Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.519
|
čitano: 7.160.314
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

joozza, uzeo ja, radi odlično, nisam primjetio neke bugove, baš ko i Zion.

jbg, ključeve sam već podijelio s bratom i šogorom.

 

Inaće, tek kad sam išao kupiti, primjetio sam da su stari korisnici Ziona mogli stari, ali aktivni zion ključ iskoristiti kao kupon da dobiju novi za S+. Akcija bila do 16.12.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...

Ljudi pomoc... Kupio box danas i slika katastrova... Na magu kanali koi sam gledao u 50fps i fluidna istu tu listu sad ubacim na box i kanali koi isle na magu 50 fps i jako dobra slika na boksu idu 25 fps i slika je puno losija.. zasto je to tako a box sam platio 80 eura 4 giga ram i 64 memoriju.. u cemu je problem???? Nesto u setings da ne trebam menjati? 

 deinterlacija...

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...

Ljudi pomoc... Kupio box danas i slika katastrova... Na magu kanali koi sam gledao u 50fps i fluidna istu tu listu sad ubacim na box i kanali koi isle na magu 50 fps i jako dobra slika na boksu idu 25 fps i slika je puno losija.. zasto je to tako a box sam platio 80 eura 4 giga ram i 64 memoriju.. u cemu je problem???? Nesto u setings da ne trebam menjati? 

 koju listu si uzeo, a da nudi kanale u 50 fps-a?
tko to nudi, dali je tvviet jedini po tom pitanju?
reddevil je odlican, ali i on daje 25 fps kanale, bar tako mi aplikacija na tv-u veli...

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 11:42 (kurjeoko).
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kurjeoko kaže...
Ace123 kaže...

Ljudi pomoc... Kupio box danas i slika katastrova... Na magu kanali koi sam gledao u 50fps i fluidna istu tu listu sad ubacim na box i kanali koi isle na magu 50 fps i jako dobra slika na boksu idu 25 fps i slika je puno losija.. zasto je to tako a box sam platio 80 eura 4 giga ram i 64 memoriju.. u cemu je problem???? Nesto u setings da ne trebam menjati? 

 koju listu si uzeo, a da nudi kanale u 50 fps-a?
tko to nudi, dali je tvviet jedini po tom pitanju?
reddevil je odlican, ali i on daje 25 fps kanale, bar tako mi aplikacija na tv-u veli...

 

 

 Nordic iptv... Preporucujem svima jer ima dosta kanala koi idu u50fps. Arene (srpske) svi su u 50 fps isti kvalitet kao na max tv. Sport klubovi isto u50 fps. Ima dosta strani kanala koi idu u 50 i slika je odlicna... 

Inace hvala sto su pljujali po mene kad sam potrazio pomoc , ali na kraju sam sam resio problem. Problem je bio to sto rezolucija mi je  bila na boksu 1080p 60hz i slika je bila katastrofa isto kako da gledas u25 fps.e kad sam promenio na 1080p 50hz slika je bila odlicna i jos nije mi jasno zaso na 60hz je tako losa slika a na 50hz jako dobra i fluidna

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ekipa,

jel ima koja stranica, nekakav FAQ il nesto di se može prinaucit kak gledat telku na laptopu?
U glavnom si skinem sve serije, filmove itakdalje prek torjorgurta tak da mi nije nis napeto, nisam gledao TV valjda desetljece,

al mozda eventualno nekad pogledat dnevnik il neki domaci dokumentarac.

 

BTW.

Znaci, nisam spreman dat nit lipe za nikakav komad hardvera(nikakvi boxovi,keyevi itd),

placam HRT pretplatu ne znam ni sam zakaj, ono, neam tv vec 10 godina(nit sam gledo program), 

samo nekaj softverski, nemam neke moralne dileme ako je rijec i o jogurtskom  nacinu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
EpicFailGuy kaže...

Pozdrav ekipa,

jel ima koja stranica, nekakav FAQ il nesto di se može prinaucit kak gledat telku na laptopu?
U glavnom si skinem sve serije, filmove itakdalje prek torjorgurta tak da mi nije nis napeto, nisam gledao TV valjda desetljece,

al mozda eventualno nekad pogledat dnevnik il neki domaci dokumentarac.

 

BTW.

Znaci, nisam spreman dat nit lipe za nikakav komad hardvera(nikakvi boxovi,keyevi itd),

placam HRT pretplatu ne znam ni sam zakaj, ono, neam tv vec 10 godina(nit sam gledo program), 

samo nekaj softverski, nemam neke moralne dileme ako je rijec i o jogurtskom  nacinu.

 

Najbolje vlc , perfect player itd. Onda mozes ucitat m3u listu i gledas lagano preko laptopa. A i danas svi TV novi generacije ti polako imaju android ili svoj OS pa mozes na njih direktno instalirat neke iptv apk.

 

Ja isto imam na kompu preko vlc, kad mi dode pogledam tako film. Mada tv daje bolju udobnost i sliku.

Prvo pucaj, onda pitaj.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
EpicFailGuy kaže...

al mozda eventualno nekad pogledat dnevnik il neki domaci dokumentarac.

 

 

 Za tebe je najbolje rješenje Hrti. Besplatno i legalno. 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
areal kaže...
EpicFailGuy kaže...

al mozda eventualno nekad pogledat dnevnik il neki domaci dokumentarac.

 

 

 Za tebe je najbolje rješenje Hrti. Besplatno i legalno. 

 I uvijek radi i na mobitelu i na kompu, a tu je i RTL play koji nudi dosta toga za gledati, samo kaj on ima dosta reklama. Na oboje se možeš logirat googl acountom.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nordic jeste odličan ali... zaboravio si napisati cijenu - 19 e

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moze link od sajta za nordic u pm,google mi izbacuje 5-6 sajta ne znam koji je pravi.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koji je to nordic, ovaj s .eu domenom ili s .com domenom... Ima li gdje prikaz kanala koji su u ponudi i koji su u 50fps-a. Neki link, ako je zabranjeno, posaljite u privatnu poruku.hvala  ekipa

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...
kurjeoko kaže...
Ace123 kaže...

Ljudi pomoc... Kupio box danas i slika katastrova... Na magu kanali koi sam gledao u 50fps i fluidna istu tu listu sad ubacim na box i kanali koi isle na magu 50 fps i jako dobra slika na boksu idu 25 fps i slika je puno losija.. zasto je to tako a box sam platio 80 eura 4 giga ram i 64 memoriju.. u cemu je problem???? Nesto u setings da ne trebam menjati? 

 koju listu si uzeo, a da nudi kanale u 50 fps-a?
tko to nudi, dali je tvviet jedini po tom pitanju?
reddevil je odlican, ali i on daje 25 fps kanale, bar tako mi aplikacija na tv-u veli...

 

 

 Nordic iptv... Preporucujem svima jer ima dosta kanala koi idu u50fps. Arene (srpske) svi su u 50 fps isti kvalitet kao na max tv. Sport klubovi isto u50 fps. Ima dosta strani kanala koi idu u 50 i slika je odlicna... 

Inace hvala sto su pljujali po mene kad sam potrazio pomoc , ali na kraju sam sam resio problem. Problem je bio to sto rezolucija mi je  bila na boksu 1080p 60hz i slika je bila katastrofa isto kako da gledas u25 fps.e kad sam promenio na 1080p 50hz slika je bila odlicna i jos nije mi jasno zaso na 60hz je tako losa slika a na 50hz jako dobra i fluidna

 da li to znaci da sad povlacis "pljuvacinu" po NOVA IPTV ??? 

ajde super da si provalio fazon i da sad sljaka sve i da je slika ok

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

Nordic jeste odličan ali... zaboravio si napisati cijenu - 19 e

 ko da placa toliko, nadjite ljude koji skeniraju za DZ dobijete...pa radice neko vrijeme fino...ne bi lud davao tolike pare..uzgred, probao sam, nista bolja od famoznog VIPMAXa, sta vise, vipmax mi je bolji 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2020 11:17 (dadotb).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
torpedooo kaže...

Nordic jeste odličan ali... zaboravio si napisati cijenu - 19 e

 ko da placa toliko, nadjite ljude koji skeniraju za DZ dobijete...pa radice neko vrijeme fino...ne bi lud davao tolike pare..uzgred, probao sam, nista bolja od famoznog VIPMAXa, sta vise, vipmax mi je bolji 

 

ko ima placa, svako ima svoj budzet... da jeste jedna od boljih u EU jeste , to im nitko nemoze uzet jer nude dosta sadrzaja u 50fps, cak i neke programe koje nemaju nasi :)

Prvo pucaj, onda pitaj.
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Slazem se, no i dalje nema nitko od korisnika koji imaju da potvrdi koja nordic lista je prava i nudi 50fps kanale, guglanje ne pomaze bas ni ljudima koji bi isprobali i mozda su spremni platiti.

 

Edit: sad vidim da je bilo linkanja u ovoj temi pa ocito je dozvoljeno linkati domenu stranice.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2020 16:27 (kurjeoko).
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Prešao na Tivimate s tvviet listom. Aplikacija od odlična, navigacija, epg, informacije. Jako sam zadovoljan.

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Dobri jesu ali nije sve tako crno-bijelo. U zadnjih par mjeseci su 5-6 x pucali, znalo se desiti da dva dana ne rade.Dosta kanala im čas radi čas ne radi. Prebacuju sa 25 na 50 i obrnuto. Ovi domaći kad štucaju kod kineza štucaju i kod njega jer je isti izvor. Na kraju kad sve sastaviš gledaš 10-ak stranih i ostalo domaće. 

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Gledao sam tv stickove par nedelja i razmišljao koji da kupim. Na kraju sam odlučio da preko oglasa naručim Mi TV stick. Međutim pošto poručeni artikal nisam dobio u dogovoreno vreme pa čak ni oar dana posle toga otkazao sam porudžbinu i naručio ipak Amazon Fire Stick 4k. Interesuje me na koji način se Tivimate instalira na ovaj uređaj? Da li je način u linku koji ću okačiti jedini?

 

https://troypoint.com/tivimate/

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Gledao sam tv stickove par nedelja i razmišljao koji da kupim. Na kraju sam odlučio da preko oglasa naručim Mi TV stick. Međutim pošto poručeni artikal nisam dobio u dogovoreno vreme pa čak ni oar dana posle toga otkazao sam porudžbinu i naručio ipak Amazon Fire Stick 4k. Interesuje me na koji način se Tivimate instalira na ovaj uređaj? Da li je način u linku koji ću okačiti jedini?

 

https://troypoint.com/tivimate/

 Ja sve skinem na mob i onda sa njega na firestick.

Evo tutorial:

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

E ovo mi je trebalo! Hvala ti puno!

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

E ovo mi je trebalo! Hvala ti puno!

 Nema na čemu ! Tu sam za pomoć 

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Je li zna netko, je li moguce snimanje iz smart iptv aplikacije??

 

Ono, ustekas usb stick i snimis ono sto zelis.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nope.

Ako želiš imati takvu opciju, Firestick 4k i Tivimate su najbolji izbor.

A ako si vezan za SSIPTV jer želiš imati app samo na televizoru, onda ništa od toga.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Gledao sam tv stickove par nedelja i razmišljao koji da kupim. Na kraju sam odlučio da preko oglasa naručim Mi TV stick. Međutim pošto poručeni artikal nisam dobio u dogovoreno vreme pa čak ni oar dana posle toga otkazao sam porudžbinu i naručio ipak Amazon Fire Stick 4k. Interesuje me na koji način se Tivimate instalira na ovaj uređaj? Da li je način u linku koji ću okačiti jedini?

 

https://troypoint.com/tivimate/

 Nije,ali ti je ovaj vrlo jednostavan.Tivimate ne možeš instalirati na mobitel pa ga prebaciti.Ovo ti je najbolja opcija.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 20:18 (navym).
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koja je najbolja aplikacija za samsung smart tv

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Po meni setiptv, ali bolje ti je uzest box i instalirat vrhunski tivimate
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kurjeoko kaže...

Koji je to nordic, ovaj s .eu domenom ili s .com domenom... Ima li gdje prikaz kanala koji su u ponudi i koji su u 50fps-a. Neki link, ako je zabranjeno, posaljite u privatnu poruku.hvala  ekipa

 Jel moze i meni link od nordica u pp. Hvala

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pitanje za ljude koji imaju Fire stick: postoji li način da se na fire stick, u Tivimate aplikaciju, iskopira (copy paste) url adresa davatelja IPTV usluge ili se mora ručno uneti?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja sam koristio Fire TV app sa play storea za unos.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala ti. Danas mi je stigao uređaj pa nisam provalio da postoji zvanična Sndroid aplikacija. Sad je sve puno jednostavnije

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice