušavam sa hotspotom ne radi.

 

Pitanje za znalce jel moguče da mi neče radit preko drugog interneta zato što u tom trenutku nisam kupio premium?

Da je do brzine,  nije. Na mobitelu imam 150/50 na gigaboxu isto tak. Ista mreza od HT-a. Na jednoj radi na drugoj ne radi.

 

 

 

 
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, znate li dobru listu za gledanje nogometa - eng. Premier lige i Lige prvaka? Poželjno je da ima i puno drugih programa, bilo sportskih bilo ostalih, ali da prvotno ima ovo dvoje i da je donekle pouzdano. Za cijenu do 100kn mjesečno (ne želim plaćati godišnje isl. pretplate, samo mjesečne).

 

Gledao bih na Windows PC-ju i Android mobitelu.

 

Je li TvViet dobar kandidat za to što trebam?

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 12:30 (Tinmar11).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

tv viet ti je naaaj izbor...kupuj i ne trazi dalje...10 eur mjesecno je cijena

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Tinmar11 kaže...

Pozdrav, znate li dobru listu za gledanje nogometa - eng. Premier lige i Lige prvaka? Poželjno je da ima i puno drugih programa, bilo sportskih bilo ostalih, ali da prvotno ima ovo dvoje i da je donekle pouzdano. Za cijenu do 100kn mjesečno (ne želim plaćati godišnje isl. pretplate, samo mjesečne).

 

Gledao bih na Windows PC-ju i Android mobitelu.

 

Je li TvViet dobar kandidat za to što trebam?

 pitaj test ... ili plati prvi mjecec i probaj

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kova077 kaže...

Kupio firestick jučer stigao. 

Upogonio sa Tivimate aplikacijom Tvviet listu. Sve super šljaka na kučnom internetu od Gigaboxa.

 

E sad. Preko stalkera sam se prijavio bio jer su mi reki da je tak najbolje.

I nakon što sam malo odgledao da vidim dali radi htio sam se spojit na hotspot od mobitela da djelim internet da mi ne troši kucni ( jer sam tak i razmisljao kad sam uzimao listu pošto imam samo 400gb).

Kad sam se prijavio na hotspot ni jedan program mi se nije htio učitat. Ugasim/upalim Firestick ništa. Izlazim iz programa ulazim opet, ništa se ne dešava.

Prijavljujem se opet na kučni wifi sa stickom radi. 

Opet pokušavam sa hotspotom ne radi.

 

Pitanje za znalce jel moguče da mi neče radit preko drugog interneta zato što u tom trenutku nisam kupio premium?

Da je do brzine,  nije. Na mobitelu imam 150/50 na gigaboxu isto tak. Ista mreza od HT-a. Na jednoj radi na drugoj ne radi.

 

 

 

 Meni fire radi i na hotspot od moba i na kucni wifi. Mislim da to nema veze sa tivimate app. Iako se isplati dati 40ak kn godisnje za pro verziju.

Ne možete izbrisati onoliko profila koliko ja mogu otvorit novih !
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo testiram tvviet, neki tenis na SK1 HD hr i to stalno zapinje. Dakle ne buffering (onaj crni krug što se vrti), nego baš zapinje neprestano, slika kasni.

 

Testiram preko www.tvviet.gs na PC-u.

 

EDIT: Ako je to zapinjanje do mene, evo specifikacija: A1 internet preko LAN kabela, na speedtestu ima 60mbps. Pc Windows (1060gtx i r5 2600), monitor 24 inča (max može 1080p i 60fps).

 

Probam kasnije još druge programe i to preko TV-a koji je uključen na isti komp. TV je nekih 70-80 cm dijagonale, isto 1080p 60fps max.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 17:35 (Tinmar11).
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja radije gledam na FHD nego na HD ali sam prebacio da vidim zapinje li i evo 10-ak minuta gledam  - sve idealno.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

Ja radije gledam na FHD nego na HD ali sam prebacio da vidim zapinje li i evo 10-ak minuta gledam  - sve idealno.

 Preko čega gledaš?

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tivimate

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ali FHD je 25fps, srpska verzija, takodje imaju i HD verzije

a HR verzija je u HD i 50fps

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sto se tice gledanja na pc preko browsera, probajte preko firefox

 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Gledam već pola sata Nadala na SK 1 HD hr i sad je jako dobro. Nijednom nije zapelo. Pratim situaciju i na monitoru i na TV-u, prebacim tu i tamo s jednog na drugo, oboje je ok. Valjda sam onda naletio na loš period samo, bar se nadam.

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako imate smarttv, javite korisnickoj sluzbi da vam se aktivira i direktno na tv

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam jučer gledao Dinamo na Areni , niti jedan trzaj na tvvietu ....prije kad sam bio na RD sam krivio box da nije dobar, restartao router i ništa......uvijek kotačić kojem sam se mame naj.....

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nemam SmartTV, ali sam instalirao Kodi sa tvviet stranice, to je dosta dobro.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 20:05 (Tinmar11).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
- ptiotail - imate privat poruku u pretincu
L p
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imate kakve preporuke aplikacija za Windows? Kodi je tak tak. I kako namjestiti tvviet na neke druge appove? Ovaj Kodi sam skinuo sa Tvviet stranice pa je bilo već sve namješteno.

 

EDIT: Još jedno brzinsko, jel mi dobar za Tvviet Media Player AMAZON Fire TV Lite? Imam FHD TV i ne treba mi više od toga, dosta je povoljan ovaj player pa da se ne zezam s Windowsom i spajanjem s kompa.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2021 12:41 (Tinmar11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Tinmar11 kaže...

Imate kakve preporuke aplikacija za Windows? Kodi je tak tak. I kako namjestiti tvviet na neke druge appove? Ovaj Kodi sam skinuo sa Tvviet stranice pa je bilo već sve namješteno.

 

EDIT: Još jedno brzinsko, jel mi dobar za Tvviet Media Player AMAZON Fire TV Lite? Imam FHD TV i ne treba mi više od toga, dosta je povoljan ovaj player pa da se ne zezam s Windowsom i spajanjem s kompa.

 

Aplikacije za Windowse uglavnom su sranje. Ja bih ti preporučio da instaliraš Android emulator Bluestacks i na njega instaliraš apk od Tivimatea. Nema bolje.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ptiotail kaže...

Molim za info sve iskusne IPTVjaše!

 

Trenutno imamo A1 Xplore TV, 80kn/mjesec. Isti se koristi isključivo za gledanje crtića i dokumentaraca na hrvatskom, uz apsolutno neophodnu funkciju premotavanja naprijed/nazad i gledanja za unazad par dana. Klinci se navikli na instant streaming i svijet bez reklama. Što znači da ako žele gledati neki crtić, mora postojati opcija izbora crtića iz programa i trenutačno pokretanje crtića, nema "joj to nije danas na programu". Ako krenu reklame, vrište dok ne premotamo reklame.

 

Znam da vas puno ima IPTV zbog sporta, ali to kod nas uopće nije aktualno. Mi stariji kad se odlučimo nešto pogledati ionako imamo Netflix, HBOGo i torrente. Bitno mi je samo i isključivo zbog crtića i povremenog dokumentarca sinkroniziranih na hrvatski. Znači ne treba mi milijun programa, pogotovo ne ovih sportskih i raznih pay-per-view, treba mi samo ovih par hrvatskih.

 

Dakle, da li neki IPTV koji nudi navedeno (premotavanje i gledanje za nazad, HR programi) za povoljniju cijenu od 80kn/mjesec? Ili da ostanemo na A1 i ne zamaramo se alternativama? (Imamo Android TV box i Samsung Tizen TV iz 2019., ako to šta utječe na izbor.)

 Kolega, prema ovome kako si opisao, osobno bih ostao na A1 Xplore. Ovdje se radi o navici, i siguran sam da jednostavno nećete imati volje svi se učiti na nešto drugačije.

No, nečeš ništa izgubiti da zatražiš probno IPTV, pa vidiš i usporediš iz prve ruke.

2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima netko kontakt od nova iptv?

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2021 13:21 (lkuka13).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tvviet sk3hr, tivimate app, A1 isp, 150/20mbit, netko sa bufferom svakih par minuta ili je do mene?

 

edit: sad je čini se ok, hopefully će formula proći bez stuttera.

 

edit2: ipak još uvijek stuttera

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2021 14:07 (tuna-1).
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuna-1 kaže...

tvviet sk3hr, tivimate app, A1 isp, 150/20mbit, netko sa bufferom svakih par minuta ili je do mene?

 

edit: sad je čini se ok, hopefully će formula proći bez stuttera.

 

edit2: ipak još uvijek stuttera

 U trenutku pisanja ovog posta radi normalno. Čekam i ja Imolu. Također A1 samo Flatbox.

 

EDIT: Ispravak netočnog navoda. Nešto definitivno šteka na SK3

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2021 14:58 (Hexfire).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuna-1 kaže...

tvviet sk3hr, tivimate app, A1 isp, 150/20mbit, netko sa bufferom svakih par minuta ili je do mene?

 

edit: sad je čini se ok, hopefully će formula proći bez stuttera.

 

edit2: ipak još uvijek stuttera

 Kod mene radi bez problema SK3.hr. Moja preporuka je svakako SK4K.hr zbog fantastične slike.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sk3hr smo zaustavili na 2 min i sada je ok. Morali smo to uraditi zbog greske na serveru. Nekim  korisnicima je svakih minut prekidalo po par sekundi. Sada smo to ispravili. Uglavnom, formula na tom kanalu ce biti bez problema

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2021 15:01 (lucluc).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Yep, krenula je utrka i sad radi.

Bajdevej, na SK 4K nemam tona, samo sliku. To samo kod mene?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Yep, krenula je utrka i sad radi.

Bajdevej, na SK 4K nemam tona, samo sliku. To samo kod mene?

 Nije samo kod tebe. Nema tona. Pisao sam luclucu pa ćemo vidjeti...

 

EDIT: Javio je da nažalost nema tona niti na kablovskoj...

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2021 15:54 (tuškanac07).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Poslat

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Q-Tip kaže...
Tinmar11 kaže...

Imate kakve preporuke aplikacija za Windows? Kodi je tak tak. I kako namjestiti tvviet na neke druge appove? Ovaj Kodi sam skinuo sa Tvviet stranice pa je bilo već sve namješteno.

 

EDIT: Još jedno brzinsko, jel mi dobar za Tvviet Media Player AMAZON Fire TV Lite? Imam FHD TV i ne treba mi više od toga, dosta je povoljan ovaj player pa da se ne zezam s Windowsom i spajanjem s kompa.

 

Aplikacije za Windowse uglavnom su sranje. Ja bih ti preporučio da instaliraš Android emulator Bluestacks i na njega instaliraš apk od Tivimatea. Nema bolje.

 Hvala na savjetu, ali ne da mi se zezati s emulatorom, kupit ću Fire Stick lite i kao gospodin daljincem upravljati. :D 

 

Pojačao sam i svoj A1 internet na 190mbps, zlu ne trebalo.

 

Da vidim jesam sve dobro pokopčao:

 

FireStick se spaja na net preko wifi-ja, na njemu instaliram TiviMate i onda u toj aplikaciji nađem Tvviet listu i logiram se (taj zadnji dio mi nije baš jasan)? To bi trebalo biti to?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice